Strani: 1

najobj sporočil: 31.906
[#3012353] 03.12.22 12:26
Odgovori   +    12
Zadnja sprememba: najobj 03.12.2022 12:29
... Fascinantna zgodba o zasebnem letalu, ki je Putinovo vojsko prikrajšalo za sto Rusov ...

... OK, če so "demokratični" propagandisti pri Bloombergu in s prevodom Financarji hoteli povedat, da bo Rusija - kaj pa drugega pomeni beseda "Putin" - kmalu propadla, so se malo pozno spomnili na pravljico za svoje "demokratične" otroke, ker kljub zadnji "poslovni" potezi www.rtvslo.si/evrops...kov/649680 samoizvoljenih bruseljskih spitzenkandidatov z ono fon der lajno na čelu po skoraj letu dni ni nič videti, da bi Rusija kmalu propadla ...

P.S.: tukaj compareprivateplanes...rivate-jet je prvi zadetek, ki mi ga je izpljunil Google, ko sem vtipkal "Najem zasebnega letala", ne ljubi pa se mi preračunavati, koliko letal za prevoz 100 ljudi lahko najameš za 100 tisoč dolarjev in razmišljati o tem, kako v letalo za 55 potnikov stlačiš 100 najbolj pametnih Rusov in zakaj bi v sili najemal letalo s sedeži poslovnega razreda za 55 potnikov, usnjenimi kavči smetanove barve in zložčenimi kavnimi mizicami iz mahagonija ... khmm, kaj šele da bi razmišljal, zakaj v sosednji Azerbajdžan potovati s pregrešno dragim letalom, če se iz Rusije čez mejo lahko poceni zapelješ z avtom ... aja, pravljica je malo predolga, da bi jo kljub žalostnem vremenu prebral do konca in našel še več nelogičnih gluposti, ki sem jih naštel po prebranem naslovu in prvem odstavku ...
hostamox sporočil: 8.460
[#3012354] 03.12.22 12:49 · odgovor na: najobj (#3012353)
Odgovori   +    9
Šlo je za dva poleta in luksuz, ker ni bilo drugega na voljo.

Ti imaš res motnjo funkcionalne nepismenosti.
Ne vem pa zakaj bolj pri stvareh, ki so kontra tvojim nazorom.
0531Zavar sporočil: 1.252
[#3012356] 03.12.22 12:57
Odgovori   +    12
Putina beg možganov sploh ne skrbi, prav nasprotno. Manj ko je ljudi, ki imajo svoje razmišljanje, dalj časa se lahko obdrži na oblasti.
najobj sporočil: 31.906
[#3012358] 03.12.22 13:34 · odgovor na: hostamox (#3012354)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: najobj 03.12.2022 13:44
[hostamox]
Šlo je za dva poleta in luksuz, ker ni bilo drugega na voljo.

Ti imaš res motnjo funkcionalne nepismenosti.
Ne vem pa zakaj bolj pri stvareh, ki so kontra tvojim nazorom.
... OK, preden me še dodatno roftarsko psihoanaliziraš, bi bilo dobro, če bi v mojem postu citiral, ker ne vem, na kaj bi se naj moja funkcionalna nepismenost nanašala, sploh ker sem se v postu zelo jasno vprašal, zakaj v sosednji Azerbajdžan potovati s pregrešno dragim letalom - po Rusiji ni bilo prepovedano potovati - če se iz Rusije čez mejo lahko poceni zapelješ z avtom ... khmm, in da sem na koncu posta zelo jasno napisal, da je pravljica malo predolga - mogoče kasneje kje kaj piše o dveh letalih - da bi jo kljub žalostnem vremenu prebral do konca in našel še več nelogičnih gluposti o poslovnem srečanju (WTF?) programskih inženirjev, bančnikov, znanstvenikov in oblikovalcev, ki sem jih naštel po prebranem naslovu in prvem odstavku ...

P.S.: ker sem zaradi "politično neprimerne" svojeglavosti že dolgo v nevarnosti, da me forumski bogovi našutirajo s totega foruma, se bom vzdržal, da bi ti žaljivost vrnil, čeprav mi lahko verjameš na besedo, da imam ob primernem besednem zakladu tega kar precej na zalogi ......
najobj sporočil: 31.906
[#3012359] 03.12.22 13:52 · odgovor na: 0531Zavar (#3012356)
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: najobj 03.12.2022 13:55
[0531Zavar]
Putina beg možganov sploh ne skrbi, prav nasprotno. Manj ko je ljudi, ki imajo svoje razmišljanje, dalj časa se lahko obdrži na oblasti.
... čuj, če se prav spomnim, je Putin s seznama mobiliziranih izvzel vse "možgane", ki jih Rusija rabi za delovanje države ...

P.S.: če Navalni in njemu podobni proameriški politiki pomenijo "možgane", potem Putina res ne rabi nič skrbet ...
hostamox sporočil: 8.460
[#3012363] 03.12.22 21:08 · odgovor na: najobj (#3012358)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: hostamox 03.12.2022 21:09
Pišeš o tem kako ti ni jasno, kako je bilo 100 ljudi na 55 zicih in zakaj je bilo letalo luksuzno.

Odgovori so v članku.
Bila sta dva poleta. In ker drugega letala ni bilo na voljo.
najobj sporočil: 31.906
[#3012388] 04.12.22 12:27 · odgovor na: hostamox (#3012363)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: najobj 04.12.2022 12:40
[hostamox]
Pišeš o tem kako ti ni jasno, kako je bilo 100 ljudi na 55 zicih in zakaj je bilo letalo luksuzno.

Odgovori so v članku.
Bila sta dva poleta. In ker drugega letala ni bilo na voljo.
... holy shit ! ... čuj, pa kolikokrat ti moram še napisat forum.finance.si/?m=...358&single , da sem poleg fascinantnega naslova "Fascinantna zgodba o zasebnem letalu, ki je Putinovo vojsko prikrajšalo za sto Rusov" v članku prebral samo prvi odstavek, ker je že na začetku preveč nelogičnih gluposti, da bi Bloombergovo pravljico za "demokratične" otroke prebral do konca ...

P.S.: ker si me sprovociral, sem zdaj prebral še nekaj odstavkov - do konca pri najboljši volji ne morem - pravljice za "demokratične" otroke in glede na tole "da morajo vsi, ki želijo biti na letalu, pohiteti. »Boljši so dolarji, rublji so tudi v redu ... plačilo ob prihodu ni mogoče.« Odšteti 2.500 dolarjev za sedež seveda ni bilo malo" moram priznati, da se je "demokratični" človekoljub Ilja Flaks z državnim denarjem financiranim - tako piše v članku - podiplomskim študijem na elitni ekonomski univerzi v Moskvi dobro naučil delati biznis, ker za 100 tisoč vloženih dolarjev v dveh dnevih zaslužiti 250 tisoč dolarjev v neobdavčeni gotovini res ni slabo ... no, ne vem pa, če so ubežniki res tako zelo pametni, ker bi namreč v lastni režiji s poceni notranjim poletom - zaradi ogromnih razdalj ima Rusija svoj letalski promet zelo dobro razvit - in vožnjo z najetim avtom ali še bolje z lokalnim avtobusom preko meje - niti Moskvi najbližje na Finsko meja ni bila zaprta - v sosednji Azerbajdžan prihranili kar nekaj za novi začetek dragocenega v obubožani propadli Rusiji težko zasluženega denarja ...
hostamox sporočil: 8.460
[#3012396] 04.12.22 14:35 · odgovor na: najobj (#3012388)
Odgovori   +    1
E vidiš, zato pa je bolje pogledati celo sliko, kot pa le okvir.

Edino če ti gre za pozornost, privabljanje mimoidocih, podobno kot naslov in prvi odstavek članka:).

Priznam pa, da tudi sam nisem zaznal tvojega teksta, kjet pišeš da si prebral le naslov in odstavek:).
najobj sporočil: 31.906
[#3012458] 05.12.22 13:08 · odgovor na: hostamox (#3012396)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 05.12.2022 13:10
[hostamox]
E vidiš, zato pa je bolje pogledati celo sliko, kot pa le okvir.

Edino če ti gre za pozornost, privabljanje mimoidocih, podobno kot naslov in prvi odstavek članka:).

Priznam pa, da tudi sam nisem zaznal tvojega teksta, kjet pišeš da si prebral le naslov in odstavek:).
... ja, tudi sam priznam, da omenjenega dela svojega posta očitno forum.finance.si/?m=...358&single nisem dovolj močno boldal, da bi ga tudi ti zaznal ...

P.S.: nekaj kasneje prebranih odstavkov res ne pomeni, da sem dobil celo sliko, ampak razen da je za denar ruskih davkoplačevalcev na elitni ekonomski univerzi v Moskvi vrhunsko izobraženi "demokratični" človekoljub Ilja Flaks - če je res vse res - na račun panike prestrašenih Rusov dobro zaslužil, nisem kaj dosti zamudil - vedno ista "demokratična" propagandistična jajca o "tek što nije" propadu Rusije so že dolgočasna - kot niso kaj dosti zamudili vsi, ki Bloombergove pravljice za "demokratične" otroke sploh niso prebrali ...

Strani: 1