Zasebnost
45 min
Prek razpisa po tri tisoč evrov za podjetnice na začetku poslovne poti
46 min
Kako bodo podnebne spremembe podražile vaše zavarovanje
1 ura
Kakšno startup okolje načrtujejo na gospodarskem ministrstvu do leta 2030
1 ura
Pri Oplu še vedno odločeni za električni prehod 1
1 ura
Tovarna olja Gea: lani z izgubo, kaj pa letos?
2 uri
V LTH Castings so bili v minulih dneh tarča kibernetskega napada
2 uri
Omejitve pri Airbnbju: ljubljanski župan Janković trenutno ne vidi razlogov za njihovo omilitev
2 uri
Kako visoko je šla na dražbi cena apartmaja v Ankaranu
4 ure
Marcel Fratzscher, DIW: Nemčija naložbeno podhranjena, ECB zamuja z rezi v obrestne mere 1
4 ure
Rzentarzewska, Erste Group: Do konca leta lahko pričakujemo tri reze obrestnih mer
5 ur
Biden močno zvišal carine na "strateške" kitajske izdelke in surovine
5 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
5 ur
Nastaja priročnik tehnologij za precizno kmetijstvo
5 ur
Bayer v prvem četrtletju odpustil 1.500 ljudi 1
5 ur
Kitajski Shein je uspešen pri prodaji poceni oblačil, borznega pristana pa kar ne najde
6 ur
Cene bencina in dizla naj bi se po novem določale na štiri tedne
6 ur
Podjetja lahko pridobijo vavčer za področje intelektualne lastnine
8 ur
Rezultati Telekoma v prvem četrtletju: višji prihodki in krepka rast dobička po lanskem upadu
8 ur
V Portorožu ena največjih evropskih konferenc o Microsoftovih poslovnih aplikacijah (Oglas)
9 ur
Na jubilejnem 20. gourmet večeru na Bledu bomo gostili Aleša Kristančiča in Danila Steyerja

Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Čez Vršič z BMW xDrive kot bi bil grič

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

chef sporočil: 2.986
[Avto] Tema: Čez Vršič z BMW xDrive kot bi bil grič
[#2494074] 25.01.15 15:18 · odgovor na: anon-207617 (#2494060)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: chef 25.01.2015 15:18
Nič se ne bi zgodilo, to bi pač napisal. Je pa tipično slovensko, da če se nekaj pohvali ali predstavi v dobri luči, da je ali zlagano, ali je nekdo valda to plačal, ali bi kdo ostal brez službe, če ne bi tako napisal, blablabla. V tem primeru (ponovno) ne drži nič, za vikend branje sem napisal reportažo s petkovega dogodka in ponovil nekaj znanih dejstev o xDrive. Jaz sem se imel fajn, prej, vmes in potem. Gor bi preverjeno prišel tudi z golfom trojko pa bi mi bilo pol manj zabavno, lahko pa komot še trikrat bolj. Nimam pojma, ker sem bil pretežno v 2AT in mi ni žal niti minute, kar piše in ker je to pač dejstvo (zaman pa bi me recimo iskal v X6). Lahko bi pa še enkrat rekel, kaj je BMW treba tega avta, ampak bi se zlagal. In na koncu bi lahko objavil tudi okleščen PR material v štirih stavkih in prilimal eno fotko, lahko pa mirno tudi ne bi napisal nič. Vse bi ostalo točno tako, kot je. Ok, pač tisti, ki jim je članek všeč, bi ostali brez njega. Če je tak en sam, potem sem zadovoljen.
Da je BMW gledano skozi vsoto, ki jo zanj odšteješ, drag, je jasno. Ampak najbrž ni slučajno serija 3 tretji najbolje prodajan model v Nemčiji, ali pač? Jaz vsakemu privoščim BMW, zlahka seveda tudi Audi, Mercedes, Jaguar, Maserati, VW, Toyoto,... ali pa ganz novo Lado nivo, če si to želi. Se mi zdi, da bi sam tudi z njo v petek užival in potem to napisal. Stvari so zelo preproste.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen