Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Minusarjem

Strani: 1 2

bc123a sporočil: 48.253
[#1034903] 22.12.10 08:03
Odgovori   +    7
Neverjetni ste ... vsake toliko se spravi nekdo z nekaj usernamei in gre skozi 20, 30 ali celo vec mojih zadnjih postov in jim konsistentno tala minuse, ne glede na vsebino. In to postom ki so bili objavljeni ze nekaj dni nazaj.

Pizda moras biti zafrustriran, da te to izpolnjuje....
anon-35163 sporočil: 30.643
[#1035492] 22.12.10 12:10 · odgovor na: bc123a (#1034903)
Odgovori   +    3
Po mojem je nekoč enkrat dobil minus, za kar je obdolžil tebe in se ti sedaj maščuje.
čarli sporočil: 13.178
[#1035605] 22.12.10 13:10 · odgovor na: bc123a (#1034903)
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: čarli 22.12.2010 13:24
[bc123a]
Neverjetni ste ... vsake toliko se spravi nekdo z nekaj usernamei in gre skozi 20, 30 ali celo vec mojih zadnjih postov in jim konsistentno tala minuse, ne glede na vsebino. In to postom ki so bili objavljeni ze nekaj dni nazaj.

Pizda moras biti zafrustriran, da te to izpolnjuje....
Meni se to konstantno dogaja že nekaj časa. Začelo se je pa takrat ko sem začel malo bolj čez jj pisat;) Verjetno so mi jj verniki napovedali džihad:)
mimoidoci sporočil: 5.985
[#1035607] 22.12.10 13:12 · odgovor na: bc123a (#1034903)
Odgovori   +    8
[bc123a]
Neverjetni ste ... vsake toliko se spravi nekdo z nekaj usernamei in gre skozi 20, 30 ali celo vec mojih zadnjih postov in jim konsistentno tala minuse, ne glede na vsebino. In to postom ki so bili objavljeni ze nekaj dni nazaj.

Pizda moras biti zafrustriran, da te to izpolnjuje....

Spirit of bhorvat25 never dies........
anon-9939 sporočil: 17.846
[#1035710] 22.12.10 13:50 · odgovor na: (#1035703)
Odgovori   +    3
[s69t]
potem je Darko na tem forumu poosebljenje oraklja resnice :)
Hehe, QED! :)
anon-35163 sporočil: 30.643
[#1035793] 22.12.10 14:34 · odgovor na: anon-9939 (#1035710)
Odgovori   +    4
Pa dobro zdaj, a naj ti dam tule plus ali minus?
anon-214372 sporočil: 3.048
[#1036092] 22.12.10 18:00 · odgovor na: bc123a (#1034903)
Odgovori   +    5
Pri meni gre točno s štirimi username-i, torej na post, ki je dva dni 0/0, bo potem čez dva dni -4/-4. Se je pa začelo z žal besedo čez JJ-ja, očitno en njegov soldat solira ker dvomim da je vrhuška to ukazala.

Moraš bit pa res sick za kaj takega, najbrž pomanjkanje ljubezni v otroštvu pa take...
Vinci sporočil: 5.933
[#1036100] 22.12.10 18:14 · odgovor na: bc123a (#1034903)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: Vinci 22.12.2010 18:15
Tako kot na vseh forumih, je tudi na tem polno patetičnih političnih vernikov, ki so slepo in na smrt prepričani v svojega velikega vodjo, pa najsi bo to Pahor, Janša, Golobič ali kdorkoli. Njihove moralne vrednote so običajno povsem izkrivljene in sploh ne ločijo med dobrim in slabim. Da si tak bumbar, moraš biti res umsko inferioren. Preneumen, da bi vedel, da je neumen, ali nekaj takega.
anon-182910 sporočil: 1.666
[#1036246] 22.12.10 20:06 · odgovor na: Vinci (#1036100)
Odgovori   +    4
[Vinci]
Tako kot na vseh forumih, je tudi na tem polno patetičnih političnih vernikov, ki so slepo in na smrt prepričani v svojega velikega vodjo, pa najsi bo to Pahor, Janša, Golobič ali kdorkoli. Njihove moralne vrednote so običajno povsem izkrivljene in sploh ne ločijo med dobrim in slabim. Da si tak bumbar, moraš biti res umsko inferioren. Preneumen, da bi vedel, da je neumen, ali nekaj takega.
Skratka tipičen slovenski volilec (nekritični vernik tako imenovane desne ali takoimenovane leve fronte vsemogočne KP).
najobj sporočil: 31.869
[#1036261] 22.12.10 20:20 · odgovor na: bc123a (#1034903)
Odgovori   +    10
[bc123a]
Neverjetni ste ... vsake toliko se spravi nekdo z nekaj usernamei in gre skozi 20, 30 ali celo vec mojih zadnjih postov in jim konsistentno tala minuse, ne glede na vsebino. In to postom ki so bili objavljeni ze nekaj dni nazaj.

Pizda moras biti zafrustriran, da te to izpolnjuje....

... čuj, kaj se te ti zdaj nekaj pizdiš ? ... poglej svoj fakju in poglej mojega ... ja, in kaj naj potem jaz rečem, ha ? ...

... pizda, še takrat, ko sem tukaj objavil, da mi je edini cilj v življenju, da dosežem in presežem Enfricov rekord v ignoriranosti, so me prasci saboterski začeli odignoriravat ... majku jim sabotersko, da jim ...

... ja, in potem se je ironija usode še dodatno poigrala z mano, ko je Enfricov rekord presegel oni NavadniNimda, ki se pravzaprav ves čas trudi biti vsem čimbolj všeč ... ma, jebeš tako življenje, ti povem ...
čarli sporočil: 13.178
[#1036281] 22.12.10 20:32 · odgovor na: najobj (#1036261)
Odgovori   +    4
[najobj]
> [bc123a]
> Neverjetni ste ... vsake toliko se spravi nekdo z nekaj usernamei in gre skozi 20, 30 ali celo vec mojih zadnjih postov in jim konsistentno tala minuse, ne glede na vsebino. In to postom ki so bili objavljeni ze nekaj dni nazaj.
>
> Pizda moras biti zafrustriran, da te to izpolnjuje....


... čuj, kaj se te ti zdaj nekaj pizdiš ? ... poglej svoj fakju in poglej mojega ... ja, in kaj naj potem jaz rečem, ha ? ...

... pizda, še takrat, ko sem tukaj objavil, da mi je edini cilj v življenju, da dosežem in presežem Enfricov rekord v ignoriranosti, so me prasci saboterski začeli odignoriravat ... majku jim sabotersko, da jim ...

... ja, in potem se je ironija usode še dodatno poigrala z mano, ko je Enfricov rekord presegel oni NavadniNimda, ki se pravzaprav ves čas trudi biti vsem čimbolj všeč ... ma, jebeš tako življenje, ti povem ...
*****
To pa si me nasmejal:)))
XTAXA sporočil: 2.304
[#1036296] 22.12.10 20:47 · odgovor na: najobj (#1036261)
Odgovori   +    2
Samoironija, to je potreben pogoj, da si lahko piker do drugih! Ker smo v božičnem času eno darilce, čeprav ponavadi jaz + in - ne talam.

l.p.
Robert
anon-35163 sporočil: 30.643
[#1058855] 12.01.11 10:59 · odgovor na: XTAXA (#1036296)
Odgovori   +    1
[XTAXA]
Samoironija, to je potreben pogoj, da si lahko piker do drugih! Ker smo v božičnem času eno darilce, čeprav ponavadi jaz + in - ne talam.
Ponavadi, a? No ja... zlagal se nisi.
XTAXA sporočil: 2.304
[#1059208] 12.01.11 13:35 · odgovor na: anon-35163 (#1058855)
Odgovori   +    1
Če ima admin to možnost (in seveda čas), naj izpiše število plusov in minusov, ki sem jih potalal.

l.p.
Robert
anon-214372 sporočil: 3.048
[#1060359] 13.01.11 10:08 · odgovor na: (#1060273)
Odgovori   +    2
[s69t]
zopet

če se kdo hoče pozabavati, je tule vse na kupu: forum.finance.si/?m=...963&single
Ma bejž ga no lomt ;)

forum.finance.si/?user=214372
anon-35163 sporočil: 30.643
[#1060460] 13.01.11 10:51 · odgovor na: (#1060436)
Odgovori   +    5
[dob]
Če človeku kot je bil BLEDBLED prepoveš pisanje z velikimi črkami, ga izgubiš! Več nas je tu, ki ga pogrešamo. Tip je bil neverjeten, zame pravi genijalc. Pa kaj, če so velike črke videti kot kričanje. Jebeš lepo obnašanje, iz lepega obnašanja se še nikdar ni nič rodilo. Nasilje nastaja iz prikrivanja, pretvarjanja in zanikanja.
Enkrat za spremembo se moram strinjat s tabo. Če ne moreš reči "jebi se", potem tudi ne moreš reči "jebeš vlado!"
najobj sporočil: 31.869
[#1060488] 13.01.11 11:06 · odgovor na: (#1060436)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: najobj 13.01.2011 11:25
[dob]
To je še ena slaba stvar, ki je pri starem forumu ni bilo. Tam si vedel kdo pije kdo plača, saj je vsakdo, ki ti je dal oceno, takšno ali drugačno, bil neanonimen. Tako si vedno vedel kdo so ti prijatelji kdo nasprotniki. Poleg FQ, za katerega mislim, da je premer sodčka za kisanje zelja in je nepotrebna informacija, je potem še čas za popravljanje teksta, ki je prekratek. Gustlovo vztrajanje, da naj ostanejo stvari kot so je trma, ki ni nič drugačna od Pahorjevih izgovorov, zakaj naj vlada ostane. zakaj daljši editing time? Gustlov izgovor je bil, da naj si pač pišemo v wordu in popravimo in potem nesemo tekst v okence.
... ja, in meni pravzaprav sploh ni pomembno, ali je nekdo moj prijatelj (= se strinja z mano) ali pa nasprotnik (= se ne strinja), ampak mi je pomembno, da mi pove, zakaj se strinja ali ne ...
Forum je oblika komuniciranja, ki je strastna in ne premišljena! Vsaj jaz tako pišem in reagiram in če tega ne morem na forumu, pol se vi malo jebite! Pišem v okence in ne razmišljam o tem, kaj pišem in ali bom kaj popravljal, ne koliko se mi bo zapisalo. Včasih je kratko včasih pa ne, toda tega ne vem dokler ne končam. Ko pa končam, včasih najdem napake v sklonih, pa tudi disleksija me daje počasi, in še kakšna misel, ki zaokroži smisel in jo zato želim dodati. Pa ne gre več, ker je čas za popravljanje potekel.
... ja, poleg tega pa editor še skače sem pa tja, da včasih sploh ne veš, kje si oziroma kje je kurzor ... no, in potem nekaj dodaš na čisto napačno mesto, ko pa to opaziš, pa ne moreš več popravit ...
Meni je strogosti pun kurac še iz šol(e) in bi zdaj, iskreno povedano, zbrcal tiste učitelje in tovarišice, da bi imele plava kolena, prasice nesrečne kdorkoli so že bile, ki so nam manjšale možgane, da ne rečem srce, skratka svobodo izražanja ko je Beseda še bila za Meso pripeta in je čutila, kdaj mora prileteti. Če si kdo zdaj misli, da bi takšen svet kot ga predlagam bil kaotičen, si raje poglejte ta svet zdaj, pa potem zinite kako pametno. Pa ne dosti razmišljat, kar butnite ven prvo misel, ki bo po vsej verjetnosti kletvica, bo vaš izraz dosti bolj resničen.
... eh, sama strogost meni sploh ni problem ... totalno pa popizdim ob strogosti zaradi strogosti ...
Tako. Zdaj sem se izlajal. Človek se prilagaja, ker nima druge možnosti, a ko dobi večje obzorje, ga zapolni in tega naj nas ne bo strah; se še ni zgodilo, da ne bi prevelika nova obzorja tudi sčasoma postajla majhna. Tisti pa, ki nekdaj širše obzorje nadomesti z novim manjšim, pa je en navaden bebo, ki ne ve kaj dela.

Zato je moje mnenje, da je Gustl en mali manipulatorček, ki je mislil, da se da narediti virtualni mir med narodi, in je ocenjevanje zakompliciral, zakukuljil in zamumuljil. Nekaj takega kot Danilo Türk. Ustvarjanje umetnega miru ni nikdar bilo mogoče in tudi zdaj na forumu Financ ne.

Če človeku kot je bil BLEDBLED prepoveš pisanje z velikimi črkami, ga izgubiš! Več nas je tu, ki ga pogrešamo. Tip je bil neverjeten, zame pravi genijalc. Pa kaj, če so velike črke videti kot kričanje. Jebeš lepo obnašanje, iz lepega obnašanja se še nikdar ni nič rodilo. Nasilje nastaja iz prikrivanja, pretvarjanja in zanikanja.
... s tem se absolutno strinjam ... ja, kakor se ob zgornjih malenkostnih pripombah strinjam s celotnim postom, da se pravzaprav bolj strinjati sploh ne bi mogel ...

... alzo, fajn da si se še za mene malo izlajal ... hahaha ...
macon sporočil: 12.861
[#1060565] 13.01.11 11:51 · odgovor na: (#1060436)
Odgovori   +    6
[dob]
To je še ena slaba stvar, ki je pri starem forumu ni bilo. Tam si vedel kdo pije kdo plača, saj je vsakdo, ki ti je dal oceno, takšno ali drugačno, bil neanonimen. Tako si vedno vedel kdo so ti prijatelji kdo nasprotniki. Poleg FQ, za katerega mislim, da je premer sodčka za kisanje zelja in je nepotrebna informacija, je potem še čas za popravljanje teksta, ki je prekratek. Gustlovo vztrajanje, da naj ostanejo stvari kot so je trma, ki ni nič drugačna od Pahorjevih izgovorov, zakaj naj vlada ostane. zakaj daljši editing time? Gustlov izgovor je bil, da naj si pač pišemo v wordu in popravimo in potem nesemo tekst v okence.
Forum je oblika komuniciranja, ki je strastna in ne premišljena! Vsaj jaz tako pišem in reagiram in če tega ne morem na forumu, pol se vi malo jebite! Pišem v okence in ne razmišljam o tem, kaj pišem in ali bom kaj popravljal, ne koliko se mi bo zapisalo. Včasih je kratko včasih pa ne, toda tega ne vem dokler ne končam. Ko pa končam, včasih najdem napake v sklonih, pa tudi disleksija me daje počasi, in še kakšna misel, ki zaokroži smisel in jo zato želim dodati. Pa ne gre več, ker je čas za popravljanje potekel.

Meni je strogosti pun kurac še iz šol(e) in bi zdaj, iskreno povedano, zbrcal tiste učitelje in tovarišice, da bi imele plava kolena, prasice nesrečne kdorkoli so že bile, ki so nam manjšale možgane, da ne rečem srce, skratka svobodo izražanja ko je Beseda še bila za Meso pripeta in je čutila, kdaj mora prileteti. Če si kdo zdaj misli, da bi takšen svet kot ga predlagam bil kaotičen, si raje poglejte ta svet zdaj, pa potem zinite kako pametno. Pa ne dosti razmišljat, kar butnite ven prvo misel, ki bo po vsej verjetnosti kletvica, bo vaš izraz dosti bolj resničen.

Tako. Zdaj sem se izlajal. Človek se prilagaja, ker nima druge možnosti, a ko dobi večje obzorje, ga zapolni in tega naj nas ne bo strah; se še ni zgodilo, da ne bi prevelika nova obzorja tudi sčasoma postajla majhna. Tisti pa, ki nekdaj širše obzorje nadomesti z novim manjšim, pa je en navaden bebo, ki ne ve kaj dela.

Zato je moje mnenje, da je Gustl en mali manipulatorček, ki je mislil, da se da narediti virtualni mir med narodi, in je ocenjevanje zakompliciral, zakukuljil in zamumuljil. Nekaj takega kot Danilo Türk. Ustvarjanje umetnega miru ni nikdar bilo mogoče in tudi zdaj na forumu Financ ne.

Če človeku kot je bil BLEDBLED prepoveš pisanje z velikimi črkami, ga izgubiš! Več nas je tu, ki ga pogrešamo. Tip je bil neverjeten, zame pravi genijalc. Pa kaj, če so velike črke videti kot kričanje. Jebeš lepo obnašanje, iz lepega obnašanja se še nikdar ni nič rodilo. Nasilje nastaja iz prikrivanja, pretvarjanja in zanikanja.

Bravo, ker si ubesedil, kar imam nekje notri v sebi. Jebeš politično korektnost.

Ko si omenil BLEDBLED-a, sem se spomnil BHORVE25, ki je delil 1 in 5, drugače napisal nič; ko pa je bil izvoljen Pahor, je zmagoslavno razglasil, da so njegovi zmagali in je izpolnil svojo misijo ter se ne gre več. Čisti smeh.

Pacientov na forumu na srečo še ne manjka.
anon-89 sporočil: 10.178
[#1060583] 13.01.11 12:01 · odgovor na: (#1060436)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: anon-89 13.01.2011 12:09
[dob]
To je še ena slaba stvar, ki je pri starem forumu ni bilo. Tam si vedel kdo pije kdo plača, saj je vsakdo, ki ti je dal oceno, takšno ali drugačno, bil neanonimen. Tako si vedno vedel kdo so ti prijatelji kdo nasprotniki. Poleg FQ, za katerega mislim, da je premer sodčka za kisanje zelja in je nepotrebna informacija, je potem še čas za popravljanje teksta, ki je prekratek. Gustlovo vztrajanje, da naj ostanejo stvari kot so je trma, ki ni nič drugačna od Pahorjevih izgovorov, zakaj naj vlada ostane. zakaj daljši editing time? Gustlov izgovor je bil, da naj si pač pišemo v wordu in popravimo in potem nesemo tekst v okence.
Forum je oblika komuniciranja, ki je strastna in ne premišljena! Vsaj jaz tako pišem in reagiram in če tega ne morem na forumu, pol se vi malo jebite! Pišem v okence in ne razmišljam o tem, kaj pišem in ali bom kaj popravljal, ne koliko se mi bo zapisalo. Včasih je kratko včasih pa ne, toda tega ne vem dokler ne končam. Ko pa končam, včasih najdem napake v sklonih, pa tudi disleksija me daje počasi, in še kakšna misel, ki zaokroži smisel in jo zato želim dodati. Pa ne gre več, ker je čas za popravljanje potekel.

Meni je strogosti pun kurac še iz šol(e) in bi zdaj, iskreno povedano, zbrcal tiste učitelje in tovarišice, da bi imele plava kolena, prasice nesrečne kdorkoli so že bile, ki so nam manjšale možgane, da ne rečem srce, skratka svobodo izražanja ko je Beseda še bila za Meso pripeta in je čutila, kdaj mora prileteti. Če si kdo zdaj misli, da bi takšen svet kot ga predlagam bil kaotičen, si raje poglejte ta svet zdaj, pa potem zinite kako pametno. Pa ne dosti razmišljat, kar butnite ven prvo misel, ki bo po vsej verjetnosti kletvica, bo vaš izraz dosti bolj resničen.

Tako. Zdaj sem se izlajal. Človek se prilagaja, ker nima druge možnosti, a ko dobi večje obzorje, ga zapolni in tega naj nas ne bo strah; se še ni zgodilo, da ne bi prevelika nova obzorja tudi sčasoma postajla majhna. Tisti pa, ki nekdaj širše obzorje nadomesti z novim manjšim, pa je en navaden bebo, ki ne ve kaj dela.

Zato je moje mnenje, da je Gustl en mali manipulatorček, ki je mislil, da se da narediti virtualni mir med narodi, in je ocenjevanje zakompliciral, zakukuljil in zamumuljil. Nekaj takega kot Danilo Türk. Ustvarjanje umetnega miru ni nikdar bilo mogoče in tudi zdaj na forumu Financ ne.

Če človeku kot je bil BLEDBLED prepoveš pisanje z velikimi črkami, ga izgubiš! Več nas je tu, ki ga pogrešamo. Tip je bil neverjeten, zame pravi genijalc. Pa kaj, če so velike črke videti kot kričanje. Jebeš lepo obnašanje, iz lepega obnašanja se še nikdar ni nič rodilo. Nasilje nastaja iz prikrivanja, pretvarjanja in zanikanja.
pravo vprašanje je, zakaj ravno tiste, ki pravijo, da se jim jebe za fq in minuse, to najbolj skrbi? in ko boš našel odgovor na to vprašanje, boš videl, kakšen genijalec je v resnici gustl.;)
anon-214372 sporočil: 3.048
[#1060615] 13.01.11 12:21 · odgovor na: anon-89 (#1060583)
Odgovori   +    1
[Bob]
pravo vprašanje je, zakaj ravno tiste, ki pravijo, da se jim jebe za fq in minuse, to najbolj skrbi? in ko boš našel odgovor na to vprašanje, boš videl, kakšen genijalec je v resnici gustl.;)
Mene recimo počasi mineva sodelovati (ker se proti zaslepljencem boriti pozno v noč ne mislim jih pa z veseljem občasno prcam), skrbi pa ne. Je pa res, da si s FQ pod 40 izključen iz debate in prostora, kar je precej radikalno. Greš pač demokratično drugam, a ne?

A je genijalno bo pokazal čas. Po mojem mnenju se bo tole končalo z odlivom na dolgi rok. No, saj kratkoročno je to genialno, vsaj za admine.
macon sporočil: 12.861
[#1060620] 13.01.11 12:23 · odgovor na: anon-214372 (#1060615)
Odgovori   +    4
[naporen]
> [Bob]
> pravo vprašanje je, zakaj ravno tiste, ki pravijo, da se jim jebe za fq in minuse, to najbolj skrbi? in ko boš našel odgovor na to vprašanje, boš videl, kakšen genijalec je v resnici gustl.;)

Mene recimo počasi mineva sodelovati (ker se proti zaslepljencem boriti pozno v noč ne mislim jih pa z veseljem občasno prcam), skrbi pa ne. Je pa res, da si s FQ pod 40 izključen iz debate in prostora, kar je precej radikalno. Greš pač demokratično drugam, a ne?

A je genijalno bo pokazal čas. Po mojem mnenju se bo tole končalo z odlivom na dolgi rok. No, saj kratkoročno je to genialno, vsaj za admine.
Pojdi v nastavitve in v okencu

Prag FQ za prikaz sporočil (1-100):

nastavi 1. Tako boš videl vsa sporočila.
anon-15715 sporočil: 6.084
[#1060627] 13.01.11 12:28 · odgovor na: (#1035689)
Odgovori   +    0
[icko30]
Kaj pa če bi poizkušal na to gledati takole: Več kot imaš minusov, bolj pravilne so tvoje trditve.
lp
Poskusil sem oceniti tale post in mi javi "prestaro". Kaj to pomeni ?
anon-214372 sporočil: 3.048
[#1060631] 13.01.11 12:30 · odgovor na: macon (#1060620)
Odgovori   +    0
[macon]
Pojdi v nastavitve in v okencu

Prag FQ za prikaz sporočil (1-100):

nastavi 1. Tako boš videl vsa sporočila.
To je to kar vidim jaz, in imam že tako nastavljeno. Govorim o tem, da če imaš ti 40, neprijavljeni obiskovalci in tisti prijavljeni, ki tega nimajo nastavljenega, ne vidijo tvojih komentarjev.

Deleted, erased, terminated.

Ali po slovensko, najprej diskreditacija: FQ navzdol, potem likvidacija: FQ manjši od 40. Na srečo samo virtualno.
najobj sporočil: 31.869
[#1060632] 13.01.11 12:30 · odgovor na: anon-15715 (#1060627)
Odgovori   +    5
[Dudek]
> [icko30]
> Kaj pa če bi poizkušal na to gledati takole: Več kot imaš minusov, bolj pravilne so tvoje trditve.
> lp

Poskusil sem oceniti tale post in mi javi "prestaro". Kaj to pomeni ?

... khmm, da je prestaro ? ...
anon-15715 sporočil: 6.084
[#1060637] 13.01.11 12:32 · odgovor na: najobj (#1060632)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [Dudek]
> > [icko30]
> > Kaj pa če bi poizkušal na to gledati takole: Več kot imaš minusov, bolj pravilne so tvoje trditve.
> > lp
>
> Poskusil sem oceniti tale post in mi javi "prestaro". Kaj to pomeni ?


... khmm, da je prestaro ? ...
Pi.da, na to nisem niti pomislil, tnx.
najobj sporočil: 31.869
[#1060649] 13.01.11 12:37 · odgovor na: anon-15715 (#1060637)
Odgovori   +    1
[Dudek]
> [najobj]
> > [Dudek]
> > > [icko30]
> > > Kaj pa če bi poizkušal na to gledati takole: Več kot imaš minusov, bolj pravilne so tvoje trditve.
> > > lp
> > Poskusil sem oceniti tale post in mi javi "prestaro". Kaj to pomeni ?
>
>
> ... khmm, da je prestaro ? ...
Pi.da, na to nisem niti pomislil, tnx.

... you're welcome, that's what friends are for ...
anon-89 sporočil: 10.178
[#1060739] 13.01.11 13:23 · odgovor na: (#1060666)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-89 13.01.2011 13:25
[dob]
> [Bob]
> pravo vprašanje je, zakaj ravno tiste, ki pravijo, da se jim jebe za fq in minuse, to najbolj skrbi? in ko boš našel odgovor na to vprašanje, boš videl, kakšen genijalec je v resnici gustl.;)

Jeba zaradi jebe same ni od kake posebne koristi in zakukuljeno-zamumuljena pravila so prav taka jeba zaradi jebe same.
To je isto kot produkcija pomanjkanja! V začetku so stvari nekomplicirane in ljudje imajo dovolj, nakar namerno sproduciraš pomanjkanje, da bi lahko ustvaril ponudbo-povpraševanje. Potem pa doziraš in kasiraš, ker sicer te nihče ne jebe, saj si neinventiven, dolgočasen, od tebe nič ni, skratka - si nepotreben! Tako kot ta vlada.

Ta receptura za "napredek" je enaka po vsem planetu, mi pri tem nismo nobena izjema. Zaradi tega obstaja denar, sicer ga ne bi bilo.

Na koncu smo prišli do tega, da kupujemo in prodajamo denar in si zraven mislimo, da je to neka velikanska pogruntacija, da ne rečem kar kreacija.

Mama Narava je že davno tega rekla: Dokler imajo vodo v vodnjaku, se ne bodo spremenili!

Navajeni smo, da je na pomlad trava zelena, da jeseni drevo rodi in da se čreda razmnožuje. In da je voda v vodnjaku, jasno. Ampak to se vse razume samo po sebi, to pride z letnimi časi in nič tega se ne more spremeniti. Če pa česa zmanjka, si narediš pa zalogo in gre samo za trenutno pomanjkanje znotraj vzorca produkcije pomanjkanja. Saj veste, suhe in debele krave.

Jaz v to nisem več povsem prepričan.

Skratka, gre za mentaliteto, in mentaliteta administratorja tega foruma je natanko taka, kot je mentaliteta naše vlade: kontrola in podjebavanje s produkcijo pomanjkanja z namenom ustvarjanja ponudbe in povpraševanja, ki nastajata iz pomanjkanja. Potem pa kaznovanje in izgon v Sibirijo z možnostjo pomilostitve, če se ukloniš sistemu.

Zame je to manipulacija kot način življenja, z Življenjem in ohranjanjem življenja to nima nič opraviti.
Smrt je navada. In to slaba navada! Zato mi ni do tega, da bi na vso moč opeval lepote Smrti in vzneseno kričal "viva la Muerte!"

Komunizem je pustil posledice. Toliko časa je omejeval ljudi, da so zdaj notranje omejeni in jih ni treba več omejevati; sebe samoomejujejo in zraven še trdijo, da so svobodni.

Če pa med omejenci izvoliš tiste najbolj omejene, da ti vladajo, in ti potem menijo da splošna omejenost ni dovolj temeljito omejena in jo je treba zdaj še bolj zadrgniti, potem lahko kot družba napredujemo le še v omejevanju, za kar pa pri nas praktično ni omejitve.

Kakor v Nebesih, tako na Zemlji. Kakor na Zemlji, tudi na Forumu.
Tovariški pozdrav!
vidim, da si samo na pol razumel, kaj vam je gustl naredil. dal vam je orodje-orožje, da jebete najprej same sebe, nato pa še druge. on pa medtem mirno igra tenis, pije pivo...

p: nikoli nisem podelil minusa, dal koga na shit listo, enkrat samkrat pa sem podelil plus.;)
Gustl sporočil: 13.625
[#1060969] 13.01.11 14:56 · odgovor na: anon-89 (#1060739)
Odgovori   +    4
[Bob]
vidim, da si samo na pol razumel, kaj vam je gustl naredil. dal vam je orodje-orožje, da jebete najprej same sebe, nato pa še druge. on pa medtem mirno igra tenis, pije pivo...
Ne, nič tenisa, že dva meseca poškodovan, jeba.

Zdaj me že s takimi vici zajebavajo:

A: Kje si bil pa letos pozim na počitnicah? Val Thorens? Val d'Isere? Val di Fiemme?

B: Valdoltra.
purinoli sporočil: 8.690
[#1063319] 15.01.11 19:26 · odgovor na: Gustl (#1060969)
Odgovori   +    0
[Gustl]
Ne, nič tenisa, že dva meseca poškodovan, jeba.

Zdaj me že s takimi vici zajebavajo:

A: Kje si bil pa letos pozim na počitnicah? Val Thorens? Val d'Isere? Val di Fiemme?

B: Valdoltra.
Eh, Gustl, pocajtaj se čimprej. Upam, da ni kaj hujšega. Sem preveril na Google, Valdoltra je nekje med Švico in UKC Lj. Dobra izbira.
dani14 sporočil: 6.657
[#1064259] 17.01.11 10:32 · odgovor na: anon-214372 (#1060631)
Odgovori   +    1
[naporen]
> [macon]
> Pojdi v nastavitve in v okencu
>
> Prag FQ za prikaz sporočil (1-100):
>
> nastavi 1. Tako boš videl vsa sporočila.

To je to kar vidim jaz, in imam že tako nastavljeno. Govorim o tem, da če imaš ti 40, neprijavljeni obiskovalci in tisti prijavljeni, ki tega nimajo nastavljenega, ne vidijo tvojih komentarjev.

Deleted, erased, terminated.

Ali po slovensko, najprej diskreditacija: FQ navzdol, potem likvidacija: FQ manjši od 40. Na srečo samo virtualno.
Roko na srce, ne poznam nikogar, ki ima FQ pod 40 in da napiše kaj smiselnega. So pa dobri za debato, ker če bi vsi trdili enako, potem ne bi bilo zanimivo.

Strani: 1 2