Strani: 1 2

odvisnik sporočil: 389
[#3038810] 26.03.24 22:29 · odgovor na: najobj (#3038806)
Odgovori   +    0
twitter.com/Shayan86...0328699201

Daj si drugič vzemi vsaj 2 minuti za kredibilnost
Je zelo enostavno. Vprašaš se koliko je nekaj verjetno.
najobj sporočil: 31.920
[#3038811] 26.03.24 22:54 · odgovor na: odvisnik (#3038810)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 26.03.2024 22:59
[odvisnik]
twitter.com/Shayan86...0328699201

Daj si drugič vzemi vsaj 2 minuti za kredibilnost
Je zelo enostavno. Vprašaš se koliko je nekaj verjetno.
... čuj, tudi za tebe velja, to se moraš z Alastairjem Crookeom zmenit, ker je on citiral bolano izjavo Danilova na ukrajinski TV, jaz pa sem dosti podobnih "zmagoslavnih" izjav od istega nacifašističnega psihopata www.rtvslo.si/svet/v...nja/663467 že prebral, tako da nimam problemov, da nekdanjemu britanskemu diplomatu ne bi verjel ... khmm, in mi na kraj pameti ne pade, da bi v tem primeru - tudi če bi nacifašistično propagando hotel gledati, ukrajinske TV ne morem videti - zaradi svoje kredibilnosti (WTF?) po spletu iskal neke tvite in - zakaj si ti ziher, da tole tvoje ni fejk - gruntal, kaj je fejk in kaj je res ...
odvisnik sporočil: 389
[#3038812] 26.03.24 23:18 · odgovor na: najobj (#3038811)
Odgovori   +    0
Nisem iskal tvite le ime ukrajinca in najnovejše novice.
Internet je kot vsako drugo orodje in ga moraš znat uporabljat.
Verjamem, da je to pri tvojih nazorih malo teže tudi jj ima npr precej težav :).
Vcasih vama rata, vcasih pa toliko pihneta mimo, da se mimoidoči le nasmehnejo :).
primvla sporočil: 703
[#3038833] 27.03.24 08:50 · odgovor na: odvisnik (#3038812)
Odgovori   +    1
danilova so ze odzagali...
mimoidoci sporočil: 6.001
[#3038847] 27.03.24 11:24 · odgovor na: najobj (#3038811)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [odvisnik]
> twitter.com/Shayan86...0328699201
>
> Daj si drugič vzemi vsaj 2 minuti za kredibilnost
> Je zelo enostavno. Vprašaš se koliko je nekaj verjetno.

... čuj, tudi za tebe velja, to se moraš z Alastairjem Crookeom zmenit, ker je on citiral bolano izjavo Danilova na ukrajinski TV, jaz pa sem dosti podobnih "zmagoslavnih" izjav od istega nacifašističnega psihopata www.rtvslo.si/svet/v...nja/663467 že prebral, tako da nimam problemov, da nekdanjemu britanskemu diplomatu ne bi verjel ... khmm, in mi na kraj pameti ne pade, da bi v tem primeru - tudi če bi nacifašistično propagando hotel gledati, ukrajinske TV ne morem videti - zaradi svoje kredibilnosti (WTF?) po spletu iskal neke tvite in - zakaj si ti ziher, da tole tvoje ni fejk - gruntal, kaj je fejk in kaj je res ...

čuj nisem vedel, da te Pertinač vabi v oddaje.

www.youtube.com/watc...9mmXfAJrn4
najobj sporočil: 31.920
[#3038856] 27.03.24 13:02 · odgovor na: odvisnik (#3038812)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 27.03.2024 13:19
[odvisnik]
Nisem iskal tvite le ime ukrajinca in najnovejše novice.
Internet je kot vsako drugo orodje in ga moraš znat uporabljat.
Verjamem, da je to pri tvojih nazorih malo teže tudi jj ima npr precej težav :).
Vcasih vama rata, vcasih pa toliko pihneta mimo, da se mimoidoči le nasmehnejo :).
... čuj, ker si me s brezveznim pokroviteljstvom sprovociral, bom samo za tebe na kratko ponovil časovnico začetka tretjega leta vojne v nekdanji sovjetski republiki Ukrajini, v katero nacifašistični glumac iz Kijeva kljub silnim naporom še ni uspel v celoti zaplesti NATO pakta ... evo, mogoče bom kaj pozabil, ampak približno tako je šlo zaenkrat ...

... najprej je nacifašistični glumac iz Kijeva "demokratičnemu" zahodu med bombardiranjem civilnega prebivalstva - v Belgorodu ni nobenih vojaških ciljev - z ameriškimi kasetnimi bombami bližnjega Belgoroda in okoliških vasi "obljubil", da se bo vojna preselila v Rusijo in da bodo tudi v Moskvi vojno ljudje občutili na svoji koži ...

... potem je ameriška pošast Victoria "Fuck the EU" Nuland twitter.com/HotSpotH...5061161305 odkrito zagrozila, da se bo Putin soočil s "some nasty surprises" ...

... potem so Američani - seveda hkrati tudi Putina - opozorili svoje(!) državljane v Rusiji, naj se zaradi nevarnosti terorističnih napadov izogibajo prireditev v zaprtih prostorih in pri tem niti z besedo niso omenili "islamsko državo" ...

... potem se je čez mesec dni zgodil grozljivo krvoločni teroristični napad in je še med napadom bil prvi uradni odziv Kijeva, češ da si je Moskva sama inscenirala to teroristično grozodejstvo in so samo 55 minut po napadu z ekspresno izjavo "It wasn't the Ukraine" pohiteli uradni predstavniki State Departmenta ...

... potem se je na ukrajinski TV - na osnovi ukrajinskega tvita ti izjavo zanikaš - šef ukrajinske varnostne službe Aleksij Danilov samo en dan po grozljivem zločinu javil z izjavo, ki v slovenščini glasi približno tako "ali je zabavno v Moskvi danes, jaz mislim da je zelo zabavno za vas in mislim, da je tako zabavo treba imeti bolj pogosto in ker smo bratje, vas moramo obiskati bolj pogosto" ... khmm, in je za normalne ljudi odvratno "šalo" Aleksij Danilov povedal, potem ko se je isti nacifašistični psihopat "proslavil" s podobno bolanimi izjavami www.rtvslo.si/svet/v...nja/663467 , ki jih nacifašisti iz Kijeva nikoli niso zanikali ...

... potem se je javila javnosti na "demokratičnem" zahodu najbolj znana "islamska država", ki je kot "usual suspects" zato seveda takoj prevzela odgovornost za grozljiv zločin, čeprav so pripadniki ISIS muslimanski verski fanatiki, ki med svojim verskim praznikom ramazanom itak ne napadajo, po zločinu pa nikoli ne bežijo, ampak hočejo biti mrtvi mučeniki ...

... potem na toti forum pride rusofob 0531Zavar in mi pove, da nacifašisti iz Kijeva z terorističnim napadom nimajo nič, ampak da je Putin zaradi homogenizacije Rusov ob še hujši vojni - OK, zaenkrat ga še menda ni sam insceniral - grozljiv zločin namerno dopustil in je kriv, ker kljub ameriškim opozorilom ni za nedoločen(!) čas v prihodnosti odpovedal vse prireditve in kot v času covida dobesedno ustavil življenje ... khmm, ali pa kar je še bolj noro, da vsak obiskovalec na vseh prireditvah in na vseh javnih prostorih ni imel svojega do zob oboroženega varnostnika, ki itak nobenemu ne more zagotoviti absolutne varnosti ...

... evo, in na koncu pride še forumski odvisnik in mi pove, da nisem kredibilen, da zaradi svojih nazorov enako kot Janša - WTF, kje si zdaj njega našel - ne znam uporabljat interneta in ga zato večkrat pihnem mimo, tako da se mi mimoidoči le nasmehnejo ...

... alzo, če skrajšam, na vse našteto lahko rečem le moj standardni ... eh, jebiga ...
najobj sporočil: 31.920
[#3038858] 27.03.24 13:12 · odgovor na: mimoidoci (#3038847)
Odgovori   +    1
[mimoidoci]
> [najobj]
> > [odvisnik]
> > twitter.com/Shayan86...0328699201
> >
> > Daj si drugič vzemi vsaj 2 minuti za kredibilnost
> > Je zelo enostavno. Vprašaš se koliko je nekaj verjetno.
> ... čuj, tudi za tebe velja, to se moraš z Alastairjem Crookeom zmenit, ker je on citiral bolano izjavo Danilova na ukrajinski TV, jaz pa sem dosti podobnih "zmagoslavnih" izjav od istega nacifašističnega psihopata www.rtvslo.si/svet/v...nja/663467 že prebral, tako da nimam problemov, da nekdanjemu britanskemu diplomatu ne bi verjel ... khmm, in mi na kraj pameti ne pade, da bi v tem primeru - tudi če bi nacifašistično propagando hotel gledati, ukrajinske TV ne morem videti - zaradi svoje kredibilnosti (WTF?) po spletu iskal neke tvite in - zakaj si ti ziher, da tole tvoje ni fejk - gruntal, kaj je fejk in kaj je res ...
čuj nisem vedel, da te Pertinač vabi v oddaje.

www.youtube.com/watc...9mmXfAJrn4
... čuj, kwa ? ...

P.S.: res bi bil presenečen, če bi mimoidoči zamudil priložnost, da bi šel mimo ...
mimoidoci sporočil: 6.001
[#3038866] 27.03.24 15:43 · odgovor na: najobj (#3038858)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: mimoidoci 27.03.2024 15:44
[najobj]
> [mimoidoci]
> > [najobj]
> > > [odvisnik]
> > > twitter.com/Shayan86...0328699201
> > >
> > > Daj si drugič vzemi vsaj 2 minuti za kredibilnost
> > > Je zelo enostavno. Vprašaš se koliko je nekaj verjetno.

> > ... čuj, tudi za tebe velja, to se moraš z Alastairjem Crookeom zmenit, ker je on citiral bolano izjavo Danilova na ukrajinski TV, jaz pa sem dosti podobnih "zmagoslavnih" izjav od istega nacifašističnega psihopata www.rtvslo.si/svet/v...nja/663467 že prebral, tako da nimam problemov, da nekdanjemu britanskemu diplomatu ne bi verjel ... khmm, in mi na kraj pameti ne pade, da bi v tem primeru - tudi če bi nacifašistično propagando hotel gledati, ukrajinske TV ne morem videti - zaradi svoje kredibilnosti (WTF?) po spletu iskal neke tvite in - zakaj si ti ziher, da tole tvoje ni fejk - gruntal, kaj je fejk in kaj je res ...

> čuj nisem vedel, da te Pertinač vabi v oddaje.
>
> www.youtube.com/watc...9mmXfAJrn4

... čuj, kwa ? ...

P.S.: res bi bil presenečen, če bi mimoidoči zamudil priložnost, da bi šel mimo ...

čuj, če nekdo 40 minut govori natanko isto kar ti tule že dve leti zapisuješ, potem gre valjda za isto osebo. Še posebej če upoštevam tvoje kriterije logičnega sklepanja in verjetnosti. Od omenjanja "fuck the EU" Nulandove in nacifašističnega kijevskega psihopata do teroristov, ki so bežali v smeri Ukrajine (kar nam praktično vse pove o naročniku terorističnega napada) in še sto drugih briljantnih indicov, sklepov in zaključkov je ne samo podobnih, ampak istih kot pri tebi. Vem, nekaterim postane kar malo nerodno, če se post festum poslušajo in vidijo na posnetkih.
najobj sporočil: 31.920
[#3038873] 27.03.24 19:35 · odgovor na: mimoidoci (#3038866)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 27.03.2024 19:46
[mimoidoci]
> [najobj]
> > [mimoidoci]
> > > [najobj]
> > > > [odvisnik]
> > > > twitter.com/Shayan86...0328699201
> > > >
> > > > Daj si drugič vzemi vsaj 2 minuti za kredibilnost
> > > > Je zelo enostavno. Vprašaš se koliko je nekaj verjetno.
> > > ... čuj, tudi za tebe velja, to se moraš z Alastairjem Crookeom zmenit, ker je on citiral bolano izjavo Danilova na ukrajinski TV, jaz pa sem dosti podobnih "zmagoslavnih" izjav od istega nacifašističnega psihopata www.rtvslo.si/svet/v...nja/663467 že prebral, tako da nimam problemov, da nekdanjemu britanskemu diplomatu ne bi verjel ... khmm, in mi na kraj pameti ne pade, da bi v tem primeru - tudi če bi nacifašistično propagando hotel gledati, ukrajinske TV ne morem videti - zaradi svoje kredibilnosti (WTF?) po spletu iskal neke tvite in - zakaj si ti ziher, da tole tvoje ni fejk - gruntal, kaj je fejk in kaj je res ...
> > čuj nisem vedel, da te Pertinač vabi v oddaje.
> >
> > www.youtube.com/watc...9mmXfAJrn4
> ... čuj, kwa ? ...
>
> P.S.: res bi bil presenečen, če bi mimoidoči zamudil priložnost, da bi šel mimo ...
čuj, če nekdo 40 minut govori natanko isto kar ti tule že dve leti zapisuješ, potem gre valjda za isto osebo. Še posebej če upoštevam tvoje kriterije logičnega sklepanja in verjetnosti. Od omenjanja "fuck the EU" Nulandove in nacifašističnega kijevskega psihopata do teroristov, ki so bežali v smeri Ukrajine (kar nam praktično vse pove o naročniku terorističnega napada) in še sto drugih briljantnih indicov, sklepov in zaključkov je ne samo podobnih, ampak istih kot pri tebi. Vem, nekaterim postane kar malo nerodno, če se post festum poslušajo in vidijo na posnetkih.
... čuj, mimoidoči ... evo, ravnokar sem - pred leti sem takrat še Voduškovo oddajo VV Faktor s Požarjem kot voditeljem občasno pogledal na TV - iz firbca pogledal oddajo Faktor, ki si mi jo nalimal in sem še enkrat presenečen, da Brščič o vojni v nekdanji sovjetski republiki Ukrajini - sicer je v zvezi z bolano "šalo" na ukrajinski TV pomešal enaka nacifašistična psihopata Budanova in Danilova - razmišlja podobno kot jaz ... khmm, čeprav jaz o terorističnem napadu v Moskvi in vsem ostalem, kar si zdaj v svojem manipulantskem stilu tukaj naložil, resnici na ljubo nisem govoril, ker pred dvema letoma res nisem imel pojma, da bodo nacifašisti iz Kijeva in njihovi sponzorji na "demokratičnem" zahodu šli tako daleč ...

P.S.: za razliko od tebe jaz nimam problema, da se z njim strinjam, če Brščič reče, da zunaj dežuje in ko skozi okno tudi sam vidim, da zunaj res dežuje ... no, ampak ko si že prišel mimo in ker me ves čas tako pozorno bereš, mi še povej, kaj od tega forum.finance.si/?m=...856&single se ni zgodilo - moj post preprosto citiraj in izmišljene dele boldaj - če že nekdanjemu britanskemu diplomatu www.youtube.com/watc...uy6KVHRB30 Alastairju Crookeu ne verjameš ... khmm, sploh ko v pogovoru od 8:00 naprej v svojem preteklem poklicnem delu z islamskimi teroristi izkušeni možakar natančno opisuje, zakaj v Moskvi ruske mladine niso morili sicer "usual suspects" in javnosti na "demokratičnem" zahodu najbolj znani verski fanatiki, ki med svojim verskim praznikom ramazanom ne napadajo nikogar, po zločinu pa nikoli ne bežijo niti v Ukrajino niti kamorkoli drugam, ampak s svojo smrtjo na kraju zločina hočejo postati mučeniki ... aja, če zaradi slabega znanja angleščine Alastairju Crookeu ne moreš slediti v živo, na nalimani pogovor pač pozabi in brez odgovora na neprijetna retorična vprašanja kot običajno idi mimo, jebiga ...
odvisnik sporočil: 389
[#3038877] 27.03.24 20:44 · odgovor na: najobj (#3038856)
Odgovori   +    0
Sori za sprovociranje.

Ni bil namen. Včeraj sem poslušal tale intervju z Mazzinijem o njegovi knjigi Osebno.
Priporocam posebej tisti del o programiranju otroških mozgan in homeostazi.
Je nekje v drugi polovici intervjuja.
youtu.be/npW0fUdyHYQ...ZFOi0TLotu
mimoidoci sporočil: 6.001
[#3038879] 27.03.24 21:11 · odgovor na: najobj (#3038873)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [mimoidoci]
> > [najobj]
> > > [mimoidoci]
> > > > [najobj]
> > > > > [odvisnik]
> > > > > twitter.com/Shayan86...0328699201
> > > > >
> > > > > Daj si drugič vzemi vsaj 2 minuti za kredibilnost
> > > > > Je zelo enostavno. Vprašaš se koliko je nekaj verjetno.

> > > > ... čuj, tudi za tebe velja, to se moraš z Alastairjem Crookeom zmenit, ker je on citiral bolano izjavo Danilova na ukrajinski TV, jaz pa sem dosti podobnih "zmagoslavnih" izjav od istega nacifašističnega psihopata www.rtvslo.si/svet/v...nja/663467 že prebral, tako da nimam problemov, da nekdanjemu britanskemu diplomatu ne bi verjel ... khmm, in mi na kraj pameti ne pade, da bi v tem primeru - tudi če bi nacifašistično propagando hotel gledati, ukrajinske TV ne morem videti - zaradi svoje kredibilnosti (WTF?) po spletu iskal neke tvite in - zakaj si ti ziher, da tole tvoje ni fejk - gruntal, kaj je fejk in kaj je res ...

> > > čuj nisem vedel, da te Pertinač vabi v oddaje.
> > >
> > > www.youtube.com/watc...9mmXfAJrn4

> > ... čuj, kwa ? ...
> >
> > P.S.: res bi bil presenečen, če bi mimoidoči zamudil priložnost, da bi šel mimo ...

> čuj, če nekdo 40 minut govori natanko isto kar ti tule že dve leti zapisuješ, potem gre valjda za isto osebo. Še posebej če upoštevam tvoje kriterije logičnega sklepanja in verjetnosti. Od omenjanja "fuck the EU" Nulandove in nacifašističnega kijevskega psihopata do teroristov, ki so bežali v smeri Ukrajine (kar nam praktično vse pove o naročniku terorističnega napada) in še sto drugih briljantnih indicov, sklepov in zaključkov je ne samo podobnih, ampak istih kot pri tebi. Vem, nekaterim postane kar malo nerodno, če se post festum poslušajo in vidijo na posnetkih.

... čuj, mimoidoči ... evo, ravnokar sem - pred leti sem takrat še Voduškovo oddajo VV Faktor s Požarjem kot voditeljem občasno pogledal na TV - iz firbca pogledal oddajo Faktor, ki si mi jo nalimal in sem še enkrat presenečen, da Brščič o vojni v nekdanji sovjetski republiki Ukrajini - sicer je v zvezi z bolano "šalo" na ukrajinski TV pomešal enaka nacifašistična psihopata Budanova in Danilova - razmišlja podobno kot jaz ... khmm, čeprav jaz o terorističnem napadu v Moskvi in vsem ostalem, kar si zdaj v svojem manipulantskem stilu tukaj naložil, resnici na ljubo nisem govoril, ker pred dvema letoma res nisem imel pojma, da bodo nacifašisti iz Kijeva in njihovi sponzorji na "demokratičnem" zahodu šli tako daleč ...

P.S.: za razliko od tebe jaz nimam problema, da se z njim strinjam, če Brščič reče, da zunaj dežuje in ko skozi okno tudi sam vidim, da zunaj res dežuje ... no, ampak ko si že prišel mimo in ker me ves čas tako pozorno bereš, mi še povej, kaj od tega forum.finance.si/?m=...856&single se ni zgodilo - moj post preprosto citiraj in izmišljene dele boldaj - če že nekdanjemu britanskemu diplomatu www.youtube.com/watc...uy6KVHRB30 Alastairju Crookeu ne verjameš ... khmm, sploh ko v pogovoru od 8:00 naprej v svojem preteklem poklicnem delu z islamskimi teroristi izkušeni možakar natančno opisuje, zakaj v Moskvi ruske mladine niso morili sicer "usual suspects" in javnosti na "demokratičnem" zahodu najbolj znani verski fanatiki, ki med svojim verskim praznikom ramazanom ne napadajo nikogar, po zločinu pa nikoli ne bežijo niti v Ukrajino niti kamorkoli drugam, ampak s svojo smrtjo na kraju zločina hočejo postati mučeniki ... aja, če zaradi slabega znanja angleščine Alastairju Crookeu ne moreš slediti v živo, na nalimani pogovor pač pozabi in brez odgovora na neprijetna retorična vprašanja kot običajno idi mimo, jebiga ...
čuj Bernard nisem jaz govoril, da sta vidva dva. Ne moreta dva popolnoma iste neumnosti producirat.
najobj sporočil: 31.920
[#3038880] 27.03.24 22:43 · odgovor na: mimoidoci (#3038879)
Odgovori   +    1
čuj Bernard nisem jaz govoril, da sta vidva dva. Ne moreta dva popolnoma iste neumnosti producirat.
... oh, joj ! ... eh, jebiga ...
najobj sporočil: 31.920
[#3038881] 27.03.24 22:45 · odgovor na: odvisnik (#3038877)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 27.03.2024 23:05
[odvisnik]
Sori za sprovociranje.

Ni bil namen. Včeraj sem poslušal tale intervju z Mazzinijem o njegovi knjigi Osebno.
Priporocam posebej tisti del o programiranju otroških mozgan in homeostazi.
Je nekje v drugi polovici intervjuja.
youtu.be/npW0fUdyHYQ...ZFOi0TLotu
... eh, ni problema ... khmm, sploh ker če malo pomislim, mi je tvoja provokacija celo pasala, da sem za vse mimoidoče naduvance na totem forumu, ki pol kurca nič ne razumejo, lahko še enkrat isto ponovil ...

Strani: 1 2