Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Audijev električni high tech omrežil 40 Slovencev

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bobek13 sporočil: 4.301
[PyotrNovak]
Nekaj podobnega sem zadnjič računal za DE. Stroški novih kapacitet (pa še oni bi vse zeleno, kar seveda NE gre) + bistveno pojačanje VSEGA omrežja (daljnovodi, trafo postaje, vse do hiš) + zamenjava voznega parka; mislim da že pri 20% pridejo NORE številke - to je 10 miljonov avtomobilov.
Te EU norije enostavno NE zastopim več.
Če bi kdo hotel spravit na kolena kontinent, bi se težko spomnil kaj boljšega.
Recimo: investiraš miljardo v podkupnine ključnih ljudi pa dobiš to?! Zavališ kepo, neuke ovce z diplomo (ki ne vedo niti kako deluje hladilnik) pa jo kotalijo dalje. Danes je diploma samo še papir da si se nadrkal na pamet nekaj knjig.
Na sreco so v US bistveno bolj pametni. Ko je AOC predlagala zeleni načrt, ker bodo sicer "2030 vsi mrtvi", ki bi stal cca 90.000 miljard, je dobil točno NIČ glasov. Se da obrzdat norce - ČE je pamet.
zadnji stavek je bistven, pod alpami sploh... ne spomnim se, kdaj mi je nazadnje uspelo pri sogovorniku, ki je zagovarjal nekaj s cim se ne strinjam, vzbudit vsaj kancek premisleka o tem, a je res vse tocno tako, kot si zamislja... saj ni potrebno, da prepricas v svoj prav, jaz bi bil vesel, ce bi vsaj malo razmislili o tem kaj pravijo kontra argumenti...

mah je*iga, mogoce sem tudi zaradi tega ratal tak asocialec... se vec sploh ne da pogovarjat brez histerije in lepljenja nalepk na prvo zogo (se posipam s pepelom ;-))... ku*c pa tak zivleje...

:-)

lpA

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen