Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 26.03.2024 20:03
[0531Zavar]
> [primvla]
> > Zanimiv mi je bil prevsem ta podatek, da so protiteroristične enote rabile skoraj eno uro (!) da so prišle na prizorišče napada, čeprav so locirane takorekoč na peš razdalji...
> > Enostavno tole vse skupaj zgleda enostavno na preveč trhlih nogah, da bi bilo tuski uradni verziji za verjet.
>
> kakor je tudi zanimiv podatek, da bela hisa in njej podrejeni zahodni mediji ihtavo z nenavadno visoko frekvenco in v rekordno kratkem odzivu hitijo zatrjevat, da je v ozadju zgolj ISIS in da ni nobenega dvoma, da Ukrajina v zgodbi ne nastopa. kljub taki manifestaciji, kjer se "resnica" pogosto izkaze kot ravno obratna, jaz se vedno ne verjamem, da vsaj uradna Ukrajina v zgodbi nastopa, dokler to ne bo podkrepljeno s kredibilnimi dokazi.
>
> vidis, vsak je pozoren na dolocene detajle, ki njemu bolj pasejo v narativo. enim je zanimiv ruski odziv, drugim ameriski... zato ponavljam, da v takih primerih ni nobene potrebe biti prehiter na tipkovnici.
Kdo pa hiti ?
Razen tistih, ki so slabo uro po napadu na družbenih omrežjih v RU že na veliko obtoževali Ukrajino za napad... še preden so tja "pridrvele" anti-teroristične enote..
eh jebiga (copyright najobj).
... khmm, ali pa kot je za razliko od anonimnih kibicov na družbenih omrežjih v Rusiji povedal www.youtube.com/watc...uy6KVHRB30 nekdanji britanski diplomat Alastair Crooke, da so z ekspresno izjavo "It wasn't the Ukraine" na istih družbenih omrežjih samo 55 minut po napadu še bolj pohiteli uradni predstavniki State Departmenta sredi Washingtona ... eh, jebiga ...
p.s.
www.youtube.com/watc...d_daLQBvWk
Putinova reakcija na opozorila o prihajajočem terorističnem napadu je vidna v prvi minuti tega videa.

Moja teorija je, da se je Putin navdihnil pri kolegu Netanyahuju; torej očitna opozorila o planiranem terorističnem napadu je namerno ignoriral, predvsem z jasnim namenom, da krvav napad izkoristi za še intenzivnejšo propagandno in vojaško kampanjo proti UA, ter seveda notranjo represijo.
Tisti ujete teroriste pa so že obdelali tako, da bodo vse priznali (če že niso), verjetno tudi to, da jih je v Moskvo poslal sam Zelenski, če te je morda skrbelo glede dokazov.
... čuj, ti si res eno zanimivo bitje, ko namesto odgovora meni forum.finance.si/?m=...745&single ob neprijetnih retoričnih vprašanjih vedno znova najdeš novega sogovornika in kot papiga svoje nabijaš dalje ... aja, in ko si že pri "dokazih", da Ukrajina nima nič s krvoločnimi psihopati, ki so plačani za drobiž zapečatili svojo usodo za vedno - BTW, Rusi so jih "obdelane" na TV pokazali namerno, da bodo novi "demokratični" plačanci vedeli, kaj jih čaka - potem še komentiraj besede šefa ukrajinske varnostne službe Aleksija Danilova (v linku zgoraj od 12:30 naprej) na ukrajinski TV samo en dan po grozljivem zločinu, ki v slovenščini glasi približno tako "ali je zabavno v Moskvi danes, jaz mislim da je zelo zabavno za vas in mislim, da je tako zabavo treba imeti bolj pogosto in ker smo bratje, vas moramo obiskati bolj pogosto" ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen