Zasebnost
12 min
Kdo gradi najdražje jedrske elektrarne, kdo najcenejše in kje bo Slovenija
2 uri
Bi moral prodati Nvidio? "UI je zdaj malo precenjen, dolgoročno pa podcenjen"
2 uri
Top službe – Novartis, Spar, Terme Olimia, Petrol, Hidria, Pipistrel, Corwin ...
4 ure
Med prvo deseterico najboljših plač večina podjetij v lasti tujcev
4 ure
Umetna inteligenca bo postala pomemben deležnik v poslovnem okolju
4 ure
Fantje igrajo monopoli 4
4 ure
Štiri milijone evrov izgube v UKC Maribor v prvih treh mesecih zdravniške stavke 2
4 ure
Digitalne tehnologije pocenijo kmetovanje in preprečijo prepire na kmetiji
5 ur
Enostavna in prilagodljiva mobilnost brez lastniških obveznosti (PRO)
5 ur
Dunajska Addiko Bank sporoča, da srbska Alta Pay krši prevzemno zakonodajo 2
5 ur
V petek vendarle objava razpisa za naložbe podjetij iz premogovnih regij
6 ur
Neuradno o davčnih spremembah: višjih neto plač za vse ne bo, nekaj bo popravkov pri nagrajevanju delavcev 2
6 ur
ECB: Finančna stabilnost je boljša, šibki člen so poslovne nepremičnine
6 ur
ASML in TSMC bi v primeru napada Kitajske na Tajvan lahko onesposobila stroje za čipe 2
7 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
7 ur
Tako so člani sveta agencije za energijo na seji zagovarjali zaračunavanje omrežnin po novem
7 ur
Kako izbrati tehnološki trend, ki mu je vredno slediti (Oglas)
8 ur
Vlada na dopisni seji o tretji medicinski fakulteti, za projekt za zdaj predvidenih 18 milijonov evrov 1
8 ur
Delo: Javna najemna stanovanja naj bi gradil tudi državni DSU 1
9 ur
JEK 2: nova nuklearka bo stala od 9,3 do 15,4 milijarde evrov, odvisno od moči. Kakšna bo cena elektrike? 9

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenski levičar in sirski begunec

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8

rub15 sporočil: 1.344
[#2547808] 13.09.15 21:10 · odgovor na: najobj (#2547806)
Odgovori   +    4
[najobj]
> [rub15]
> > [najobj]
> > P.S.: meni je na totem forumu najbolj hecno, da boj domačinov proti ISIS-ovim psihopatom najbolj goreče zagovarjajo in se nad njihovo strahopetnostjo najbolj zgražajo glih tisti, ki še danes zagovarjajo "taktično" čakanje in sodelovanje z od ISIS-a veliko močnejšimi okupatorji pred tričetrt stoletja pri nas ...

> Nihče v Evropi se ne bi razburjal, če bi Sirijci ostali v Siriji in "taktično" kolaborirali.:-)

... eh, zakaj pa se potem vsi v Evropi pizdijo, če pa bi bila "taktična" kolaboracija z ISIS-om rešitev za vse probleme ? ... evo, vsi na Bližnjem vzhodu bi se kot pri nas v včasih Nemcem priključili ISIS-u in to je to ...
Ne da bi se priključili ISISu ampak da bi z njim taktično kolaborirali, tako kot so domobranci v Slovenji.:-)

ISIS je bolj nor kot so bili okupatorji v Sloveniji, z njimi se ne da "taktično kolaborirati", lahko se samo boriš proti njim.
najobj sporočil: 31.969
[#2547925] 14.09.15 10:54 · odgovor na: rub15 (#2547808)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 14.09.2015 11:04
[rub15]
> [najobj]
> > [rub15]
> > > [najobj]
> > > P.S.: meni je na totem forumu najbolj hecno, da boj domačinov proti ISIS-ovim psihopatom najbolj goreče zagovarjajo in se nad njihovo strahopetnostjo najbolj zgražajo glih tisti, ki še danes zagovarjajo "taktično" čakanje in sodelovanje z od ISIS-a veliko močnejšimi okupatorji pred tričetrt stoletja pri nas ...
> > Nihče v Evropi se ne bi razburjal, če bi Sirijci ostali v Siriji in "taktično" kolaborirali.:-)
> ... eh, zakaj pa se potem vsi v Evropi pizdijo, če pa bi bila "taktična" kolaboracija z ISIS-om rešitev za vse probleme ? ... evo, vsi na Bližnjem vzhodu bi se kot pri nas v včasih Nemcem priključili ISIS-u in to je to ...
Ne da bi se priključili ISISu ampak da bi z njim taktično kolaborirali, tako kot so domobranci v Slovenji.:-)

ISIS je bolj nor kot so bili okupatorji v Sloveniji, z njimi se ne da "taktično kolaborirati", lahko se samo boriš proti njim.
... ja, saj točno to sem tudi jaz mislil, ko sem napisal, da bi vsi na Bližnjem vzhodu z ISIS-om taktično kolaborirali, tako kot so včasih domobranci taktično kolaborirali z Nemci v Slovenji, in sicer da bi tamanili vse, ki z ISIS-om nočejo taktično kolaborirati ... khmm, ali pa sem jaz narobe obveščen in domobranci niso tamanili tiste, ki z Nemci niso hoteli taktično kolaborirati, ampak so se proti njim po svojih močeh borili ? ...
anon-278805 sporočil: 1.387
[#2548053] 14.09.15 21:26
Odgovori   +    5
Večina imigrantov je ja moških, mladih. Naj ponovim:
To so ljudje drugačnih kultur. Prav je, da bi imel ves svet enako blaginjo v vseh ozirih, kot jo imamo evropejci. Svet tudi potuje v tej smeri. Ampak tole pa lahko v Evropi povzroči marsikaj. Evropa odprtih rok sprejema vse, kar je seveda humano. Upam, da vedo, kaj počnejo. Med nas 250 milijonov evropljanov jih sprejeti še npr. pet miljončkov drugačnih, se mi zdi še vzdržno, čeprav bomo potem nekoliko drugačna družba. Sploh, če pomislim na ZDA, kjer imajo že ves svet (vse narode sveta) in so cela mesta povsem črnska. In še vedno so super power. V mislih pa se mi plete druga varianta: vse prišleke v ustreznih centrih solidno oskrbeti. Obravnavati vsakega imigranta posamezno. Tistih par tisoč ISISov pozapret, z obveznim delom. Sprejmemo vse ženske in otroke. Ženske zaposliti, otroke šolati. Moške pa oskrbeti in sicer: ekonomske imigrante z znanjem in literaturo ter jih vrnit v svojo domovino, modra z inštruktorji. Begunce izvežbati za boj, oborožti in morda v okviru Nata poslati osvobajat svoje kraje.
Tudi vsak evropski narod se je vedno, tudi nedavno, boril na svoji zemlji, za svojo očetnjavo, brez koraka nazaj, do kraja. Enako Slovenci. Mi pa še bolj med seboj, zaradi zverinskosti naših komunistov.
Mosul je napadlo 800 ISISovcev in so ga gladko zavzeli, ker je 30 000 vojakov v mestu odvglo orožje in zbežalo iz mesta - toliko za pojasnilo.
Tako je to, življenje je včasih tudi težko. Kot je nekdo nedavno zapisal tu - v Sloveniji že tako preživljamo pol Balkana. Zdaj bi naj pa še cela Evropa strahopetce iz tretjega sveta. Ali premorejo toliko omike, kot je upoševanje, spoštovanje naše kulture, nato hvaležnost (te že sedaj pri njih primanjkuje)....
anon-375824 sporočil: 1
[#2548516] 16.09.15 08:17
Odgovori   +    0
čas vnosa: 15.09.15 21:05
Zaradi podobnih člankov sem prenehal čitati časopise s podobnimi članki.
FIN-527377 sporočil: 1.005
[#2548580] 16.09.15 10:35 · odgovor na: (#2548535)
Odgovori   +    8
[rename]
"Tudi vaši otroci bodo molili k Alahu ali pa bodo umrli."

Je to sovražni govor?
Transparent v okolici Stuttgarta:
twitter.com/darkob/s...84/photo/1
Pri nas gotovo ne. Glede na dogodek pred frančiškansko cerkvijo v Ljubljani je definicija sovražnega govora v RS povsem jasna. Murgelski mediji + FF + FDV = pravorek, vse kar ugovarja je Sovražni Govor. Alah dobro, Bog slabo. Rdeče dobro, črno slabo. Rusija dobro, ZDA slabo. Srbija dobro, Avstrija (trenutno tudi Hrvaška) slabo. Mesec dobro, Janša slabo. Še kakih pet, šest manter se človek nauči na pamet, pa je naš.
anon-278805 sporočil: 1.387
[#2548926] 17.09.15 09:35
Odgovori   +    5
Sem še nekoliko pod vtisom zadnjih debat. Imigranti, to je opustošenje Evrope - gospodarsko in še drugače. Svet bi z lahkoto zradiral extremne musliče, pa so oni nas; takorekoč že. Politika velikih. Imigranti - načrtna naselitev v Evropi.
Obrazložitev: vojaška in številčna moč, sateliti, samouničevanje svoje zahodne civilizacije zaradi upada rojstev, egoizma, nezrelosti razvitega sveta....
FIN-527377 sporočil: 1.005
[#2549305] 17.09.15 22:10 · odgovor na: bc123a (#2547332)
Odgovori   +    4
[bc123a]
> [FIN-527377]
> Evo, prvih 14 so že našli na sprehodu po prekmurski avtocesti, AI že na široko daje izjave. Forumski in drugačni foteljski človekoljubni nakladači, tako vabljeni in dobrodošli gostje prihajajo, odprite jim svoja domača vrata. Drugi si bomo začeli ogledovati za obrambnimi orožji.

Daj ne seri po tej temi, debate na temo beguncev so vsepovsod zaprte tudi zato, ker se prej ali slej izrodijo v ksenofobno nabijanje.

Teh stirinajst je ocitno narobe zavilo nekje na madzarskem, da so sploh prisli k nam. In grem stavit, da bodo iz postojnskega azilnega centra takoj hitro vzeli pot pod noge (upam da ne po avtocesti) proti Avstriji.
Včeraj jih je bilo prvih 14. Besnih mladih mož (menda iz Iraka, ne Sirije).

Danes jih je prvih 200.

Jutri jih bo prvih 2000, "narobe zavitih". Kaj na to poreče levi liberalec?

Wellcome to reality. Salam alaikum.
bc123a sporočil: 48.253
[#2549342] 17.09.15 23:58 · odgovor na: FIN-527377 (#2549305)
Odgovori   +    0
Ne drzni si me zmerjati z levim.
FIN-527377 sporočil: 1.005
[#2550391] 21.09.15 00:12 · odgovor na: bc123a (#2549342)
Odgovori   +    0
[bc123a]
Ne drzni si me zmerjati z levim.
Drznem si marsičesa, lahko se kadarkoli pogovoriva tête-à-tête, če ti je do tega. Pa ne vem, zakaj.

Sicer pa: vse gre lokalno trenutno po mojem lahko predvidljivem scenariju desnega demokrata (US: GOP), 20-200-2000, ..., nič po tvojem (US: democrate). Pa razsvetli me ob izpričani jezi, kje je v RS ločnica med "levim" in " desnim"? Kot sam dojemam, je črta natanko na odnosu (Y/N): RKC, ZDA, kapitalizem, Janša, NOB, Merklca, avtomobilisti, homofobi (in Smrkci...).
rub15 sporočil: 1.344
[#2550681] 21.09.15 16:20 · odgovor na: najobj (#2547803)
Odgovori   +    0
V enem drugem postu si me napeljal na tega.

Že pred časom sem se pogovarjal z enim zgodovinarjem, ki je dejal, da je Rusiji potreben car, potrebujejo trdo vodstvo. Kot praviš, Jelcin je zjebal Rusijo.

Zato sem se modro vzdržal komentiranja na to temo (dobro, mogoče sem kje neumestno uletel s kakšnim polizdelkom, ne bom šel gledat) in si svoje mislil.

In sedaj še moj dodatek, zaradi katerega sem se sploh spravil to pisat. Putin je za Rusijo to, kar je bil Gadafi za Libijo. Jebiga, če nam je to všeč ali ne.
najobj sporočil: 31.969
[#2550842] 22.09.15 09:54 · odgovor na: rub15 (#2550681)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 22.09.2015 09:58
[rub15]
V enem drugem postu si me napeljal na tega.

Že pred časom sem se pogovarjal z enim zgodovinarjem, ki je dejal, da je Rusiji potreben car, potrebujejo trdo vodstvo. Kot praviš, Jelcin je zjebal Rusijo.

Zato sem se modro vzdržal komentiranja na to temo (dobro, mogoče sem kje neumestno uletel s kakšnim polizdelkom, ne bom šel gledat) in si svoje mislil.

In sedaj še moj dodatek, zaradi katerega sem se sploh spravil to pisat. Putin je za Rusijo to, kar je bil Gadafi za Libijo. Jebiga, če nam je to všeč ali ne.
... čuj, meni to JE všeč, ker imam Ruse (Američane, Kitajce, begunce ...) najraje tam, kjer so oni doma ...

P.S.: ko je z obojestransko zglednim sodelovanjem dveh komplementarnih gospodarstev EU in Rusije Putin vrnil Rusijo med "žive" in jo pripeljal v G8, so Rusom in EU kot edinemu pravemu konkurentu Američani "nastavili mino" z Ukrajino, ki pa razen s ponovno vzpostavitvijo G7 očitno ni "eksplodirala", kot so pričakovali, so se zato zdaj zgodile še "selitve narodov", kot je rekel pesnik in zdravnik dr. Alojz Ihan, ker si on mehka pesniška dušica o nobenem ne more misliti nič slabega, čeprav je slabo več kot očitno ... evo, in ker EU nima Putina, bo ob velikem zadovoljstvu onih na oni strani bližnja prihodnost sveta na naši strani velike luže še zelo zanimiva ...
rub15 sporočil: 1.344
[#2550903] 22.09.15 12:13 · odgovor na: najobj (#2550842)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: rub15 22.09.2015 12:15
[najobj]
... čuj, meni to JE všeč, ker imam Ruse (Američane, Kitajce, begunce ...) najraje tam, kjer so oni doma ...
Meni je v bistvu vseeno tudi če pridejo k nam, samo da se obnašajo človeško normalno - to je po naših standardih.

Ne vem pa točno zakaj je novica dneva, da v nekem bifeju streže kavo Pakistanec. Zaradi mene mi jo lahko postreže Pakistanec, Bosanec, Slovenec ali pa Marsovec. V čem je fora, da nekdo doživi orgazem ob tem. Ne vem, multikoulturnost baje odpira nova obzorja, prinaša nove poglede, pa ne vem kaj še vse. Vse to lahko danes dobiš na internetu.

Pizda, ljudje mislijo, da so prijeli boga za jajca, če hodijo v restavracije z eksotično hrano in so zato baje svetovljani pa strpni pa multikulti pa vse oh in sploh. Naj gredo v izvorne države na avtentično hrano. Tako ogabne indžere en.wikipedia.org/wiki/Injera (piva, drugih (alkoholnih) zvarkov,..) kot je originalna ne bodo dobili tukaj. Pa še v avtentične okolju jo bodo jedli, z domačini za mizo. Če bom začel hrepeneti po pakistanskih natakarjih bom šel s Šerugo v Pakistan (ajd, ne vodi tja). Očitno nekateri potrebujejo 'ljudske vrtove' (nima zveze z Mariborom:-) v katerih si bodo ogledoval tujce, jaz jih ne. In potem ti turboinstant multikulti 'svetovljani', katerih skrajni domet je hotelski all inclusive paket, pametujejo, kako da je treba biti strpen do šeg in navad tujcev, na kurac mi grejo.

Uf...:-)
P.S.: ko je z obojestransko zglednim sodelovanjem dveh komplementarnih gospodarstev EU in Rusije Putin vrnil Rusijo med "žive" in jo pripeljal v G8, so Rusom in EU kot edinemu pravemu konkurentu Američani "nastavili mino" z Ukrajino, ki pa razen s ponovno vzpostavitvijo G7 očitno ni "eksplodirala", kot so pričakovali, so se zato zdaj zgodile še "selitve narodov",
Ja.
kot je rekel pesnik in zdravnik dr. Alojz Ihan, ker si on mehka pesniška dušica o nobenem ne more misliti nič slabega, čeprav je slabo več kot očitno ...
Ljudje ne vidijo, da se je počasna islamizacija Evrope že začela in je ni nihče preprečeval. Ne vem zakaj bi jo začeli sedaj, morda pa jo bodo, ne vem.

Ihan zaključuje v 'optimističnem' stilu, da bo evropska civilizacija itak propadla tudi brez islamizacije, zato se mu verjetno s tem problemom niti ni potrebno ukvarjati.:-)
evo, in ker EU nima Putina, bo ob velikem zadovoljstvu onih na oni strani bližnja prihodnost sveta na naši strani velike luže še zelo zanimiva ...
Ja.
najobj sporočil: 31.969
[#2550942] 22.09.15 14:04 · odgovor na: rub15 (#2550903)
Odgovori   +    0
[rub15]
> [najobj]
> ... čuj, meni to JE všeč, ker imam Ruse (Američane, Kitajce, begunce ...) najraje tam, kjer so oni doma ...
Meni je v bistvu vseeno tudi če pridejo k nam, samo da se obnašajo človeško normalno - to je po naših standardih.

Ne vem pa točno zakaj je novica dneva, da v nekem bifeju streže kavo Pakistanec. Zaradi mene mi jo lahko postreže Pakistanec, Bosanec, Slovenec ali pa Marsovec. V čem je fora, da nekdo doživi orgazem ob tem. Ne vem, multikoulturnost baje odpira nova obzorja, prinaša nove poglede, pa ne vem kaj še vse. Vse to lahko danes dobiš na internetu.

Pizda, ljudje mislijo, da so prijeli boga za jajca, če hodijo v restavracije z eksotično hrano in so zato baje svetovljani pa strpni pa multikulti pa vse oh in sploh. Naj gredo v izvorne države na avtentično hrano. Tako ogabne indžere en.wikipedia.org/wiki/Injera (piva, drugih (alkoholnih) zvarkov,..) kot je originalna ne bodo dobili tukaj. Pa še v avtentične okolju jo bodo jedli, z domačini za mizo. Če bom začel hrepeneti po pakistanskih natakarjih bom šel s Šerugo v Pakistan (ajd, ne vodi tja). Očitno nekateri potrebujejo 'ljudske vrtove' (nima zveze z Mariborom:-) v katerih si bodo ogledoval tujce, jaz jih ne. In potem ti turboinstant multikulti 'svetovljani', katerih skrajni domet je hotelski all inclusive paket, pametujejo, kako da je treba biti strpen do šeg in navad tujcev, na kurac mi grejo.

Uf...:-)
> P.S.: ko je z obojestransko zglednim sodelovanjem dveh komplementarnih gospodarstev EU in Rusije Putin vrnil Rusijo med "žive" in jo pripeljal v G8, so Rusom in EU kot edinemu pravemu konkurentu Američani "nastavili mino" z Ukrajino, ki pa razen s ponovno vzpostavitvijo G7 očitno ni "eksplodirala", kot so pričakovali, so se zato zdaj zgodile še "selitve narodov",

Ja.
> kot je rekel pesnik in zdravnik dr. Alojz Ihan, ker si on mehka pesniška dušica o nobenem ne more misliti nič slabega, čeprav je slabo več kot očitno ...

Ljudje ne vidijo, da se je počasna islamizacija Evrope že začela in je ni nihče preprečeval. Ne vem zakaj bi jo začeli sedaj, morda pa jo bodo, ne vem.

Ihan zaključuje v 'optimističnem' stilu, da bo evropska civilizacija itak propadla tudi brez islamizacije, zato se mu verjetno s tem problemom niti ni potrebno ukvarjati.:-)
> evo, in ker EU nima Putina, bo ob velikem zadovoljstvu onih na oni strani bližnja prihodnost sveta na naši strani velike luže še zelo zanimiva ...

Ja.
... čuj, pa ti sploh veš, koliko je Rusov, Američanov in Kitajcev ? ... pizda, saj še stat ne bi imeli kje, če bi vsi prišli k nam, tako da se jaz sploh ne bi čudil, če se v tisti gužvi ne bi lepo obnašali ...

P.S.: z ostalim se strinjam ...
rub15 sporočil: 1.344
[#2550995] 22.09.15 16:23 · odgovor na: najobj (#2550942)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: rub15 22.09.2015 16:26
[najobj]
> [rub15]
> > [najobj]
> > ... čuj, meni to JE všeč, ker imam Ruse (Američane, Kitajce, begunce ...) najraje tam, kjer so oni doma ...

> Meni je v bistvu vseeno tudi če pridejo k nam, samo da se obnašajo človeško normalno - to je po naših standardih.
... čuj, pa ti sploh veš, koliko je Rusov, Američanov in Kitajcev ? ... pizda, saj še stat ne bi imeli kje, če bi vsi prišli k nam, tako da se jaz sploh ne bi čudil, če se v tisti gužvi ne bi lepo obnašali ...
:-)

Ja.:-)

Če nekam prideš se je treba obnašat lepo, ni kaj. Tako kot pritiče lokalnim navadam. Ne vem zakaj bi se ravno zahodnjaki vedno prilagajali prišlekom. Babe v nasi skupini so bile v nekem mestu v Etiopiji opozorjene, da ne bo šlo s kratkimi hlačami do pol riti in so se prilagodile. A sedaj bo pa nekdo prišel od nekod k nam in se bodo spet prilagajale. Čemu le.
najobj sporočil: 31.969
[#2551189] 23.09.15 09:39 · odgovor na: rub15 (#2550995)
Odgovori   +    1
[rub15]
> [najobj]
> > [rub15]
> > > [najobj]
> > > ... čuj, meni to JE všeč, ker imam Ruse (Američane, Kitajce, begunce ...) najraje tam, kjer so oni doma ...
>
> > Meni je v bistvu vseeno tudi če pridejo k nam, samo da se obnašajo človeško normalno - to je po naših standardih.
> ... čuj, pa ti sploh veš, koliko je Rusov, Američanov in Kitajcev ? ... pizda, saj še stat ne bi imeli kje, če bi vsi prišli k nam, tako da se jaz sploh ne bi čudil, če se v tisti gužvi ne bi lepo obnašali ...
:-)

Ja.:-)

Če nekam prideš se je treba obnašat lepo, ni kaj. Tako kot pritiče lokalnim navadam. Ne vem zakaj bi se ravno zahodnjaki vedno prilagajali prišlekom. Babe v nasi skupini so bile v nekem mestu v Etiopiji opozorjene, da ne bo šlo s kratkimi hlačami do pol riti in so se prilagodile. A sedaj bo pa nekdo prišel od nekod k nam in se bodo spet prilagajale. Čemu le.
... čuj, ker sem jaz žleht in ker forumske pravičnike še posebej rad provociram in ker sva to temo bolj ali manj izčrpala in ker vem, da - na totem forumu zadnje cajte itak nimaš kaj brat - tebe berejo, te bom še malo uporabil, da ne rečem zlorabil ... evo, verjetno se boš strinjal, da sem ti v toti temi besede ves čas takorekoč polagal v usta in da si se ti ves čas z mano - v tem primeru za toti forum zelo radikalnim "kontra" mnenjem - o vsem strinjal, meni zdaj ni jasno, na osnovi česa si si ti zaslužil tote pluse eminentnih forumskih pravičnikov, jaz pa nisem dobil nič, kot da me ni in kot da si se ti pravzaprav pogovarjal sam s sabo ...

P.S.: jaz ocen ne uporabljam, vseeno pa pri svojih provokativnih "kontra" mnenjih malo pošpegam, ker so zelo pomenljive, predvsem pa zelo dosti povejo o ocenjevalcih oziroma o njihovi pravičnosti, če sem zdaj še enkrat malo žleht ... aja, seveda ti kot zadnjič pri onem NemirnemTujcu ni treba odgovorit, ker vem, kako je na totem forumu težko balansirat med različnimi mnenji tako zelo občutljivih ljudi in si biti z vsemi dober ...
rub15 sporočil: 1.344
[#2551282] 23.09.15 13:25 · odgovor na: najobj (#2551189)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: rub15 23.09.2015 13:29
... čuj, ker sem jaz žleht in ker forumske pravičnike še posebej rad provociram in ker sva to temo bolj ali manj izčrpala in ker vem, da - na totem forumu zadnje cajte itak nimaš kaj brat - tebe berejo,
Hja, ne vem, če to drži. Sem ignoriran od 16ih in prijatelje od 9ih, zanemarljive cifre.
te bom še malo uporabil, da ne rečem zlorabil ... evo, verjetno se boš strinjal, da sem ti v toti temi besede ves čas takorekoč polagal v usta in da si se ti ves čas z mano - v tem primeru za toti forum zelo radikalnim "kontra" mnenjem - o vsem strinjal, meni zdaj ni jasno, na osnovi česa si si ti zaslužil tote pluse eminentnih forumskih pravičnikov, jaz pa nisem dobil nič, kot da me ni in kot da si se ti pravzaprav pogovarjal sam s sabo ...
:-)

Jaz se v bistvu skoz sam s sabo pogovarjam tukaj. Posti drugh so mi samo iztočnice za moje razmišljanje, 'nujno zlo'.:-) Za mene drži ugotovitev enega modrega moža, ki je rekel, kako naj vem kaj mislim, če ne napišem in preberem, tako nekako.:-) Pa če sva že pri tem. Še preden sem začel jamrati o moji abstinenčni krizi, če mi zmanjka žetonov sem poskusil kako bi mi bilo brez pisanja na forum. Sem skopiral post od nekoga v beležnico in komentiral.

Zakaj tebe nekateri ignorirajo mene pa ne, pa ne bom razpravljal. Zelo nerad vpletam druge v debate z nekom. Moj bonus kar se tega tiče sem porabil spodaj s Petunijo1. Aja, lahko pa napišem, da jaz kdaj stisnem kakšen plus, čeprav se do pike ne strinjam z napisanim.
P.S.: jaz ocen ne uporabljam, vseeno pa pri svojih provokativnih "kontra" mnenjih malo pošpegam, ker so zelo pomenljive, predvsem pa zelo dosti povejo o ocenjevalcih oziroma o njihovi pravičnosti, če sem zdaj še enkrat malo žleht ...
Jaz zelo pozorno spremljam svojo 'statistiko', res veliko pove.
aja, seveda ti kot zadnjič pri onem NemirnemTujcu ni treba odgovorit, ker vem,
Kje?
kako je na totem forumu težko balansirat med različnimi mnenji tako zelo občutljivih ljudi in si biti z vsemi dober ...
Bolj kot želja, da bi bil z vsemi dober drži nekaj drugega. Nimam več kondicije za maratonske simultanke brez minimalne možnosti za kakršen koli uspeh, kot bi se zgodilo pri temi o Rusiji, če bi se zapletel s tukajšnjo večino. Ali se zgliham, če je le minimalna možnost, ali sem tiho, ali pa prekinem, če ugotovim, da zadeva nikamor ne pelje (Petunija1).
najobj sporočil: 31.969
[#2551305] 23.09.15 14:19 · odgovor na: rub15 (#2551282)
Odgovori   +    0
[rub15]
> ... čuj, ker sem jaz žleht in ker forumske pravičnike še posebej rad provociram in ker sva to temo bolj ali manj izčrpala in ker vem, da - na totem forumu zadnje cajte itak nimaš kaj brat - tebe berejo,

Hja, ne vem, če to drži. Sem ignoriran od 16ih in prijatelje od 9ih, zanemarljive cifre.

> te bom še malo uporabil, da ne rečem zlorabil ... evo, verjetno se boš strinjal, da sem ti v toti temi besede ves čas takorekoč polagal v usta in da si se ti ves čas z mano - v tem primeru za toti forum zelo radikalnim "kontra" mnenjem - o vsem strinjal, meni zdaj ni jasno, na osnovi česa si si ti zaslužil tote pluse eminentnih forumskih pravičnikov, jaz pa nisem dobil nič, kot da me ni in kot da si se ti pravzaprav pogovarjal sam s sabo ...

:-)
Jaz se v bistvu skoz sam s sabo pogovarjam tukaj. Posti drugh so mi samo iztočnice za moje razmišljanje, 'nujno zlo'.:-) Za mene drži ugotovitev enega modrega moža, ki je rekel, kako naj vem kaj mislim, če ne napišem in preberem, tako nekako.:-) Pa če sva že pri tem. Še preden sem začel jamrati o moji abstinenčni krizi, če mi zmanjka žetonov sem poskusil kako bi mi bilo brez pisanja na forum. Sem skopiral post od nekoga v beležnico in komentiral.

Zakaj tebe nekateri ignorirajo mene pa ne, pa ne bom razpravljal. Zelo nerad vpletam druge v debate z nekom. Moj bonus kar se tega tiče sem porabil spodaj s Petunijo1. Aja, lahko pa napišem, da jaz kdaj stisnem kakšen plus, čeprav se do pike ne strinjam z napisanim.

> P.S.: jaz ocen ne uporabljam, vseeno pa pri svojih provokativnih "kontra" mnenjih malo pošpegam, ker so zelo pomenljive, predvsem pa zelo dosti povejo o ocenjevalcih oziroma o njihovi pravičnosti, če sem zdaj še enkrat malo žleht ...

Jaz zelo pozorno spremljam svojo 'statistiko', res veliko pove.
> aja, seveda ti kot zadnjič pri onem NemirnemTujcu ni treba odgovorit, ker vem,

Kje?
> kako je na totem forumu težko balansirat med različnimi mnenji tako zelo občutljivih ljudi in si biti z vsemi dober ...

Bolj kot želja, da bi bil z vsemi dober drži nekaj drugega. Nimam več kondicije za maratonske simultanke brez minimalne možnosti za kakršen koli uspeh, kot bi se zgodilo pri temi o Rusiji, če bi se zapletel s tukajšnjo večino. Ali se zgliham, če je le minimalna možnost, ali sem tiho, ali pa prekinem, če ugotovim, da zadeva nikamor ne pelje (Petunija1).
... evo, res sem zadovoljen s korektnim komentarjem, še bolj pa bi bil zadovoljen, če bi ga prebrali tisti, ki jim je bil namenjen moj komentar ...

P.S.: forum.finance.si/?m=...956&single ...
rub15 sporočil: 1.344
[#2555376] 11.10.15 15:51 · odgovor na: najobj (#2550842)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: rub15 11.10.2015 16:11
[najobj]
evo, in ker EU nima Putina, bo ob velikem zadovoljstvu onih na oni strani bližnja prihodnost sveta na naši strani velike luže še zelo zanimiva ...
Ti, a si opazil da je z napadom na teroriste v Siriji Evropa dobila Putina.:-)

Še tole moram nalimat. twitter.com/sodnik/s...0637725696

Moje "hipijke na steroidih". A niso srčkane, buci,buci,buci.:-)
rub15 sporočil: 1.344
[#2555982] 13.10.15 14:16
Odgovori   +    2
Če koga zanimajo najnovejši trendi v Sirij.

"General Lloyda Austina III, vodja osrednjega poveljstva ZDA, je pred senatnim odborom za oborožene sile v ZDA nato dejal, da so ZDA porabile okoli 500 milijonov dolarjev, na koncu pa naj bi ostalo samo »za pest« tistih, ki so končali program in se še vedno borijo znotraj Sirije. »Govorimo o štirih ali petih«, je dejal general. Ni mislil na tisoče – mislil je na to, kar je povedal, na samo štiri ali pet upornikov - izšolanih za 500 milijonov dolarjev."

"Da je s programom nekaj narobe, je bilo sicer jasno že mesec dni, potem ko je januarja letos celotna enota Svobodne sirske armade prestopila na stran al Nusre. Na ta način je v zadnjih mesecih na stran Islamske države prestopilo preko 3000 vojakov Svobodne sirske armade."

www.mladina.si/17011...upornikov/

"Robert Fisk, veteran foreign correspondent wrote that the Free Syrian Army is mainly sitting in cafes in Istanbul drinking coffee."

www.rt.com/op-edge/3...putin-war/
najobj sporočil: 31.969
[#2556012] 13.10.15 15:47 · odgovor na: rub15 (#2555982)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 13.10.2015 15:50
[rub15]
Če koga zanimajo najnovejši trendi v Sirij.

"General Lloyda Austina III, vodja osrednjega poveljstva ZDA, je pred senatnim odborom za oborožene sile v ZDA nato dejal, da so ZDA porabile okoli 500 milijonov dolarjev, na koncu pa naj bi ostalo samo »za pest« tistih, ki so končali program in se še vedno borijo znotraj Sirije. »Govorimo o štirih ali petih«, je dejal general. Ni mislil na tisoče – mislil je na to, kar je povedal, na samo štiri ali pet upornikov - izšolanih za 500 milijonov dolarjev."

"Da je s programom nekaj narobe, je bilo sicer jasno že mesec dni, potem ko je januarja letos celotna enota Svobodne sirske armade prestopila na stran al Nusre. Na ta način je v zadnjih mesecih na stran Islamske države prestopilo preko 3000 vojakov Svobodne sirske armade."

www.mladina.si/17011...upornikov/

"Robert Fisk, veteran foreign correspondent wrote that the Free Syrian Army is mainly sitting in cafes in Istanbul drinking coffee."

www.rt.com/op-edge/3...putin-war/
... ja, zato pa naši v NATO ocenjujejo rs.n1info.com/a99666...iriji.html da Rusi v Siriji samo podaljšujejo krizo, ker bi ISIS brez ruske pomoči ziher premagal Asada in bi bilo potem konec begunske krize, ker sem zadnjič slišal, da so naši v NATO ocenili, da se bodo v primeru zmage Asada iz Sirije v EU izselili še dodatni trije milijoni ljudi ... khmm, pozabili pa so naši v NATO povedat, zakaj se vsi toti silni milijoni ljudi iz Sirije niso izselili, ko je Asad vladal v miru in ga naši v NATO v okviru arabski pomladi niso probali zrušit ...

P.S.: res je dobro, da bodo arhivi naših v NATO še 50 let zaprti ...
rub15 sporočil: 1.344
[#2556025] 13.10.15 16:51 · odgovor na: najobj (#2556012)
Odgovori   +    2
[najobj]
... ja, zato pa naši v NATO ocenjujejo rs.n1info.com/a99666...iriji.html da Rusi v Siriji samo podaljšujejo krizo, ker bi ISIS brez ruske pomoči ziher premagal Asada in bi bilo potem konec begunske krize, ker sem zadnjič slišal, da so naši v NATO ocenili, da se bodo v primeru zmage Asada iz Sirije v EU izselili še dodatni trije milijoni ljudi ... khmm, pozabili pa so naši v NATO povedat, zakaj se vsi toti silni milijoni ljudi iz Sirije niso izselili, ko je Asad vladal v miru in ga naši v NATO v okviru arabski pomladi niso probali zrušit ...

P.S.: res je dobro, da bodo arhivi naših v NATO še 50 let zaprti ...
Kaj bi mi brez interneta.:-)

Zahod igra zelo ogabno igro. Mediji pa po sistemu vse-za-ljubi-kruhek zvesto asistirajo.

"V Siriji je 7 milijonov notranje razseljenih oseb. Njihovo število neprestano narašča. Vsak dan se jim pridružijo novi begunci. Po podatkih UNHCR se je 90 odstotkov teh ljudi zateklo na območja, ki so pod nadzorom vlade.

To dejstvo je neposredno nasprotje tega, kar vsak dan trdijo lažnivi mediji na zahodu, ko pravijo, da ljudje bežijo, ker jih pobija vladna vojska. Če bi bila to resnica, se begunci vendar ne bi v tako velikem številu zatekali na območja, ki so pod nadzorom vlade. Ti podatki so jasen dokaz, da ljudje v resnici bežijo pred teroristi."

geopolitika.si/2015-...s-begunci/
najobj sporočil: 31.969
[#2556066] 13.10.15 20:05 · odgovor na: rub15 (#2556025)
Odgovori   +    0
[rub15]
> [najobj]
> ... ja, zato pa naši v NATO ocenjujejo rs.n1info.com/a99666...iriji.html da Rusi v Siriji samo podaljšujejo krizo, ker bi ISIS brez ruske pomoči ziher premagal Asada in bi bilo potem konec begunske krize, ker sem zadnjič slišal, da so naši v NATO ocenili, da se bodo v primeru zmage Asada iz Sirije v EU izselili še dodatni trije milijoni ljudi ... khmm, pozabili pa so naši v NATO povedat, zakaj se vsi toti silni milijoni ljudi iz Sirije niso izselili, ko je Asad vladal v miru in ga naši v NATO v okviru arabski pomladi niso probali zrušit ...
>
> P.S.: res je dobro, da bodo arhivi naših v NATO še 50 let zaprti ...
Kaj bi mi brez interneta.:-)

Zahod igra zelo ogabno igro. Mediji pa po sistemu vse-za-ljubi-kruhek zvesto asistirajo.


"V Siriji je 7 milijonov notranje razseljenih oseb. Njihovo število neprestano narašča. Vsak dan se jim pridružijo novi begunci. Po podatkih UNHCR se je 90 odstotkov teh ljudi zateklo na območja, ki so pod nadzorom vlade.

To dejstvo je neposredno nasprotje tega, kar vsak dan trdijo lažnivi mediji na zahodu, ko pravijo, da ljudje bežijo, ker jih pobija vladna vojska. Če bi bila to resnica, se begunci vendar ne bi v tako velikem številu zatekali na območja, ki so pod nadzorom vlade. Ti podatki so jasen dokaz, da ljudje v resnici bežijo pred teroristi."

geopolitika.si/2015-...s-begunci/
... čuj, evropski zahod ne igra samo ogabne igre, ampak s svojim brezpogojnim hlapčevanjem v razširjeni ameriški NATO vojski deluje nepojmljivo samodestruktivno ... evo, če sem včasih še mogoče razumel, da se evropskemu zahodu jebe, ko Američanom pomagajo pri izvozu demokracije v nekem boguzahrbtom Afganistanu, pa je podpiranje vojne proti samemu sebi noro na kvadrat, ker enostavno ne morem verjeti, da evropski zahod ne vidi, da je poplava beguncev v EU vojna brez orožja proti njim samim ...

P.S.: mediji so po sistemu vse-za-ljubi-kruhek vedno zvesto asistirali, tako da to ni nič novega, novo je le, da so bili mediji včasih sami in je vedno obveljala njihova uradna verzija, ker je noben ni mogel preverit, zdaj pa je tukaj internet ...
rub15 sporočil: 1.344
[#2556107] 14.10.15 00:13 · odgovor na: najobj (#2556066)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: rub15 14.10.2015 00:25
[najobj]
> [rub15]
... čuj, evropski zahod ne igra samo ogabne igre, ampak s svojim brezpogojnim hlapčevanjem v razširjeni ameriški NATO vojski deluje nepojmljivo samodestruktivno ... evo, če sem včasih še mogoče razumel, da se evropskemu zahodu jebe, ko Američanom pomagajo pri izvozu demokracije v nekem boguzahrbtom Afganistanu, pa je podpiranje vojne proti samemu sebi noro na kvadrat, ker enostavno ne morem verjeti, da evropski zahod ne vidi, da je poplava beguncev v EU vojna brez orožja proti njim samim ...
Ja, nimam kaj dodati. Mogoče samo to, da je v oni anonimki slovenskega obveščevalca, ki kroži po spletu, vse to opisano. In pravi, da se evropski politiki na opozorila obveščevalcev samo smejijo.

P.S.: mediji so po sistemu vse-za-ljubi-kruhek vedno zvesto asistirali, tako da to ni nič novega, novo je le, da so bili mediji včasih sami in je vedno obveljala njihova uradna verzija, ker je noben ni mogel preverit, zdaj pa je tukaj internet ...
Bom naredil en korak naprej.

"Potem ko so z ruskega oporišča v Latakiji na prvo misijo poleteli ruski bombniki, je ruski poziv zahodni koaliciji, naj se umakne iz sirskega zračnega prostora, naznanil konec enopolarnega sveta."

geopolitika.si/2015-...ija-vojna/

(Za crknt komična je situacija, ko ruski mужик-i sterajo Zahodne hipije iz zračnega prostora Sirije. Mimogrede, ne samo, da so Rusi kršili zračni prostor Turčije, lociranih za sestrelitev so imeli tudi osem turških lovcev, zaklenjene so imeli na radar.:-)

Hvala bogu, da je konec takšnega enopolarnega sveta kot je bil do sedaj. Vrh glave imam enostranskih Zahodnih informacij in sranja, ki ga Zahod povzroča po svetu s splošno cenzuro medijev. Raje imam hladno vojno in informacije obeh strani. Poln kurac imam Zahodnega sranja. Mogoče pa je to sranje v Siriji priložnost, da se znebimo onih smejočih se evropskih pičk, ki glumijo obrambne ministrice in jih zamenjamo vsaj z ljubicamijelušič.:-)

Mimogrede drugič, zadnja akcija Zahodnih zaveznikov v Siriji, za katero vem, je bila uničenje trafo postaje. Kot da bi bili islamisti ponoči slepi in bi bila ukinitev luči usodna za njih.
najobj sporočil: 31.969
[#2556159] 14.10.15 10:00 · odgovor na: rub15 (#2556107)
Odgovori   +    0
[rub15]
> [najobj]
> > [rub15]
> ... čuj, evropski zahod ne igra samo ogabne igre, ampak s svojim brezpogojnim hlapčevanjem v razširjeni ameriški NATO vojski deluje nepojmljivo samodestruktivno ... evo, če sem včasih še mogoče razumel, da se evropskemu zahodu jebe, ko Američanom pomagajo pri izvozu demokracije v nekem boguzahrbtom Afganistanu, pa je podpiranje vojne proti samemu sebi noro na kvadrat, ker enostavno ne morem verjeti, da evropski zahod ne vidi, da je poplava beguncev v EU vojna brez orožja proti njim samim ...
Ja, nimam kaj dodati. Mogoče samo to, da je v oni anonimki slovenskega obveščevalca, ki kroži po spletu, vse to opisano. In pravi, da se evropski politiki na opozorila obveščevalcev samo smejijo.


> P.S.: mediji so po sistemu vse-za-ljubi-kruhek vedno zvesto asistirali, tako da to ni nič novega, novo je le, da so bili mediji včasih sami in je vedno obveljala njihova uradna verzija, ker je noben ni mogel preverit, zdaj pa je tukaj internet ...
Bom naredil en korak naprej.

"Potem ko so z ruskega oporišča v Latakiji na prvo misijo poleteli ruski bombniki, je ruski poziv zahodni koaliciji, naj se umakne iz sirskega zračnega prostora, naznanil konec enopolarnega sveta."

geopolitika.si/2015-...ija-vojna/

(Za crknt komična je situacija, ko ruski mужик-i sterajo Zahodne hipije iz zračnega prostora Sirije. Mimogrede, ne samo, da so Rusi kršili zračni prostor Turčije, lociranih za sestrelitev so imeli tudi osem turških lovcev, zaklenjene so imeli na radar.:-)

Hvala bogu, da je konec takšnega enopolarnega sveta kot je bil do sedaj. Vrh glave imam enostranskih Zahodnih informacij in sranja, ki ga Zahod povzroča po svetu s splošno cenzuro medijev. Raje imam hladno vojno in informacije obeh strani. Poln kurac imam Zahodnega sranja. Mogoče pa je to sranje v Siriji priložnost, da se znebimo onih smejočih se evropskih pičk, ki glumijo obrambne ministrice in jih zamenjamo vsaj z ljubicamijelušič.:-)

Mimogrede drugič, zadnja akcija Zahodnih zaveznikov v Siriji, za katero vem, je bila uničenje trafo postaje. Kot da bi bili islamisti ponoči slepi in bi bila ukinitev luči usodna za njih.
... jebiga, ker vsaka oblast kvari, absolutna oblast pa kvari absolutno, je hladnovojno ravnotežje strahu očitno boljše od mirnodobnega neravnotežja nestrahu ...

P.S.: nestrah sem napisal zato, ker se ne morem spomniti besede, ki bi opisala nasprotje od strahu ...
rub15 sporočil: 1.344
[#2556213] 14.10.15 12:08 · odgovor na: najobj (#2556159)
Odgovori   +    0
[najobj]
... jebiga, ker vsaka oblast kvari, absolutna oblast pa kvari absolutno, je hladnovojno ravnotežje strahu očitno boljše od mirnodobnega neravnotežja nestrahu ...
Toliko o ideji globaliziranega sveta z eno državo, eno vlado, enimi mediji/eno resnico. Sedanje stanje na Zahodu v primeru Sirije je krasen pokazatelj kam pelje globalizacija...
najobj sporočil: 31.969
[#2556243] 14.10.15 13:23 · odgovor na: rub15 (#2556213)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 14.10.2015 13:24
[rub15]
> [najobj]
> ... jebiga, ker vsaka oblast kvari, absolutna oblast pa kvari absolutno, je hladnovojno ravnotežje strahu očitno boljše od mirnodobnega neravnotežja nestrahu ...
Toliko o ideji globaliziranega sveta z eno državo, eno vlado, enimi mediji/eno resnico. Sedanje stanje na Zahodu v primeru Sirije je krasen pokazatelj kam pelje globalizacija...
... čuj, sicer ne vem, kaj točno si on pod globalno osebnosvobodno prostotržno pravno državo predstavlja, ampak če bo slučajno naš NavadniNimda to prebral, si ga pošteno najebal in je zadnji opomin pred šit listo najmanj, kar te lahko doleti ...
rub15 sporočil: 1.344
[#2556263] 14.10.15 13:46 · odgovor na: najobj (#2556243)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [rub15]
> > [najobj]
> > ... jebiga, ker vsaka oblast kvari, absolutna oblast pa kvari absolutno, je hladnovojno ravnotežje strahu očitno boljše od mirnodobnega neravnotežja nestrahu ...

> Toliko o ideji globaliziranega sveta z eno državo, eno vlado, enimi mediji/eno resnico. Sedanje stanje na Zahodu v primeru Sirije je krasen pokazatelj kam pelje globalizacija...

... čuj, sicer ne vem, kaj točno si on pod globalno osebnosvobodno prostotržno pravno državo predstavlja, ampak če bo slučajno naš NavadniNimda to prebral, si ga pošteno najebal in je zadnji opomin pred šit listo najmanj, kar te lahko doleti ...
Hahahahahahahaha...:-)))
rub15 sporočil: 1.344
[#2556633] 15.10.15 17:22 · odgovor na: najobj (#2556159)
Odgovori   +    2
V Siriji so postali aktualni novi igralci:

"V ponedeljek, 12. 10. so v Siriji razglasili novo koalicijo uporniških sil proti režimu Bašir al-Asada. Sestavljajo jo med drugim sirsko-kurdska skupina YPG, arabska uporniška skupina Jaysh al-Thuwwar ter asirska krščanska skupina MFS."

Zveza se bori predvsem na severu države. Združila se je z namenom, da bi se “zmerni uporniki”, ki se borijo proti islamski državi in Asadovemu režimu, poenotili in združili moči.

"Novo zvezo je že podprla ZDA, ki je sprva mislila vložiti 500 milijonov dolarjev za urjenje uporniških sil, a je zvezo zdaj raje oskrbela s petimi tonami streliva, orožja in granat."

www.domovina.je/siri...-raketami/

Bomo videli kako se bo zadeva razvijala.

Pizda, bolj kot berem in klikam naokoli manj mi je jasno. Berem intervju z ono sirsko kristjanko, da je od sedmih milijonov notranje razseljenih, po podatkih UNHCR 90% pod zaščito vlade. Potem pa se zbere en skupina z namenom napadov na vlado, v kateri so tudi ministri opozicije...Tistega intervjuja kot da ga ni, kot da je fejk, kot da njene informacije ne držijo...

In kaj za kurca dela Zahod v Siriji, če se ne bori proti ISISu in nasprotuje Putinu v borbi proti njim.

"Tudi senator John McCain je kritiziral strategijo predsednika ZDA Baracka Obame ter enoletno neuspešno zračno kampanjo ZDA in dejal, da je »leto dni po začetku kampanje nemogoče reči, da Islamska država izgublja in da mi zmagujemo. In če v takšni vojni ne zmagujete, potem izgubljate,« je dejal McCain."

www.mladina.si/17011...-upornikov

"Putin was commenting on the refusal by the Obama administration to receive a Russian delegation headed by Prime Minister Dmitry Medvedev to discuss the differences the two nations have on the Syrian crisis. The US said it would not talk unless Russia followed Washington’s lead and stopped helping the Syrian government of President Bashar Assad.

"I believe this position to be unconstructive. The weakness of this position is apparently based on a lack of agenda. It seems they have nothing to discuss,” Putin said at a meeting with the Kazakhstan president in Astana."

www.rt.com/news/3187...-dialogue/

Edini cilj Zahoda tako ostane odstranitev Asada. Jebe se jim za ISIS.

Kot kaže že deluje naš vesoljski center pod vodstvom postgravitacijskih umetnikov, gravitacije ni več, Zahod je odletel v prostranstva vesolja...

-----------------------
Pod linkom, ki si ga nalepil v enem postu www.c-span.org/video...amic-state je prepis videa. Išči "five". Tam je sicer navedeno, da je Amerika izurila celih 60 upornikov.
najobj sporočil: 31.969
[#2556657] 15.10.15 19:38 · odgovor na: rub15 (#2556633)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 15.10.2015 19:45
[rub15]
V Siriji so postali aktualni novi igralci:

"V ponedeljek, 12. 10. so v Siriji razglasili novo koalicijo uporniških sil proti režimu Bašir al-Asada. Sestavljajo jo med drugim sirsko-kurdska skupina YPG, arabska uporniška skupina Jaysh al-Thuwwar ter asirska krščanska skupina MFS."

Zveza se bori predvsem na severu države. Združila se je z namenom, da bi se “zmerni uporniki”, ki se borijo proti islamski državi in Asadovemu režimu, poenotili in združili moči.

"Novo zvezo je že podprla ZDA, ki je sprva mislila vložiti 500 milijonov dolarjev za urjenje uporniških sil, a je zvezo zdaj raje oskrbela s petimi tonami streliva, orožja in granat."

www.domovina.je/siri...-raketami/

Bomo videli kako se bo zadeva razvijala.

Pizda, bolj kot berem in klikam naokoli manj mi je jasno.
Berem intervju z ono sirsko kristjanko, da je od sedmih milijonov notranje razseljenih, po podatkih UNHCR 90% pod zaščito vlade. Potem pa se zbere en skupina z namenom napadov na vlado, v kateri so tudi ministri opozicije...Tistega intervjuja kot da ga ni, kot da je fejk, kot da njene informacije ne držijo...

In kaj za kurca dela Zahod v Siriji, če se ne bori proti ISISu in nasprotuje Putinu v borbi proti njim.

"Tudi senator John McCain je kritiziral strategijo predsednika ZDA Baracka Obame ter enoletno neuspešno zračno kampanjo ZDA in dejal, da je »leto dni po začetku kampanje nemogoče reči, da Islamska država izgublja in da mi zmagujemo. In če v takšni vojni ne zmagujete, potem izgubljate,« je dejal McCain."

www.mladina.si/17011...-upornikov

"Putin was commenting on the refusal by the Obama administration to receive a Russian delegation headed by Prime Minister Dmitry Medvedev to discuss the differences the two nations have on the Syrian crisis. The US said it would not talk unless Russia followed Washington’s lead and stopped helping the Syrian government of President Bashar Assad.

"I believe this position to be unconstructive. The weakness of this position is apparently based on a lack of agenda. It seems they have nothing to discuss,” Putin said at a meeting with the Kazakhstan president in Astana."

www.rt.com/news/3187...-dialogue/

Edini cilj Zahoda tako ostane odstranitev Asada. Jebe se jim za ISIS.

Kot kaže že deluje naš vesoljski center pod vodstvom postgravitacijskih umetnikov, gravitacije ni več, Zahod je odletel v prostranstva vesolja...

-----------------------
Pod linkom, ki si ga nalepil v enem postu www.c-span.org/video...amic-state je prepis videa. Išči "five". Tam je sicer navedeno, da je Amerika izurila celih 60 upornikov.
... evo, glih zato pa jaz o teh stvareh bolj malo berem in razen gledanja in poslušanja poročil zaradi splošne razgledanosti sam ne iščem Resnice, ampak se raje zanimam za šport, kjer vsaj rezultati na koncu tekem v glavnem držijo, čeprav so tudi tam lahko dogovorjeni ... OK, če pa vseeno malo pomislim, kaj se kje trenutno dogaja, mi pa je postalo rahlo nenavadno, da so vsi silni begunci - Erjavec je povedal, da jih je 150.000 samo na Balkanu (= Srbija in Hrvaška) - zdaj kar naenkrat nekam poniknili in da v nobenih poročilih (RTV, HTV, ORF, ARD, ZDF), ki jih občasno pogledam, o njih ni nobenih pretresljivih posnetkov, čeprav bi glede na nemogoče vreme po celi Evropi glih zdaj morali biti posnetki res grozni ... pizda, včasih se mi zdi, da živimo v neki matrici in da mediji z nami manipulirajo, da sami ne vemo, kje in kdaj ...

P.S.: če bo NavadniNimda toti tvoj post prebral, si gotof ...
rub15 sporočil: 1.344
[#2556691] 16.10.15 00:03 · odgovor na: najobj (#2556657)
Odgovori   +    1
[najobj]
... evo, glih zato pa jaz o teh stvareh bolj malo berem in razen gledanja in poslušanja poročil zaradi splošne razgledanosti sam ne iščem Resnice, ampak se raje zanimam za šport, kjer vsaj rezultati na koncu tekem v glavnem držijo, čeprav so tudi tam lahko dogovorjeni ...
Vsak ima svoje veselje. Ampak v primeru Sirije niti ni potrebno iskati Resnice ampak ugotoviti, da je v interesu Evrope sesutje ISISa in ne Asada.
OK, če pa vseeno malo pomislim, kaj se kje trenutno dogaja, mi pa je postalo rahlo nenavadno, da so vsi silni begunci - Erjavec je povedal, da jih je 150.000 samo na Balkanu (= Srbija in Hrvaška) - zdaj kar naenkrat nekam poniknili in da v nobenih poročilih (RTV, HTV, ORF, ARD, ZDF), ki jih občasno pogledam, o njih ni nobenih pretresljivih posnetkov, čeprav bi glede na nemogoče vreme po celi Evropi glih zdaj morali biti posnetki res grozni ...
Imaš še kako prav.
pizda, včasih se mi zdi, da živimo v neki matrici in da mediji z nami manipulirajo, da sami ne vemo, kje in kdaj ...
Ja,ja...:-) Šetajo nas ko malo deco.

PS

www.google.si/?gws_r...st&start=0

Iz enega linka:
"In April, we completed interviews with 50 former FSA rebels who have abandoned the conflict and moved to Turkey."

www.washingtonpost.c...rian-army/

Mimogrede, po naklučju, ki se v nam znanem vesolju neprenehoma dogajajo, se tale izsek ujema z opažanjem onega dopisnika, ki je rekel, da FSA v glavnem pije kavo v Istanbulu.

"As Russia Bombs ISIS, US Bombs Syrian Civilian Power Stations"

www.activistpost.com...tions.html

Dobro, ajde, ni bila trafopostaja ampak elektrarna. Včasi pišem po spominu, pa še furjast sem k hudič. Ampak ne bomo gledali na kopejko ali cent. Poanta je ista.

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8