Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek \'\'Ne dovoljujem objave o mojem premoženju!\'\'

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Borza (1)

Strani: 1 2 3 4

anon-9939 sporočil: 17.846
[#983381] 09.11.10 13:56 · odgovor na: peterfrankl (#983373)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-9939 09.11.2010 13:58
[peterfrankl]
Spoštovani Darko, ki si tako resnicoljuben, povej naravnost; Jaz, Darko Bulat, menim, da je Peter Frankl, odgovorni urednik Financ, podkupljen oziroma podkupljiv. Upam, spoštovani Darko, da boš to znal tudi dokazati. Če pa ne napišeš tega, pa priznaj, da samo malo obrekuješ po forumu. In ne boj se, dragi Darko, karkoli napišeš, ne bom te tožil.
Lepo pozdravljen,
Peter Frankl
Dejva razčlenit in udarit eno splošno temo o kritičnem pisanju o najpomembnejših lastnih oglaševalcih, ter o morebitnem navzkrižju interesov.

Ali imaš kakšne konkretne in osebne izkušnje o tej temi?

Lepo pozdravljen!

Darko Bulat

P.S. Tukaj sva na forumu FINANC, na tvojem "ozemlju". Nisem sem prišel žalit ali podtikat.
RTM sporočil: 4.799
[#983384] 09.11.10 13:58 · odgovor na: anon-9939 (#983342)
Odgovori   +    12
[0219K21]
> [RTM]
> > [0219K21]
> > > [RTM]
> > > > [rubec]
> > > > > Še vedno čakam, da RTM in ostali, ki imajo na to temo kaj za povedat izstopijo iz anonimnosti.
> > > >
> > > > Kaj pa, če je RTM tvoj nadrejeni. Si pomislil na to? Pol je stvar rešena.
> > >
> > > če bo ta oranžni kockasti hrček preveč gobcal, ga bom tvitnu njegovemu ministrantu !
> > >
> > > v rezervi so tudi armani [*] tangice !
> > >
> > > [*] armani tangice: spredaj rumene, zadaj rjave ! lepe sezonske barve !
> >
> > Ti bi me rad utišal? Je to to?
>
> DA.
>
> Med delovnim časom kot javnega birokrata.

>
> izven delovnega časa pa nakladaj po mili volji !

A na cigaret pa lahko grem med delovnim časom? Kaj pa na stranišče? Malica/kosilo tudi? Se smem popraskat? Odpret okno, povej mi, o ti, ki bi rad urejal?
kockar, ne zvijaj se kot pohojena glista !

preberi bolj počasi, vsaj 3x: med delovnim časom kot javni uslužbenec ministrstva serješ po forumu !
RTM sporočil: 4.799
[#983402] 09.11.10 14:07 · odgovor na: anon-9939 (#983371)
Odgovori   +    12
[0219K21]
> [rubec]
> > A na cigaret pa lahko grem med delovnim časom? Kaj pa na stranišče? Malica/kosilo tudi? Se smem popraskat? Odpret okno, povej mi, o ti, ki bi rad urejal?
>
> Pomiri se človek no. Vse to smeš, bom jaz govoril z RTM jem. Ko pa že odpiraš okna, stopi gor in naredi dva do tri korake naprej.

OK, čedalje lepše. RTM bi me rad utišal, ti pa fizično likvidiral.
pišuka bulat si zabit kot 15 metrska štirna !

pihnil sem na tvojo poštenost, da med službenim časom ne serješ klamf tukaj gor pri gustlnu !

popoldne, zvečer, ponoči, skratka izven delovnega časa, pa si daj duška !
peterfrankl sporočil: 437
[#983428] 09.11.10 14:17 · odgovor na: anon-9939 (#983381)
Odgovori   +    20
Spoštovani Darko,
forum Financ je predvsem javni forum, nisi samo na mojem terenu, si tudi na svojem, kot predstavnik organizatorja foruma lahko povem, da si dobrodošel, četudi bi lahko rekli, da kdaj tudi žališ ali podtikaš. Nič zato. Glede teme, o kateri sprašuješ, pa ti lahko povem sledeče: ko boš našel novinarja Financ, ki bo upravičeno dejal, da o tej ali oni temi ni smel pisati, ker mu je Frankl prepovedal, saj gre za pomembnega oglaševalca, bom nemudoma odstopil. Morda se ti čudno zdi, a vseeno: novinarji morajo delovati v skladu s svojim kodeksom oziroma morajo biti pošteni in resnicoljubni. Če to niso, se medij prej ali slej ne prodaja več, kajti ljudje, naši kupci, niso neumni. In če se medij ne prodaja več, če se ga ne bere, gleda ali posluša, tudi oglasov ni. Takšen je business-model. Povem ti še to: vsaj enkrat na teden kdo pritiska name, naj tega ali onega ne objavim, kot direktorju mi tudi velikokrat grozijo z odpovedjo sodelovanja (poslovnega). Ravnokar sem odložil telefon, ko mi je neka visoka uradnica govorila, kaj naj objavim in kaj ne. Varovanje podjetja oziroma Financ pred takimi pristiski, in še kakimi drugačnimi, je pomemben del moje službe. Za to sem plačan. Seveda nimamo vedno prav, a lahko ti rečem, dragi Darko, da je tudi zaradi takšne naše drže (seveda še zdaleč ne samo moje, temveč tudi mojih kolegic in kolegov) mogoče, da so Finance že kar nekaj let na slovenskem prizorišču, da imamo kar lojalne kupce, da plačujemo plače 130 redno zaposlenim ljudem, tudi občasnim sodelavcem redno plačujemo, da imajo naši dobavitelji posel, da plačujemo cesarju, kar mu gre, in da nekaj ostane tudi za lastnike. Dobiček.
Iz tvojih komentarjev sicer redno veje nespoštovanje do vsega tega, to je tvoja pravica. A jaz te ne bom žalil, sploh ne, nenazadnje si tudi s tem, ko pišeš na našem forumu, naš dobrodošel kupec.
Lepo se imej,
Peter Frankl
anon-9939 sporočil: 17.846
[#983445] 09.11.10 14:25 · odgovor na: peterfrankl (#983428)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-9939 09.11.2010 14:45
[peterfrankl]
Spoštovani Darko,
forum Financ je predvsem javni forum, nisi samo na mojem terenu, si tudi na svojem, kot predstavnik organizatorja foruma lahko povem, da si dobrodošel, četudi bi lahko rekli, da kdaj tudi žališ ali podtikaš. Nič zato. Glede teme, o kateri sprašuješ, pa ti lahko povem sledeče: ko boš našel novinarja Financ, ki bo upravičeno dejal, da o tej ali oni temi ni smel pisati, ker mu je Frankl prepovedal, saj gre za pomembnega oglaševalca, bom nemudoma odstopil. Morda se ti čudno zdi, a vseeno: novinarji morajo delovati v skladu s svojim kodeksom oziroma morajo biti pošteni in resnicoljubni. Če to niso, se medij prej ali slej ne prodaja več, kajti ljudje, naši kupci, niso neumni. In če se medij ne prodaja več, če se ga ne bere, gleda ali posluša, tudi oglasov ni. Takšen je business-model. Povem ti še to: vsaj enkrat na teden kdo pritiska name, naj tega ali onega ne objavim, kot direktorju mi tudi velikokrat grozijo z odpovedjo sodelovanja (poslovnega). Ravnokar sem odložil telefon, ko mi je neka visoka uradnica govorila, kaj naj objavim in kaj ne. Varovanje podjetja oziroma Financ pred takimi pristiski, in še kakimi drugačnimi, je pomemben del moje službe. Za to sem plačan. Seveda nimamo vedno prav, a lahko ti rečem, dragi Darko, da je tudi zaradi takšne naše drže (seveda še zdaleč ne samo moje, temveč tudi mojih kolegic in kolegov) mogoče, da so Finance že kar nekaj let na slovenskem prizorišču, da imamo kar lojalne kupce, da plačujemo plače 130 redno zaposlenim ljudem, tudi občasnim sodelavcem redno plačujemo, da imajo naši dobavitelji posel, da plačujemo cesarju, kar mu gre, in da nekaj ostane tudi za lastnike. Dobiček.
Iz tvojih komentarjev sicer redno veje nespoštovanje do vsega tega, to je tvoja pravica. A jaz te ne bom žalil, sploh ne, nenazadnje si tudi s tem, ko pišeš na našem forumu, naš dobrodošel kupec.
Lepo se imej,
Peter Frankl
Hvala za ta odgovor.

Tole o "nespoštovanju do vsega" si bom zapomnil. Zdi se, da si me napačno ocenil in da si pozabil za kaj se pa JAZ zavzemam.

P.S. Vseeno sem moral svoj odgovor še dopolniti. In vendar je moral biti uspeh iz resnega in merodajnega, predvsem finančnega, časopisa, narediti tračerski rumeni časnik, ki je, kakopak, zanimiv za medsebojno pobijanje akterjev na slovenskem političnem in/ali gospodarskem prizorišču, a je celotno to prizorišče v evropskih ali svetovnih razmerjih pač, žal, nepomembno. Gre za nepomembne zgodbe, nepomembnih oseb. Merjetno v denarju je tole pri nas, Peter, ena sama tuga.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#983480] 09.11.10 14:45 · odgovor na: (#983471)
Odgovori   +    1
[dorki22]
> [0219K21]
> ...Nisem sem prišel žalit ali podtikat.

Evo, se demantiraš kar sam. Primer podtikanja en komentar prej:

> [0219K21]
> > Pomiri se človek no. Vse to smeš, bom jaz govoril z RTM jem. Ko pa že odpiraš okna, stopi gor in naredi dva do tri korake naprej.

> OK, čedalje lepše. RTM bi me rad utišal, ti pa fizično likvidiral.

Trije koraki čez odprto okno nikakor ni izražena želja po fizični likvidaciji!

Lp
You're sick!
peterfrankl sporočil: 437
[#983493] 09.11.10 17:38 · odgovor na: anon-9939 (#983445)
Odgovori   +    18
Darko,
žal mi je, da ne vidiš, da je eno od pomembnih poslanstev novinarstva tudi nadzor oblasti. In ja, afer je dandanes veliko, tudi meni je žal, da je tako. Navajen sem tudi tega, da nadzor nad velikimi zagovorniki velikih enačijo z rumenim, tračarjenjem in tako naprej. Tudi prav. Darko, tvoja pravica je, da meniš, da so tisti, ki kupujejo to rumeno in tračarsko robo, neumni. Skratka, mi tračarimo, in tisti, ki nas kupujejo, kupujejo trač in so zato neumni. OK, Darko. Ja, daleč so časi, ko je nekdo dejal, da je neko slovensko telekomunkacijsko podjetje slovenski Enron. Mogoče je imel celo prav, a se je zaradi komoditete, verjetno, raje pridružil enronovcem.
Lep večer ti želim,
vsem pa opravičilo zaradi zastoja, ki so ga kolegi na finance.si zdaj odpravili.
Peter
anon-202104 sporočil: 4.404
[#983569] 09.11.10 18:35 · odgovor na: novica (#983120)
Odgovori   +    12
[novica]
> [yuslocan]
> Pametno Marjan.
>
> Finance glodjo kosti s s vojimi NEUMNIMI komentarji.
>
> Temu se reče demontaža osebnosti v interesu javnosti.
>
> V RESNICI TO FINANCE POČNEJO SAMO ZARADI DENARJA.

neee, mi to iz čistega veselja počnemo. zadnjič me je zoran janković vprašal, zakaj pišem negativno o njem in sem mu povedal, da iz čiste hudobije in sploh ne za denar. pa je verjel, ker se z njim pač nikoli nihče ne zeza in se ni uspel naučiti razbrati, kaj je šala in kaj ne. zakaj se z jankovićem nikoli nihče ne zeza, je pa vprašanje, ki bi si ga morali zastaviti njegovi zvesti volivci.
novica
novica,priznaj,malo veselja pa najdeš v tej hudobiji:)
anon-202104 sporočil: 4.404
[#983580] 09.11.10 18:43 · odgovor na: RTM (#983402)
Odgovori   +    11
[RTM]
> [0219K21]
> > [rubec]
> > > A na cigaret pa lahko grem med delovnim časom? Kaj pa na stranišče? Malica/kosilo tudi? Se smem popraskat? Odpret okno, povej mi, o ti, ki bi rad urejal?
> >
> > Pomiri se človek no. Vse to smeš, bom jaz govoril z RTM jem. Ko pa že odpiraš okna, stopi gor in naredi dva do tri korake naprej.
>
> OK, čedalje lepše. RTM bi me rad utišal, ti pa fizično likvidiral.

pišuka bulat si zabit kot 15 metrska štirna !

pihnil sem na tvojo poštenost, da med službenim časom ne serješ klamf tukaj gor pri gustlnu !

popoldne, zvečer, ponoči, skratka izven delovnega časa, pa si daj duška !
brez veze,zastojn se trudiš,ne razume...njemu je samoumevno da bluzi ker mu je šiht od boga dan in samo bog mu ga lahko vzame..

veš pa kdo je njegov bog,ane?
najobj sporočil: 32.195
[#983602] 09.11.10 19:04 · odgovor na: peterfrankl (#983428)
Odgovori   +    0
[peterfrankl]
Spoštovani Darko,
forum Financ je predvsem javni forum, nisi samo na mojem terenu, si tudi na svojem, kot predstavnik organizatorja foruma lahko povem, da si dobrodošel, četudi bi lahko rekli, da kdaj tudi žališ ali podtikaš. Nič zato. Glede teme, o kateri sprašuješ, pa ti lahko povem sledeče: ko boš našel novinarja Financ, ki bo upravičeno dejal, da o tej ali oni temi ni smel pisati, ker mu je Frankl prepovedal, saj gre za pomembnega oglaševalca, bom nemudoma odstopil. Morda se ti čudno zdi, a vseeno: novinarji morajo delovati v skladu s svojim kodeksom oziroma morajo biti pošteni in resnicoljubni. Če to niso, se medij prej ali slej ne prodaja več, kajti ljudje, naši kupci, niso neumni. In če se medij ne prodaja več, če se ga ne bere, gleda ali posluša, tudi oglasov ni. Takšen je business-model. Povem ti še to: vsaj enkrat na teden kdo pritiska name, naj tega ali onega ne objavim, kot direktorju mi tudi velikokrat grozijo z odpovedjo sodelovanja (poslovnega). Ravnokar sem odložil telefon, ko mi je neka visoka uradnica govorila, kaj naj objavim in kaj ne. Varovanje podjetja oziroma Financ pred takimi pristiski, in še kakimi drugačnimi, je pomemben del moje službe. Za to sem plačan. Seveda nimamo vedno prav, a lahko ti rečem, dragi Darko, da je tudi zaradi takšne naše drže (seveda še zdaleč ne samo moje, temveč tudi mojih kolegic in kolegov) mogoče, da so Finance že kar nekaj let na slovenskem prizorišču, da imamo kar lojalne kupce, da plačujemo plače 130 redno zaposlenim ljudem, tudi občasnim sodelavcem redno plačujemo, da imajo naši dobavitelji posel, da plačujemo cesarju, kar mu gre, in da nekaj ostane tudi za lastnike. Dobiček.
Iz tvojih komentarjev sicer redno veje nespoštovanje do vsega tega, to je tvoja pravica. A jaz te ne bom žalil, sploh ne, nenazadnje si tudi s tem, ko pišeš na našem forumu, naš dobrodošel kupec.
Lepo se imej,
Peter Frankl

... Hic Rhodus, hic salta! ...
anon-235774 sporočil: 815
[#983634] 09.11.10 19:51 · odgovor na: RTM (#983273)
Odgovori   +    3
[RTM]
če bo ta oranžni kockasti hrček preveč gobcal, ga bom tvitnu njegovemu ministrantu !

v rezervi so tudi armani [*] tangice !

[*] armani tangice: spredaj rumene, zadaj rjave ! lepe sezonske barve !
:)))
*****
macon sporočil: 12.861
[#983646] 09.11.10 20:02 · odgovor na: peterfrankl (#983493)
Odgovori   +    9
[peterfrankl]
Darko,
Ja, daleč so časi, ko je nekdo dejal, da je neko slovensko telekomunkacijsko podjetje slovenski Enron. Mogoče je imel celo prav, a se je zaradi komoditete, verjetno, raje pridružil enronovcem.

hahaha :)

Bravo.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#983657] 09.11.10 20:10 · odgovor na: anon-202104 (#983580)
Odgovori   +    0
[jani639]
> [RTM]
> > [0219K21]
> > > [rubec]
> > > > A na cigaret pa lahko grem med delovnim časom? Kaj pa na stranišče? Malica/kosilo tudi? Se smem popraskat? Odpret okno, povej mi, o ti, ki bi rad urejal?
> > >
> > > Pomiri se človek no. Vse to smeš, bom jaz govoril z RTM jem. Ko pa že odpiraš okna, stopi gor in naredi dva do tri korake naprej.
> >
> > OK, čedalje lepše. RTM bi me rad utišal, ti pa fizično likvidiral.
>
> pišuka bulat si zabit kot 15 metrska štirna !
>
> pihnil sem na tvojo poštenost, da med službenim časom ne serješ klamf tukaj gor pri gustlnu !
>
> popoldne, zvečer, ponoči, skratka izven delovnega časa, pa si daj duška !


brez veze,zastojn se trudiš,ne razume...njemu je samoumevno da bluzi ker mu je šiht od boga dan in samo bog mu ga lahko vzame..

veš pa kdo je njegov bog,ane?
Ja, in če ne bo hodil na šiht pa bo kaj, hiral, umrl in naposled le pustil mir, je to to?!

Dej povej(ta), kaj vas dejansko moti? To, da pišem tisto kar vam ne paše ali, da sploh pišem? Da pišem dopoldne, popoldne ali tudi kadar to počnem (tako kot sedaj) zvečer?

In, če pišem prek GSM telefona vas tudi moti, če skočim po malico, ali kako?!

Ali si vi sploh predstavljate življenja samega, ne da bi se spraševali o tem "kako & v kakšnih pogojih to počne kdo drug", pa če gre za pisanje na forumu ali bogvedi kaj drugega.

Po moje še sosedom gledate v lonce in krožnike. Sramujete se lahko.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#983661] 09.11.10 20:14 · odgovor na: (#983571)
Odgovori   +    0
[dorki22]
> [0219K21]
> You're sick!

Yop. Jaz sem ti, Darko. Tvoj komentar pri grožnjah ekipi RTV:

Jumpy?!
Še malo, pa se bo nekdo počutil ogroženega, če ga kdo pogleda. Whatever.
forum.finance.si/?m=...104&single

Tvoj komentar pri Elikanu, ki je slišal besede: DAJ UBIJ TEGA. Evo, tu si pa najprej iskal kontekste:

Baje je šlo za zasebno zabavo na zasebnem prostoru. Baje je pred tem že novinarju bilo povedano, da tam ni zaželjen.
Nič od tega, seveda, ne opravičuje pijanega izpada Jankovič Juniorja (skrajšano JJ), lahko pa ga da v tisti kontekst v katerem lažje razumemo dogajanja med živimi ljudmi (in ne roboti).
forum.finance.si/?m=...387&single

Čuj, Darko, kaki pa je te tu zdaj toti kontekst, saj vendar nismo roboti, a ne?

Lp

Ad 1.

TV ekipi noben ni grozil.


Ad 2.

Jaka Elikan na zasebno zabavo ni bil vabljen ne kot novinar in ne zasebno, tako, da je v precejšnji meri sam prispeval k incidentu pri katerem ga je sin Jankovič, kakopak nedopustno, besedno napadel.

Pravilen postopek bi bil, da bi ga osebe, ki so zadolžene za varovanje zasebne zabave napotile proti izhodu in mu pri tem celo pomagale, če se vabilu, da zapusti zasebno zabavo ne bi ustrezno odzval.
macon sporočil: 12.861
[#983667] 09.11.10 20:19 · odgovor na: anon-9939 (#983661)
Odgovori   +    17
Od kje tebi, da je bila javna proslava volilne zmage na mestnem trgu zasebna zabava?
RTM sporočil: 4.799
[#983695] 09.11.10 20:34 · odgovor na: anon-9939 (#983661)
Odgovori   +    10
[0219K21]

Pravilen postopek bi bil, da bi ga osebe, ki so zadolžene za varovanje zasebne zabave napotile proti izhodu in mu pri tem celo pomagale, če se vabilu, da zapusti zasebno zabavo ne bi ustrezno odzval.
oj bulate zmedeni.

vse skupaj se je dogajalo pred tistim kafičem !
anon-235774 sporočil: 815
[#983733] 09.11.10 21:13
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: anon-235774 09.11.2010 21:16
Jurenc. Jaz pa tebi nikdar nisem dovolil poneumljanja svojih otrok s produkcijo in prikazovanjem manipulativnih, amoralnih in debilnih vsebin tvoje bivše televizije POPjongjang.

Ko te niso več potrebovali, so te izpljunili. Saj veš, kdo. Sedaj pa se jebi še od mene.
anon-235774 sporočil: 815
[#983736] 09.11.10 21:18 · odgovor na: (#983649)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-235774 09.11.2010 21:21
[velikidrobizek]
> [schcuka]
> > [peterfrankl]
> > Spoštovani Darko, ki si tako resnicoljuben, povej naravnost; Jaz, Darko Bulat, menim, da je Peter Frankl, odgovorni urednik Financ, podkupljen oziroma podkupljiv. Upam, spoštovani Darko, da boš to znal tudi dokazati. Če pa ne napišeš tega, pa priznaj, da samo malo obrekuješ po forumu. In ne boj se, dragi Darko, karkoli napišeš, ne bom te tožil.
> > Lepo pozdravljen,
> > Peter Frankl
>
> Peter, care: *****

Peter, care: drugič *****
Peter, care: tretjič *****
+ frend seveda (pa ne me spet jebat, če povem)
novica sporočil: 5.397
[#983768] 09.11.10 22:06 · odgovor na: anon-202104 (#983569)
Odgovori   +    5
[jani639]
> [novica]
> > [yuslocan]
> > Pametno Marjan.
> >
> > Finance glodjo kosti s s vojimi NEUMNIMI komentarji.
> >
> > Temu se reče demontaža osebnosti v interesu javnosti.
> >
> > V RESNICI TO FINANCE POČNEJO SAMO ZARADI DENARJA.
>
> neee, mi to iz čistega veselja počnemo. zadnjič me je zoran janković vprašal, zakaj pišem negativno o njem in sem mu povedal, da iz čiste hudobije in sploh ne za denar. pa je verjel, ker se z njim pač nikoli nihče ne zeza in se ni uspel naučiti razbrati, kaj je šala in kaj ne. zakaj se z jankovićem nikoli nihče ne zeza, je pa vprašanje, ki bi si ga morali zastaviti njegovi zvesti volivci.
> novica

novica,priznaj,malo veselja pa najdeš v tej hudobiji:)
zgolj iz veselja tega ne bi počel. je pa to, da me moje delo veseli, vsekakor bonus.
novica
anon-9939 sporočil: 17.846
[#983798] 09.11.10 22:58 · odgovor na: (#983793)
Odgovori   +    0
[dorki22]
> [0219K21]
> > [dorki22]
> > > [0219K21]
> > > You're sick!
> >
> > Yop. Jaz sem ti, Darko. Tvoj komentar pri grožnjah ekipi RTV:
> >
> > Jumpy?!
> > Še malo, pa se bo nekdo počutil ogroženega, če ga kdo pogleda. Whatever.
> > forum.finance.si/?m=...104&single
> >
> > Tvoj komentar pri Elikanu, ki je slišal besede: DAJ UBIJ TEGA. Evo, tu si pa najprej iskal kontekste:
> >
> > Baje je šlo za zasebno zabavo na zasebnem prostoru. Baje je pred tem že novinarju bilo povedano, da tam ni zaželjen.
> > Nič od tega, seveda, ne opravičuje pijanega izpada Jankovič Juniorja (skrajšano JJ), lahko pa ga da v tisti kontekst v katerem lažje razumemo dogajanja med živimi ljudmi (in ne roboti).
> > forum.finance.si/?m=...387&single
> >
> > Čuj, Darko, kaki pa je te tu zdaj toti kontekst, saj vendar nismo roboti, a ne?
> >
> > Lp
>
>
> Ad 1.
>
> TV ekipi noben ni grozil.

Vsako ustrahovanje je grožnja, Darko. Glej, kaki debil izpadeš, ker ko kak fijakarski konj braniš lastne napake, še huje, relativiziraš potencialna kazniva dejanja ljudi, ki predstavljajo trenutno vladajočo politiko, torej podmizne skupnoskledarje. Slučajno je tvoja stranka zraven. Tebi pa en anonimni na forumu napiše, da se fukni skozi okno, ker si po njegovem debil, pa napišeš, da te hoče fizično likvidirat. Stari, kake tablete to ješ? Na primerjaj:

1. Varianta BULAT: Jumpy, whatever, praktično nedolžno

> ...medtem pa je neznanec prekinjeno močno stopal po gasu, nato pa je izrekel stavek, češ bolje, da bi šla kaj drugega delat, ne pa te stvari," je povedal snemalec Miro Geč. Snemalec je povedal, da je šlo po njegovem mnenju zagotovo za ustrahovanje, saj podobnega še ni doživel, novinarka Urša Srdič pa dodala:
> "Morda se vse skupaj sliši trapasto, ampak ko smo bili na tem mestu, smo se počutili ogrožene, in zato smo zadevo prijavili policiji."

2. Varianta BULAT: fizična likvidacija

> Pomiri se človek no. Vse to smeš, bom jaz govoril z RTM jem. Ko pa že odpiraš okna, stopi gor in naredi dva do tri korake naprej.

Ajajaj!

> [0219K21]
> Ad 2.
>
> Jaka Elikan na zasebno zabavo ni bil vabljen ne kot novinar in ne zasebno, tako, da je v precejšnji meri sam prispeval k incidentu pri katerem ga je sin Jankovič, kakopak nedopustno, besedno napadel.
>
> Pravilen postopek bi bil, da bi ga osebe, ki so zadolžene za varovanje zasebne zabave napotile proti izhodu in mu pri tem celo pomagale, če se vabilu, da zapusti zasebno zabavo ne bi ustrezno odzval.

Imate vi zasebno zabavo, ja. Že 20 let na 45 podlage. Samo zdaj bo žurke počasi konec. Dorki vam že diha za ovratnik. Enronovcem še posebej.

Lp
Še vedno čakam, da ti pride iz riti v glavo, da napadat nekoga na forumu ni ravno smisel debate.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#983811] 09.11.10 23:11 · odgovor na: (#983808)
Odgovori   +    0
[dorki22]
> [0219K21]
> Še vedno čakam, da ti pride iz riti v glavo, da napadat nekoga na forumu ni ravno smisel debate.

Neprecenljivo, he he!
Print screen, in ualaaa, že me več ni.

p.s. no, ko bo naslednjič debata o barabijah vladajočih, debatiraj, ne pa da napadaš ali blatiš novinarje in Finance, ki si resnico vsaj upajo iskati.
Novinarji financ so novinarji financ. Objavljajo za bistveno večjo publiko. Še več, celo zavezani so baje nekem kodeksu. Pa še celo imajo neko svetovno združene, itn. Skratka, organizirani da je kar presenetljivo.

Kaj pa kakšen pisec na forumu, ki nastopa z lastnimi stališči?! Je to sploh primerljivo?
anon-202104 sporočil: 4.404
[#983836] 09.11.10 23:41 · odgovor na: anon-9939 (#983657)
Odgovori   +    14
[0219K21]
> [jani639]
> > [RTM]
> > > [0219K21]
> > > > [rubec]
> > > > > A na cigaret pa lahko grem med delovnim časom? Kaj pa na stranišče? Malica/kosilo tudi? Se smem popraskat? Odpret okno, povej mi, o ti, ki bi rad urejal?
> > > >
> > > > Pomiri se človek no. Vse to smeš, bom jaz govoril z RTM jem. Ko pa že odpiraš okna, stopi gor in naredi dva do tri korake naprej.
> > >
> > > OK, čedalje lepše. RTM bi me rad utišal, ti pa fizično likvidiral.
> >
> > pišuka bulat si zabit kot 15 metrska štirna !
> >
> > pihnil sem na tvojo poštenost, da med službenim časom ne serješ klamf tukaj gor pri gustlnu !
> >
> > popoldne, zvečer, ponoči, skratka izven delovnega časa, pa si daj duška !

>
> brez veze,zastojn se trudiš,ne razume...njemu je samoumevno da bluzi ker mu je šiht od boga dan in samo bog mu ga lahko vzame..
>
> veš pa kdo je njegov bog,ane?

Ja, in če ne bo hodil na šiht pa bo kaj, hiral, umrl in naposled le pustil mir, je to to?!

Dej povej(ta), kaj vas dejansko moti? To, da pišem tisto kar vam ne paše ali, da sploh pišem? Da pišem dopoldne, popoldne ali tudi kadar to počnem (tako kot sedaj) zvečer?

In, če pišem prek GSM telefona vas tudi moti, če skočim po malico, ali kako?!

Ali si vi sploh predstavljate življenja samega, ne da bi se spraševali o tem "kako & v kakšnih pogojih to počne kdo drug", pa če gre za pisanje na forumu ali bogvedi kaj drugega.

Po moje še sosedom gledate v lonce in krožnike. Sramujete se lahko.
evo,čist direktna,ma u čelo...

tkole je to,medtem ko ene deset delavk v eni fabrki gara k žvina za 560 ojrov da loh preživijo deco,in oddvaja vse možne davke ki si jih pofukan kvazi socializem zmore izmislt in katerih si plačan tudi ti,miki, ti naveliko serješ v delovnem času in še kanček te ni sram

je bilo dovolj jasno?

žalstno je edin to da delavke to pizdarijo gledajo..
macon sporočil: 12.861
[#983838] 09.11.10 23:43 · odgovor na: anon-124452 (#983229)
Odgovori   +    11
[yuslocan]


Bravo, to si lepo napisal, čeprav sem prvi začel na to temo z "maconom" ki je tudi v državni službi in tudi cele dneve piše po forumu. Pa še malo obiskuje sexi in flirt strani, sex chat strani....No macon je vsaj to javno priznal, kar ne zmanjšuje njegovega greha. Če te zanima, lahko poguglaš macon.
Kaj je narobe s tabo, debilko? Kaj sem priznal? Napisal sem, da sem prebral tvoje blodnje.

Ko kliknem v googlu macon, najprej dobivam neka mesta in pokrajino, tudi če kliknem naj mi vrne slovenske rezultate. V življenju nisem obiskal sexi chat, flirt, facebook strani, nobene socialne strani. Poleg tega imamo v službi čez take strani filter. Stran Financ ni zakrita.

Evo, našel sem neke macone:
bedoslavi.8.forumer....02-20.html
www.najdem.si/blogs/...osts/Macon
lol

Blagor ubogim na duhu, tvoje bo nebeško kraljestvo.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#983844] 09.11.10 23:57 · odgovor na: macon (#983838)
Odgovori   +    1
[macon]
> [yuslocan]
>
>
> Bravo, to si lepo napisal, čeprav sem prvi začel na to temo z "maconom" ki je tudi v državni službi in tudi cele dneve piše po forumu. Pa še malo obiskuje sexi in flirt strani, sex chat strani....No macon je vsaj to javno priznal, kar ne zmanjšuje njegovega greha. Če te zanima, lahko poguglaš macon.
>

Kaj je narobe s tabo, debilko? Kaj sem priznal? Napisal sem, da sem prebral tvoje blodnje.

Ko kliknem v googlu macon, najprej dobivam neka mesta in pokrajino, tudi če kliknem naj mi vrne slovenske rezultate. V življenju nisem obiskal sexi chat, flirt, facebook strani, nobene socialne strani. Poleg tega imamo v službi čez take strani filter. Stran Financ ni zakrita.

Evo, našel sem neke macone:
bedoslavi.8.forumer....02-20.html
www.najdem.si/blogs/...osts/Macon
lol

Blagor ubogim na duhu, tvoje bo nebeško kraljestvo.
Debilko, ma kakšen debilko, PRAVI DEBIL SI TI OSEBNO.

Namreč napisal si, oziroma priznal si, da med opravljanjem državne službe pišeš v Forum Financ.

A ne de??????????

Če kdo ne verjame lahko pregleda tvoje stare poste na forumu.

Blagor ubogim na duhu, tvoje bo nebeško kraljestvo.
bigl sporočil: 18.363
[#983945] 10.11.10 07:59
Odgovori   +    0
Na takale skoke številk kot so navedeni v textu postane pozoren vsak, ne le poklicani za branje in razlago tako visokih skokov cifer, davki in to.....Lep dan.
turkda sporočil: 1.906
[#983946] 10.11.10 08:00
Odgovori   +    2
Ko te j...!
Objavite vse kar se da izvedeti o njem! Z dodano svojo interpretacijo.
Če je povprečen, nam gotovo ne bo zanimiv in bo imel mir, ki si ga želi. V nasprotnem primeru pa naj mnenja sodržavljanov vzame v zakup za nepovprečnost.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#983969] 10.11.10 08:15 · odgovor na: anon-202104 (#983836)
Odgovori   +    0
[jani639]
> [0219K21]
> > [jani639]
> > > [RTM]
> > > > [0219K21]
> > > > > [rubec]
> > > > > > A na cigaret pa lahko grem med delovnim časom? Kaj pa na stranišče? Malica/kosilo tudi? Se smem popraskat? Odpret okno, povej mi, o ti, ki bi rad urejal?
> > > > >
> > > > > Pomiri se človek no. Vse to smeš, bom jaz govoril z RTM jem. Ko pa že odpiraš okna, stopi gor in naredi dva do tri korake naprej.
> > > >
> > > > OK, čedalje lepše. RTM bi me rad utišal, ti pa fizično likvidiral.
> > >
> > > pišuka bulat si zabit kot 15 metrska štirna !
> > >
> > > pihnil sem na tvojo poštenost, da med službenim časom ne serješ klamf tukaj gor pri gustlnu !
> > >
> > > popoldne, zvečer, ponoči, skratka izven delovnega časa, pa si daj duška !

> >
> > brez veze,zastojn se trudiš,ne razume...njemu je samoumevno da bluzi ker mu je šiht od boga dan in samo bog mu ga lahko vzame..
> >
> > veš pa kdo je njegov bog,ane?
>
> Ja, in če ne bo hodil na šiht pa bo kaj, hiral, umrl in naposled le pustil mir, je to to?!
>
> Dej povej(ta), kaj vas dejansko moti? To, da pišem tisto kar vam ne paše ali, da sploh pišem? Da pišem dopoldne, popoldne ali tudi kadar to počnem (tako kot sedaj) zvečer?
>
> In, če pišem prek GSM telefona vas tudi moti, če skočim po malico, ali kako?!
>
> Ali si vi sploh predstavljate življenja samega, ne da bi se spraševali o tem "kako & v kakšnih pogojih to počne kdo drug", pa če gre za pisanje na forumu ali bogvedi kaj drugega.
>
> Po moje še sosedom gledate v lonce in krožnike. Sramujete se lahko.

evo,čist direktna,ma u čelo...

tkole je to,medtem ko ene deset delavk v eni fabrki gara k žvina za 560 ojrov da loh preživijo deco,in oddvaja vse možne davke ki si jih pofukan kvazi socializem zmore izmislt in katerih si plačan tudi ti,miki, ti naveliko serješ v delovnem času in še kanček te ni sram

je bilo dovolj jasno?

žalstno je edin to da delavke to pizdarijo gledajo..
Totalitarizem ti je v krvi, vedi to. In zopet si želiš urejat drugim življenje.

Nikar se zgovarjat na boge delavke, saj kvaziskrbnikov imajo čez in čez dovolj.
anon-225473 sporočil: 825
[#984004] 10.11.10 08:45
Odgovori   +    0
Če bi bilo vse legit verjetno ne bi bil problem?
anon-9939 sporočil: 17.846
[#984015] 10.11.10 08:54 · odgovor na: anon-225473 (#984004)
Odgovori   +    3
[X0007]
Če bi bilo vse legit verjetno ne bi bil problem?
Daleč najbolj zaskrbljujoče pri javni objavi premoženja so možnosti ugrabitve otrok. Vse drugo je nepomembno, celo pri povsem legalno in legitimno pridobljenem premoženju.

Razlogi za skrb bodo in so.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#984067] 10.11.10 09:26 · odgovor na: (#983448)
Odgovori   +    0
[rename]
> [peterfrankl]
> Spoštovani Darko,
> forum Financ je predvsem javni forum, nisi samo na mojem terenu, si tudi na svojem, kot predstavnik organizatorja foruma lahko povem, da si dobrodošel, četudi bi lahko rekli, da kdaj tudi žališ ali podtikaš. Nič zato. Glede teme, o kateri sprašuješ, pa ti lahko povem sledeče: ko boš našel novinarja Financ, ki bo upravičeno dejal, da o tej ali oni temi ni smel pisati, ker mu je Frankl prepovedal, saj gre za pomembnega oglaševalca, bom nemudoma odstopil. Morda se ti čudno zdi, a vseeno: novinarji morajo delovati v skladu s svojim kodeksom oziroma morajo biti pošteni in resnicoljubni. Če to niso, se medij prej ali slej ne prodaja več, kajti ljudje, naši kupci, niso neumni. In če se medij ne prodaja več, če se ga ne bere, gleda ali posluša, tudi oglasov ni. Takšen je business-model. Povem ti še to: vsaj enkrat na teden kdo pritiska name, naj tega ali onega ne objavim, kot direktorju mi tudi velikokrat grozijo z odpovedjo sodelovanja (poslovnega). Ravnokar sem odložil telefon, ko mi je neka visoka uradnica govorila, kaj naj objavim in kaj ne. Varovanje podjetja oziroma Financ pred takimi pristiski, in še kakimi drugačnimi, je pomemben del moje službe. Za to sem plačan. Seveda nimamo vedno prav, a lahko ti rečem, dragi Darko, da je tudi zaradi takšne naše drže (seveda še zdaleč ne samo moje, temveč tudi mojih kolegic in kolegov) mogoče, da so Finance že kar nekaj let na slovenskem prizorišču, da imamo kar lojalne kupce, da plačujemo plače 130 redno zaposlenim ljudem, tudi občasnim sodelavcem redno plačujemo, da imajo naši dobavitelji posel, da plačujemo cesarju, kar mu gre, in da nekaj ostane tudi za lastnike. Dobiček.
> Iz tvojih komentarjev sicer redno veje nespoštovanje do vsega tega, to je tvoja pravica. A jaz te ne bom žalil, sploh ne, nenazadnje si tudi s tem, ko pišeš na našem forumu, naš dobrodošel kupec.
> Lepo se imej,
> Peter Frankl

Ko ste že ravno tukaj, vam (in seveda vašim kolegom) izrekam globoko spoštovanje in kapo dol za razkrivanje vseh velikih svinjarij, četudi niso nezakonite ;-)
Podpisati se pa ne upam.
Tvoj stavek o "razkrivanju svinjarij, četudi niso nezakonite" me je zbodel.

Predvsem zaradi tega, ker uvaja neko zelo nenavadno miselnost. Namreč tisto, da ni pomembno kaj piše v zakonih (če prevzamemo, da vendar imamo pravni sistem, zakone in pravnike, ki nad tem bedijo), temveč neko drugačno, neko "ljudko pravo", neka "ljudska pravica", ki je samorazumevajoča, ki je ni treba niti zapisati, ki zgolj "JE".

Po tako razumljenem "pravu" je vendarle mogoče določiti kaj je "prav" in kaj "narobe" že na podlagi tega, da je kaj svinjarija. Skratka, svinjarija je nekaj kar ljudje obsojamo, a vendar ne povsem, saj tega ne upamo zapisati v zakon in ne upamo tega obsoditi javno.

Saj smisel kazenske zakonodaje ni v tem, da zgolj je. Kazenska zakonodaja izhaja iz tega kar ljudstvo razume, da je odklon od dopustnega vedenja.

In tukaj tiči zajec.

Če je že nekom neko dejanje "svinjarija", zakaj vendar to ni svinjarija in narobe tudi po kakem zakonu?!

Jaz predvsem pogrešam trohico licidnosti in normalnosti vi novinarskih pisarijah. Obmetavanje drekom je pač šport po katerem so umazani vsi. Problem je pa ta, da ravno v tem vsegliharstvu potem največji zlikovci ostajajo nekaznovani, ker se novinarji ukvarjajo s "svinjarijami, četudi niso kaznive", ne drezajo pa z dovolj veliko vnemo pa v konkretna kazniva dejanja, torej v tako velike "svinjarije", ki so to tudi po kazenski zakonodaji.

V tem je problem.

Strani: 1 2 3 4