Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0126Bacis sporočil: 3.032
[hocevarb]
> [0126Bacis]
> G. Hočevar pa lahko seznam še dopolni !!!!!

Seznama ne bom dopolnjeval, pač pa ga boste vi skrajšali, če ste korektni. Pri drugem članku sem vas opozoril, da obtožujete kar povprek, a me niste upoštevali in ste ponovili fejknjus.
forum.finance.si/?m=...492&single
OOPs, spregledal:
Ne obtožujte, ne da bi preverili zadev. Ciljni delež OVE je bil prvič omenjen v dokumentih 20/20/20 leta 2008, deleži pa so bili sprejeti kakšno leto kasneje, ko je bil Maver najbrž še študent. Kus je bil morda res okoljski ataše v Bruslju, a, kolikor vem, ni imel odločevalske moči.
Evropska komisija je dobila deleže po državah tako, da je ugotovila aktualne deleže in potenciale vsake države ter vse skupaj nastavila tako, da je dobila željen rezultat na evropski ravni.
Kolikor vem, so se naši takrat pogajali in dobili olajšave pri sistemu ETS. Bilo bi fer, da se vsaj Mavru za zapisano obtožbo opravičite. Najbrž pa tudi Kusu. Še enkrat, preverite, preden zapišete obtožbe.
Vprašanji sta dve:
Zakaj ima Hrvaška tako nizke cilje, da nam bo bo lahko prodaja zelene cetifikate?
Očitno je imela boljše pogajalce!
Arbitraža press :=)))
Pravite, da omenjena gospoda nista odgovorna za "ambiciozno" zmanjšanje izpustov, kar ga bo plačeval slovenski narod.
Morda res, ampak bila sta zraven (vsaj po meni dostopnih informacijah)!
Nurnberg press ;=)))

PS:
Kot dobro obveščen novinar boste sigurno postregli odgovornejšimi imeni.
Aja, krivi smo volilci, ki smo napačno izbrali svoje predtavnike.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen