Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.825
[abohte]
> [0513ANITO]
> > [MarijanMacek]
> > > [0513ANITO]
> > > > [MarijanMacek]
> > > > > [FIN-454644]
> > > > > Dobicka ne dela ne Zoki ne lekarna, ampak ga delajo tisti, ki morajo hoditi v LL. Gulijojjih.Mene ne. Hodim v privatno lekarno . Iz INATA.
> > > >
> > > > Ampak od njenega dobička nimaš nič, plačuješ pa ravno toliko. Dobiček LL se vsaj nakazuje v javno blagajno in imamo posredno korist občani.
> > >
> > > Od Poslovanja LL imamo, Korupcijo, Klentelizem, Nepotizem, Draga zdravila, Zoki je mel SEX s formacevtko....Kakšno korist imam torej jaz od monopola LL???
> >
> > Glede sexa, kurupcije, klientelizma: US je odločilo, da posredni dokazi v primerih korupcije niso dovoljeni (Patria, potrebni so direktni)
> >
> > Še vedni nihče ni pokazal, da bi bila zdravila v privatnih lekarnah cenejša!
> >
> > >
> > > Prodaja Zdravil je Tržna dejavnost...podobno kot vsaka druga (ob izpolnjevanju minimalnih zahtev).
> >
> > Na žalost je to premnogokrat res, pravzaprav je lahko vse tržna dejavnost, kot recimo prodaja spričeval etc....
>
> Prodaja spričeval....kje si pa to našel?

Pri Zokiju? :)

"Matura 1998
Jure Jankovič, ki do 10. junija, ko je bil zadnji dan za prijavo na spomladanski rok mature, zaradi dveh popravnih izpitov za prijavo ni imel pogojev, je kljub temu smel opravljati maturo na Centru za dopisno izobraževanje Univerzum. Najprej je kot občan drugega za drugim opravil popravna izpita iz slovenščine in sociologije ter se nato udeležil mature. Da je lahko to storil, pa so morali na Univerzumu z gimnazije na Šubičevi dobiti še dijakove maturitetne šifre. Tajnik gimnazije je šifre izročil ravnateljici Univerzuma Branki Čižman, ki je ponje prišla osebno. Profesorji z gimnazije na Šubičevi, ki so kot zunanji nadzorni učitelji sodelovali pri maturi na Univerzumu, kar niso mogli verjeti svojim očem, ko so na maturi zagledali omenjenega dijaka. Republiški inšpektorat za šolstvo je pozneje ugotovil, da je ravnateljica Univerzuma nedvomno kršila predpise, medtem ko dijak Jure Janković po ugotovitvah inšpektorjev ni bil kriv."
Jurđegova Matura nima primerjave v sodobnem svetu....

PS Vse sem pokradu, samo maturo sem Kupu.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen