Zasebnost

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: forum 3 - lov na napake do 31.1.2010

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-166829 sporočil: 5.290
[Servis] Tema: forum 3 - lov na napake do 31.1.2010
[#698157] 31.01.10 21:03 · odgovor na: anon-1670 (#698112)
Odgovori   +    6
[Maj]
Ampak ukinili butastega ocenjevanja pa žal ne bodo nikoli, ker jim povečuje obiskanost strani.
Lp
Jaz sem pa ravno hotela zopet protestirati, da mi je nekdo začel sedaj pa pluse limati.

Maj, ne bom se ti zahvalila za pluse, ker ne tekmujem za najbolj priljubljeno osebo na forumu.

Tako ocenjevanje je butasto in ne služi ničemur. Čeprav jaz nisem proti ocenjevanju. Zdi se mi zanimivo, ko vidim, kako različna mnenja imajo ljudje o isti stvari. Z ocenjevanjem tudi izveš, kateri post je bolj pritegnil ljudi, čeprav tudi to ni merodajno.

Sem pa proti temu, da se lahko ocenjuje sto, dvesto sporočil, kar na profilu. To je namenjeno samo nagajanju, če ti nekdo ni všeč. Poleg tega smo na forumu vsi anonimni. Če že ocenjujemo, naj se vidi, kdo je koga ocenil, pa se bo videlo tudi, kdo nalašč ocenjuje slabo. Prejšnje ocenjevanje je bil vsaj malo pokazatelj zanimivih postov. To ocenjevanje sedaj, je pa idiotizem brez primere. Namenjeno je samo temu, da bo Gustl spustil svoj famozni FQ - foolish quotient, in vsi norci bodo vzklikali od vzhičenja!

Najbolj me pa moti, da bi, če bi se zgodilo komu drugemu in bi dobil v enem večeru 2000 minusov, Črt takoj poskočil in rešil zadevo.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen