Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Nadgradnja ignor funkcije

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-214372 sporočil: 3.048
[Servis] Tema: Nadgradnja ignor funkcije
[#2423724] 07.07.14 13:18 · odgovor na: anon-238577 (#2423226)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-214372 07.07.2014 13:28
[fibonaci]
> [najobj]
> > [crt]
> > > [pobalin]
> > > mi je prišlo na misel nekaj drugega. Kaj če bi poskusno zaračunali vsak ignore po... 10 centov na mesec? Saj tudi kavarne s separeji so običajno bolj šik in nekaj dražje od tistih z odprtim prostorom.
> >
> > sem ze predlagal kvoto ignorov, plusov in minusov, seveda placljivo, ko ti zmanjka, moras nabavit nov paket... pri ignorih je se zlasti fajn, ker ti sicer zapadejo in potem si cist v riti na cold turkeyu. nisem se prodrl pri gustlu, ni pa mi niti se zmanjkalo elana.
> >
> > > Sicer sem se pa prav nasmejal ob teh forumaških mukah in špeganjih in sleparjenjih. S homo sapiensi res nikoli ni dolgčas. :-)
> >
> > indeed
> > (je rekel in sel med maline in cebele)
> > (malo blefiram, ker cebele so sle ze spat)
>
> ... čuj, ampak zdaj ko bo tukaj nova metla, bi lahko spet probal ... evo, jaz bi na forumski borzi s totimi kvotami lahko super biznis naredil, ker nič od tega ne uporabljam ...
>
> P.S.: sanja svinja o kukuruzu, ker tisti, ki na totem forumu ignorirajo, plusarijo in minusarijo, ne plačujejo ...

kaj ti še nisi opazil, da te najrajši minusarijo talibani, ki te imajo na ignore, potem pa listajo svoje ignorirane in avtomatsko klikajo minuse, preden si ti sploh dobro do konca napisal .. ?
Čeprav v osnovi butasta funkcija (je pač stvar politike Financ, ki se vedno bolj zapirajo po dolgem in počez, ali bodo preživele z zapiranjem bomo pa videli :) ima tudi dobro plat: zdaj vem, da me dotični ignorira.

Ker torej sedaj vsebinsko to ni več pomembno ampak gre samo za tehnikalije, bi lahko dobil na profil tudi seznam tistih, ki me ignorirajo.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen