Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

mimoidoci sporočil: 6.016
Zadnja sprememba: mimoidoci 27.03.2024 15:44
[najobj]
> [mimoidoci]
> > [najobj]
> > > [odvisnik]
> > > twitter.com/Shayan86...0328699201
> > >
> > > Daj si drugič vzemi vsaj 2 minuti za kredibilnost
> > > Je zelo enostavno. Vprašaš se koliko je nekaj verjetno.

> > ... čuj, tudi za tebe velja, to se moraš z Alastairjem Crookeom zmenit, ker je on citiral bolano izjavo Danilova na ukrajinski TV, jaz pa sem dosti podobnih "zmagoslavnih" izjav od istega nacifašističnega psihopata www.rtvslo.si/svet/v...nja/663467 že prebral, tako da nimam problemov, da nekdanjemu britanskemu diplomatu ne bi verjel ... khmm, in mi na kraj pameti ne pade, da bi v tem primeru - tudi če bi nacifašistično propagando hotel gledati, ukrajinske TV ne morem videti - zaradi svoje kredibilnosti (WTF?) po spletu iskal neke tvite in - zakaj si ti ziher, da tole tvoje ni fejk - gruntal, kaj je fejk in kaj je res ...

> čuj nisem vedel, da te Pertinač vabi v oddaje.
>
> www.youtube.com/watc...9mmXfAJrn4

... čuj, kwa ? ...

P.S.: res bi bil presenečen, če bi mimoidoči zamudil priložnost, da bi šel mimo ...

čuj, če nekdo 40 minut govori natanko isto kar ti tule že dve leti zapisuješ, potem gre valjda za isto osebo. Še posebej če upoštevam tvoje kriterije logičnega sklepanja in verjetnosti. Od omenjanja "fuck the EU" Nulandove in nacifašističnega kijevskega psihopata do teroristov, ki so bežali v smeri Ukrajine (kar nam praktično vse pove o naročniku terorističnega napada) in še sto drugih briljantnih indicov, sklepov in zaključkov je ne samo podobnih, ampak istih kot pri tebi. Vem, nekaterim postane kar malo nerodno, če se post festum poslušajo in vidijo na posnetkih.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen