Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Ta forum je mrtev

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.625
[Servis] Tema: Ta forum je mrtev
[#2502293] 24.02.15 08:30 · odgovor na: (#2502292)
Odgovori   +    1
[MorituriTeSalutant]
Gustl, hvala za pojasnila. Moja pripomba seveda ni pomenila kritike, saj je vase razmisljanje zagotovo legitimno in tudi utemeljeno na statisticnih podatkih, predstavljen pa je bil vidik bralca/uporabnika, ki mu tudi kaže kdaj prisluhniti. Statisrike imajo prednosti in pomanjklivosti, sam poznaš humorno definicijo o vecini, ki je zelje in ene parih, ki jedo meso, v povprecju pa vsi hranljivi in zdrav segedin. Nedvomno imas prav, da na forumu leta v glavnem visijo eni in isti ljudje, a tudi struktura le teh je zsnimiva; ob navadnem plebsu (npr. moja malenkost) imate med uporabniki tudi poslance, novinarje (iz drugih medijskih his), taksne in drugacne politike, podjetnike, med njimi tudi precej uspesne, in pronicljive outdiderske kritike, da strokovnjakov in odlicnih kolumnistov tipa tadejk , blaz, itd. sploh ne omenjam. Tudi vasi novinarji mu dajejo posebno car. In ta zanimiva zmes zagotovo je dodana vrednost z močnim prestižnim nabojem za medij, ki mu obenem povišuje informativnost. To je pač moja ocena, ni nujno, da se uredniki z njo strinjate in ce se ne, je tudi prav. Prijazen pozdrav.
Saj ne gre za strinjanje ali nestrinjanje. To je fakt, saj večinoma vemo, kdo so aktivnejši forumaši in precej je takih, ki jih omenjaš.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen