Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.921
Zadnja sprememba: najobj 03.12.2022 13:44
[hostamox]
Šlo je za dva poleta in luksuz, ker ni bilo drugega na voljo.

Ti imaš res motnjo funkcionalne nepismenosti.
Ne vem pa zakaj bolj pri stvareh, ki so kontra tvojim nazorom.
... OK, preden me še dodatno roftarsko psihoanaliziraš, bi bilo dobro, če bi v mojem postu citiral, ker ne vem, na kaj bi se naj moja funkcionalna nepismenost nanašala, sploh ker sem se v postu zelo jasno vprašal, zakaj v sosednji Azerbajdžan potovati s pregrešno dragim letalom - po Rusiji ni bilo prepovedano potovati - če se iz Rusije čez mejo lahko poceni zapelješ z avtom ... khmm, in da sem na koncu posta zelo jasno napisal, da je pravljica malo predolga - mogoče kasneje kje kaj piše o dveh letalih - da bi jo kljub žalostnem vremenu prebral do konca in našel še več nelogičnih gluposti o poslovnem srečanju (WTF?) programskih inženirjev, bančnikov, znanstvenikov in oblikovalcev, ki sem jih naštel po prebranem naslovu in prvem odstavku ...

P.S.: ker sem zaradi "politično neprimerne" svojeglavosti že dolgo v nevarnosti, da me forumski bogovi našutirajo s totega foruma, se bom vzdržal, da bi ti žaljivost vrnil, čeprav mi lahko verjameš na besedo, da imam ob primernem besednem zakladu tega kar precej na zalogi ......

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen