Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Nadgradnja ignor funkcije

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.928
[Servis] Tema: Nadgradnja ignor funkcije
[#2421279] 03.07.14 11:17 · odgovor na: crt (#2420357)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 03.07.2014 11:36
[crt]
> [najobj]
> ... evo, v tem trenutku se mi v "Nicolas Sarkozy pridržan zaradi suma korupcije" prikazuje "vinopivec 09:42", ki je pobarvan, kot da ga še nisem prebral, ko pa ga hočem prebrati, pa ga ni nikjer ...
izpis seznama tem in izpis objav nista ista stvar. ignore (navadni ali povratni) se nanasa samo na objave same. tudi navadni ignore se ne sekira in ti mirno pove, da je v neki temi najbolj sveza objava od nekoga, ki ga ti ignoriras, ce tako karte padejo.
... holy shit ! ...

P.S.: ravnokar sem se vrnil na svoj računalnik, ker sem moral nekaj narediti na drugem in ko sem čakal na rezultat, sem tam malo pošpegal, kaj se dogaja na Financah ... evo, in sem zgruntal, zakaj oni valsidalado stalno jamra forum.finance.si/?m=...159&single , češ da ga "vohunijo skozi špijunko", ker je namreč dejansko res, da na totem forumu obstajajo tovrstni forum.finance.si/?m=...le&replies pacienti, ki špijonirajo en drugega in se ogovarjajo in minusarijo in kaj vem še kaj ... khmm, ker sem malo prej na drugem računalniku opazil, da je včeraj meni spoštovana gospa Aleister tukaj forum.finance.si/?m=...le&replies očitala, da sem jo zmerjal, medtem ko mi je denac tukaj forum.finance.si/?m=...le&replies povedal, da si on svojega življenja brez Dolanca sploh ne zna predstavljati ... OK, sicer sta oba omenjena očitno preglupa, da bi vedela, kako ignore funkcionira v genialni novi rešitvi, pa vendar - jaz mu ne morem, ker me ignorira - povej Gustlnu, da je lahko zelo ponosen sam na sebe, ker je za vsaj relativno normalne uporabnike forum Financ razjebal do amena ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(