Izbrani forum: Glavni forum
Izbrana tema: članek Franci Matoz: zaradi avtocestne policije ne bo nič manj policistov na drugih cestah
Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...
[#3083483] 03.06.26 12:55 · odgovor na: (#3083472)
[]
> [primvla]
> > Imamo prometno policijo, ki v skladu z delovnimi načrti deluje tudi na AC.
>
> ki v skladu z nacrti deluje predvsem na AC.
>
> aja, pozabli ste dobrodoslico Kanglerju.
> dream team!
Janša je itak Kanglerjev dolžnik.
Kangler je nastavil hrbet, ko ga je raja, kot župana odstavila.
Matoz in Kangler sta pa itak stara kamerada iz časov miličnikov.
To bi bilo smiselno.
Franci sedi, vleci placo do penzije in predvsem ne delaj nic ;).
Slisal sem tudi kaksno prigodo za casa njegovega zupanovanja.
Je ziher "pravi" kader sds a, zna kimat ;)
Vse ocene tega sporočila:
Gostje ne morejo pregledovati ocen
