Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Gradimo suženjstvo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-193160 sporočil: 1.682
[Nepremičnine] Tema: Gradimo suženjstvo
[#842406] 16.06.10 22:40 · odgovor na: (#841397)
Odgovori   +    4
Evo ti 20*, ker plus ti lahko pripopam samo en :)

Sicer pa vse drži 100%. Jaz sem kar precej časa delala non stop, da sem preživela, imela nisem niti enega dneva dopusta, niti bolniške, z vročino 40 sem se najedla lekadola, počakala 1 uro, da je prijelo in šla delat, da mi je takrat ena medicinska sestra solila pamet, da moram s tako vročino ležat. Sem jo vprašala, s čim bom preživela, ker jaz nimam direktorja ali države, ki mi daje plačo in da če bom ležala doma, ne bo za jest, pa je samo debelo gledala, na koncu pa sprovedla bedastočo, da nakladam, da ni tako hudo. Sem popizdila, itak. Danes me pa čukasto gleda in sprašuje, kako to, da hodimo toliko po dopustih in kako je to fajn, ker si to lahko privoščimo. Mene to res razpizdi. Sicer pa na bolniško še vedno nikoli ne grem, sem pa uspela toliko poštimat imunski sistem, da sploh več ne zbolim, še kihnem ne. Sem pa ne dolgo nazaj imela hudo poškodbo in bi morala doma v trdo ležat, pa nisem bila odsotna niti ene ure, ker si tega pač ne morem privoščit. Zato pa res nimam nobenega posluha za boge dohtarje. Res nimam, pa četudi mi kdo očita, da sem nepravična.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen