Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: RTV obžaluje neljubi dogodek. Če bi odgovorni opravili svoje delo, škandala ne bi bilo!

Strani: 1 2 3

pinkfloyyd sporočil: 658
[#2678471] 12.10.17 14:51
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: pinkfloyyd 12.10.2017 14:52
Bi bilo pametno, da bi pred vhodom v RTV preverjali vinjenost, saj imajo varnostnika.
0513ANITO sporočil: 10.825
[#2678473] 12.10.17 14:55 · odgovor na: pinkfloyyd (#2678471)
Odgovori   +    11
[pinkfloyyd]
Bi bilo pametno, da bi pred vhodom v RTV preverjali vinjenost, saj imajo varnostnika.
A misliš da znotraj RTV bajte pa ni polhnih flaš od alkota?
Endimion sporočil: 10.337
[#2678482] 12.10.17 15:06 · odgovor na: (#2678474)
Odgovori   +    8
Jaz sem si to sicer v posnetku ogledal... V bistvu me je nasmejala....

:)

Ampak res.. osebna stiska... ob 8 zvečer...

OK... Šefe.. jutr prihajam mrtvo nažehtan na šiht... osebna stiska.. :)
najobj sporočil: 31.922
[#2678484] 12.10.17 15:10
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: najobj 12.10.2017 15:13
... RTV obžaluje neljubi dogodek. Če bi odgovorni opravili svoje delo, škandala ne bi bilo! ...

... OK, če bi odgovorni na Financah opravili svoje delo, tukaj ne bi napisali "To je sporočilo RTV Slovenija o včerajšnji oddaji Odmevi, na katero se na socialnih omrežjih odziva javnost.", ker je bila Tanja Gobec pijana ob napovedi Odmevov v TV Dnevniku, do Odmevov pa je že prišla k sebi ... no, lahko pa bi vodstvo RTV Slovenija od sodelavke poskusilo izvedet, kako se je uspela tako hitro streznit, da bo drugim sodelavcem lahko še pravočasno nudilo vso potrebno pomoč ...

P.S.: ko sem gledal TV Dnevnik, nisem mogel verjet svojim očem in ušesom, da je očitno pijana stopila pred TV kamere, ko pa sem gledal Odmeve, pa nisem mogel verjet svojim očem in ušesom, da je že trezna ...
FIN-454644 sporočil: 10.899
[#2678488] 12.10.17 15:19 · odgovor na: najobj (#2678484)
Odgovori   +    9
Ulica ob RTV se je od nekdaj imenovala Rugljevo nabrezje. So what?
pobalin sporočil: 14.456
[#2678494] 12.10.17 15:34 · odgovor na: najobj (#2678484)
Odgovori   +    3
[najobj]
... OK, če bi odgovorni na Financah opravili svoje delo, tukaj ne bi napisali "To je sporočilo RTV Slovenija o včerajšnji oddaji Odmevi, na katero se na socialnih omrežjih odziva javnost."
He, he, me je srbelo napisati nekaj takega, ker sem moral poguglati, da sem v drugih medijih izvedel, za kaj je sploh šlo, in kako butasto je spisan tale rejv. Orto Finance v vsej svoji globini.
najobj sporočil: 31.922
[#2678497] 12.10.17 15:36 · odgovor na: FIN-454644 (#2678488)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 12.10.2017 15:37
[FIN-454644]
Ulica ob RTV se je od nekdaj imenovala Rugljevo nabrezje. So what?
... OK, če se ga napiješ po šihtu, je to tvoja stvar, če pa prej, pa ni glih tako ...

P.S.: kar dolgo sem že na svetu in sem kaj podobnega videl prvič, čeprav se mi zdi, da tudi Andrej Stare ni glih vedno trezen, ko komentira ...
najobj sporočil: 31.922
[#2678500] 12.10.17 15:40 · odgovor na: pobalin (#2678494)
Odgovori   +    1
[pobalin]
> [najobj]
> ... OK, če bi odgovorni na Financah opravili svoje delo, tukaj ne bi napisali "To je sporočilo RTV Slovenija o včerajšnji oddaji Odmevi, na katero se na socialnih omrežjih odziva javnost."
He, he, me je srbelo napisati nekaj takega, ker sem moral poguglati, da sem v drugih medijih izvedel, za kaj je sploh šlo, in kako butasto je spisan tale rejv. Orto Finance v vsej svoji globini.
... eh, mogoče pa Finance Live roboti urejajo, ker Simona ne more vsega sama ...
najobj sporočil: 31.922
[#2678505] 12.10.17 15:46 · odgovor na: (#2678498)
Odgovori   +    2
[rename]
A Klemenčičevega nastopa v parlamentu pred nekaj meseci nisi videl?
Na lestvici -1 do -10, je bila Gobčeva recimo -3, Klemenčič pa čista minus desetka.
Ona je vsaj poskušala brati iz trotl bobna (gledal sem samo napovednik, Odmevov ne), minister je pa kar nekaj kvasil v 3 dni, se krohotal svojim domislicam, krilil z rokami itd...
... eh, ker babjih čenč v poročilih na POP TV ne prenesem, na RTV Slovenija gledam Dnevnik in Odmeve, Klemenčičev nastop v parlamentu pa je bil verjetno na tretjem kanalu, do katerega imam podoben odnos kot do POP TV ...
pobalin sporočil: 14.456
[#2678507] 12.10.17 15:52 · odgovor na: najobj (#2678500)
Odgovori   +    1
Ja, je težko, ker zadnje čase še piše ostre forumske komentarje pod PR-kopi-pejst rejvi. Pa poglej, kakšno municijo so danes pripravili ob objavi vladne strategije o avtih. Šibrovka! :-)
simona2 sporočil: 2.204
[#2678508] 12.10.17 16:04
Odgovori   +    11
Zadnja sprememba: simona2 12.10.2017 16:08
jaz sem to objavila zato, ker se mi zdi katastrofalno sprenevedanje javnega zavoda, kdo bi moral včerajšnjo šlamastiko preprečiti in kdo je imel vse vzvode in je plačan za to, da to naredi; ne samo, kot tisti, ki dobivajo plačo, ampak tisti, ki iz njo človeško delajo; Tanjo so potisnili v svetovni drek, pa ne bi bilo treba in ne bi smeli; zdaj pa ji ponujajo pomoč?! in bodo ukrepali z vsemi postopki in pravili, namesto,da bi jo včeraj nekdo peljal na kavo in rekel, ljubica, pejt domov - in poklical enega drugega voditelja, da primaje svojo rit na oddajo! meni ni smešno, ker se Tanja ne bo pobrala, ko se ji reži cela SLO, temle se pa nič ne bo zgodilo; da ne govorim o tem, da če bi ukrepali že davno, bi bila tudi Tanja drugačna.. taka kot je, pa ne more nič; mi je pa fajn, da se vsi režite, lahk bi zlezli malo vase -- in ne pozabite -- I'm watching you --
anon-20668 sporočil: 3.976
[#2678512] 12.10.17 16:14 · odgovor na: simona2 (#2678508)
Odgovori   +    6
[simona2]
meni ni smešno, ker se Tanja ne bo pobrala, ko se ji reži cela SLO, temle se pa nič ne bo zgodilo
Tudi meni ni smešno, ampak a tale Tanja ni odrasla oseba z vsemi odgovornostmi, ki pašejo zraven? Torej mora tudi svoje delo opravljati odgovorno, in odgovarjati za svoje dejanja.

Morda bi res moral kdo od šefov paziti, da TV face ne pridejo pijane pred kamero, ampak če se zdaj "ubogi Tanji reži cela SLO", si je za to predvsem sama kriva. Kaj se ga je pa nažrla pred nastopom. A so ji drugi zlivali pijačo po grlu?
bobek13 sporočil: 4.301
[#2678513] 12.10.17 16:19 · odgovor na: 0513ANITO (#2678473)
Odgovori   +    15
[0513ANITO]
> [pinkfloyyd]
> Bi bilo pametno, da bi pred vhodom v RTV preverjali vinjenost, saj imajo varnostnika.

A misliš da znotraj RTV bajte pa ni polhnih flaš od alkota?
Ne se hecate, flaša alkota ne preživi v javni hiši več kot 5min...

:-)))))

LpA
FIN-527377 sporočil: 1.005
[#2678516] 12.10.17 16:25 · odgovor na: simona2 (#2678508)
Odgovori   +    3
[simona2]
jaz sem to objavila zato, ker se mi zdi katastrofalno sprenevedanje javnega zavoda, kdo bi moral včerajšnjo šlamastiko preprečiti in kdo je imel vse vzvode in je plačan za to, da to naredi; ne samo, kot tisti, ki dobivajo plačo, ampak tisti, ki iz njo človeško delajo; Tanjo so potisnili v svetovni drek, pa ne bi bilo treba in ne bi smeli; zdaj pa ji ponujajo pomoč?! in bodo ukrepali z vsemi postopki in pravili, namesto,da bi jo včeraj nekdo peljal na kavo in rekel, ljubica, pejt domov - in poklical enega drugega voditelja, da primaje svojo rit na oddajo! meni ni smešno, ker se Tanja ne bo pobrala, ko se ji reži cela SLO, temle se pa nič ne bo zgodilo; da ne govorim o tem, da če bi ukrepali že davno, bi bila tudi Tanja drugačna.. taka kot je, pa ne more nič; mi je pa fajn, da se vsi režite, lahk bi zlezli malo vase -- in ne pozabite -- I'm watching you --
Vsekakor bo Kadunc poskusil takoj odigrati svoje - Biziljeve se bo znebil kot malomarne šefice s pijanimi podrejenimi, ne da bi sploh prišlo do potencialno preveč odmevnega notranjega razčiščevanja odgovornosti, kako lahko neki desničar Možina na prvem programu v nedeljskem intervjuju briljantno osmeši denarja in žensk potrebnega Jankovića in klavrno slovensko pravosodje - Murgle, z eno besedo.
murje sporočil: 5.120
[#2678518] 12.10.17 16:28
Odgovori   +    0
STIGMA TOLERANCE

Koliko takšnih neljubih dogodkov in njihovih avtorjev je v raznoraznih javnih ali manj javnih služb in to leta in leta, pa nihče proti nikomur nič ne ukrepa, saj je v naši družbi že tako ali tako do takšnih dogodkov prevelika toleranca. Ko bi se vsi o tem malo bolj zamislili, saj je ob vsakokratnih feštah, takšnih neljubih dogodkov veliko, tudi iz vrst najodgovornejših. Ob tem se ve, da ravno takrat kamere niso prižgane!
4d.rtvslo.si/arhiv/o.../174496093
www.dnevnik.si/10427...1042787663
vezjak.com/2017/10/1...ot-novica/
simona2 sporočil: 2.204
[#2678525] 12.10.17 16:38 · odgovor na: anon-20668 (#2678512)
Odgovori   +    3
se strinjam, ampak ne govorim o tem; je treba imeti tudi odgovornost in jajca, da koga odpustiš; ampak to, da so pa pustili, da se osmeši, ker si nihče nič ne upa, ker vse boli k..., ker to ni njihovo delo -- to pa je pritlehno; to so mejhni ljudje, nimaš kej; in tudi mejhni so v večini komentatorji na forumu; in kar je še bl grozno - ko Kordež ukrade in je brez službe stotine ljudi, ima še vedno faco, da pride ven in soli pamet o ekonomiji; Tanji se bo utrgalo --- she is a better person; ne more pa delat in ne bi ji smeli pustit, da jo takole zmelje;
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2678526] 12.10.17 16:43
Odgovori   +    5
Sami čistuni, za kozlat. Naj vrže prvi kamen tisti, ki ne greši.
Ženska je pač spila eno preveč in oddelala svoj spot brez izgredov.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2678528] 12.10.17 16:45 · odgovor na: pobalin (#2678494)
Odgovori   +    1
[pobalin]
> [najobj]
> ... OK, če bi odgovorni na Financah opravili svoje delo, tukaj ne bi napisali "To je sporočilo RTV Slovenija o včerajšnji oddaji Odmevi, na katero se na socialnih omrežjih odziva javnost."

He, he, me je srbelo napisati nekaj takega, ker sem moral poguglati, da sem v drugih medijih izvedel, za kaj je sploh šlo, in kako butasto je spisan tale rejv. Orto Finance v vsej svoji globini.
Flance.si morajo pač zaslužit za neplačane žetone. Od tebe in od mene bodo zaslužili bore malo. Zato pa je treba prodajat raji muda za bubrege.
0513ANITO sporočil: 10.825
[#2678535] 12.10.17 16:56 · odgovor na: simona2 (#2678508)
Odgovori   +    5
[simona2]
jaz sem to objavila zato, ker se mi zdi katastrofalno sprenevedanje javnega zavoda, kdo bi moral včerajšnjo šlamastiko preprečiti in kdo je imel vse vzvode in je plačan za to, da to naredi; ne samo, kot tisti, ki dobivajo plačo, ampak tisti, ki iz njo človeško delajo; Tanjo so potisnili v svetovni drek, pa ne bi bilo treba in ne bi smeli; zdaj pa ji ponujajo pomoč?! in bodo ukrepali z vsemi postopki in pravili, namesto,da bi jo včeraj nekdo peljal na kavo in rekel, ljubica, pejt domov - in poklical enega drugega voditelja, da primaje svojo rit na oddajo! meni ni smešno, ker se Tanja ne bo pobrala, ko se ji reži cela SLO, temle se pa nič ne bo zgodilo; da ne govorim o tem, da če bi ukrepali že davno, bi bila tudi Tanja drugačna.. taka kot je, pa ne more nič; mi je pa fajn, da se vsi režite, lahk bi zlezli malo vase -- in ne pozabite -- I'm watching you --
Hja Simonca

Pa si morda pomislila na možnost, da je bila Tanja včeraj od vseh Pijanih najbolj Trezna?

To je čist isto, ko se 4 pjani spravjo avto vozit iz gostilne.
najobj sporočil: 31.922
[#2678536] 12.10.17 17:03 · odgovor na: simona2 (#2678508)
Odgovori   +    0
[simona2]
jaz sem to objavila zato, ker se mi zdi katastrofalno sprenevedanje javnega zavoda, kdo bi moral včerajšnjo šlamastiko preprečiti in kdo je imel vse vzvode in je plačan za to, da to naredi; ne samo, kot tisti, ki dobivajo plačo, ampak tisti, ki iz njo človeško delajo; Tanjo so potisnili v svetovni drek, pa ne bi bilo treba in ne bi smeli; zdaj pa ji ponujajo pomoč?! in bodo ukrepali z vsemi postopki in pravili, namesto,da bi jo včeraj nekdo peljal na kavo in rekel, ljubica, pejt domov - in poklical enega drugega voditelja, da primaje svojo rit na oddajo! meni ni smešno, ker se Tanja ne bo pobrala, ko se ji reži cela SLO, temle se pa nič ne bo zgodilo; da ne govorim o tem, da če bi ukrepali že davno, bi bila tudi Tanja drugačna.. taka kot je, pa ne more nič; mi je pa fajn, da se vsi režite, lahk bi zlezli malo vase -- in ne pozabite -- I'm watching you --
... čuj, Simona ... evo, ker o naslajanju forumašev pišeš kar počez, sem se jaz - ker sem včasih malo žleht - pohecal predvsem iz Financ in iz vodstva RTV Slovenija, ne pa iz Tanje Gobec ...

P.S.: ko včasih po prekrokani noči zjutraj nisem mogel na delo, sem preprosto poklical šefa in mu lepo povedal, da se slabo počutim in da bom vzel dopust, pa ni bilo nobenih problemov ... ja, je pa res, da ne vem, kakšne šefe ima Tanja Gobec, pa tudi to je res, da se ga jaz prejšnji večer ne bi nadudal, če bi vedel, da imam zjutraj pomemben sestanek ali neodložljivo delo ... aja, verjetno bo sama zaradi sebe morala iti za nekaj cajta v "back office", seveda pa upam, da kakšno zakompleksano šefovsko budalo na RTV Slovenija Tanje Gobec zaradi tega ne bo odpustil, ker to bi bilo res svinjsko ...
rx170 sporočil: 6.403
[#2678538] 12.10.17 17:04 · odgovor na: simona2 (#2678508)
Odgovori   +    1
[simona2]
jaz sem to objavila zato, ker se mi zdi katastrofalno sprenevedanje javnega zavoda, kdo bi moral včerajšnjo šlamastiko preprečiti in kdo je imel vse vzvode in je plačan za to, da to naredi; ne samo, kot tisti, ki dobivajo plačo, ampak tisti, ki iz njo človeško delajo; Tanjo so potisnili v svetovni drek, pa ne bi bilo treba in ne bi smeli; zdaj pa ji ponujajo pomoč?! in bodo ukrepali z vsemi postopki in pravili, namesto,da bi jo včeraj nekdo peljal na kavo in rekel, ljubica, pejt domov - in poklical enega drugega voditelja, da primaje svojo rit na oddajo! meni ni smešno, ker se Tanja ne bo pobrala, ko se ji reži cela SLO, temle se pa nič ne bo zgodilo; da ne govorim o tem, da če bi ukrepali že davno, bi bila tudi Tanja drugačna.. taka kot je, pa ne more nič; mi je pa fajn, da se vsi režite, lahk bi zlezli malo vase -- in ne pozabite -- I'm watching you --
A da je prišla pod vplivom na delovno mesto je pa v redu? Saj ne rečem, da se ne zgodi in nikakor noče moralizirati, pa vendar...Ponekod varnostniki letajo z alkotesti.

Sicer pa slovenski jezik pozna velike začetnice na začetku povedi.
Endimion sporočil: 10.337
[#2678542] 12.10.17 17:24 · odgovor na: simona2 (#2678525)
Odgovori   +    6
Simona, a nam zelis povedat da so imeli/imajo na RTVSLO prime time voditeljico, za katero se ve da ima neke tezave (Ne nujno alkohol, t je praviloma posledica necesa drugega) in... Tega ni nihce ne opazil, ce pa ze opzil, ni nic naredil?

Jaz se sicer lahko strinjam s tabo v delu da je grdo da tam ni bilo nikogar ki bi jo bil ustavil preden gre pred kamero.

A tu se moje strinjanje konca.

Tanja je medijska osebnost. Ni zadnja administratorka n RTV. S tem pride soj studijskih luci in kamer, a tudi odgovornost.

In ta njena bruka je njena bruka. Stuff it up your pipe and smoke it. Ves koliko ljudi iz takih al drugacnih razlogov poseze po alkoholu? Pa ga vidis v lokalu in si mislis: "Lej ga pijancka". Tukaj bi se nam pa Tanja morala pa smilit? Clovesko ja, profesionalno? Ne.

Zakaj bi se ji utrgalo? Ker je sla verjetno nazehtana pred kamero in je to opazilo nekaj 100.000 ljudi? Je sla njena kariera v franze? Ja najverjetneje je v recesijskem ciklusu. A zna Tanja pocet samo to? Vrhunec kariere so Odmevi na RTVSLO? Ok... Men bi se snelo tudi brez alkohola.

V kolikor jo ze vceraj niso scevljali bi bil vrhunec ironije ce bi danes za odmeve napovedala prispevek o prekomerni porabi alkohola in skodljivosti le-tega. Se might know a thing or two about it....

Meni jo je skoda ker je do zdaj delovala zelo dobro. Ampak se enkrat. So poklici kjer ga userjes le enkrat.

Jaz recimo ne dvomim da bi ti sterala nazehtanega Lipnika domov... Al kogarkoli. A s stalisca nas bralcev ne moremo vedet da se je nek clanek spisal pod vplivi substanc ali ne (Ceprav vcas glede na nesmisle ki se pojavijo, delouvni clouk pomisli na:"Kuga so pa kadil?).

Real TV coverage nima tega luksuza. Ko je narejeno, je narejeno. In ce je zajeb in tu je bil, se gres damage control.

Slovenci smo znani po temu da znamo simpatizirati z onimi ki so bili zjebani tako al drugace. See where I am aiming? Solzavo pismo opravicila, z nekim pojasnilom.. bi simpaticni Tanji ono recesijsko karierno krivuljo, ki ima zdajle kot 90° malce prot horizontali spravilo.

Ce pa se zacne pojavljat se na vseh zivih tekih za zenske pa maratonih pa clanek kako je osvojila roblek.. je pa to pr populusu cista zmaga. A ves.. zenska na dnu.. propila se.. a je zmagala.. in podobna jajca. To dejansko pali. Na te zgodbe je Oprah naredila milijardo. Zakaj ne bi Tanja mela se kick-start svoje kariere.
0730ULtra3 sporočil: 1.467
[#2678544] 12.10.17 17:25
Odgovori   +    2
Dvomim, da ji je kdo držal pištolo na glavi in zahteval, da zvrne flašo pira/vodke/rakije itd... Povsem sama si je kriva za to sranje.
anon-149637 sporočil: 3.223
[#2678545] 12.10.17 17:33 · odgovor na: najobj (#2678484)
Odgovori   +    5
P.S.: ko sem gledal TV Dnevnik, nisem mogel verjet svojim očem in ušesom, da je očitno pijana stopila pred TV kamere, ko pa sem gledal Odmeve, pa nisem mogel verjet svojim očem in ušesom, da je že trezna ...
Mogoče imajo na RTV kakšno komoro za treznjenje.Podobno tisti v katero porinejo potaplača ko pride iz globin. Če imajo, jim bo treba priznati,da so del davka na štekdozo smiselno investirali.Upajmo,da ni predolgih čakalnih vrst za odstranjevanje osebnih stisk.
Nantl sporočil: 1.160
[#2678547] 12.10.17 17:48 · odgovor na: simona2 (#2678525)
Odgovori   +    2
[simona2]
se strinjam, ampak ne govorim o tem; je treba imeti tudi odgovornost in jajca, da koga odpustiš; ampak to, da so pa pustili, da se osmeši, ker si nihče nič ne upa, ker vse boli k..., ker to ni njihovo delo -- to pa je pritlehno; to so mejhni ljudje, nimaš kej; in tudi mejhni so v večini komentatorji na forumu; in kar je še bl grozno - ko Kordež ukrade in je brez službe stotine ljudi, ima še vedno faco, da pride ven in soli pamet o ekonomiji; Tanji se bo utrgalo --- she is a better person; ne more pa delat in ne bi ji smeli pustit, da jo takole zmelje;
Resno ? Ne me jebat ... Pa ti to resno ? Sodiš kaj kdo sme in kaj ne ... in kje se osebna odgovornost neha in začne šefovska ....pa kdo je majhen...
Ne me jebat.

Daj idi na eno pivo rajš. AL pa na črnca ... če ti je ljubš.

In hvala kurcu ... hvala hvala hvala .... da nikoli v življenju nisem bil in ne bom rabil biti podrejen simoni. Oz. da mi nebo šefica nikoli in nikdar.
Endimion sporočil: 10.337
[#2678549] 12.10.17 17:57 · odgovor na: najobj (#2678536)
Odgovori   +    5
Jaz se sicer inštituta dopusta nisem posluzeval v te namene.

Poznam pa primer ko je en od zaposlenih v firmi fasal frulo ker je mal postrani hodil. Napihal ni a so sefa komaj prepricali da naj mu ne narise podplata na riti. Izkazalo se je bilo namrec da je cloveka mini mozganska ruknila. Med sihtom.

Ampak ce pogledam ERAR Tanja ni zaposlena na RTV. Razen ce je tam se kaka Tanja Gobec ki je skasirala 450 jurjev v zadnjih 12 letih. In je tudi samostojna novinarka.

To je okol 40 jurjev na let. Njena netto je okol dva jurja na mesec. Da to pusnes ker si se ga nadonkal... Jah meni b se tut snelo :)

Medijski biznis je v bistvu ena velika javna hisa. Novinarji se prostituirajo pri najboljsem ponudniku. In najvisjo ceno ima oni ki bo privlekel najvec strank.

In tu je tekma zelo huda, konkurenca velika, cene pa kurceve.

Poglej Avdića kot radijskega voditelja. Fura najbolj poslušan signal v Sloveniji zjutraj. Obenem pa se predstave pa oni znan glas ima svojo debilano al nekaj na popu? A to zato ker je pozrten al ker mu ono na radiu dejansko ne nese tolk?

Karkol ze Tanjo base, naj se scajta. To kot clovek menim. A si zasluzi second chance? Jah po mojem osebnem ja. A je to v povsem trznem sistemu mozno? Ne vem. Tole ni bil walk in the park.
Endimion sporočil: 10.337
[#2678551] 12.10.17 18:03 · odgovor na: anon-204390 (#2678526)
Odgovori   +    6
Evo ga bom vrgel. V zivljenju nisem nikoli prišel na delo s popitim enim pivom v riti. Nikoli.

Ko gres delat ni nikoli eden preveč. Niti enega ne sme bit. Fertik.
fcajt sporočil: 4.335
[#2678554] 12.10.17 18:41 · odgovor na: anon-149637 (#2678545)
Odgovori   +    2
nimajo komore, imajo pa mišiko, ona se na marsikaj spozna...
rx170 sporočil: 6.403
[#2678556] 12.10.17 19:00 · odgovor na: (#2678546)
Odgovori   +    1
[rename]
> [najobj]
> > [rename]
> > A Klemenčičevega nastopa v parlamentu pred nekaj meseci nisi videl?
> > Na lestvici -1 do -10, je bila Gobčeva recimo -3, Klemenčič pa čista minus desetka.
> > Ona je vsaj poskušala brati iz trotl bobna (gledal sem samo napovednik, Odmevov ne), minister je pa kar nekaj kvasil v 3 dni, se krohotal svojim domislicam, krilil z rokami itd...
>
> ... eh, ker babjih čenč v poročilih na POP TV ne prenesem, na RTV Slovenija gledam Dnevnik in Odmeve, Klemenčičev nastop v parlamentu pa je bil verjetno na tretjem kanalu, do katerega imam podoben odnos kot do POP TV ...

Tretji kanal je edini verodostojni kanal, ker prenasa seje v zivo, brez uredniskih posegov, brez manipuliranja in brez komentiranja.
Skratka novice v surovi obliki, preden jih mediji potem priredijo za objavo, skladno s tem, kar jim ustreza. Levi levo, desni pa desno....potem je samo vprasnje komu nasedes in komu verjames :-P
Raje gledam bager, kako koplje, kot pa da bi gledal te oslarije škodljivcev in preplačancev na 3. programu.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2678558] 12.10.17 19:16 · odgovor na: Endimion (#2678551)
Odgovori   +    2
[Endimion]
Evo ga bom vrgel. V zivljenju nisem nikoli prišel na delo s popitim enim pivom v riti. Nikoli.

Ko gres delat ni nikoli eden preveč. Niti enega ne sme bit. Fertik.
Odvisno je kaj delaš. Če si šofer, potem to nedvomno drži. Pisarniški delavec je lahko že manj strog do sebe (kdo od nas pa še ni bil prisoten na kakšni žurki ?). Če si pa mogoče biznismen, posebej tak, ki dela npr. na Balkanu, pa spada žretje in pitje alkohola (in dobro prenašanje le tega) pod opis dela in nalog :)

Strani: 1 2 3