Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Smrt komunizmu

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-72235 sporočil: 914
[Glavni forum] Tema: Re: Smrt komunizmu
[#349026] 23.10.08 10:24 · odgovor na: anon-91864 (#348916)
Odgovori   +    1

shaman je napisal(a):

Glede na to, da je komunajzar mataj samo en patetičen komunajzarki sinekurni pizdek, ki o tem kaj je meneđer podjetja praktično nima pojma, če dovolite, bi jaz ilustriral kak te izgleda razlika med meneđerjem, ki je v F21 in meneđerjem, ki ni član totega bratstva, ki se mu reče Falanga 21. Vlogo nečlana bom prevzel kar sam, da mi ni treba imeti kak dvom o tam ali je v tretjem podjetju res tako kot pravijo.

Jaz svoje zaposlene plačujem na ravni EU, navkljub dejstvu, da mi komunajzer država pošilja tisoče signalov, da tega ne bi smel početi (davki, prispevki) in me krvavo konkretno penalizira za moje početje, ki je glede na sistem videti neracionalno.

Seveda se mi srce trga, ko vidim koliko penezof vplačam tej smrdljivi đamahiriji, ki potem okrepljena tudi z denarjem podjetja, ki ga vodim, deluje proti meni in zaposlenim v podjetju ki ga vodim, ampak navkljub temu ne odstopam od načela, da morajo ljudje za svoje delo prejeti človeka vredno plačilo. Zahtevane dobičke skušam uresničiti z večjim obsegom prodaje in večjo produktivnostjo.

Janković (ko je bil v Mercatroju in sedaj v svojih drugih podjetijih), Šrot,  Kordež, in podobni pizdeki, pa svoje zaposlene plačujejo minimalno kolikor morajo in so hkrati vključeni v komunajzer dogovornoekonomsko igro administrativnega vzdrževanja bruto plač na najnižjem možnem nivoju (miza socijalnih komunističnih partnerjev) in preko svoje KPS oblasti skrbijo, da se edino odvisno zaposlenim (V SLO je to praktično ves plebs!) vsiljujejo superprogresivni davkoprispevki najvišji na svetu, njim pizdekom, ki so povečini pokradli podjetja in so sedaj lastniki, pa minimalne davke, češ, da bi nam lahko zagotavljali "delovna mesta".

Kakšna delovna mesta neki, to so suženjska mesta, jebo te Alah. Če bi vzeli maso penezof, ki jo izplačujejo te pizdeki in z njo ljudem plačali človeka dostojne mezde, bi teh penezof bilo komajda za četrtino sedanjih "delovnih mest". To je resnica o njihovi "zgodbi o uspehu". Sloni ta zgodba pač na suženjstvu plebsa, ki sužnjuje komunajzer fevdalni kamarilji.

Svoje, z Lune s prostim očesom vidno anti-plebs početje, početje grabežljivih in oblastiželjnih pizdekof, pa skušajo prikriti s sladkorečnim mudološkim laprdanjem o svojem bojda neverjetnem "veselju do socijalnega kapitala", ki da ga pri meneđerjih kakršen sem sam pač ni, ker smo krvoločne neo-liberalne svinje [ki nedisciplinirano in iracionalno izplačujemo evropske mezde in s tem rušimo komunajzer nirvano ter vznemirjamo že pacificirano ljudstvo po nepotrebnem, ker mu vzbujamo apetite po svobodi in lastnem podjetništvu].

Seveda v đamahiriji tovrstno laprdanje najbolje pušijo oni, ki imajo koristi, ali pa naivno vrejamejo da imajo koristi od takega izprijenega sistema, takoj nato pa še vsi naivni luzerji, ki ne ločijo lastne ritne luknje od sifona v WC-ju.

Eto to je razlika med meneđerom, ki ni in meneđerjem, ki je v Falangi 21.

P.S. Vem lecner, ne rabiš mi razlagati, po tvoje sem nenormalen jaz, ker svoje tako plačujem in ne tovariši, ki se "obnašajo racionalno". Saj ravno o tej razliki govorim. Mislim med "nami" in "vami".

LP shaman
 
In takšen kreten, ki ima čas vsak dan pisariti v Finance, naj bi bil manađer? Le dobro plačaj svoje ploščičarje, ki bojda delajo pri tebi, da te kot parazita ne zacementirajo v temelje....

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen