Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Nadgradnja ignor funkcije

Strani: 1 2 3 4

najobj sporočil: 31.920
[#2421279] 03.07.14 11:17 · odgovor na: crt (#2420357)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 03.07.2014 11:36
[crt]
> [najobj]
> ... evo, v tem trenutku se mi v "Nicolas Sarkozy pridržan zaradi suma korupcije" prikazuje "vinopivec 09:42", ki je pobarvan, kot da ga še nisem prebral, ko pa ga hočem prebrati, pa ga ni nikjer ...
izpis seznama tem in izpis objav nista ista stvar. ignore (navadni ali povratni) se nanasa samo na objave same. tudi navadni ignore se ne sekira in ti mirno pove, da je v neki temi najbolj sveza objava od nekoga, ki ga ti ignoriras, ce tako karte padejo.
... holy shit ! ...

P.S.: ravnokar sem se vrnil na svoj računalnik, ker sem moral nekaj narediti na drugem in ko sem čakal na rezultat, sem tam malo pošpegal, kaj se dogaja na Financah ... evo, in sem zgruntal, zakaj oni valsidalado stalno jamra forum.finance.si/?m=...159&single , češ da ga "vohunijo skozi špijunko", ker je namreč dejansko res, da na totem forumu obstajajo tovrstni forum.finance.si/?m=...le&replies pacienti, ki špijonirajo en drugega in se ogovarjajo in minusarijo in kaj vem še kaj ... khmm, ker sem malo prej na drugem računalniku opazil, da je včeraj meni spoštovana gospa Aleister tukaj forum.finance.si/?m=...le&replies očitala, da sem jo zmerjal, medtem ko mi je denac tukaj forum.finance.si/?m=...le&replies povedal, da si on svojega življenja brez Dolanca sploh ne zna predstavljati ... OK, sicer sta oba omenjena očitno preglupa, da bi vedela, kako ignore funkcionira v genialni novi rešitvi, pa vendar - jaz mu ne morem, ker me ignorira - povej Gustlnu, da je lahko zelo ponosen sam na sebe, ker je za vsaj relativno normalne uporabnike forum Financ razjebal do amena ...
crt sporočil: 27.194
[#2421284] 03.07.14 11:22 · odgovor na: najobj (#2421279)
Odgovori   +    0
[najobj]
jaz mu ne morem, ker me ignorira - povej Gustlnu, da je lahko zelo ponosen sam na sebe, ker je za vsaj relativno normalne uporabnike forum Financ razjebal do amena ...
zelo zelo dvomim, da te gustl ignorira, razen morda vsebinsko, ne rabis mene.
najobj sporočil: 31.920
[#2421291] 03.07.14 11:28 · odgovor na: crt (#2421284)
Odgovori   +    1
[crt]
> [najobj]
>jaz mu ne morem, ker me ignorira - povej Gustlnu, da je lahko zelo ponosen sam na sebe, ker je za vsaj relativno normalne uporabnike forum Financ razjebal do amena ...
zelo zelo dvomim, da te gustl ignorira, razen morda vsebinsko, ne rabis mene.
... OK, mu že pošiljam zgornji post ...

P.S.: tebi je forum biznis, zato te razumem, da se ti jebe, kako forum funkcionira ... khmm, čeprav se ti mogoče niti ne bi smelo, ker ko bo - v tej varianti bo definitivno - crknil, tudi biznisa ne bo ...
crt sporočil: 27.194
[#2421301] 03.07.14 11:34 · odgovor na: najobj (#2421291)
Odgovori   +    2
[najobj]
P.S.: tebi je forum biznis, zato te razumem, da se ti jebe, kako forum funkcionira ... khmm, čeprav se ti mogoče niti ne bi smelo, ker ko bo - v tej varianti bo definitivno - crknil, tudi biznisa ne bo ...
meni je forum izkusnja 15+ let, skozi katero sem ze znj-krat lahko prebral, kako da bo vsak cas propadel forum in/ali finance.

verjetno res enkrat bosta, nothing lasts forever, ampak ce bi recimo kasirali 10 eur za vsako tako napoved, bi ze to fajn gor drzalo.

izven tega je moja skrb, da forum funkcionira tako, kot narocnik = finance = gustl zeli. kar seveda ne pase vsem. kar zame ni problem, temvec nekaj pricakovanega. ceprav potem vecina tistih, ki jim ne pase, sebi rece "mi vsi forumasi".
najobj sporočil: 31.920
[#2421302] 03.07.14 11:35 · odgovor na: (#2421289)
Odgovori   +    0
[valsidalado]
> [najobj]
> > [crt]

> ... holy shit ! ...

> P.S.: ravnokar sem se vrnil na svoj računalnik, ker sem moral nekaj narediti na drugem in ko sem čakal na rezultat, sem tam malo pošpegal, kaj se dogaja na Financah ... evo, in sem zgruntal, zakaj oni valsidalado stalno jamra forum.finance.si/?m=...159&single , češ da ga "vohunijo skozi špijunko", ker je namreč dejansko res
Na osnovi ostalega, kar si povedal (ne ponavljam), močno dvomim, da me razumeš. Po mojem potvarjaš. 'Nadgradnja' pa ni nobena nadgradnja (ali pa tudi, kakor vzameš, samo česa potem), pač pa čisto navadno izpodkopavanje temelja (programiranja etc.) in celo kar precej arogantna politična igra (sami sebi dajete politično prav - na koncu se vam bo pa v objestnosti mogoče vsem zrolalo; civilizirajte se; ostajam pa seveda tudi samokitičen, bojkotiram forum in se držim iključno tele teme). 'Baš' me ti razumeš (se me samo čisto po svoje (!) okarakteriiral - pokazal, kaj si; ne potrebujem od tebe spet nekega podtikanja, sprenevedanja ali polovičnega razumevanja; potrudi se) !
... eh, jebiga ...
najobj sporočil: 31.920
[#2421308] 03.07.14 11:40 · odgovor na: crt (#2421301)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 03.07.2014 11:41
[crt]
> [najobj]
> P.S.: tebi je forum biznis, zato te razumem, da se ti jebe, kako forum funkcionira ... khmm, čeprav se ti mogoče niti ne bi smelo, ker ko bo - v tej varianti bo definitivno - crknil, tudi biznisa ne bo ...
meni je forum izkusnja 15+ let, skozi katero sem ze znj-krat lahko prebral, kako da bo vsak cas propadel forum in/ali finance.

verjetno res enkrat bosta, nothing lasts forever, ampak ce bi recimo kasirali 10 eur za vsako tako napoved, bi ze to fajn gor drzalo.

izven tega je moja skrb, da forum funkcionira tako, kot narocnik = finance = gustl zeli. kar seveda ne pase vsem. kar zame ni problem, temvec nekaj pricakovanega. ceprav potem vecina tistih, ki jim ne pase, sebi rece "mi vsi forumasi".
... OK, crknil bo na način, kot bi naj forum (= odprta komunikacija ne nujno istomislečih) obstajal ...
crt sporočil: 27.194
[#2421319] 03.07.14 11:49 · odgovor na: najobj (#2421308)
Odgovori   +    1
[najobj]
... OK, crknil bo na način, kot bi naj forum (= odprta komunikacija ne nujno istomislečih) obstajal ...
tudi tega, kaksen da bi forum moral biti, sem se ze kar nagledal :)

taksen, kot pravis, bi bil samo v idealnem svetu. zal. ce ne drugega, zmanjka pri "komunikacija" (ostane samo razstava fiksnih idej).
najobj sporočil: 31.920
[#2421328] 03.07.14 11:56 · odgovor na: crt (#2421319)
Odgovori   +    1
[crt]
> [najobj]
> ... OK, crknil bo na način, kot bi naj forum (= odprta komunikacija ne nujno istomislečih) obstajal ...
tudi tega, kaksen da bi forum moral biti, sem se ze kar nagledal :)

taksen, kot pravis, bi bil samo v idealnem svetu. zal. ce ne drugega, zmanjka pri "komunikacija" (ostane samo razstava fiksnih idej).
... jebiga, tudi razstava je komunikacija ...

P.S.: nočem ti solit pameti, ampak roko na srce je aktualna varianta foruma vsaj slabša od one prejšnje ...
najobj sporočil: 31.920
[#2421335] 03.07.14 11:59 · odgovor na: (#2421312)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 03.07.2014 12:00
[valsidalado]
> [najobj]
> > [valsidalado]

> ... eh, jebiga ...
Ja, jebiga... Norčeval si se,češ da sem takorekoč nor, obenem ko si pri tistem dolgem postu tu zgoraj (ki sem ga izbrisal, da ne bi bil moteč), mirno ponovil neko podtikanje, ga poboldal, da sem ja narobe razumel tvoj post in nisem razumel, da se mi nekaj podtika v za to neprimeren kontekst; vse skupaj si transformiral v nekaj ad hominem. Tolerance ti manjka, sposobnosti razumeti kontekst, tisto majčkeno samokritike; mojo napako bi lahko sebi in svojemu podtikanju pripisal zavedel si me kar ti - in to namenoma, ker o meni določeno ti misliš, ti, pa ne le o meni...) ko sem napisal post misleč, da gre za konflik med mano in nekom drugim. Popolnoma brez sočutja si, obenem ko trdiš, da me razumeš. Me ne - in to v ničemer. Črt pa, ki mu nekam lezeš, mi je med vrsticami dal na izbiro: 'zbriši ali izbriši' - celo to. Nauči se brati tudi md vrsticami in ne seckajt postov, ne trgajte po računovodsko stavkov ven iz kontekstov, poskusite res kaj predvsem celo razumeti. Tale nova 'nadgradnja' pa temu ne služi, prej vsemu ravno obratno. Daj no mir - špijunirajo tisti, ki te dajo na ignore, ne pa tisti, ki sebi dajo nov nik! Pravilno je, kar cel svet že dolgo pozna, če se že kdo želi ograditi: krog prijateljev se zgradi, se pogovor skrije za druge ali pa se ga a druge tudi opre, ne pa da se takole targetira tiste najbolj kritične. Narobe svet še naprj in do konca. Nplošno pa - kje si pa še slišal, da je državni 'kapitalizem' alternativa, pa da se s še hujšo prihvatizacijo da rešiti problem prihvatizacije? Cel razviti zahod najprej javni kapitakl in družbo zaščuiti (lastniško-pravno, ja, vse je privat), šele potem se gredo pa naprej ukrepe, ki jih nam sugerirajo, ker mislijo, da to zaščito imamo (ker smo imeli celo že v socializmu nekaj podobnega, kasneje smo pa to sevda ukinili, da se je oblastnost še bolj razrasla). Tebi sevda to, kar govorim, pa ne gre v kajlo (zate in tei podobne oblastne radikaliste sem enostavno po tvoje nor; socializem je desni sistem -evo - vsaj to v pojasnilo, sicer pa vem, da tega ne zmoreš razumeti, da je pri nas vse desno in še bolj desno in da prave levice sploh nimamo; kar sem pa tudi tule zgoraj nad tem postom znova povedal, če sem, če to kdo vsaj tisto malo razume; zaplankajte se pod tisti svoj 'ignore' - meni je že vseeno).
... čuj, sploh se nisem norčeval, ampak sem samo povedal, da sem zgruntal, kaj te moti ... ja, in to moti tudi mene in ko me bo motilo preveč, bom pač nehal pisat, jebiga ...
crt sporočil: 27.194
[#2421339] 03.07.14 12:01 · odgovor na: najobj (#2421328)
Odgovori   +    1
[najobj]
P.S.: nočem ti solit pameti, ampak roko na srce je aktualna varianta foruma vsaj slabša od one prejšnje ...
kot ze omenjeno nimamo naj tej strani nobenih zadrzkov v forumu niti nekaj spremeniti niti v naslednji minuti narediti nekaj cisto drugega. vtisi userjev gredo vsi na tehtnico, ni pa to edina stvar, ki nanjo gre.
anon-231230 sporočil: 4.037
[#2421475] 03.07.14 13:38 · odgovor na: Gustl (#2418821)
Odgovori   +    4
[Gustl]
Odslej velja, da če uporabnik A ignorira uporabnika B, potem tudi B ne
vidi objav uporabnika A.

To pomeni:

- ne vidi jih pri običajnem branju foruma;
- ne vidi jih pri pogledu na uporabnika A;
- ne vidi jih pri iskanju.

Tudi če A izbere način branja "vse", vendar ob tem ohrani B na svojem
seznamu ignoriranih, B še vedno ne bo videl objav uporabnika A, dokler
ga ta ne odvzame s seznama.


Enjoy...
Čemu je pa to potrebno? Šavlija in janezp-ja prav z veseljem berem, dokler se ne zakadita v hardcore vseglih. Ali imata avtorske pravice za svoje poste, ki jih želita deliti le v prijateljskem krogu, ne pa z grdimi desničarji?

Skratka korak precej na slabše v forumskem komuniciranju.
najobj sporočil: 31.920
[#2421610] 03.07.14 15:16 · odgovor na: (#2421421)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 03.07.2014 15:25
[Petunija1]
> [najobj]

>... evo, in sem zgruntal, zakaj oni valsidalado stalno jamra forum.finance.si/?m=...159&single , češ da ga "vohunijo skozi špijunko", ker je namreč dejansko res, da na totem forumu obstajajo tovrstni forum.finance.si/?m=...le&replies pacienti, ki špijonirajo en drugega in se ogovarjajo in minusarijo in kaj vem še kaj
Vidim, da si me pravkar razglasil za pacientko, zato dobiš rumen karton in še enajstmetrovko bom zdajle streljala.
... ja, in si jo seveda sfalila, ker jaz nisem tebe proglasil za pacientko, ampak sem se na tebe spomnil, ko si Nemirnega vznemirila s podvariantami totega foruma, nikjer pa nisem napisal, da si ti tista pacientka, ki vse te podvariante tudi uporabljaš ... jebiga, moraš biti drugič bolj natančna, ko meni penal streljaš ...
Še enkrat več se je izkazalo, da si ravno ti najbolj paranoiden in da ničesar ne razumeš in da si tako "pomemben", da te celo admini ignorirajo, čeprav po službeni dolžnosti ne smejo nikogar.
... čuj, kaj to je zdaj že drugi penal ali prvega ponavljaš, ker si namreč tudi tega sfalila, ker sem Črtu (= admin) zgoraj samo opisal, kaj dejansko obstaja (= ni paranoja) in na kar sem slučajno naletel ... khmm, če pa mi Gustl noče odgovarjati, odkar sva takrat imela "incident", ko mi je - hecno, glih zaradi tebe in tistih dežurnih forumskih kretenov - zagrozil z izgonom s totega foruma, pa jaz ne morem pomagati ...
In če vaju z ladekom tako motijo špijunke, jih pač zamašita, imata na voljo ista orodja kot vsi ostali. Jaz sem vse špranje, ki sem jih našla, zadelala, ampak nekateri se očitno pač radi razkazujete in potem jočete, ker vas ljudje gledajo.
... evo, in to je še tretji penal, ki si ga sfalila, ker sem jaz redki posebnež, ki na totem forumu nikoli nisem imel, nimam in nikoli ne bom imel nikogar niti med ignoriranimi niti med prijatelji, kar ti lahko tudi Črt potrdi, če meni ne verjameš na besedo ... jebiga, ko se na prebrano ne odzovem, tisto oziroma tistega s tem itak ignoriram, da bi si pa na anonimnem forumu iskal prijatelje, pa mi na kraj pameti ne pade ...
najobj sporočil: 31.920
[#2421677] 03.07.14 16:04 · odgovor na: (#2421659)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 03.07.2014 16:05
[Petunija1]
> [najobj]

>... khmm, če pa mi Gustl noče odgovarjati, odkar sva takrat imela "incident", ko mi je - hecno, glih zaradi tebe in tistih dežurnih forumskih kretenov - zagrozil z izgonom s totega foruma, pa jaz ne morem pomagati ...
Po moje te pa Gustl ne "ignorira" zaradi "incidenta" ampak zato, ker nima časa odgovarjat vsakemu pacientu( ja, tole zdaj je bil favl, ampak moram malo vrnit), ki se obrega vanj, sploh če nima nekega relevantnega vsebinskega vprašanja.
... čuj, to moraš ti Gustlna vprašat, jaz sem samo opazil, kdaj se je njegovo ignoriranje začelo ...
> > In če vaju z ladekom tako motijo špijunke, jih pač zamašita, imata na voljo ista orodja kot vsi ostali. Jaz sem vse špranje, ki sem jih našla, zadelala, ampak nekateri se očitno pač radi razkazujete in potem jočete, ker vas ljudje gledajo.
>
> ... evo, in to je še tretji penal, ki si ga sfalila, ker sem jaz redki posebnež, ki na totem forumu nikoli nisem imel, nimam in nikoli ne bom imel nikogar niti med ignoriranimi niti med prijatelji, kar ti lahko tudi Črt potrdi, če meni ne verjameš na besedo ... jebiga, ko se na prebrano ne odzovem, tisto oziroma tistega s tem itak ignoriram, da bi si pa na anonimnem forumu iskal prijatelje, pa mi na kraj pameti ne pade ...

Kolikor vem admini nimajo vpogleda na tvojo shit listo, ampk ti tudi na besedo verjamem, kar pa v ničemer ne spremeni moje teze, da imaš na razpolago vsa orodja, če jih pa ne želiš uporabljat, je pa to povsem tvoja stvar.
... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, je Črt (= admin) naredil toti forum, da s takšnimi in drugačnimi povezavami med podatki v različnih tabelah forum deluje, kot pač on hoče, da deluje, ob tem pa nima vpogleda v te podatke ... eh, jebiga ...

P.S.: če bo Črt tole prebral, ti rumeni ne gine ...
crt sporočil: 27.194
[#2421732] 03.07.14 16:55 · odgovor na: najobj (#2421677)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: crt 03.07.2014 16:56
[najobj]
> Kolikor vem admini nimajo vpogleda na tvojo shit listo, ampk ti tudi na besedo verjamem, kar pa v ničemer ne spremeni moje teze, da imaš na razpolago vsa orodja, če jih pa ne želiš uporabljat, je pa to povsem tvoja stvar.

... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, je Črt (= admin) naredil toti forum, da s takšnimi in drugačnimi povezavami med podatki v različnih tabelah forum deluje, kot pač on hoče, da deluje, ob tem pa nima vpogleda v te podatke ... eh, jebiga ...
admini lahko naceloma vidijo, kar leze in gre. tudi na primer zasebna sporocila (na dnu katerih je posebno opozorilo prav o tem), etc.

kar ne pomeni, da admini cel dan prezivijo zakopani v forumske podatke. zelo dalec od tega. ker je forum zelo dalec od tega, da bi bil tako pomemben.

nego, slusaj vamo.

kralj gustav se je odlocil, da sprejema moj predlog, naj se novi ignore izvede kot opcija. ki si jo lahko vklopis, ce pa si je ne, potem velja stari, dosedanji ignore, kot ste ga vsi ze vajeni.

torej, po najnovejsem bo tako:

- ignore dela kot od zdavnaj;

- CE pa si rocno vklopis super-ignore, POTEM tisti, ki jih ignoriras, ne vidijo tvojih postov.

torej dobra novica za vse, ki jim nova zadeva ni vsec.

kdaj bo to izvedeno?

verjetno nekoc danes zvecer ali prva stvar jutri zjutraj.
najobj sporočil: 31.920
[#2421813] 03.07.14 19:12 · odgovor na: crt (#2421732)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 03.07.2014 19:16
[crt]
> [najobj]
> > Kolikor vem admini nimajo vpogleda na tvojo shit listo, ampk ti tudi na besedo verjamem, kar pa v ničemer ne spremeni moje teze, da imaš na razpolago vsa orodja, če jih pa ne želiš uporabljat, je pa to povsem tvoja stvar.
> ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, je Črt (= admin) naredil toti forum, da s takšnimi in drugačnimi povezavami med podatki v različnih tabelah forum deluje, kot pač on hoče, da deluje, ob tem pa nima vpogleda v te podatke ... eh, jebiga ...
admini lahko naceloma vidijo, kar leze in gre. tudi na primer zasebna sporocila (na dnu katerih je posebno opozorilo prav o tem), etc.

kar ne pomeni, da admini cel dan prezivijo zakopani v forumske podatke. zelo dalec od tega. ker je forum zelo dalec od tega, da bi bil tako pomemben.

nego, slusaj vamo.

kralj gustav se je odlocil, da sprejema moj predlog, naj se novi ignore izvede kot opcija. ki si jo lahko vklopis, ce pa si je ne, potem velja stari, dosedanji ignore, kot ste ga vsi ze vajeni.

torej, po najnovejsem bo tako:

- ignore dela kot od zdavnaj;

- CE pa si rocno vklopis super-ignore, POTEM tisti, ki jih ignoriras, ne vidijo tvojih postov.

torej dobra novica za vse, ki jim nova zadeva ni vsec.

kdaj bo to izvedeno?

verjetno nekoc danes zvecer ali prva stvar jutri zjutraj.
... evo, in stavim gajbo Heinekena skupaj z ono prepovedano rdečo zvezdo na sredini, da če bi bilo obratno in bi se vloge zamenjale, bi se na totem forumu našlo kar nekaj prostovoljcev, ki bi 24/7 preživeli zakopani v forumske podatke, sploh pa zdaj, ko je ono drugo kopanje po onih drugih podatkih na tistem hecnem referendumu tako žalostno propadlo ...

P.S.: če ga boš kaj srečal, reči Gustlnu, da mu je celi forum hvaležen v mojem imenu, čeprav sem jaz forumski posebnež verjetno zadnji, ki bi to staro novotarijo izkoristil ... aja, in če te lahko še prosim, da Petuniji ne daš rumenega kartona, ker ona itak vsakega ignorira samo zato, ker je to political statement, sporočilo, da se z nekom globoko ne strinja, kar pa nikakor ne pomeni, da ne bere in ocenjuje več njegovih postov ... jebiga, jaz tega sicer ne razumem glih najbolj, ampak je to verjetno zato, ker ne razumem globine njene ženske duše ...
crt sporočil: 27.194
[#2422036] 04.07.14 07:38 · odgovor na: crt (#2421732)
Odgovori   +    1
[crt]
kralj gustav se je odlocil, da sprejema moj predlog, naj se novi ignore izvede kot opcija. ki si jo lahko vklopis, ce pa si je ne, potem velja stari, dosedanji ignore, kot ste ga vsi ze vajeni.
kdaj bo to izvedeno?
verjetno nekoc danes zvecer ali prva stvar jutri zjutraj.
to je narejeno.
anon-96546 sporočil: 1.682
[#2422107] 04.07.14 09:32 · odgovor na: Gustl (#2418821)
Odgovori   +    0
Krasna stvar. Da me ne bodo več gnjavili neki nerazgledani debili.....
crt sporočil: 27.194
[#2422278] 04.07.14 12:08 · odgovor na: (#2422096)
Odgovori   +    1
[krnekikrtako]
Cestitke za voznjo vzvratno, čeprav le za en meter, je to ponavadi težko, in za sledenje željam forumašev!!!
forum.finance.si/?m=...148&single
crt sporočil: 27.194
[#2422496] 04.07.14 15:11 · odgovor na: (#2422453)
Odgovori   +    2
[krnekikrtako]
Ja, sem videl, ampak, kdaj je tudi zelo lahko kritizirati, še posebej nam anunimusom, pohvaliti se nam pa ne da. Se je potrebno tudi v tej luči potruditi:)
to je zelo res in hvala za to.
pobalin sporočil: 14.456
[#2422619] 04.07.14 20:59 · odgovor na: crt (#2421301)
Odgovori   +    1
[crt]
verjetno res enkrat bosta, nothing lasts forever, ampak ce bi recimo kasirali 10 eur za vsako tako napoved, bi ze to fajn gor drzalo.
Ob branju vinopivčevega komentarja (forum.finance.si/?m=...75&single) mi je prišlo na misel nekaj drugega. Kaj če bi poskusno zaračunali vsak ignore po... 10 centov na mesec? Saj tudi kavarne s separeji so običajno bolj šik in nekaj dražje od tistih z odprtim prostorom.

Sicer sem se pa prav nasmejal ob teh forumaških mukah in špeganjih in sleparjenjih. S homo sapiensi res nikoli ni dolgčas. :-)
crt sporočil: 27.194
[#2422627] 04.07.14 21:24 · odgovor na: pobalin (#2422619)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: crt 04.07.2014 21:25
[pobalin]
mi je prišlo na misel nekaj drugega. Kaj če bi poskusno zaračunali vsak ignore po... 10 centov na mesec? Saj tudi kavarne s separeji so običajno bolj šik in nekaj dražje od tistih z odprtim prostorom.
sem ze predlagal kvoto ignorov, plusov in minusov, seveda placljivo, ko ti zmanjka, moras nabavit nov paket... pri ignorih je se zlasti fajn, ker ti sicer zapadejo in potem si cist v riti na cold turkeyu. nisem se prodrl pri gustlu, ni pa mi niti se zmanjkalo elana.
Sicer sem se pa prav nasmejal ob teh forumaških mukah in špeganjih in sleparjenjih. S homo sapiensi res nikoli ni dolgčas. :-)
indeed
(je rekel in sel med maline in cebele)
(malo blefiram, ker cebele so sle ze spat)
najobj sporočil: 31.920
[#2423219] 06.07.14 20:48 · odgovor na: crt (#2422627)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 06.07.2014 20:49
[crt]
> [pobalin]
> mi je prišlo na misel nekaj drugega. Kaj če bi poskusno zaračunali vsak ignore po... 10 centov na mesec? Saj tudi kavarne s separeji so običajno bolj šik in nekaj dražje od tistih z odprtim prostorom.

sem ze predlagal kvoto ignorov, plusov in minusov, seveda placljivo, ko ti zmanjka, moras nabavit nov paket... pri ignorih je se zlasti fajn, ker ti sicer zapadejo in potem si cist v riti na cold turkeyu. nisem se prodrl pri gustlu, ni pa mi niti se zmanjkalo elana.

> Sicer sem se pa prav nasmejal ob teh forumaških mukah in špeganjih in sleparjenjih. S homo sapiensi res nikoli ni dolgčas. :-)

indeed
(je rekel in sel med maline in cebele)
(malo blefiram, ker cebele so sle ze spat)
... čuj, ampak zdaj ko bo tukaj nova metla, bi lahko spet probal ... evo, jaz bi na forumski borzi s totimi kvotami lahko super biznis naredil, ker nič od tega ne uporabljam ...

P.S.: sanja svinja o kukuruzu, ker tisti, ki na totem forumu ignorirajo, plusarijo in minusarijo, ne plačujejo ...
najobj sporočil: 31.920
[#2423221] 06.07.14 20:54 · odgovor na: (#2422624)
Odgovori   +    2
[janezpizdek]
> [vinopivec]
> > [Gustl]
> > Odslej velja, da če uporabnik A ignorira uporabnika B, potem tudi B ne
> > vidi objav uporabnika A.
> >
> > To pomeni:
> >
> > - ne vidi jih pri običajnem branju foruma;
> > - ne vidi jih pri pogledu na uporabnika A;
> > - ne vidi jih pri iskanju.
> >
> > Tudi če A izbere način branja "vse", vendar ob tem ohrani B na svojem
> > seznamu ignoriranih, B še vedno ne bo videl objav uporabnika A, dokler
> > ga ta ne odvzame s seznama.
> >
> >
> > Enjoy...
>
> Čemu je pa to potrebno? Šavlija in janezp-ja prav z veseljem berem, dokler se ne zakadita v hardcore vseglih. Ali imata avtorske pravice za svoje poste, ki jih želita deliti le v prijateljskem krogu, ne pa z grdimi desničarji?
>
> Skratka korak precej na slabše v forumskem komuniciranju.

Brez panike, pubeci. Na ignore imam samo onega fanatika - ekcperta za nemško makrekonomijo valsalidalalalatralaladota. Ne maram tote nemške makroekonomije pa da me jebeš.

PS
Po drugi strani, če je verjeti podatkom Eurostata, mene ignorira 88 veseljekof, čigar umotvorof poslej utegnem ne videti. Evo me že tugujem fpičko ličko... eee... majkemisudija. Auuuu.

LP shaman
... čuj, kaj si ti že kdaj slišal za tisto, da če človeku ne moreš pomagat, mu vsaj ne škodit ...

P.S.: med tvojimi tralalakomunisti in onimi tralalamakroekonomisti ne vidim nobene razlike, pa da me jebeš ...
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2423226] 06.07.14 21:06 · odgovor na: najobj (#2423219)
Odgovori   +    2
[najobj]
> [crt]
> > [pobalin]
> > mi je prišlo na misel nekaj drugega. Kaj če bi poskusno zaračunali vsak ignore po... 10 centov na mesec? Saj tudi kavarne s separeji so običajno bolj šik in nekaj dražje od tistih z odprtim prostorom.
>
> sem ze predlagal kvoto ignorov, plusov in minusov, seveda placljivo, ko ti zmanjka, moras nabavit nov paket... pri ignorih je se zlasti fajn, ker ti sicer zapadejo in potem si cist v riti na cold turkeyu. nisem se prodrl pri gustlu, ni pa mi niti se zmanjkalo elana.
>
> > Sicer sem se pa prav nasmejal ob teh forumaških mukah in špeganjih in sleparjenjih. S homo sapiensi res nikoli ni dolgčas. :-)
>
> indeed
> (je rekel in sel med maline in cebele)
> (malo blefiram, ker cebele so sle ze spat)

... čuj, ampak zdaj ko bo tukaj nova metla, bi lahko spet probal ... evo, jaz bi na forumski borzi s totimi kvotami lahko super biznis naredil, ker nič od tega ne uporabljam ...

P.S.: sanja svinja o kukuruzu, ker tisti, ki na totem forumu ignorirajo, plusarijo in minusarijo, ne plačujejo ...
kaj ti še nisi opazil, da te najrajši minusarijo talibani, ki te imajo na ignore, potem pa listajo svoje ignorirane in avtomatsko klikajo minuse, preden si ti sploh dobro do konca napisal .. ?
anon-214372 sporočil: 3.048
[#2423724] 07.07.14 13:18 · odgovor na: anon-238577 (#2423226)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-214372 07.07.2014 13:28
[fibonaci]
> [najobj]
> > [crt]
> > > [pobalin]
> > > mi je prišlo na misel nekaj drugega. Kaj če bi poskusno zaračunali vsak ignore po... 10 centov na mesec? Saj tudi kavarne s separeji so običajno bolj šik in nekaj dražje od tistih z odprtim prostorom.
> >
> > sem ze predlagal kvoto ignorov, plusov in minusov, seveda placljivo, ko ti zmanjka, moras nabavit nov paket... pri ignorih je se zlasti fajn, ker ti sicer zapadejo in potem si cist v riti na cold turkeyu. nisem se prodrl pri gustlu, ni pa mi niti se zmanjkalo elana.
> >
> > > Sicer sem se pa prav nasmejal ob teh forumaških mukah in špeganjih in sleparjenjih. S homo sapiensi res nikoli ni dolgčas. :-)
> >
> > indeed
> > (je rekel in sel med maline in cebele)
> > (malo blefiram, ker cebele so sle ze spat)
>
> ... čuj, ampak zdaj ko bo tukaj nova metla, bi lahko spet probal ... evo, jaz bi na forumski borzi s totimi kvotami lahko super biznis naredil, ker nič od tega ne uporabljam ...
>
> P.S.: sanja svinja o kukuruzu, ker tisti, ki na totem forumu ignorirajo, plusarijo in minusarijo, ne plačujejo ...

kaj ti še nisi opazil, da te najrajši minusarijo talibani, ki te imajo na ignore, potem pa listajo svoje ignorirane in avtomatsko klikajo minuse, preden si ti sploh dobro do konca napisal .. ?
Čeprav v osnovi butasta funkcija (je pač stvar politike Financ, ki se vedno bolj zapirajo po dolgem in počez, ali bodo preživele z zapiranjem bomo pa videli :) ima tudi dobro plat: zdaj vem, da me dotični ignorira.

Ker torej sedaj vsebinsko to ni več pomembno ampak gre samo za tehnikalije, bi lahko dobil na profil tudi seznam tistih, ki me ignorirajo.
najobj sporočil: 31.920
[#2424657] 08.07.14 15:45 · odgovor na: crt (#2422036)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 08.07.2014 15:47
[crt]
> [crt]
> kralj gustav se je odlocil, da sprejema moj predlog, naj se novi ignore izvede kot opcija. ki si jo lahko vklopis, ce pa si je ne, potem velja stari, dosedanji ignore, kot ste ga vsi ze vajeni.
> kdaj bo to izvedeno?
> verjetno nekoc danes zvecer ali prva stvar jutri zjutraj.
to je narejeno.
... jebiga, narobe sem kliknil ...
anon-231230 sporočil: 4.037
[#2430641] 15.07.14 20:24 · odgovor na: crt (#2422627)
Odgovori   +    3
Dva komentarja.

Prvič, lepo bi bilo, da v takole temo, ko se že enkrat odpre, lahko pišeš direktno, ne le kot odgovor komurkoli že. Recimo zdajle ne odgovarjam direktno na tvoj post, a nimam druge izbire.

Drugič, prav tako lepo inu všečno bi bilo, da se forumska tema ne obarva (na pregledu po temah, kjer sem kaj napisal), pak avtor da se ne prikaže, če se je dotični po novem odločil (kot recimo kak bistri, a očitno paranoični primorski splošnjak), da nimaš pravice brati njegovih misli.

Ne eno ne drugo seveda ni kaj prida pomembno, le kot prispevek k perfekcionizmu aktualnega sistema.
anon-207494 sporočil: 693
[#2430678] 15.07.14 21:02 · odgovor na: anon-231230 (#2430641)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-207494 15.07.2014 21:10
[vinopivec]
(kot recimo kak bistri, a očitno paranoični primorski splošnjak), da nimaš pravice brati njegovih misli.
Hehehehe, briljantno!
*****

Ta človek je navajen, da ni nikoli ničesar kriv, ne on ne njegov foh.
In visoko nad navadno rajo.
anon-237381 sporočil: 924
[#2433749] 19.07.14 23:46 · odgovor na: Gustl (#2418821)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-237381 19.07.2014 23:47
Vklopil sem super ignore, ker tudi jaz ne maram ZRN makroekonomije in državljanske delnice. Sicer nisem ugotovil ali sta sstansslav in valsidalado ena in ista oseba.

Če koga moti, ker me ne more več brati, naj napiše pod mojo objavo, da ga odstranim iz šitliste.

Iz šitliste sem odstranil ctx-a (sicer težko berem prispevke brez odstavkov) in tistega statistika braneta.

Na šitlisti je ostalo nekaj orto komunajzarjev in tisti, ki v vsakem postu vidi prdijsko UDBO brez vsake dodane vrednosti temi.

Strani: 1 2 3 4