Zasebnost
1 ura
Philipp Vorndran, investicijski strateg: Inflacija ni premagana. S svojim denarjem ravnajte takole
7 ur
Nadaljevanje modelne uspešnice 1
8 ur
Trend električnih avtov v podjetjih še vedno močan
8 ur
Kako so evropskim mestom podjetniške inovacije pomagale pri izzivih urbane mobilnosti
8 ur
Najbolj brani članki danes
9 ur
Kje gradijo najcenejše jedrske elektrarne, kje najdražje in kje bo Slovenija? 3
11 ur
Bi moral prodati Nvidio? "UI je zdaj malo precenjen, dolgoročno pa podcenjen"
11 ur
Top službe – Novartis, Spar, Terme Olimia, Petrol, Hidria, Pipistrel, Corwin ...
13 ur
Med prvo deseterico najboljših plač večina podjetij v lasti tujcev
13 ur
Umetna inteligenca bo postala pomemben deležnik v poslovnem okolju
13 ur
Fantje igrajo monopoli 6
13 ur
Štiri milijone evrov izgube v UKC Maribor v prvih treh mesecih zdravniške stavke 2
14 ur
Digitalne tehnologije pocenijo kmetovanje in preprečijo prepire na kmetiji
14 ur
Enostavna in prilagodljiva mobilnost brez lastniških obveznosti (PRO)
14 ur
Dunajska Addiko Bank sporoča, da srbska Alta Pay krši prevzemno zakonodajo 2
15 ur
V petek vendarle objava razpisa za naložbe podjetij iz premogovnih regij
15 ur
Neuradno o davčnih spremembah: višjih neto plač za vse ne bo, nekaj bo popravkov pri nagrajevanju delavcev 4
15 ur
ECB: Finančna stabilnost je boljša, šibki člen so poslovne nepremičnine
16 ur
ASML in TSMC bi v primeru napada Kitajske na Tajvan lahko onesposobila stroje za čipe 2
16 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenski levičar in sirski begunec

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.971
[Glavni forum] Tema: Slovenski levičar in sirski begunec
[#2556756] 16.10.15 09:54 · odgovor na: rub15 (#2556691)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 16.10.2015 09:59
[rub15]
> [najobj]
> ... evo, glih zato pa jaz o teh stvareh bolj malo berem in razen gledanja in poslušanja poročil zaradi splošne razgledanosti sam ne iščem Resnice, ampak se raje zanimam za šport, kjer vsaj rezultati na koncu tekem v glavnem držijo, čeprav so tudi tam lahko dogovorjeni ...

Vsak ima svoje veselje. Ampak v primeru Sirije niti ni potrebno iskati Resnice ampak ugotoviti, da je v interesu Evrope sesutje ISISa in ne Asada.

> OK, če pa vseeno malo pomislim, kaj se kje trenutno dogaja, mi pa je postalo rahlo nenavadno, da so vsi silni begunci - Erjavec je povedal, da jih je 150.000 samo na Balkanu (= Srbija in Hrvaška) - zdaj kar naenkrat nekam poniknili in da v nobenih poročilih (RTV, HTV, ORF, ARD, ZDF), ki jih občasno pogledam, o njih ni nobenih pretresljivih posnetkov, čeprav bi glede na nemogoče vreme po celi Evropi glih zdaj morali biti posnetki res grozni ...

Imaš še kako prav.

> pizda, včasih se mi zdi, da živimo v neki matrici in da mediji z nami manipulirajo, da sami ne vemo, kje in kdaj ...

Ja,ja...:-) Šetajo nas ko malo deco.

PS

www.google.si/?gws_r...st&start=0

Iz enega linka:
"In April, we completed interviews with 50 former FSA rebels who have abandoned the conflict and moved to Turkey."

www.washingtonpost.c...rian-army/

Mimogrede, po naklučju, ki se v nam znanem vesolju neprenehoma dogajajo, se tale izsek ujema z opažanjem onega dopisnika, ki je rekel, da FSA v glavnem pije kavo v Istanbulu.

"As Russia Bombs ISIS, US Bombs Syrian Civilian Power Stations"

www.activistpost.com...tions.html

Dobro, ajde, ni bila trafopostaja ampak elektrarna. Včasi pišem po spominu, pa še furjast sem k hudič. Ampak ne bomo gledali na kopejko ali cent. Poanta je ista.
... ja, v interesu Evrope bi mogoče res bilo sesutje ISIS-a in ne Asada, če bi Evropa bila kaj drugega kot samo geografski pojem ... khmm, ko pa pridejo na vrsto interesi posameznih držav v okviru Evrope in predvsem interesi njihovih voditeljev, pa je interes ameriških hlapcev očitno močnejši, jebiga ... evo, in pri v vseh teh vojnah na Bližnjem vzhodu je meni še najbolj hecno, da interes Evrope še najbolj zastopajo nekdanji "Rusi" iz Poljske, Češke, Slovaške in Madžarske, kar - če vklopim tisti svoj "verjamem, da nič ne verjamem oziroma verjamem, kar mi je najbolj logično in kar meni samemu pove odgovor na follow the money" - ne pomeni nič drugega, kot da je denar orožarjev, naftašev in ostalih mrhovinarjev v belih ovratnikih pomembnejši od ljudi v Evropi, da o ljudeh na Bližnjem vzhodu niti ne govorim ...

P.S.: spomnil sem se na Nobelovega nagrajenca za mir Baracka Obamo, ki se je v nedavnem intervjuju pohvalil dobesedno, češ da je pred njegovim mandatom predsednika ZDA bil v Ukrajini na oblasti diktator in Putinova lutka, Rusi pa so imeli v Siriji na oblasti svojega čvrstega zaveznika in močnega vodjo Asada, zdaj pa v Ukrajini ni več na oblasti diktator in Putinova lutka, v Siriji pa je Asad razsut in ga Rusi komaj držijo pri življenju ... khmm, pozabil pa je veliki mirovnik Barack Obama povedat, da so prej v Ukrajini in Siriji ljudje živeli v miru in da o ISIS-u ni bilo ne duha ne sluha ... alzo, toti en.wikipedia.org/wik...e_articles ameriški "Master Plan" se izvaja dobesedno "by the book", pa sploh ni važno, če je predsednik demokrat ali republikanec, kaj šele kakšna je barva njegove kože, na katero so ob njegovih velikih besedah in obljubah pri Obami mnogi v svetu polagali svoje upe ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(