Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Minusarjem

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

macon sporočil: 12.861
[Odklop] Tema: Minusarjem
[#1060565] 13.01.11 11:51 · odgovor na: (#1060436)
Odgovori   +    6
[dob]
To je še ena slaba stvar, ki je pri starem forumu ni bilo. Tam si vedel kdo pije kdo plača, saj je vsakdo, ki ti je dal oceno, takšno ali drugačno, bil neanonimen. Tako si vedno vedel kdo so ti prijatelji kdo nasprotniki. Poleg FQ, za katerega mislim, da je premer sodčka za kisanje zelja in je nepotrebna informacija, je potem še čas za popravljanje teksta, ki je prekratek. Gustlovo vztrajanje, da naj ostanejo stvari kot so je trma, ki ni nič drugačna od Pahorjevih izgovorov, zakaj naj vlada ostane. zakaj daljši editing time? Gustlov izgovor je bil, da naj si pač pišemo v wordu in popravimo in potem nesemo tekst v okence.
Forum je oblika komuniciranja, ki je strastna in ne premišljena! Vsaj jaz tako pišem in reagiram in če tega ne morem na forumu, pol se vi malo jebite! Pišem v okence in ne razmišljam o tem, kaj pišem in ali bom kaj popravljal, ne koliko se mi bo zapisalo. Včasih je kratko včasih pa ne, toda tega ne vem dokler ne končam. Ko pa končam, včasih najdem napake v sklonih, pa tudi disleksija me daje počasi, in še kakšna misel, ki zaokroži smisel in jo zato želim dodati. Pa ne gre več, ker je čas za popravljanje potekel.

Meni je strogosti pun kurac še iz šol(e) in bi zdaj, iskreno povedano, zbrcal tiste učitelje in tovarišice, da bi imele plava kolena, prasice nesrečne kdorkoli so že bile, ki so nam manjšale možgane, da ne rečem srce, skratka svobodo izražanja ko je Beseda še bila za Meso pripeta in je čutila, kdaj mora prileteti. Če si kdo zdaj misli, da bi takšen svet kot ga predlagam bil kaotičen, si raje poglejte ta svet zdaj, pa potem zinite kako pametno. Pa ne dosti razmišljat, kar butnite ven prvo misel, ki bo po vsej verjetnosti kletvica, bo vaš izraz dosti bolj resničen.

Tako. Zdaj sem se izlajal. Človek se prilagaja, ker nima druge možnosti, a ko dobi večje obzorje, ga zapolni in tega naj nas ne bo strah; se še ni zgodilo, da ne bi prevelika nova obzorja tudi sčasoma postajla majhna. Tisti pa, ki nekdaj širše obzorje nadomesti z novim manjšim, pa je en navaden bebo, ki ne ve kaj dela.

Zato je moje mnenje, da je Gustl en mali manipulatorček, ki je mislil, da se da narediti virtualni mir med narodi, in je ocenjevanje zakompliciral, zakukuljil in zamumuljil. Nekaj takega kot Danilo Türk. Ustvarjanje umetnega miru ni nikdar bilo mogoče in tudi zdaj na forumu Financ ne.

Če človeku kot je bil BLEDBLED prepoveš pisanje z velikimi črkami, ga izgubiš! Več nas je tu, ki ga pogrešamo. Tip je bil neverjeten, zame pravi genijalc. Pa kaj, če so velike črke videti kot kričanje. Jebeš lepo obnašanje, iz lepega obnašanja se še nikdar ni nič rodilo. Nasilje nastaja iz prikrivanja, pretvarjanja in zanikanja.

Bravo, ker si ubesedil, kar imam nekje notri v sebi. Jebeš politično korektnost.

Ko si omenil BLEDBLED-a, sem se spomnil BHORVE25, ki je delil 1 in 5, drugače napisal nič; ko pa je bil izvoljen Pahor, je zmagoslavno razglasil, da so njegovi zmagali in je izpolnil svojo misijo ter se ne gre več. Čisti smeh.

Pacientov na forumu na srečo še ne manjka.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen