Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: RTV obžaluje neljubi dogodek. Če bi odgovorni opravili svoje delo, škandala ne bi bilo!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Endimion sporočil: 10.373
Simona, a nam zelis povedat da so imeli/imajo na RTVSLO prime time voditeljico, za katero se ve da ima neke tezave (Ne nujno alkohol, t je praviloma posledica necesa drugega) in... Tega ni nihce ne opazil, ce pa ze opzil, ni nic naredil?

Jaz se sicer lahko strinjam s tabo v delu da je grdo da tam ni bilo nikogar ki bi jo bil ustavil preden gre pred kamero.

A tu se moje strinjanje konca.

Tanja je medijska osebnost. Ni zadnja administratorka n RTV. S tem pride soj studijskih luci in kamer, a tudi odgovornost.

In ta njena bruka je njena bruka. Stuff it up your pipe and smoke it. Ves koliko ljudi iz takih al drugacnih razlogov poseze po alkoholu? Pa ga vidis v lokalu in si mislis: "Lej ga pijancka". Tukaj bi se nam pa Tanja morala pa smilit? Clovesko ja, profesionalno? Ne.

Zakaj bi se ji utrgalo? Ker je sla verjetno nazehtana pred kamero in je to opazilo nekaj 100.000 ljudi? Je sla njena kariera v franze? Ja najverjetneje je v recesijskem ciklusu. A zna Tanja pocet samo to? Vrhunec kariere so Odmevi na RTVSLO? Ok... Men bi se snelo tudi brez alkohola.

V kolikor jo ze vceraj niso scevljali bi bil vrhunec ironije ce bi danes za odmeve napovedala prispevek o prekomerni porabi alkohola in skodljivosti le-tega. Se might know a thing or two about it....

Meni jo je skoda ker je do zdaj delovala zelo dobro. Ampak se enkrat. So poklici kjer ga userjes le enkrat.

Jaz recimo ne dvomim da bi ti sterala nazehtanega Lipnika domov... Al kogarkoli. A s stalisca nas bralcev ne moremo vedet da se je nek clanek spisal pod vplivi substanc ali ne (Ceprav vcas glede na nesmisle ki se pojavijo, delouvni clouk pomisli na:"Kuga so pa kadil?).

Real TV coverage nima tega luksuza. Ko je narejeno, je narejeno. In ce je zajeb in tu je bil, se gres damage control.

Slovenci smo znani po temu da znamo simpatizirati z onimi ki so bili zjebani tako al drugace. See where I am aiming? Solzavo pismo opravicila, z nekim pojasnilom.. bi simpaticni Tanji ono recesijsko karierno krivuljo, ki ima zdajle kot 90° malce prot horizontali spravilo.

Ce pa se zacne pojavljat se na vseh zivih tekih za zenske pa maratonih pa clanek kako je osvojila roblek.. je pa to pr populusu cista zmaga. A ves.. zenska na dnu.. propila se.. a je zmagala.. in podobna jajca. To dejansko pali. Na te zgodbe je Oprah naredila milijardo. Zakaj ne bi Tanja mela se kick-start svoje kariere.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen