Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

dare5 sporočil: 1
"Zaradi izgradnje avtocestnega omrežja in povečanja prometa tranzita je treba okrepiti idejo o večjem nadzoru policije na cestah."

Za povečanje varnosti, a tudi pretočnosti brez fanotmskih zastojev !

Pri tem je (morda to ne sodi v ta resor) potrebno preveriti usmerjanje prometa in oznake:
Namesto slediti minimalnim standardom je treba preiti na razumne standarde.
Oznake so pogoto neživljenske.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen


vm-qetesh