Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Kaj je FQ in kako deluje?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[Servis] Tema: Kaj je FQ in kako deluje?
[#957154] 14.10.10 15:22 · odgovor na: anon-235774 (#957109)
Odgovori   +    3
[PapaStrumpf]
> [naporen]
> fundamentalist quality

Šala mala..

Evo, da prekinemo tale childs play ... včeraj sem dal prvič v karieri par nickov na ignor, ko sem v pol ure fasal tri neprijatelje. Tako za šolo pač..
Zdaj vas vse lepo odignoriram in obljubim, da bo vsak naslednji to lepo od mene prej zvedel, se pravi, kdo in zakaj.
Aja. Edina izjema tukaj je najobij. Njega bom jebal, dokler obstaja ta forum. Z ignorjem in minusi. Njemu se pač ne dopadejo štrumfi, meni pa ne goveda.

Pizda, razumem, če sva si npr. politično nasprotna. Če sva različnih mnenj, kako se jebejo koze. Da pa me jebeš, ker se ti je dignil kurac na mene in si popušil enega preveč, eeeee..., najdi si koga drugega.
Ti imaš tri nicke, ni problema, jih napravim pet. Da vidiva, kdo ima več časa. papa

... hahaha ...

... čuj, kaj nisi ti bil v svojem prejšnjem življenju na tem forumu štrumfeta ali nekaj takega, potem ko si bil še v enem prej župnik ali nekaj takega ? ...

... khmm, ker takšen izbruh hvalabogu le virtualnega sovraštva zaradi enega ali dveh postov, ki sem si jih izmenjal s tabo, je pa le malo prehudo tudi za mene, ki sem sicer vsega hudega vajen ...

... ja, je pa res, da imam enega takega pacienta v spominu, pa se mi zdaj ne ljubi brskat po forumski zgodovini ... bom pa mogoče kdaj kasneje, če želiš ...



P.S.: svašta pička rodi, samo love neče ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen