Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Nadgradnja ignor funkcije

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.929
[Servis] Tema: Nadgradnja ignor funkcije
[#2421677] 03.07.14 16:04 · odgovor na: (#2421659)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 03.07.2014 16:05
[Petunija1]
> [najobj]

>... khmm, če pa mi Gustl noče odgovarjati, odkar sva takrat imela "incident", ko mi je - hecno, glih zaradi tebe in tistih dežurnih forumskih kretenov - zagrozil z izgonom s totega foruma, pa jaz ne morem pomagati ...
Po moje te pa Gustl ne "ignorira" zaradi "incidenta" ampak zato, ker nima časa odgovarjat vsakemu pacientu( ja, tole zdaj je bil favl, ampak moram malo vrnit), ki se obrega vanj, sploh če nima nekega relevantnega vsebinskega vprašanja.
... čuj, to moraš ti Gustlna vprašat, jaz sem samo opazil, kdaj se je njegovo ignoriranje začelo ...
> > In če vaju z ladekom tako motijo špijunke, jih pač zamašita, imata na voljo ista orodja kot vsi ostali. Jaz sem vse špranje, ki sem jih našla, zadelala, ampak nekateri se očitno pač radi razkazujete in potem jočete, ker vas ljudje gledajo.
>
> ... evo, in to je še tretji penal, ki si ga sfalila, ker sem jaz redki posebnež, ki na totem forumu nikoli nisem imel, nimam in nikoli ne bom imel nikogar niti med ignoriranimi niti med prijatelji, kar ti lahko tudi Črt potrdi, če meni ne verjameš na besedo ... jebiga, ko se na prebrano ne odzovem, tisto oziroma tistega s tem itak ignoriram, da bi si pa na anonimnem forumu iskal prijatelje, pa mi na kraj pameti ne pade ...

Kolikor vem admini nimajo vpogleda na tvojo shit listo, ampk ti tudi na besedo verjamem, kar pa v ničemer ne spremeni moje teze, da imaš na razpolago vsa orodja, če jih pa ne želiš uporabljat, je pa to povsem tvoja stvar.
... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, je Črt (= admin) naredil toti forum, da s takšnimi in drugačnimi povezavami med podatki v različnih tabelah forum deluje, kot pač on hoče, da deluje, ob tem pa nima vpogleda v te podatke ... eh, jebiga ...

P.S.: če bo Črt tole prebral, ti rumeni ne gine ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen