Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
Zadnja sprememba: najobj 03.12.2022 12:29
... Fascinantna zgodba o zasebnem letalu, ki je Putinovo vojsko prikrajšalo za sto Rusov ...

... OK, če so "demokratični" propagandisti pri Bloombergu in s prevodom Financarji hoteli povedat, da bo Rusija - kaj pa drugega pomeni beseda "Putin" - kmalu propadla, so se malo pozno spomnili na pravljico za svoje "demokratične" otroke, ker kljub zadnji "poslovni" potezi www.rtvslo.si/evrops...kov/649680 samoizvoljenih bruseljskih spitzenkandidatov z ono fon der lajno na čelu po skoraj letu dni ni nič videti, da bi Rusija kmalu propadla ...

P.S.: tukaj compareprivateplanes...rivate-jet je prvi zadetek, ki mi ga je izpljunil Google, ko sem vtipkal "Najem zasebnega letala", ne ljubi pa se mi preračunavati, koliko letal za prevoz 100 ljudi lahko najameš za 100 tisoč dolarjev in razmišljati o tem, kako v letalo za 55 potnikov stlačiš 100 najbolj pametnih Rusov in zakaj bi v sili najemal letalo s sedeži poslovnega razreda za 55 potnikov, usnjenimi kavči smetanove barve in zložčenimi kavnimi mizicami iz mahagonija ... khmm, kaj šele da bi razmišljal, zakaj v sosednji Azerbajdžan potovati s pregrešno dragim letalom, če se iz Rusije čez mejo lahko poceni zapelješ z avtom ... aja, pravljica je malo predolga, da bi jo kljub žalostnem vremenu prebral do konca in našel še več nelogičnih gluposti, ki sem jih naštel po prebranem naslovu in prvem odstavku ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen