Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek \'\'Ne dovoljujem objave o mojem premoženju!\'\'

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Borza (1)

Strani: 1 2 3 4

anon-44718 sporočil: 2.730
[#984126] 10.11.10 10:16 · odgovor na: anon-197949 (#982931)
Odgovori   +    3
[vrocpes]
Zakaj bi se nekdo, ki je s poštenim delom prišel do bogastva, skrival?
Zakaj se nebi raje javno pohvalil?

Ali se nagrade manager leta podeljujejo za pošteno poslovanje?
Ali sprejeti nagrado manager leta pomeni skromnost in željo po anonimnosti?

Samo nepošteni si zakrivajo obraze in delajo v okrilju noči.
Mogoče pa si kdo ne želi tovrstne reklame ker ima slabe izkušnje s tem. Ali se še spomnite reklame za nagradno igro v kateri dobitnik žrebanja kar naenkrat dobi veeeliko "prijateljev" Če me spomin ne vara je bi takrat tekst nekaj v stilu "Joško je naš najboljši prijatelj".

Taka reklama kmalu prinese cel kup fehtarjev, nadležnih prosilcev pomoči, v najslabšem primeru pa lahko celo kakšnega mafijskega ponudnika "zaščite".

Ali pa ima kdo v spominu kako so mu po drugi vojni razlastninili deda, ker je pač imel nekaj več premoženja kot ostala raja. In ker vidi da so danes na oblasti še vedno isti, kot so bili takrat, ima mogoče upravičene pomisleke.
peterfrankl sporočil: 437
[#984129] 10.11.10 10:19 · odgovor na: anon-9939 (#983661)
Odgovori   +    14
Dragi Darko,
prosim te, da utemeljiš, zakaj meniš, da je kolega Jaka Elikan prišel na zasebno zabavo. Vem, da veš, da ni tako, ampak vseeno bomo še enkrat povedali - in s tem ponovnim pojasnilom ne želim žaliti tvoje inteligence:
Zabava po lokalnim volitvah je potekala na Mestnem trgu v Ljubljani, na odprtem. Ni bila zasebna, župan je, kolikor vem, celo po javnih občilih vabil, naj se je ljudje udeležijo, naj pridejo na Mestni trg. Darko, vem, da si demokrat. Zato se strinjam s tabo, da noben od nas ne želi živeti v državi, kjer se bo omejevala svoboda gibanja, Jaka sme iti na javno površino, celo na ljubljanski Mestni trg. In Darko, ko bom kdaj sam organiziral zasebno zabavo na Mestnem trgu, bom pridobil vsa dovoljenja za to, tudi dovoljenja, da Mestni trg ogradim, da tam kraljujem sam, in na to zabavo te bom povabil z velikim veseljem. Spila bova kozarec vina, obujala spomine na demokracijo, in se luštno imela. A take zabave verjetno ne bom organiziral, ker ne maram ograj in prav je, da mi jih na Mestnem trgu ne bi dovolili postaviti. Zato te raje vabim, da nas prideš kdaj obiskat na Dalmatinovo. A prej zberi pogum in povej: ja, Peter, Jaka Elikan se lahko svobodno giblje po Mestnem trgu.
Lep pozdrav,
Peter
anon-9939 sporočil: 17.846
[#984145] 10.11.10 10:27 · odgovor na: (#984128)
Odgovori   +    1
[rename]
> [0219K21]
> > [rename]
> > > [peterfrankl]
> > > Spoštovani Darko,
> > > forum Financ je predvsem javni forum, nisi samo na mojem terenu, si tudi na svojem, kot predstavnik organizatorja foruma lahko povem, da si dobrodošel, četudi bi lahko rekli, da kdaj tudi žališ ali podtikaš. Nič zato. Glede teme, o kateri sprašuješ, pa ti lahko povem sledeče: ko boš našel novinarja Financ, ki bo upravičeno dejal, da o tej ali oni temi ni smel pisati, ker mu je Frankl prepovedal, saj gre za pomembnega oglaševalca, bom nemudoma odstopil. Morda se ti čudno zdi, a vseeno: novinarji morajo delovati v skladu s svojim kodeksom oziroma morajo biti pošteni in resnicoljubni. Če to niso, se medij prej ali slej ne prodaja več, kajti ljudje, naši kupci, niso neumni. In če se medij ne prodaja več, če se ga ne bere, gleda ali posluša, tudi oglasov ni. Takšen je business-model. Povem ti še to: vsaj enkrat na teden kdo pritiska name, naj tega ali onega ne objavim, kot direktorju mi tudi velikokrat grozijo z odpovedjo sodelovanja (poslovnega). Ravnokar sem odložil telefon, ko mi je neka visoka uradnica govorila, kaj naj objavim in kaj ne. Varovanje podjetja oziroma Financ pred takimi pristiski, in še kakimi drugačnimi, je pomemben del moje službe. Za to sem plačan. Seveda nimamo vedno prav, a lahko ti rečem, dragi Darko, da je tudi zaradi takšne naše drže (seveda še zdaleč ne samo moje, temveč tudi mojih kolegic in kolegov) mogoče, da so Finance že kar nekaj let na slovenskem prizorišču, da imamo kar lojalne kupce, da plačujemo plače 130 redno zaposlenim ljudem, tudi občasnim sodelavcem redno plačujemo, da imajo naši dobavitelji posel, da plačujemo cesarju, kar mu gre, in da nekaj ostane tudi za lastnike. Dobiček.
> > > Iz tvojih komentarjev sicer redno veje nespoštovanje do vsega tega, to je tvoja pravica. A jaz te ne bom žalil, sploh ne, nenazadnje si tudi s tem, ko pišeš na našem forumu, naš dobrodošel kupec.
> > > Lepo se imej,
> > > Peter Frankl
> >
> > Ko ste že ravno tukaj, vam (in seveda vašim kolegom) izrekam globoko spoštovanje in kapo dol za razkrivanje vseh velikih svinjarij, četudi niso nezakonite ;-)
> > Podpisati se pa ne upam.
>
> Tvoj stavek o "razkrivanju svinjarij, četudi niso nezakonite" me je zbodel.
>
> Predvsem zaradi tega, ker uvaja neko zelo nenavadno miselnost. Namreč tisto, da ni pomembno kaj piše v zakonih (če prevzamemo, da vendar imamo pravni sistem, zakone in pravnike, ki nad tem bedijo), temveč neko drugačno, neko "ljudko pravo", neka "ljudska pravica", ki je samorazumevajoča, ki je ni treba niti zapisati, ki zgolj "JE".
>
> Po tako razumljenem "pravu" je vendarle mogoče določiti kaj je "prav" in kaj "narobe" že na podlagi tega, da je kaj svinjarija. Skratka, svinjarija je nekaj kar ljudje obsojamo, a vendar ne povsem, saj tega ne upamo zapisati v zakon in ne upamo tega obsoditi javno.
>
> Saj smisel kazenske zakonodaje ni v tem, da zgolj je. Kazenska zakonodaja izhaja iz tega kar ljudstvo razume, da je odklon od dopustnega vedenja.
>
> In tukaj tiči zajec.
>
> Če je že nekom neko dejanje "svinjarija", zakaj vendar to ni svinjarija in narobe tudi po kakem zakonu?!
>
> Jaz predvsem pogrešam trohico licidnosti in normalnosti vi novinarskih pisarijah. Obmetavanje drekom je pač šport po katerem so umazani vsi. Problem je pa ta, da ravno v tem vsegliharstvu potem največji zlikovci ostajajo nekaznovani, ker se novinarji ukvarjajo s "svinjarijami, četudi niso kaznive", ne drezajo pa z dovolj veliko vnemo pa v konkretna kazniva dejanja, torej v tako velike "svinjarije", ki so to tudi po kazenski zakonodaji.
>
> V tem je problem.

Ti se toliko sprenevedaš, da ti že dolgo ni več smisla karkoli dopovedovati.

Laž je zate napaka, ultraurbano biznisiranje imenuješ inovativno podjetništvo, podmizno kartelno dogovarjanje pa nacionalnointeresna zaščita Janezov pred Giovanniji in Helmuti.
Bavcon zgled prava in človekovih pravic, Ertl branik slovenske države, ki jo je osamosvojil Kučan, Janša pa princ teme in krivec vseh tegob, ki jih imate zagovorniki klavskih tekovin SFRJ.

Ostalo so ti pa že sogovorniki povedali z navajanjem tvojih citatov. Meni se jih ne ljubi iskati v tvoje bogatem repertoarju ;-)
Naredi meni in sebi uslugo in me nehaj brat, če je že vsak tvoj komentar mojega pisanja na nivoju preklinjanja avtorja (mene).

Še vedno čakam na časopis, ki bo kritično pisal o nezakonitih dejanjih.

V sistemu iz katerega smo izšli (socializem) je bilo prepovedano vse kar ni bilo izrecno dovoljeno. Po spremembi sistema smo se odločili za svobodo in svobodno življenje, ustvarjanje, delo. Po katerem je vse kar je človeku dosegljivo tudi dostopno, če le ni prepovedano.

Nekateri po dvajsetih letih ne morete dojeti te svobode, ki je posamezniku naravno dana.

Jaz ne bom ne tebe in ne nobenega drugega spraševal za to kaj počnete, dokler ne kršite zakon. Si pa želim, da me novinarji o kršitvah in domnevnih kršitvah zakonov obvestijo.

Želim si tudi, da bi "svinjarije", če so res to, postale kaznive tudi po kazenski zakonodaji in si želim, da to predpišejo poslanci Državnega zbora, ker jih zato imamo. Če obstaja konflikt interesov pri tem (da ne želijo predpisati, da je kaj kaznivo dejanje, ker sami počno "svinjarijo") potem želim brati tudi o tem. In obratno, če si kdo spremeni zakon le zato, da bi lahko nekaj kar je bilo kaznivega to prenehalo biti, zaradi grožnje z neposrednim kazenskim pregonom (primer Berlusconi v Italiji).

Želim si, naposled, da bi informiranje ljudstva omogočilo tem ljudstvu, da na volitvah odloča trezno in informirano, saj o zakonih (glej točko zgoraj) odločajo poslanci Državnega zbora.

To je sistem.

Ljudstvo - volitve - poslanci DZ - zakoni - izvajanje zakonov in preganjanje nepridipravov

Vse ostalo so babje čenče, ki so neverjetno škodljive za intelekt in razumevanje dnevnih dogodkov. V takih okoliščinah in samo v takih ojkoliščinah, ko je množica poneumljena do nivoja Big Brotherja in veseljačenja v Ambrusu je mogoče izvesi najhujše zločine in kazniva dejanja, ne da bi navadni folk na to reagiral, saj le-ta itak meni, da so "vsi isti".

E pa niso in nikoli ne bodo! A je boj za ločevanje žita od plevela trd in neizprosen.
andrejcc sporočil: 2.665
[#984154] 10.11.10 10:30 · odgovor na: peterfrankl (#983493)
Odgovori   +    8
[peterfrankl]
Ja, daleč so časi, ko je nekdo dejal, da je neko slovensko telekomunkacijsko podjetje slovenski Enron. Mogoče je imel celo prav, a se je zaradi komoditete, verjetno, raje pridružil enronovcem.
--he he. ja. darko je raje zahteval izbris vseh njegovih komentarjev cez monopolista in drugih stranpoti slovenske tranzicije in postal najvecji zagovornik in seveda tudi aktiven političen član tistih, ki jih je prej preziral.
anon-189078 sporočil: 32
[#984165] 10.11.10 10:36
Odgovori   +    0
Komu so namenjeni podatki o najbogatejših barabah v Sloveniji
anon-9939 sporočil: 17.846
[#984171] 10.11.10 10:41 · odgovor na: peterfrankl (#984129)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-9939 10.11.2010 10:49
[peterfrankl]
Dragi Darko,
prosim te, da utemeljiš, zakaj meniš, da je kolega Jaka Elikan prišel na zasebno zabavo. Vem, da veš, da ni tako, ampak vseeno bomo še enkrat povedali - in s tem ponovnim pojasnilom ne želim žaliti tvoje inteligence:
Zabava po lokalnim volitvah je potekala na Mestnem trgu v Ljubljani, na odprtem. Ni bila zasebna, župan je, kolikor vem, celo po javnih občilih vabil, naj se je ljudje udeležijo, naj pridejo na Mestni trg. Darko, vem, da si demokrat. Zato se strinjam s tabo, da noben od nas ne želi živeti v državi, kjer se bo omejevala svoboda gibanja, Jaka sme iti na javno površino, celo na ljubljanski Mestni trg. In Darko, ko bom kdaj sam organiziral zasebno zabavo na Mestnem trgu, bom pridobil vsa dovoljenja za to, tudi dovoljenja, da Mestni trg ogradim, da tam kraljujem sam, in na to zabavo te bom povabil z velikim veseljem. Spila bova kozarec vina, obujala spomine na demokracijo, in se luštno imela. A take zabave verjetno ne bom organiziral, ker ne maram ograj in prav je, da mi jih na Mestnem trgu ne bi dovolili postaviti. Zato te raje vabim, da nas prideš kdaj obiskat na Dalmatinovo. A prej zberi pogum in povej: ja, Peter, Jaka Elikan se lahko svobodno giblje po Mestnem trgu.
Lep pozdrav,
Peter
Dragi Peter,

O tem, da naj bi šlo za zasebno zabavo sem izvedel iz dnevnih medijev. Takšno je informacijo o tem dogodku posredoval Janković (ne vem ali oče ali sin). V kolikor bo prišlo do postopka pred pravosodnimi organi na podlagi ovadbe Jake Elikana bo, domnevam, to tudi podkrepljeno z argumenti tiste strani, ki to trdi.

Zdaj še moje opažanje.

V FINANCAH ste se javno, povsem legitimno, opredelili proti izvolitvi tega župana, Zorana Jankoviča. Kot rečeno, legalno in legitimno. Ali je šlo zgolj za tvojo odločitev ali je to bila tudi uredniška politika je zdaj irelevantno. Z javno objavo je zagotovo časopis pristal na nasprotnem bregu od Zorana Jankoviča, saj je navsezadnje takšen uredniški uvodnik obenem vabilo drugim (ki te cenijo kot osebo in urednika), da storijo enako, da Zorana Jankoviča ne volijo.

Guess what, jaz ga nisem. Volil sem našega kandidata, Dr. Milana Hosto, pa čeprav veš tudi sam kakšna je usoda glasu oddanega kandidatu, ki najbrž nima šanse niti pridet v drugi krog. Pa vendar.

Politična agitacija "proti" je tako nekaj bolj zavrženega, kot kakršna koli politična agitacija "za", pa čeprav za kandidata, ki nima šanse. Danes se ne spomnim, če si v uvodniku predlagal, da se voli nekoga drugega, toda dejstvo ostaja, da je bil izrečen le stavek "PROTI Z.J.".

V takih okoliščinah priti na javno-zasebno zabavo v nasprotni tabor je prvovrstna provokacija.

Zagovarjaš, torej, "svobodo gibanja", pa čeprav bi na zelo podoben način lahko na kateremkoli strankarskem shodu zahtevali zase pravico prisotnosti, pa čeprav v barvah ali simbolih nasprotnega politčnega tabora.

Tukaj, Peter, ne gre za "pravico", za "svobodo gibanja", temveč za temeljno razumevanje odnosov med ljudmi in za sožitje. Političnem nasprotniku, če ga količkaj spoštuješ, ne potiskaš prst v oko, zgolj zato, ker to lahko nekaznovano počneš.

Novinarja Jako Elinaka tisto društvo TEDAJ in TAKRAT preprosto ni želelo sprejeti. Baje mu je to bilo nekajkrat tudi direktno povedano. S tem, da se ni želel umakniti je zgolj pokazal svoje globoko nespoštovanje do zabave in prisotnih na zabavi.

To NI bila zabava Mestne Občine Ljubljana, niti je to bila zabava za vso rajo. To je bila zabava enega kandidata in njegove ekipe, ki je ZMAGALA. Zmagala je, ker je zmagala v boju in so drugi posledično v tem boju izgubili in pogoreli. Na zabavo je, z besedo, vabil svoje zaveznike, partnerje, simpatizerje in prijatelje.

Ne tebe in ne Jako Elikana. Kako teško je to dojet?!


P.S. Nič od povedanega ne opravičuje besednega napada na novinarja Elikana "ubij tega". Toda to kar sem povedal pa zagotovo, po mojem razumevanju celotne situacije, kakor je opisana v medijih, predstavlja prispevek oškodovanca k škodnemu dogodku.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#984175] 10.11.10 10:43 · odgovor na: andrejcc (#984154)
Odgovori   +    0
[andrejcc]
> [peterfrankl]
> Ja, daleč so časi, ko je nekdo dejal, da je neko slovensko telekomunkacijsko podjetje slovenski Enron. Mogoče je imel celo prav, a se je zaradi komoditete, verjetno, raje pridružil enronovcem.

--he he. ja. darko je raje zahteval izbris vseh njegovih komentarjev cez monopolista in drugih stranpoti slovenske tranzicije in postal najvecji zagovornik in seveda tudi aktiven političen član tistih, ki jih je prej preziral.
In zopet sem jaz postal tema pogovora, ali kaj?! Pa dobro kaj vam je božji ljudje, vsakič, ko se boste ozrli name boste izgubili izpred oči tisto sceno o kateri se dejansko pogovarjamo in, ki ima neprimerno več vpliva na dnevne politične in gospodarske dogodke.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#984181] 10.11.10 10:46 · odgovor na: (#984174)
Odgovori   +    0
[rename]
Darko, napisal si še en sprenevedarski Bullshit v svojem slogu.

Zakaj te berem?
Zato, ker mi je vsaj zaenkrat tvoja zaslepljenost še smešna in me vedno znova zanima, kakšne salte boš izvajal. Tragikomično pač.
Hkrati pa so mi tvoji prispevki dokaz, da nadpovprečni IQ ne zagotavlja nič drugega kot papir na steni.
Predlagam ti, potem takem, Pavliho. Je bolj zabaven, verjemi.

Jaz pišem tistim, ki razumejo 1+1=2, saj jih zanima seštevek znanih podatkov in ne iščejo 1+1+(nekaj)=3, le zato, ker imajo radi številko 3.
philips sporočil: 6.715
[#984243] 10.11.10 11:13 · odgovor na: anon-9939 (#984171)
Odgovori   +    1
[0219K21]
> [peterfrankl]
> Dragi Darko,
> prosim te, da utemeljiš, zakaj meniš, da je kolega Jaka Elikan prišel na zasebno zabavo. Vem, da veš, da ni tako, ampak vseeno bomo še enkrat povedali - in s tem ponovnim pojasnilom ne želim žaliti tvoje inteligence:
> Zabava po lokalnim volitvah je potekala na Mestnem trgu v Ljubljani, na odprtem. Ni bila zasebna, župan je, kolikor vem, celo po javnih občilih vabil, naj se je ljudje udeležijo, naj pridejo na Mestni trg. Darko, vem, da si demokrat. Zato se strinjam s tabo, da noben od nas ne želi živeti v državi, kjer se bo omejevala svoboda gibanja, Jaka sme iti na javno površino, celo na ljubljanski Mestni trg. In Darko, ko bom kdaj sam organiziral zasebno zabavo na Mestnem trgu, bom pridobil vsa dovoljenja za to, tudi dovoljenja, da Mestni trg ogradim, da tam kraljujem sam, in na to zabavo te bom povabil z velikim veseljem. Spila bova kozarec vina, obujala spomine na demokracijo, in se luštno imela. A take zabave verjetno ne bom organiziral, ker ne maram ograj in prav je, da mi jih na Mestnem trgu ne bi dovolili postaviti. Zato te raje vabim, da nas prideš kdaj obiskat na Dalmatinovo. A prej zberi pogum in povej: ja, Peter, Jaka Elikan se lahko svobodno giblje po Mestnem trgu.
> Lep pozdrav,
> Peter

Dragi Peter,

O tem, da naj bi šlo za zasebno zabavo sem izvedel iz dnevnih medijev. Takšno je informacijo o tem dogodku posredoval Janković (ne vem ali oče ali sin). V kolikor bo prišlo do postopka pred pravosodnimi organi na podlagi ovadbe Jake Elikana bo, domnevam, to tudi podkrepljeno z argumenti tiste strani, ki to trdi.

Zdaj še moje opažanje.

V FINANCAH ste se javno, povsem legitimno, opredelili proti izvolitvi tega župana, Zorana Jankoviča. Kot rečeno, legalno in legitimno. Ali je šlo zgolj za tvojo odločitev ali je to bila tudi uredniška politika je zdaj irelevantno. Z javno objavo je zagotovo časopis pristal na nasprotnem bregu od Zorana Jankoviča, saj je navsezadnje takšen uredniški uvodnik obenem vabilo drugim (ki te cenijo kot osebo in urednika), da storijo enako, da Zorana Jankoviča ne volijo.

Guess what, jaz ga nisem. Volil sem našega kandidata, Dr. Milana Hosto, pa čeprav veš tudi sam kakšna je usoda glasu oddanega kandidatu, ki najbrž nima šanse niti pridet v drugi krog. Pa vendar.

Politična agitacija "proti" je tako nekaj bolj zavrženega, kot kakršna koli politična agitacija "za", pa čeprav za kandidata, ki nima šanse. Danes se ne spomnim, če si v uvodniku predlagal, da se voli nekoga drugega, toda dejstvo ostaja, da je bil izrečen le stavek "PROTI Z.J.".

V takih okoliščinah priti na javno-zasebno zabavo v nasprotni tabor je prvovrstna provokacija.

Zagovarjaš, torej, "svobodo gibanja", pa čeprav bi na zelo podoben način lahko na kateremkoli strankarskem shodu zahtevali zase pravico prisotnosti, pa čeprav v barvah ali simbolih nasprotnega politčnega tabora.

Tukaj, Peter, ne gre za "pravico", za "svobodo gibanja", temveč za temeljno razumevanje odnosov med ljudmi in za sožitje. Političnem nasprotniku, če ga količkaj spoštuješ, ne potiskaš prst v oko, zgolj zato, ker to lahko nekaznovano počneš.

Novinarja Jako Elinaka tisto društvo TEDAJ in TAKRAT preprosto ni želelo sprejeti. Baje mu je to bilo nekajkrat tudi direktno povedano. S tem, da se ni želel umakniti je zgolj pokazal svoje globoko nespoštovanje do zabave in prisotnih na zabavi.

To NI bila zabava Mestne Občine Ljubljana, niti je to bila zabava za vso rajo. To je bila zabava enega kandidata in njegove ekipe, ki je ZMAGALA. Zmagala je, ker je zmagala v boju in so drugi posledično v tem boju izgubili in pogoreli. Na zabavo je, z besedo, vabil svoje zaveznike, partnerje, simpatizerje in prijatelje.

Ne tebe in ne Jako Elikana. Kako teško je to dojet?!


P.S. Nič od povedanega ne opravičuje besednega napada na novinarja Elikana "ubij tega". Toda to kar sem povedal pa zagotovo, po mojem razumevanju celotne situacije, kakor je opisana v medijih, predstavlja prispevek oškodovanca k škodnemu dogodku.
Osebno mislim da sta Jaka in kolega šla tja provocirat. Spraševat vprašanja o Electi v nedeljo ob 11. uri zvečer (oz. od 7. dalje), na dan prepričljive zmage na volitvah je provokacija. Urbas (morda se motim) je celo že napisal članek in ga objavil na Finance.si ter šel nato ob 21. uri še do Elikana in Jankovičevega štaba. Verjetno sta si z Elikanom rekla "dajva jih malo provocirat". Morda je bil vsaj Elikan še malo nažgan, saj je več ur hodil od štaba do štaba in težko verjamem da je pil samo vodo (no, morda je, tudi to je možno).
novica sporočil: 5.397
[#984276] 10.11.10 11:26 · odgovor na: philips (#984243)
Odgovori   +    7
[philips]
> [0219K21]
> > [peterfrankl]
> > Dragi Darko,
> > prosim te, da utemeljiš, zakaj meniš, da je kolega Jaka Elikan prišel na zasebno zabavo. Vem, da veš, da ni tako, ampak vseeno bomo še enkrat povedali - in s tem ponovnim pojasnilom ne želim žaliti tvoje inteligence:
> > Zabava po lokalnim volitvah je potekala na Mestnem trgu v Ljubljani, na odprtem. Ni bila zasebna, župan je, kolikor vem, celo po javnih občilih vabil, naj se je ljudje udeležijo, naj pridejo na Mestni trg. Darko, vem, da si demokrat. Zato se strinjam s tabo, da noben od nas ne želi živeti v državi, kjer se bo omejevala svoboda gibanja, Jaka sme iti na javno površino, celo na ljubljanski Mestni trg. In Darko, ko bom kdaj sam organiziral zasebno zabavo na Mestnem trgu, bom pridobil vsa dovoljenja za to, tudi dovoljenja, da Mestni trg ogradim, da tam kraljujem sam, in na to zabavo te bom povabil z velikim veseljem. Spila bova kozarec vina, obujala spomine na demokracijo, in se luštno imela. A take zabave verjetno ne bom organiziral, ker ne maram ograj in prav je, da mi jih na Mestnem trgu ne bi dovolili postaviti. Zato te raje vabim, da nas prideš kdaj obiskat na Dalmatinovo. A prej zberi pogum in povej: ja, Peter, Jaka Elikan se lahko svobodno giblje po Mestnem trgu.
> > Lep pozdrav,
> > Peter
>
> Dragi Peter,
>
> O tem, da naj bi šlo za zasebno zabavo sem izvedel iz dnevnih medijev. Takšno je informacijo o tem dogodku posredoval Janković (ne vem ali oče ali sin). V kolikor bo prišlo do postopka pred pravosodnimi organi na podlagi ovadbe Jake Elikana bo, domnevam, to tudi podkrepljeno z argumenti tiste strani, ki to trdi.
>
> Zdaj še moje opažanje.
>
> V FINANCAH ste se javno, povsem legitimno, opredelili proti izvolitvi tega župana, Zorana Jankoviča. Kot rečeno, legalno in legitimno. Ali je šlo zgolj za tvojo odločitev ali je to bila tudi uredniška politika je zdaj irelevantno. Z javno objavo je zagotovo časopis pristal na nasprotnem bregu od Zorana Jankoviča, saj je navsezadnje takšen uredniški uvodnik obenem vabilo drugim (ki te cenijo kot osebo in urednika), da storijo enako, da Zorana Jankoviča ne volijo.
>
> Guess what, jaz ga nisem. Volil sem našega kandidata, Dr. Milana Hosto, pa čeprav veš tudi sam kakšna je usoda glasu oddanega kandidatu, ki najbrž nima šanse niti pridet v drugi krog. Pa vendar.
>
> Politična agitacija "proti" je tako nekaj bolj zavrženega, kot kakršna koli politična agitacija "za", pa čeprav za kandidata, ki nima šanse. Danes se ne spomnim, če si v uvodniku predlagal, da se voli nekoga drugega, toda dejstvo ostaja, da je bil izrečen le stavek "PROTI Z.J.".
>
> V takih okoliščinah priti na javno-zasebno zabavo v nasprotni tabor je prvovrstna provokacija.
>
> Zagovarjaš, torej, "svobodo gibanja", pa čeprav bi na zelo podoben način lahko na kateremkoli strankarskem shodu zahtevali zase pravico prisotnosti, pa čeprav v barvah ali simbolih nasprotnega politčnega tabora.
>
> Tukaj, Peter, ne gre za "pravico", za "svobodo gibanja", temveč za temeljno razumevanje odnosov med ljudmi in za sožitje. Političnem nasprotniku, če ga količkaj spoštuješ, ne potiskaš prst v oko, zgolj zato, ker to lahko nekaznovano počneš.
>
> Novinarja Jako Elinaka tisto društvo TEDAJ in TAKRAT preprosto ni želelo sprejeti. Baje mu je to bilo nekajkrat tudi direktno povedano. S tem, da se ni želel umakniti je zgolj pokazal svoje globoko nespoštovanje do zabave in prisotnih na zabavi.
>
> To NI bila zabava Mestne Občine Ljubljana, niti je to bila zabava za vso rajo. To je bila zabava enega kandidata in njegove ekipe, ki je ZMAGALA. Zmagala je, ker je zmagala v boju in so drugi posledično v tem boju izgubili in pogoreli. Na zabavo je, z besedo, vabil svoje zaveznike, partnerje, simpatizerje in prijatelje.
>
> Ne tebe in ne Jako Elikana. Kako teško je to dojet?!
>
>
> P.S. Nič od povedanega ne opravičuje besednega napada na novinarja Elikana "ubij tega". Toda to kar sem povedal pa zagotovo, po mojem razumevanju celotne situacije, kakor je opisana v medijih, predstavlja prispevek oškodovanca k škodnemu dogodku.

Osebno mislim da sta Jaka in kolega šla tja provocirat. Spraševat vprašanja o Electi v nedeljo ob 11. uri zvečer (oz. od 7. dalje), na dan prepričljive zmage na volitvah je provokacija. Urbas (morda se motim) je celo že napisal članek in ga objavil na Finance.si ter šel nato ob 21. uri še do Elikana in Jankovičevega štaba. Verjetno sta si z Elikanom rekla "dajva jih malo provocirat". Morda je bil vsaj Elikan še malo nažgan, saj je več ur hodil od štaba do štaba in težko verjamem da je pil samo vodo (no, morda je, tudi to je možno).
vidiš, tole tvoje osebno mnenje je super. naslednjič, ko se bo spet kdo spozabil in novinarju grozil ali ga mogoče celo pretepel, bo za novinarja najbolje, da policaja najprej zaprosi za alkotest, potem pa gre na urgenco sedet pred sobo 72 al kje že imajo rentgen.
novica
peterfrankl sporočil: 437
[#984300] 10.11.10 11:38 · odgovor na: anon-9939 (#984171)
Odgovori   +    13
Darko, hvala za izčrpno pojasnilo. Iz njega izhaja, da so na Mestnem trgu ob javno-zasebnih zabavah (to je tvoja dikcija) dobrodošli Jankovićevi podporniki in prijatelji. Tisti, ki si drzne priti na Mestni trg in ni Jankovićev podpornik in prijatelj, pa že s svojo navzočnostjo žali Jankovićeve podpornike in prijatelje, zbrane na Mestnem trgu. In če je na Mestnem trgu navzoč novinar, ki budno nadzira politika in ki pripada redakciji, ki se je izjasnila, da ne podpora Jankovića, je to še toliko hujša žalitev. Sam menim, da ni nikakršna žalitev, če pride novinar ali kdorkoli drug, celo politični nasprotnik, na javno manifestacijo na javni površini. A se vsaj v tem lahko malo strinjava, dragi Darko? Morda pa boš zdaj rekel, da je Jaka provociral? Joj, Darko, you know better.
LP Peter
philips sporočil: 6.715
[#984310] 10.11.10 11:41 · odgovor na: novica (#984276)
Odgovori   +    0
[novica]
> [philips]
> > [0219K21]
> > > [peterfrankl]
> > > Dragi Darko,
> > > prosim te, da utemeljiš, zakaj meniš, da je kolega Jaka Elikan prišel na zasebno zabavo. Vem, da veš, da ni tako, ampak vseeno bomo še enkrat povedali - in s tem ponovnim pojasnilom ne želim žaliti tvoje inteligence:
> > > Zabava po lokalnim volitvah je potekala na Mestnem trgu v Ljubljani, na odprtem. Ni bila zasebna, župan je, kolikor vem, celo po javnih občilih vabil, naj se je ljudje udeležijo, naj pridejo na Mestni trg. Darko, vem, da si demokrat. Zato se strinjam s tabo, da noben od nas ne želi živeti v državi, kjer se bo omejevala svoboda gibanja, Jaka sme iti na javno površino, celo na ljubljanski Mestni trg. In Darko, ko bom kdaj sam organiziral zasebno zabavo na Mestnem trgu, bom pridobil vsa dovoljenja za to, tudi dovoljenja, da Mestni trg ogradim, da tam kraljujem sam, in na to zabavo te bom povabil z velikim veseljem. Spila bova kozarec vina, obujala spomine na demokracijo, in se luštno imela. A take zabave verjetno ne bom organiziral, ker ne maram ograj in prav je, da mi jih na Mestnem trgu ne bi dovolili postaviti. Zato te raje vabim, da nas prideš kdaj obiskat na Dalmatinovo. A prej zberi pogum in povej: ja, Peter, Jaka Elikan se lahko svobodno giblje po Mestnem trgu.
> > > Lep pozdrav,
> > > Peter
> >
> > Dragi Peter,
> >
> > O tem, da naj bi šlo za zasebno zabavo sem izvedel iz dnevnih medijev. Takšno je informacijo o tem dogodku posredoval Janković (ne vem ali oče ali sin). V kolikor bo prišlo do postopka pred pravosodnimi organi na podlagi ovadbe Jake Elikana bo, domnevam, to tudi podkrepljeno z argumenti tiste strani, ki to trdi.
> >
> > Zdaj še moje opažanje.
> >
> > V FINANCAH ste se javno, povsem legitimno, opredelili proti izvolitvi tega župana, Zorana Jankoviča. Kot rečeno, legalno in legitimno. Ali je šlo zgolj za tvojo odločitev ali je to bila tudi uredniška politika je zdaj irelevantno. Z javno objavo je zagotovo časopis pristal na nasprotnem bregu od Zorana Jankoviča, saj je navsezadnje takšen uredniški uvodnik obenem vabilo drugim (ki te cenijo kot osebo in urednika), da storijo enako, da Zorana Jankoviča ne volijo.
> >
> > Guess what, jaz ga nisem. Volil sem našega kandidata, Dr. Milana Hosto, pa čeprav veš tudi sam kakšna je usoda glasu oddanega kandidatu, ki najbrž nima šanse niti pridet v drugi krog. Pa vendar.
> >
> > Politična agitacija "proti" je tako nekaj bolj zavrženega, kot kakršna koli politična agitacija "za", pa čeprav za kandidata, ki nima šanse. Danes se ne spomnim, če si v uvodniku predlagal, da se voli nekoga drugega, toda dejstvo ostaja, da je bil izrečen le stavek "PROTI Z.J.".
> >
> > V takih okoliščinah priti na javno-zasebno zabavo v nasprotni tabor je prvovrstna provokacija.
> >
> > Zagovarjaš, torej, "svobodo gibanja", pa čeprav bi na zelo podoben način lahko na kateremkoli strankarskem shodu zahtevali zase pravico prisotnosti, pa čeprav v barvah ali simbolih nasprotnega politčnega tabora.
> >
> > Tukaj, Peter, ne gre za "pravico", za "svobodo gibanja", temveč za temeljno razumevanje odnosov med ljudmi in za sožitje. Političnem nasprotniku, če ga količkaj spoštuješ, ne potiskaš prst v oko, zgolj zato, ker to lahko nekaznovano počneš.
> >
> > Novinarja Jako Elinaka tisto društvo TEDAJ in TAKRAT preprosto ni želelo sprejeti. Baje mu je to bilo nekajkrat tudi direktno povedano. S tem, da se ni želel umakniti je zgolj pokazal svoje globoko nespoštovanje do zabave in prisotnih na zabavi.
> >
> > To NI bila zabava Mestne Občine Ljubljana, niti je to bila zabava za vso rajo. To je bila zabava enega kandidata in njegove ekipe, ki je ZMAGALA. Zmagala je, ker je zmagala v boju in so drugi posledično v tem boju izgubili in pogoreli. Na zabavo je, z besedo, vabil svoje zaveznike, partnerje, simpatizerje in prijatelje.
> >
> > Ne tebe in ne Jako Elikana. Kako teško je to dojet?!
> >
> >
> > P.S. Nič od povedanega ne opravičuje besednega napada na novinarja Elikana "ubij tega". Toda to kar sem povedal pa zagotovo, po mojem razumevanju celotne situacije, kakor je opisana v medijih, predstavlja prispevek oškodovanca k škodnemu dogodku.
>
> Osebno mislim da sta Jaka in kolega šla tja provocirat. Spraševat vprašanja o Electi v nedeljo ob 11. uri zvečer (oz. od 7. dalje), na dan prepričljive zmage na volitvah je provokacija. Urbas (morda se motim) je celo že napisal članek in ga objavil na Finance.si ter šel nato ob 21. uri še do Elikana in Jankovičevega štaba. Verjetno sta si z Elikanom rekla "dajva jih malo provocirat". Morda je bil vsaj Elikan še malo nažgan, saj je več ur hodil od štaba do štaba in težko verjamem da je pil samo vodo (no, morda je, tudi to je možno).

vidiš, tole tvoje osebno mnenje je super. naslednjič, ko se bo spet kdo spozabil in novinarju grozil ali ga mogoče celo pretepel, bo za novinarja najbolje, da policaja najprej zaprosi za alkotest, potem pa gre na urgenco sedet pred sobo 72 al kje že imajo rentgen.
novica
Novica, spet narobe sklepaš. Ne opravičujem grožnje JJ. Če bo sodišče reklo da mora sedet naj gre. Pravim samo da določene okoliščine niso bile dovolj pojasnjene. In ne verjamem da je cel večer zasledoval in spraševa JJ samo zato ker je tako zagret ali ker je imel deadline za ponedeljkovo izdajo.
Ti pa to takoj obrneš da zagovarjam JJ. To je pa narobe. Narobe je da sklepaš da če ni črno je pa belo.
anon-233684 sporočil: 1.710
[#984315] 10.11.10 11:43 · odgovor na: peterfrankl (#984300)
Odgovori   +    9
[peterfrankl]
Darko, hvala za izčrpno pojasnilo. Iz njega izhaja, da so na Mestnem trgu ob javno-zasebnih zabavah (to je tvoja dikcija) dobrodošli Jankovićevi podporniki in prijatelji. Tisti, ki si drzne priti na Mestni trg in ni Jankovićev podpornik in prijatelj, pa že s svojo navzočnostjo žali Jankovićeve podpornike in prijatelje, zbrane na Mestnem trgu. In če je na Mestnem trgu navzoč novinar, ki budno nadzira politika in ki pripada redakciji, ki se je izjasnila, da ne podpora Jankovića, je to še toliko hujša žalitev.
:)

One never needs their humor as much a when they argue with a fool. (Chinese proverb)
novica sporočil: 5.397
[#984355] 10.11.10 12:13 · odgovor na: philips (#984310)
Odgovori   +    4
[philips]
> [novica]
> > [philips]
> > > [0219K21]
> > > > [peterfrankl]
> > > > Dragi Darko,
> > > > prosim te, da utemeljiš, zakaj meniš, da je kolega Jaka Elikan prišel na zasebno zabavo. Vem, da veš, da ni tako, ampak vseeno bomo še enkrat povedali - in s tem ponovnim pojasnilom ne želim žaliti tvoje inteligence:
> > > > Zabava po lokalnim volitvah je potekala na Mestnem trgu v Ljubljani, na odprtem. Ni bila zasebna, župan je, kolikor vem, celo po javnih občilih vabil, naj se je ljudje udeležijo, naj pridejo na Mestni trg. Darko, vem, da si demokrat. Zato se strinjam s tabo, da noben od nas ne želi živeti v državi, kjer se bo omejevala svoboda gibanja, Jaka sme iti na javno površino, celo na ljubljanski Mestni trg. In Darko, ko bom kdaj sam organiziral zasebno zabavo na Mestnem trgu, bom pridobil vsa dovoljenja za to, tudi dovoljenja, da Mestni trg ogradim, da tam kraljujem sam, in na to zabavo te bom povabil z velikim veseljem. Spila bova kozarec vina, obujala spomine na demokracijo, in se luštno imela. A take zabave verjetno ne bom organiziral, ker ne maram ograj in prav je, da mi jih na Mestnem trgu ne bi dovolili postaviti. Zato te raje vabim, da nas prideš kdaj obiskat na Dalmatinovo. A prej zberi pogum in povej: ja, Peter, Jaka Elikan se lahko svobodno giblje po Mestnem trgu.
> > > > Lep pozdrav,
> > > > Peter
> > >
> > > Dragi Peter,
> > >
> > > O tem, da naj bi šlo za zasebno zabavo sem izvedel iz dnevnih medijev. Takšno je informacijo o tem dogodku posredoval Janković (ne vem ali oče ali sin). V kolikor bo prišlo do postopka pred pravosodnimi organi na podlagi ovadbe Jake Elikana bo, domnevam, to tudi podkrepljeno z argumenti tiste strani, ki to trdi.
> > >
> > > Zdaj še moje opažanje.
> > >
> > > V FINANCAH ste se javno, povsem legitimno, opredelili proti izvolitvi tega župana, Zorana Jankoviča. Kot rečeno, legalno in legitimno. Ali je šlo zgolj za tvojo odločitev ali je to bila tudi uredniška politika je zdaj irelevantno. Z javno objavo je zagotovo časopis pristal na nasprotnem bregu od Zorana Jankoviča, saj je navsezadnje takšen uredniški uvodnik obenem vabilo drugim (ki te cenijo kot osebo in urednika), da storijo enako, da Zorana Jankoviča ne volijo.
> > >
> > > Guess what, jaz ga nisem. Volil sem našega kandidata, Dr. Milana Hosto, pa čeprav veš tudi sam kakšna je usoda glasu oddanega kandidatu, ki najbrž nima šanse niti pridet v drugi krog. Pa vendar.
> > >
> > > Politična agitacija "proti" je tako nekaj bolj zavrženega, kot kakršna koli politična agitacija "za", pa čeprav za kandidata, ki nima šanse. Danes se ne spomnim, če si v uvodniku predlagal, da se voli nekoga drugega, toda dejstvo ostaja, da je bil izrečen le stavek "PROTI Z.J.".
> > >
> > > V takih okoliščinah priti na javno-zasebno zabavo v nasprotni tabor je prvovrstna provokacija.
> > >
> > > Zagovarjaš, torej, "svobodo gibanja", pa čeprav bi na zelo podoben način lahko na kateremkoli strankarskem shodu zahtevali zase pravico prisotnosti, pa čeprav v barvah ali simbolih nasprotnega politčnega tabora.
> > >
> > > Tukaj, Peter, ne gre za "pravico", za "svobodo gibanja", temveč za temeljno razumevanje odnosov med ljudmi in za sožitje. Političnem nasprotniku, če ga količkaj spoštuješ, ne potiskaš prst v oko, zgolj zato, ker to lahko nekaznovano počneš.
> > >
> > > Novinarja Jako Elinaka tisto društvo TEDAJ in TAKRAT preprosto ni želelo sprejeti. Baje mu je to bilo nekajkrat tudi direktno povedano. S tem, da se ni želel umakniti je zgolj pokazal svoje globoko nespoštovanje do zabave in prisotnih na zabavi.
> > >
> > > To NI bila zabava Mestne Občine Ljubljana, niti je to bila zabava za vso rajo. To je bila zabava enega kandidata in njegove ekipe, ki je ZMAGALA. Zmagala je, ker je zmagala v boju in so drugi posledično v tem boju izgubili in pogoreli. Na zabavo je, z besedo, vabil svoje zaveznike, partnerje, simpatizerje in prijatelje.
> > >
> > > Ne tebe in ne Jako Elikana. Kako teško je to dojet?!
> > >
> > >
> > > P.S. Nič od povedanega ne opravičuje besednega napada na novinarja Elikana "ubij tega". Toda to kar sem povedal pa zagotovo, po mojem razumevanju celotne situacije, kakor je opisana v medijih, predstavlja prispevek oškodovanca k škodnemu dogodku.
> >
> > Osebno mislim da sta Jaka in kolega šla tja provocirat. Spraševat vprašanja o Electi v nedeljo ob 11. uri zvečer (oz. od 7. dalje), na dan prepričljive zmage na volitvah je provokacija. Urbas (morda se motim) je celo že napisal članek in ga objavil na Finance.si ter šel nato ob 21. uri še do Elikana in Jankovičevega štaba. Verjetno sta si z Elikanom rekla "dajva jih malo provocirat". Morda je bil vsaj Elikan še malo nažgan, saj je več ur hodil od štaba do štaba in težko verjamem da je pil samo vodo (no, morda je, tudi to je možno).
>
> vidiš, tole tvoje osebno mnenje je super. naslednjič, ko se bo spet kdo spozabil in novinarju grozil ali ga mogoče celo pretepel, bo za novinarja najbolje, da policaja najprej zaprosi za alkotest, potem pa gre na urgenco sedet pred sobo 72 al kje že imajo rentgen.
> novica

Novica, spet narobe sklepaš. Ne opravičujem grožnje JJ. Če bo sodišče reklo da mora sedet naj gre. Pravim samo da določene okoliščine niso bile dovolj pojasnjene. In ne verjamem da je cel večer zasledoval in spraševa JJ samo zato ker je tako zagret ali ker je imel deadline za ponedeljkovo izdajo.
Ti pa to takoj obrneš da zagovarjam JJ. To je pa narobe. Narobe je da sklepaš da če ni črno je pa belo.
daj še enkrat preberi moj prejšnji zapis. nikjer nisem zapisal, da ti opravičuješ grožnje jj. tudi ne mislim tako. na podlagi mnenj, ne samo tvojega, da novinarji službeno hodimo nažgani naokoli in najedamo nedolžnim ljudem, sem se sam pri sebi odločil, da bom šel najprej na alkotest, ko in če mi bo kdo zagrozil ali me prebutal. samo zato, da ne bo po neportebnem takšnih ugibanj.
novica
philips sporočil: 6.715
[#984366] 10.11.10 12:25 · odgovor na: novica (#984355)
Odgovori   +    0
Tale del mi je dal sklepati da misliš da zagovarjam JJ:
"naslednjič, ko se bo spet kdo spozabil in novinarju grozil ali ga mogoče celo pretepel, bo za novinarja najbolje, da policaja najprej zaprosi za alkotest, potem pa gre na urgenco sedet pred sobo 72 al kje že imajo rentgen."
novica sporočil: 5.397
[#984370] 10.11.10 12:30 · odgovor na: philips (#984366)
Odgovori   +    4
[philips]
Tale del mi je dal sklepati da misliš da zagovarjam JJ:
"naslednjič, ko se bo spet kdo spozabil in novinarju grozil ali ga mogoče celo pretepel, bo za novinarja najbolje, da policaja najprej zaprosi za alkotest, potem pa gre na urgenco sedet pred sobo 72 al kje že imajo rentgen."
vem. ampak res nisem mislil, da ti to zagovarjaš in se ti opravičujem, če si me narobe razumel. samo moraš razumet, da mi ni vseeno, ko kdo od bralcev jaka naskoči, da je pijan težil tam okoli in da je prav, da so ga malo v strah vzeli. ker vem, da ni pil. in tudi sicer je to, da se ga novinarji v službi napijamo, bolj stereotip kot ne.
novica
philips sporočil: 6.715
[#984373] 10.11.10 12:32 · odgovor na: novica (#984370)
Odgovori   +    0
[novica]
> [philips]
> Tale del mi je dal sklepati da misliš da zagovarjam JJ:
> "naslednjič, ko se bo spet kdo spozabil in novinarju grozil ali ga mogoče celo pretepel, bo za novinarja najbolje, da policaja najprej zaprosi za alkotest, potem pa gre na urgenco sedet pred sobo 72 al kje že imajo rentgen."

vem. ampak res nisem mislil, da ti to zagovarjaš in se ti opravičujem, če si me narobe razumel. samo moraš razumet, da mi ni vseeno, ko kdo od bralcev jaka naskoči, da je pijan težil tam okoli in da je prav, da so ga malo v strah vzeli. ker vem, da ni pil. in tudi sicer je to, da se ga novinarji v službi napijamo, bolj stereotip kot ne.
novica
No, prvič je nekdo napisal da ni pil. Je pa očitno zelooo priden.
anon-198017 sporočil: 345
[#984381] 10.11.10 12:35 · odgovor na: philips (#984373)
Odgovori   +    0
[philips]
> [novica]
> > [philips]
> > Tale del mi je dal sklepati da misliš da zagovarjam JJ:
> > "naslednjič, ko se bo spet kdo spozabil in novinarju grozil ali ga mogoče celo pretepel, bo za novinarja najbolje, da policaja najprej zaprosi za alkotest, potem pa gre na urgenco sedet pred sobo 72 al kje že imajo rentgen."
>
> vem. ampak res nisem mislil, da ti to zagovarjaš in se ti opravičujem, če si me narobe razumel. samo moraš razumet, da mi ni vseeno, ko kdo od bralcev jaka naskoči, da je pijan težil tam okoli in da je prav, da so ga malo v strah vzeli. ker vem, da ni pil. in tudi sicer je to, da se ga novinarji v službi napijamo, bolj stereotip kot ne.
> novica

No, prvič je nekdo napisal da ni pil. Je pa očitno zelooo priden.
ga je novica že enkrat prej vzel v bran.
ko sem jaz malo računal koliko nanese, če v celodnevnem poročanju pri vsakem kandidatu kozarček sem pa tja spiješ. in se ga nehote nabutaš.
philips sporočil: 6.715
[#984389] 10.11.10 12:42 · odgovor na: (#984376)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: philips 10.11.2010 12:42
Dorki ne bodi dork. Sem pač napisal kar mislim. Da bi večina slovencev (vključno z mano) po 2-3 urah pohajanja po mestu in kroženju med sprejemi volilnih štabov spila kaj alkohola.
Vsekakor pa je nenavadno da je nekdo tako zagret za službo v nedeljo zvečer. Ampak se mu že splača.

Od kje si pa partijce potegnil mi pa ni jasno.
macon sporočil: 12.861
[#984411] 10.11.10 12:55 · odgovor na: anon-124452 (#983844)
Odgovori   +    10
[yuslocan]
> [macon]
> > [yuslocan]
> >
> >
> > Bravo, to si lepo napisal, čeprav sem prvi začel na to temo z "maconom" ki je tudi v državni službi in tudi cele dneve piše po forumu. Pa še malo obiskuje sexi in flirt strani, sex chat strani....No macon je vsaj to javno priznal, kar ne zmanjšuje njegovega greha. Če te zanima, lahko poguglaš macon.
> >
>
> Kaj je narobe s tabo, debilko? Kaj sem priznal? Napisal sem, da sem prebral tvoje blodnje.
>
> Ko kliknem v googlu macon, najprej dobivam neka mesta in pokrajino, tudi če kliknem naj mi vrne slovenske rezultate. V življenju nisem obiskal sexi chat, flirt, facebook strani, nobene socialne strani. Poleg tega imamo v službi čez take strani filter. Stran Financ ni zakrita.
>
> Evo, našel sem neke macone:
> bedoslavi.8.forumer....02-20.html
> www.najdem.si/blogs/...osts/Macon
> lol
>
> Blagor ubogim na duhu, tvoje bo nebeško kraljestvo.

Debilko, ma kakšen debilko, PRAVI DEBIL SI TI OSEBNO.

Namreč napisal si, oziroma priznal si, da med opravljanjem državne službe pišeš v Forum Financ.

A ne de??????????

Če kdo ne verjame lahko pregleda tvoje stare poste na forumu.

Blagor ubogim na duhu, tvoje bo nebeško kraljestvo.

"Pa še malo obiskuje sexi in flirt strani, sex chat strani....No macon je vsaj to javno priznal, kar ne zmanjšuje njegovega greha. "

Tukaj bluziš, da obiskujem sex strani in da sem to priznal. Ja ali ne?

Delam v javni upravi, ne delam na normo, kar je očitno edina oblika dela, ki jo poznaš. Sem it-jevec in včasih mi teče obdelava, katere rezultat čakam. Lahko grem na wc, če rabim ali pa kaj napišem na forum financ. Ampak to ne pomeni, da stalno visim na wc-ju ali na forumu financ.

Komunajzeraj je res poškodoval to družbo. V normalni skupnosti ljudi bi bil po moje zmeden lažnivec tvoje sorte kot tak označen in temu primerno tretiran.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#984417] 10.11.10 13:01 · odgovor na: macon (#984411)
Odgovori   +    0
[macon]
> [yuslocan]
> > [macon]
> > > [yuslocan]
> > >
> > >
> > > Bravo, to si lepo napisal, čeprav sem prvi začel na to temo z "maconom" ki je tudi v državni službi in tudi cele dneve piše po forumu. Pa še malo obiskuje sexi in flirt strani, sex chat strani....No macon je vsaj to javno priznal, kar ne zmanjšuje njegovega greha. Če te zanima, lahko poguglaš macon.
> > >
> >
> > Kaj je narobe s tabo, debilko? Kaj sem priznal? Napisal sem, da sem prebral tvoje blodnje.
> >
> > Ko kliknem v googlu macon, najprej dobivam neka mesta in pokrajino, tudi če kliknem naj mi vrne slovenske rezultate. V življenju nisem obiskal sexi chat, flirt, facebook strani, nobene socialne strani. Poleg tega imamo v službi čez take strani filter. Stran Financ ni zakrita.
> >
> > Evo, našel sem neke macone:
> > bedoslavi.8.forumer....02-20.html
> > www.najdem.si/blogs/...osts/Macon
> > lol
> >
> > Blagor ubogim na duhu, tvoje bo nebeško kraljestvo.
>
> Debilko, ma kakšen debilko, PRAVI DEBIL SI TI OSEBNO.
>
> Namreč napisal si, oziroma priznal si, da med opravljanjem državne službe pišeš v Forum Financ.
>
> A ne de??????????
>
> Če kdo ne verjame lahko pregleda tvoje stare poste na forumu.
>
> Blagor ubogim na duhu, tvoje bo nebeško kraljestvo.


"Pa še malo obiskuje sexi in flirt strani, sex chat strani....No macon je vsaj to javno priznal, kar ne zmanjšuje njegovega greha. "

Tukaj bluziš, da obiskujem sex strani in da sem to priznal. Ja ali ne?

Delam v javni upravi, ne delam na normo, kar je očitno edina oblika dela, ki jo poznaš. Sem it-jevec in včasih mi teče obdelava, katere rezultat čakam. Lahko grem na wc, če rabim ali pa kaj napišem na forum financ. Ampak to ne pomeni, da stalno visim na wc-ju ali na forumu financ.

Komunajzeraj je res poškodoval to družbo. V normalni skupnosti ljudi bi bil po moje zmeden lažnivec tvoje sorte kot tak označen in temu primerno tretiran.

Mater si trmast. Pa ne me silit da pokažem vse kar sem zbral o tebi. Človek bodi tiho in hodi naprej. Tudi če si vse zbrisal, kar sem pričakoval od enega IT tehnika, ostalo je vse shranjeno v mojem računalniku. In res ne bi bilo lepo, da to objavim. Od žene tujke, do vajinih odnosov in bla, bla, bla,....daj no že mir, če ti nič nočem, nehaj...
philips sporočil: 6.715
[#984428] 10.11.10 13:06 · odgovor na: (#984419)
Odgovori   +    0
[dorki22]
Philips, kar ne znaš nehati, podobnosti z onim 021 so že osupljive:

> Vsekakor pa je nenavadno da je nekdo tako zagret za službo v nedeljo zvečer. Ampak se mu že splača.

Glej, nenavadno je, da nekdo tako zagreto išče določene nejasnosti v primeru OČITNIH, PRIZNANIH groženj novinarju. Zraven pa piše morda, baje, po navadi...enega samega dejstva nisi naštel. Praktično zamegljuješ okoliščine, in pod krinko domneve (morda, baje,...) v bistvu širiš laži kot opravičila za grožnjo JJ. A se ti morda splača?

> Sem pač napisal kar mislim.

Napisal si morda, baje, nenavadno...ergo čista partijska diskreditacija. Saj če je to res, sploh ni važno. A tako ti misliš?

> Od kje si pa partijce potegnil mi pa ni jasno.

Ciganka mi je z roke brala, da bom danes še enega razkrinkal.

Lp
Evo ena konkretna, direktna osebna diskvalifikacija, taka živo rdeča parijska: Ti si en bumbar.
MF-292763 sporočil: 790
[#984444] 10.11.10 13:14
Odgovori   +    0
Ali je genij, ali mafijaš samo taki lahko ustvarijo tisokratno povečanje posla in 50% profit. Lahko pa je najdel zlato žilo, zato povejte vsem Slovencem, kje je, da bomo tudi mi kopali.
philips sporočil: 6.715
[#984499] 10.11.10 13:48 · odgovor na: MF-292763 (#984444)
Odgovori   +    0
[MF-292763]
Ali je genij, ali mafijaš samo taki lahko ustvarijo tisokratno povečanje posla in 50% profit. Lahko pa je najdel zlato žilo, zato povejte vsem Slovencem, kje je, da bomo tudi mi kopali.
Mu boš v rit zlezel?

www.zdrava.si/hemero...-a-278.php
anon-202104 sporočil: 4.404
[#984544] 10.11.10 14:12 · odgovor na: anon-9939 (#983969)
Odgovori   +    7
Po moje še sosedom gledate v lonce in krožnike. Sramujete se lahko.
>
> evo,čist direktna,ma u čelo...
>
> tkole je to,medtem ko ene deset delavk v eni fabrki gara k žvina za 560 ojrov da loh preživijo deco,in oddvaja vse možne davke ki si jih pofukan kvazi socializem zmore izmislt in katerih si plačan tudi ti,miki, ti naveliko serješ v delovnem času in še kanček te ni sram
>
> je bilo dovolj jasno?
>
> žalstno je edin to da delavke to pizdarijo gledajo..

Totalitarizem ti je v krvi, vedi to. In zopet si želiš urejat drugim življenje.

Nikar se zgovarjat na boge delavke, saj kvaziskrbnikov imajo čez in čez dovolj.

v bistvu res...drugim bi urejal lajf s tem da bi dlavne ljudi pošteno plačal,ne pa da se iz njihovega znoja zadovoljno praska po kosmatem vampu na tisoče ljudi,takih kot ti..

nekateri temu pravimo pravičnost

aja,v fabrki sem delu 15 let,tko da..
anon-9939 sporočil: 17.846
[#984548] 10.11.10 14:13 · odgovor na: anon-202104 (#984544)
Odgovori   +    1
[jani639]
Po moje še sosedom gledate v lonce in krožnike. Sramujete se lahko.
> >
> > evo,čist direktna,ma u čelo...
> >
> > tkole je to,medtem ko ene deset delavk v eni fabrki gara k žvina za 560 ojrov da loh preživijo deco,in oddvaja vse možne davke ki si jih pofukan kvazi socializem zmore izmislt in katerih si plačan tudi ti,miki, ti naveliko serješ v delovnem času in še kanček te ni sram
> >
> > je bilo dovolj jasno?
> >
> > žalstno je edin to da delavke to pizdarijo gledajo..
>
> Totalitarizem ti je v krvi, vedi to. In zopet si želiš urejat drugim življenje.
>
> Nikar se zgovarjat na boge delavke, saj kvaziskrbnikov imajo čez in čez dovolj.


v bistvu res...drugim bi urejal lajf s tem da bi dlavne ljudi pošteno plačal,ne pa da se iz njihovega znoja zadovoljno praska po kosmatem vampu na tisoče ljudi,takih kot ti..

nekateri temu pravimo pravičnost

aja,v fabrki sem delu 15 let,tko da..
..pa se še nisi naučil, da je fovšija slaba za živce.
anon-161432 sporočil: 290
[#984635] 10.11.10 15:19
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-161432 10.11.2010 15:20
PRAV IMA!!

Take objave so isto kot zadetek na loteriji! Takoj se dobijo lešinarji in razni "prijatelji", ki prosjačijo za denar, nate postane pozorna mafija in te lahko izsiljuje pa en cel kup ljudi, ki jim kraj pameti ne pride, da bi šli preverjat tvoje premoženje v javno dostopnih bazah, s takimi objavami samo izpostavlajš sebe in svojo družino...komentarji tipa "banda kradljiva" so še najmanjši problem! Sploh pa se vidi koliko so ljudje v tej balkanski vukojebini obsedeni s premoženjem drugih in nevoščljivi...koga briga njegovo premoženje! Če si ga je nagrabil nezakonito, bodo itak najprej mediji to ven lansirali!

Še 1X tip ima prav!!!
anon-202104 sporočil: 4.404
[#984645] 10.11.10 15:24 · odgovor na: anon-9939 (#984548)
Odgovori   +    9
[0219K21]
> [jani639]
> Po moje še sosedom gledate v lonce in krožnike. Sramujete se lahko.
> > >
> > > evo,čist direktna,ma u čelo...
> > >
> > > tkole je to,medtem ko ene deset delavk v eni fabrki gara k žvina za 560 ojrov da loh preživijo deco,in oddvaja vse možne davke ki si jih pofukan kvazi socializem zmore izmislt in katerih si plačan tudi ti,miki, ti naveliko serješ v delovnem času in še kanček te ni sram
> > >
> > > je bilo dovolj jasno?
> > >
> > > žalstno je edin to da delavke to pizdarijo gledajo..
> >
> > Totalitarizem ti je v krvi, vedi to. In zopet si želiš urejat drugim življenje.
> >
> > Nikar se zgovarjat na boge delavke, saj kvaziskrbnikov imajo čez in čez dovolj.
>
>
> v bistvu res...drugim bi urejal lajf s tem da bi dlavne ljudi pošteno plačal,ne pa da se iz njihovega znoja zadovoljno praska po kosmatem vampu na tisoče ljudi,takih kot ti..
>
> nekateri temu pravimo pravičnost
>
> aja,v fabrki sem delu 15 let,tko da..

..pa se še nisi naučil, da je fovšija slaba za živce.
fovšija?dej,zasluž kak evro z lastno glavo in roko,ne pa cuzat ljudi..
tupamaros sporočil: 3.720
[#984693] 10.11.10 16:01
Odgovori   +    3
Komu so namenjeni podatki o najbogatejših barabah v Sloveniji?
Ubogi raji kot kost za glodanje, meso je že zdavnaj končalo v želodcih posvečenih.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#985265] 11.11.10 09:31 · odgovor na: anon-9939 (#983480)
Odgovori   +    8
[0219K21]
> [dorki22]
> > [0219K21]
> > ...Nisem sem prišel žalit ali podtikat.
>
> Evo, se demantiraš kar sam. Primer podtikanja en komentar prej:
>
> > [0219K21]
> > > Pomiri se človek no. Vse to smeš, bom jaz govoril z RTM jem. Ko pa že odpiraš okna, stopi gor in naredi dva do tri korake naprej.
>
> > OK, čedalje lepše. RTM bi me rad utišal, ti pa fizično likvidiral.
>
> Trije koraki čez odprto okno nikakor ni izražena želja po fizični likvidaciji!
>
> Lp

You're sick!
No, you are sick! In to tako zelo, da tega sploh ne sprevidiš.

Strani: 1 2 3 4