Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.955
Zadnja sprememba: najobj 27.03.2024 13:19
[odvisnik]
Nisem iskal tvite le ime ukrajinca in najnovejše novice.
Internet je kot vsako drugo orodje in ga moraš znat uporabljat.
Verjamem, da je to pri tvojih nazorih malo teže tudi jj ima npr precej težav :).
Vcasih vama rata, vcasih pa toliko pihneta mimo, da se mimoidoči le nasmehnejo :).
... čuj, ker si me s brezveznim pokroviteljstvom sprovociral, bom samo za tebe na kratko ponovil časovnico začetka tretjega leta vojne v nekdanji sovjetski republiki Ukrajini, v katero nacifašistični glumac iz Kijeva kljub silnim naporom še ni uspel v celoti zaplesti NATO pakta ... evo, mogoče bom kaj pozabil, ampak približno tako je šlo zaenkrat ...

... najprej je nacifašistični glumac iz Kijeva "demokratičnemu" zahodu med bombardiranjem civilnega prebivalstva - v Belgorodu ni nobenih vojaških ciljev - z ameriškimi kasetnimi bombami bližnjega Belgoroda in okoliških vasi "obljubil", da se bo vojna preselila v Rusijo in da bodo tudi v Moskvi vojno ljudje občutili na svoji koži ...

... potem je ameriška pošast Victoria "Fuck the EU" Nuland twitter.com/HotSpotH...5061161305 odkrito zagrozila, da se bo Putin soočil s "some nasty surprises" ...

... potem so Američani - seveda hkrati tudi Putina - opozorili svoje(!) državljane v Rusiji, naj se zaradi nevarnosti terorističnih napadov izogibajo prireditev v zaprtih prostorih in pri tem niti z besedo niso omenili "islamsko državo" ...

... potem se je čez mesec dni zgodil grozljivo krvoločni teroristični napad in je še med napadom bil prvi uradni odziv Kijeva, češ da si je Moskva sama inscenirala to teroristično grozodejstvo in so samo 55 minut po napadu z ekspresno izjavo "It wasn't the Ukraine" pohiteli uradni predstavniki State Departmenta ...

... potem se je na ukrajinski TV - na osnovi ukrajinskega tvita ti izjavo zanikaš - šef ukrajinske varnostne službe Aleksij Danilov samo en dan po grozljivem zločinu javil z izjavo, ki v slovenščini glasi približno tako "ali je zabavno v Moskvi danes, jaz mislim da je zelo zabavno za vas in mislim, da je tako zabavo treba imeti bolj pogosto in ker smo bratje, vas moramo obiskati bolj pogosto" ... khmm, in je za normalne ljudi odvratno "šalo" Aleksij Danilov povedal, potem ko se je isti nacifašistični psihopat "proslavil" s podobno bolanimi izjavami www.rtvslo.si/svet/v...nja/663467 , ki jih nacifašisti iz Kijeva nikoli niso zanikali ...

... potem se je javila javnosti na "demokratičnem" zahodu najbolj znana "islamska država", ki je kot "usual suspects" zato seveda takoj prevzela odgovornost za grozljiv zločin, čeprav so pripadniki ISIS muslimanski verski fanatiki, ki med svojim verskim praznikom ramazanom itak ne napadajo, po zločinu pa nikoli ne bežijo, ampak hočejo biti mrtvi mučeniki ...

... potem na toti forum pride rusofob 0531Zavar in mi pove, da nacifašisti iz Kijeva z terorističnim napadom nimajo nič, ampak da je Putin zaradi homogenizacije Rusov ob še hujši vojni - OK, zaenkrat ga še menda ni sam insceniral - grozljiv zločin namerno dopustil in je kriv, ker kljub ameriškim opozorilom ni za nedoločen(!) čas v prihodnosti odpovedal vse prireditve in kot v času covida dobesedno ustavil življenje ... khmm, ali pa kar je še bolj noro, da vsak obiskovalec na vseh prireditvah in na vseh javnih prostorih ni imel svojega do zob oboroženega varnostnika, ki itak nobenemu ne more zagotoviti absolutne varnosti ...

... evo, in na koncu pride še forumski odvisnik in mi pove, da nisem kredibilen, da zaradi svojih nazorov enako kot Janša - WTF, kje si zdaj njega našel - ne znam uporabljat interneta in ga zato večkrat pihnem mimo, tako da se mi mimoidoči le nasmehnejo ...

... alzo, če skrajšam, na vse našteto lahko rečem le moj standardni ... eh, jebiga ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen