17 min
Box Now pri Zagrebu odprl center za 150 tisoč paketov na dan, na vrsti je Slovenija
57 min
Nemčija opušča milijardni obrambni projekt: fregate F-126 ne bo
1 ura
Evropske borze večinoma v rdečem, delnice orožarjev strmo navzdol
1 ura
Kakšen mesec! Litostroj pobral za 60 milijonov naročil
1 ura
Bo iz K10+ zrasel slovenski zadružni trgovski velikan?
2 uri
Zakaj je SpaceX včeraj izdal za 25 milijard dolarjev obveznic
2 uri
Allianz: v Hormuški ožini je obtičalo za 125 milijard dolarjev tovora
3 ure
(reportaža) Kako digitalizacija in UI spreminjata proizvodne procese v slovenskih podjetjih
3 ure
Obvestilo imetnikom enot sklada »Eurizon Manager Selection Fund« (»FCP«), kolektivnega naložbenega podjema, ustanovljenega v skladu z luksemburško zakonodajo (Oglas)
4 ure
Mehika: konkurenčni so zaradi nizkih plač
6 ur
Kmetijsko ministrstvo našlo dodatni milijon evrov. Za koga?
6 ur
Na Štajerskem gradi enega največjih nasadov kivija v Sloveniji
8 ur
Zakaj bo Panvita prodala do petkrat več na Hrvaškem
8 ur
Koreja: najbolj vroča borza na svetu, kjer se za nakup delnic jemlje kredit
8 ur
Frida: glasna in vroča računska hrbtenica slovenske umetne inteligence
8 ur
Vogel z maržo, ki je večja od Krkine 1
8 ur
Podatkovni center, kdo bo tebe ljubil 1
8 ur
Od meritev do ukrepov: kako občine ugotovijo, kaj onesnažuje njihov zrak
13 ur
Bo Bruselj uslišal Cigler Kralja?
13 ur
Pregled ameriških trgov: Razprodaja delnic proizvajalcev čipov potisnila Nasdaq navzdol

Strani: 1

dare5 sporočil: 1
[#3083442] 02.06.26 13:57
Odgovori   +    4
"Zaradi izgradnje avtocestnega omrežja in povečanja prometa tranzita je treba okrepiti idejo o večjem nadzoru policije na cestah."

Za povečanje varnosti, a tudi pretočnosti brez fanotmskih zastojev !

Pri tem je (morda to ne sodi v ta resor) potrebno preveriti usmerjanje prometa in oznake:
Namesto slediti minimalnim standardom je treba preiti na razumne standarde.
Oznake so pogoto neživljenske.
FIN-544124 sporočil: 6.616
[#3083458] 02.06.26 21:17
Odgovori   +    1
Za policijo ločen plačni sistem za policijo, vojsko, zdravstvo - enoten plačni sistem lahko ostane zgolj na administrativni ravni delovanja javnega sistema.
Hmmm, na koncu bo nova vlada ugotovila, da bo morala še kar dvigniti plače, če bo hotela, da bo država še delovala.

Brez denarja ne bo nič !

Razpad sistema, ki se že dogaja.
Avtocestna policija bo. Zaradi izgradnje avtocestnega omrežja in povečanja prometa tranzita je treba okrepiti idejo o večjem nadzoru policije na cestah.
Vseeno, če se imenuje avtocestna ali ne.

Imamo prometno policijo, ki v skladu z delovnimi načrti deluje tudi na AC.
Za najemnine država plačuje preveč.
To je res.

Za najemnine gredo milijoni, da se ljudem še sanja ne.
primvla sporočil: 1.435
[#3083464] 03.06.26 08:55 · odgovor na: FIN-544124 (#3083458)
Odgovori   +    2
Imamo prometno policijo, ki v skladu z delovnimi načrti deluje tudi na AC.
ki v skladu z nacrti deluje predvsem na AC.

aja, pozabli ste dobrodoslico Kanglerju.
dream team!
odvisnik sporočil: 4.571
[#3083469] 03.06.26 09:53 · odgovor na: primvla (#3083464)
Odgovori   +    2
[primvla]
> Imamo prometno policijo, ki v skladu z delovnimi načrti deluje tudi na AC.

ki v skladu z nacrti deluje predvsem na AC.

aja, pozabli ste dobrodoslico Kanglerju.
dream team!
A kangler je tudi kje zraven ;)?

Srecal ga lani na morju, njemu domet ne seze dalj od krajevne skupnosti;).
FIN-544124 sporočil: 6.616
[#3083472] 03.06.26 10:39 · odgovor na: primvla (#3083464)
Odgovori   +    1
[primvla]
> Imamo prometno policijo, ki v skladu z delovnimi načrti deluje tudi na AC.

ki v skladu z nacrti deluje predvsem na AC.

aja, pozabli ste dobrodoslico Kanglerju.
dream team!
Janša je itak Kanglerjev dolžnik.

Kangler je nastavil hrbet, ko ga je raja, kot župana odstavila.

Matoz in Kangler sta pa itak stara kamerada iz časov miličnikov.
odvisnik sporočil: 4.571
[#3083482] 03.06.26 12:53 · odgovor na: FIN-544124 (#3083472)
Odgovori   +    0
[]
> [primvla]
> > Imamo prometno policijo, ki v skladu z delovnimi načrti deluje tudi na AC.
>
> ki v skladu z nacrti deluje predvsem na AC.
>
> aja, pozabli ste dobrodoslico Kanglerju.
> dream team!

Janša je itak Kanglerjev dolžnik.

Kangler je nastavil hrbet, ko ga je raja, kot župana odstavila.

Matoz in Kangler sta pa itak stara kamerada iz časov miličnikov.

To bi bilo smiselno.
Franci sedi, vleci placo do penzije in predvsem ne delaj nic ;).
odvisnik sporočil: 4.571
[#3083483] 03.06.26 12:55 · odgovor na: FIN-544124 (#3083472)
Odgovori   +    1
[]
> [primvla]
> > Imamo prometno policijo, ki v skladu z delovnimi načrti deluje tudi na AC.
>
> ki v skladu z nacrti deluje predvsem na AC.
>
> aja, pozabli ste dobrodoslico Kanglerju.
> dream team!

Janša je itak Kanglerjev dolžnik.

Kangler je nastavil hrbet, ko ga je raja, kot župana odstavila.

Matoz in Kangler sta pa itak stara kamerada iz časov miličnikov.

To bi bilo smiselno.
Franci sedi, vleci placo do penzije in predvsem ne delaj nic ;).

Slisal sem tudi kaksno prigodo za casa njegovega zupanovanja.
Je ziher "pravi" kader sds a, zna kimat ;)

Strani: 1


vm-kiva