Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-544124 sporočil: 6.557
Za policijo ločen plačni sistem za policijo, vojsko, zdravstvo - enoten plačni sistem lahko ostane zgolj na administrativni ravni delovanja javnega sistema.
Hmmm, na koncu bo nova vlada ugotovila, da bo morala še kar dvigniti plače, če bo hotela, da bo država še delovala.

Brez denarja ne bo nič !

Razpad sistema, ki se že dogaja.
Avtocestna policija bo. Zaradi izgradnje avtocestnega omrežja in povečanja prometa tranzita je treba okrepiti idejo o večjem nadzoru policije na cestah.
Vseeno, če se imenuje avtocestna ali ne.

Imamo prometno policijo, ki v skladu z delovnimi načrti deluje tudi na AC.
Za najemnine država plačuje preveč.
To je res.

Za najemnine gredo milijoni, da se ljudem še sanja ne.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen


vm-kiva