Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Ta forum je mrtev

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[Servis] Tema: Ta forum je mrtev
[#2500532] 17.02.15 18:43 · odgovor na: crt (#2474128)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 17.02.2015 18:47
[crt]
> [krnekikrtako]
> Jaz bi pa rekel, Crt, da te globoko v srcu boli, da je forum na poti k izumrtju, ker bolje kot mi forumaši vidiš njegov smisel, visoki pomen in nenazadnje veselje in radost, ki ga (je) na splošno povroča(l).
> :)
naj ti povem tako... vidim veliko vec smisla v "mrtvem" forumu (torej taksnem z bistveno manj kvantitete) kot v prejsnjem stanju. dopustni in zadostni pogoj seveda nista ista stvar. ampak zaenkrat bo dopustni kar ok.
... khmm, dopustni in zadostni pogoj gor ali dol, ampak mora pa vendarle biti rahlo nenavaden občutek, ko (če) vsaki dan gledaš, kako ti umira "otrok", pa sam ne narediš nič, da bi ga poskusil oživiti ...

P.S.: če mene kaj vprašaš, bi bilo boljše, da bi forum "umrl" zaradi tistih šalabajzerskih outsourcerjev, ki so forum enkrat že hoteli "umoriti", pa ste jim "starši" to takrat preprečili in kljub vsemu omogočili nedvomno večjo kvantiteto in menda slabšo kvaliteto ... aja, se opravičujem za rahlo zakasnelo reakcijo, če seveda forum sploh še bereš ... jebiga, pri Tadejevi "zgodbi" pač pogrešam tvoje komentarje ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen