Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: RTV obžaluje neljubi dogodek. Če bi odgovorni opravili svoje delo, škandala ne bi bilo!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-527377 sporočil: 1.005
[simona2]
jaz sem to objavila zato, ker se mi zdi katastrofalno sprenevedanje javnega zavoda, kdo bi moral včerajšnjo šlamastiko preprečiti in kdo je imel vse vzvode in je plačan za to, da to naredi; ne samo, kot tisti, ki dobivajo plačo, ampak tisti, ki iz njo človeško delajo; Tanjo so potisnili v svetovni drek, pa ne bi bilo treba in ne bi smeli; zdaj pa ji ponujajo pomoč?! in bodo ukrepali z vsemi postopki in pravili, namesto,da bi jo včeraj nekdo peljal na kavo in rekel, ljubica, pejt domov - in poklical enega drugega voditelja, da primaje svojo rit na oddajo! meni ni smešno, ker se Tanja ne bo pobrala, ko se ji reži cela SLO, temle se pa nič ne bo zgodilo; da ne govorim o tem, da če bi ukrepali že davno, bi bila tudi Tanja drugačna.. taka kot je, pa ne more nič; mi je pa fajn, da se vsi režite, lahk bi zlezli malo vase -- in ne pozabite -- I'm watching you --
Vsekakor bo Kadunc poskusil takoj odigrati svoje - Biziljeve se bo znebil kot malomarne šefice s pijanimi podrejenimi, ne da bi sploh prišlo do potencialno preveč odmevnega notranjega razčiščevanja odgovornosti, kako lahko neki desničar Možina na prvem programu v nedeljskem intervjuju briljantno osmeši denarja in žensk potrebnega Jankovića in klavrno slovensko pravosodje - Murgle, z eno besedo.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen