Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Gradimo suženjstvo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-154083 sporočil: 6.570
[Nepremičnine] Tema: Gradimo suženjstvo
[#840302] 15.06.10 12:43 · odgovor na: najobj (#840013)
Odgovori   +    1
Ej kolega, zaradi takih, kot si ti, ne srečam v Gradcu nobenega Slovenca, tu in tam kakega Avstrijca, prevladujejo pa Turki in črnci...
[najobj]
> [jani1974]
> Tak odnos je svinjarija, ampak vsi delavci so tukaj prostovoljno in prostovoljno lahko tudi odidejo. Zakaj niso potem v Avstriji, če je tam tako fino?

... čuj, v glavnem prostovoljno tudi odidejo ... seveda potem ko neprostovoljno ne dobijo za svoje delo nič plačano ...
Da ne dobijo nič plačano, so izjeme in ni point v tem.

> Po moje je glavni problem ta, da si prizadevajo dobiti stalno prebivališče pri nas. Če ne, bi odf*** vsakega norega delodajalca in si poiskali drugega.

... in kaj natančno si bodo po tvojem s tem stalnim prebivališčem pri nas lahko pomagali, ha ? ... da bodo lahko celo za stalno gnili v razpadajočih barakah, ha ? ...
Na primer: "...4. Upravičenci so po Zakonu o socialnem varstvu državljani Republike Slovenije, ki imajo stalno prebivališče v Sloveniji, ter tujci, ki imajo dovoljenje za stalno prebivanje v Sloveniji. Denarno socialno pomoč lahko uveljavljajo tudi osebe, ki jim to pravico priznavajo mednarodni akti, ki obvezujejo RS.
Do denarne socialne pomoči so upravičene osebe, ki si zase in za svoje družinske člane sredstev v višini minimalnega dohodka ne morejo zagotoviti iz razlogov, na katere niso mogle oziroma ne morejo vplivati..."
> Tako pa ciljano prenašajo vse s predpostavko da "saj ne bo treba tako dolgo", pa bodo njihovi otroci deležni medu in mleka EU...

... in kaj natančno je za tebe ta med in mleko EU, ha ? ... to razkošje, ki ga imajo sedaj, ha ? ...
Preberi si še enkrat prejšnjo točko. Sicer pa mi razloži, ko si tako bister, kaj drugega je bil po tvoje razlog, da so oni v Prenovi delali brez plačila celo leto?
Ali pa drugače, če je tukaj beda, zakaj niso ostali doma in obratno, če so tukaj, potem mora biti doma še slabše?

> Da ne govorimo o njihovih sobratih, ti ustanavljajo firme in jih organizirano vozijo v Slovenijo, da sami bogatijo. Če oni sami svoje tako j****, pa se res ni treba nam sekirat...

... se pravi, ker je prasec nekdo drug, ti nimaš nobenih problemov s tem, da si prasec tudi ti, ha ? ... a sem te prav razumel, ha ? ...
Če sem prasec, ker se mi ne ljubi sekirat, če oni sami sebe j*bejo, potem je odgovor da.

... khmm, in po tem, kar ti je v teh nekaj stavkih uspelo tukaj nasrati, sploh ne dvomim, da to tudi si ... prasec, namreč ...
Bosna je precej podobna Sloveniji, Kosovo pa tudi, kar se razvojnih možnosti tiče. Naši predniki so se j*bali tisoč let, da so naredili iz Slovenije nekaj, kar nam sedaj doli zavidajo. Oni pa so se še pred desetimi leti streljali. Pač vsak po svojih prioritetah, prevzeti pa je potrebno posledice.
Na Kosovu je bila pač prioriteta po številu preseči Srbe, se osamosvojiti in pridružiti Albaniji. Mi pa zidamo hiše in kosimo travo in šparamo za faks za otroke, morje pa smo dali Hrvatom...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen