Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kako je EU postala tudi oblastnik medijev?

Strani: 1 2

FjodorKirilovic sporočil: 961
[#3018723] 01.04.23 08:53
Odgovori   +    21
Lepo, da je avtor optimist, ampak jaz nisem.
Od Evrope pričakujem samo vedno več cenzure. Cenzuro bodo vzpostavili ljudje s svetovnim nazorom komisarke Jourove in razni levičarski ekstremisti in ekzoti.

Predstavljajte si kakšno niko kovač z zakonodajno in izvršilno močjo. To nas čaka.
primvla sporočil: 677
[#3018725] 01.04.23 09:24 · odgovor na: FjodorKirilovic (#3018723)
Odgovori   +    6
ko ze mislis, da si nasel koncno en avbljev clanek, po katerem bi se ti lahko milo storilo, te na koncu spet zatolce z zakljuckom. itak je prepozno karkoli upati, ce pogledas glavne eu medije, je ze lep cajt vse eno samo copy paste floodanje v sluzbi ... (ne najdem prave besede), kar pocasi in gotovo vodi v enoumje (ne pa v bractvoijedinstvo, kot bi si nek levuhar kot jaz, zelel). karkoli pa ni v tej narativi, je teorija zarote, trolanje, tuji agenti,...
Froc sporočil: 1.999
[#3018726] 01.04.23 09:46
Odgovori   +    4
Žal je krivulja EU obrnjena navzdol. Medijo se bodo zato samo še bolj obračali v skrajnost in propagando. Kolikor slabše bo šlo, toliko večji pritisk na agresijo in zatiranje nad svojimi prebivalci bomo doživljali. Kot tisti buldog, ki ne spusti prijema. Kot gledamo pri nas uvajanje nadzora nad govorom in podporo ostalim represivnim in avtokratskim prijemom oblasti, izigravanje pravil in uveljavlčjanje praks, ki so nam in našemu kulturnemu okolju pvsem tuja. To se dogaja tudi v nebogljeni EU povsem podrejeni dirigentski palici velekapitala pretežno Ameriškega porekla.
otter sporočil: 2
[#3018728] 01.04.23 10:25
Odgovori   +    9
Mediji obstajajo, na primer Politico, ki pokrivajo svinjak v Bruslju.
Vprasanje je, ce narod sploh hoce brat, kaj vse zares delajo v nasem svetilniku svobode in transparentnosti. Par ta velikih narodov poriva svojo agendo, ostali pa stejejo katarske novce ali pa lobirajo za naslednjo udobno, dobro placano pozicijo.
najobj sporočil: 31.870
[#3018732] 01.04.23 12:44 · odgovor na: primvla (#3018725)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: najobj 01.04.2023 12:50
[primvla]
ko ze mislis, da si nasel koncno en avbljev clanek, po katerem bi se ti lahko milo storilo, te na koncu spet zatolce z zakljuckom. itak je prepozno karkoli upati, ce pogledas glavne eu medije, je ze lep cajt vse eno samo copy paste floodanje v sluzbi ... (ne najdem prave besede), kar pocasi in gotovo vodi v enoumje (ne pa v bractvoijedinstvo, kot bi si nek levuhar kot jaz, zelel). karkoli pa ni v tej narativi, je teorija zarote, trolanje, tuji agenti,...
... čuj, pozabi na "demokratičnega" profesorja za evropsko pravo na Novi univerzi, ker če se bomo prebivalci EU z našimi gospodarji samoizvoljenimi bruseljskimi spitzenkandidati z ono fon der lajno na čelu iz Ukrajine zašvercali na način, da bo vojna tam ostala in se bo tam tudi končala, bomo pravzaprav lahko več kot srečni in so "demokratični" mediji pod strogim nadzorom naših gospodarjev v Bruslju zgolj prvi korak v našo svetlo prihodnost v "zeleni" barvi, ko pravzaprav noben ne ve in si ne predstavlja, kaj nas čaka ...

P.S.: če se spomnim, kaj je 24/7 pranje možganov "demokratičnih" medijev veliki večini ljudi naredilo v času covida, ko so brez težav s konjenico teptali in neusmiljeno pretepali twitter.com/drdavids...14113?s=19 svoje neposlušne necepljene rojake, jih zapirali v koncentracijska (= zbirna) taborišča in jih s policijskimi racijami twitter.com/Hartes_G...n-video%2F kot najhujše kriminalce lovili, ko so iz koncentracijskih taborišč pobegnili, ker zgolj prehlajeni - empirično dokazano zdaj že vemo - nobenemu niso naredili nič hudega ... alzo, če skrajšam, samo še največje budale s kompletno opranimi možgani verjamejo, da sta Putin in Xi Jinping edina nevarnost za demokracijo, ki je na "demokratičnem" zahodu že dolgo ni in je v prvotni obliki verjetno ne bo več nikoli ...
rx170 sporočil: 6.393
[#3018734] 01.04.23 13:02
Odgovori   +    9
Dogodki od korone naprej kažejo, da EU počasi a zanesljivo drvi v fašizem.

Prepoved RT je metodološko povsem enaka kot je bila prepoved BBC-radia v
3. rajhu in okupiranih državah.
alpha7B5sn sporočil: 930
[#3018736] 01.04.23 13:08 · odgovor na: rx170 (#3018734)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: alpha7B5sn 01.04.2023 13:10
Ne, v fašizmu je EU že kar malce dlje, bi rekel, ampak je bil ta nekaj časa relativno dobro prikrit in sporadičen.
0513ANITO sporočil: 10.796
[#3018737] 01.04.23 13:30 · odgovor na: rx170 (#3018734)
Odgovori   +    2
[rx170]
Dogodki od korone naprej kažejo, da EU počasi a zanesljivo drvi v fašizem.

Prepoved RT je metodološko povsem enaka kot je bila prepoved BBC-radia v
3. rajhu in okupiranih državah.
Kot zanimivost RT v USA ni cenzurirana

Drugače ima pa Rumble live stream RT in browzer normalno predvaja

rumble.com/vwbbjn-pu...erage.html
crt sporočil: 27.122
[#3018738] 01.04.23 13:37 · odgovor na: rx170 (#3018734)
Odgovori   +    1
[rx170]
Prepoved RT je metodološko povsem enaka kot je bila prepoved BBC-radia v
3. rajhu in okupiranih državah.
torej ce konzumiras vsebino rt, gres v zapor?
crt sporočil: 27.122
[#3018741] 01.04.23 13:43 · odgovor na: 0513ANITO (#3018737)
Odgovori   +    0
[0513ANITO]
Kot zanimivost RT v USA ni cenzurirana
tako v usa kot tudi pri nas povsem normalno pogledas rt.com, ce ti je do tega.

rt america kot tv kanal prav v usa (kot podruznica) pa od pomladi 2022 vec ne obstaja (so zaprli stacuno).
0513ANITO sporočil: 10.796
[#3018742] 01.04.23 13:50 · odgovor na: crt (#3018741)
Odgovori   +    0
[]
> [0513ANITO]
> Kot zanimivost RT v USA ni cenzurirana

tako v usa kot tudi pri nas povsem normalno pogledas rt.com, ce ti je do tega.

rt america kot tv kanal prav v usa (kot podruznica) pa od pomladi 2022 vec ne obstaja (so zaprli stacuno).
Velika večina verjetno tipka Russia Today v google...

Le kako so zadetki?

Se pa strinjam..vse se da...
crt sporočil: 27.122
[#3018743] 01.04.23 13:54 · odgovor na: 0513ANITO (#3018742)
Odgovori   +    1
ne vem, kaksne zadetke kdo dobi (sploh ker so googlovi tkoaltko tipicno individualni), tako kot tudi ne vem, kako je, ce zelis gledati prav tv. ne pocnem nic od tega. verjetno pa ni velik napor, niti samo posvecenim dostopno dejstvo, da pac vtipkas rt.com in gas.
0513ANITO sporočil: 10.796
[#3018744] 01.04.23 14:08 · odgovor na: crt (#3018743)
Odgovori   +    4
[]
ne vem, kaksne zadetke kdo dobi (sploh ker so googlovi tkoaltko tipicno individualni), tako kot tudi ne vem, kako je, ce zelis gledati prav tv. ne pocnem nic od tega. verjetno pa ni velik napor, niti samo posvecenim dostopno dejstvo, da pac vtipkas rt.com in gas.
Kar pa seveda ne dela... In seveda dobiš sporočilo da "stran ni dosegljiva"

Od vseh bravzerjev dela samo v Tor-u
crt sporočil: 27.122
[#3018745] 01.04.23 14:15 · odgovor na: 0513ANITO (#3018744)
Odgovori   +    0
ne vem, kaj tebi dela ali ne, pri sebi pa sem za vsak primer preveril, preden sem napisal in vse mi dela normalno.
0513ANITO sporočil: 10.796
[#3018746] 01.04.23 14:32 · odgovor na: crt (#3018745)
Odgovori   +    2
[]
ne vem, kaj tebi dela ali ne, pri sebi pa sem za vsak primer preveril, preden sem napisal in vse mi dela normalno.
Ne dela...nikjer razen v Toru..Niti ne na telefonu..
crt sporočil: 27.122
[#3018747] 01.04.23 14:37 · odgovor na: 0513ANITO (#3018746)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: crt 01.04.2023 14:42
ne vem, kaj ti svetovati glede tega, zal mi je. ne uporabljam vpn, tudi tora ne. navaden firefox na navadnih windowsih na navadnem laptopu, prikljucen na navaden telemach. mogoce gre za blizino madzarske :)

... ej ja, imam idejo -- kot DNS server imam na laptopu nastimanega googlovega (8.8.8.8), to bi lahko bil razlog.

in ja, strinjam se, da it stimat dns pa ze ni vec zadeva, ki bi se jo komplet publika bila trivialno pripravljena iti (ni komplicirano, je pa verjetno prevec "pod haubo" za nekoga, ki net uporablja kot vsako drugo potrosno robo).
rx170 sporočil: 6.393
[#3018751] 01.04.23 16:00 · odgovor na: crt (#3018738)
Odgovori   +    3
[]
> [rx170]
> Prepoved RT je metodološko povsem enaka kot je bila prepoved BBC-radia v
> 3. rajhu in okupiranih državah.

torej ce konzumiras vsebino rt, gres v zapor?
Onemogočeno je normalno spremljanje (ja vem, kako se pride do RT, če ga hočem gledati).

Od tu do naslednje faze je samo še korak (v deželah EU so že obsojali ljudi zaradi kao podpore ruski vojaški operaciji www.24ur.com/novice/...oseb.html)

Sicer pa, če so strukture v EU tako prepričane v svoje argumente in svoj prav, zakaj potem karkoli onemogočati (ali pa ljudje in njihovi financerji ne spoznajo očitne propagande, da jim mora to evrokrati povedati?????).
0126Bacis sporočil: 3.010
[#3018752] 01.04.23 16:35 · odgovor na: 0513ANITO (#3018744)
Odgovori   +    0
[0513ANITO]
> []
> ne vem, kaksne zadetke kdo dobi (sploh ker so googlovi tkoaltko tipicno individualni), tako kot tudi ne vem, kako je, ce zelis gledati prav tv. ne pocnem nic od tega. verjetno pa ni velik napor, niti samo posvecenim dostopno dejstvo, da pac vtipkas rt.com in gas.

Kar pa seveda ne dela... In seveda dobiš sporočilo da "stran ni dosegljiva"

Od vseh bravzerjev dela samo v Tor-u
Nimaš prav, meni v Firefoxu deluje brez problemov:
www.rt.com/

Ne vem pa zakaj bi to bral....
0513ANITO sporočil: 10.796
[#3018755] 01.04.23 17:15 · odgovor na: 0126Bacis (#3018752)
Odgovori   +    2
[0126Bacis]
> [0513ANITO]
> > []
> > ne vem, kaksne zadetke kdo dobi (sploh ker so googlovi tkoaltko tipicno individualni), tako kot tudi ne vem, kako je, ce zelis gledati prav tv. ne pocnem nic od tega. verjetno pa ni velik napor, niti samo posvecenim dostopno dejstvo, da pac vtipkas rt.com in gas.
>
> Kar pa seveda ne dela... In seveda dobiš sporočilo da "stran ni dosegljiva"
>
> Od vseh bravzerjev dela samo v Tor-u

Nimaš prav, meni v Firefoxu deluje brez problemov:
www.rt.com/

Ne vem pa zakaj bi to bral....
Moj prvi Brovser je Firefox...

Če kliknem na tvoj link dobim, da stran ne obstaja.

Kako sem ugotovil, da RT ne dela....Ko sem na Gab.com poizkšal prebrati članke kjer je bil izdajatelj Russia Today...Navajali so jih pa predvsem Reublikanski privrženci...
0126Bacis sporočil: 3.010
[#3018756] 01.04.23 17:59 · odgovor na: 0513ANITO (#3018755)
Odgovori   +    0
[0513ANITO]
> [0126Bacis]
> > [0513ANITO]
> > > []
> > > ne vem, kaksne zadetke kdo dobi (sploh ker so googlovi tkoaltko tipicno individualni), tako kot tudi ne vem, kako je, ce zelis gledati prav tv. ne pocnem nic od tega. verjetno pa ni velik napor, niti samo posvecenim dostopno dejstvo, da pac vtipkas rt.com in gas.
> >
> > Kar pa seveda ne dela... In seveda dobiš sporočilo da "stran ni dosegljiva"
> >
> > Od vseh bravzerjev dela samo v Tor-u
>
> Nimaš prav, meni v Firefoxu deluje brez problemov:
> www.rt.com/
>
> Ne vem pa zakaj bi to bral....

Moj prvi Brovser je Firefox...

Če kliknem na tvoj link dobim, da stran ne obstaja.

Kako sem ugotovil, da RT ne dela....Ko sem na Gab.com poizkšal prebrati članke kjer je bil izdajatelj Russia Today...Navajali so jih pa predvsem Reublikanski privrženci...
Imaš prav, težava je v nastavitvi imenskega (DNS) strežnika.
Najbrž imaš default A1/Telekom/Telamach...

Jaz uporabljam ta dva in nimam težav:
1.1.1.1 ( Cloudflare DNS)
8.8.8.8 ( Goggle DNS)
0513ANITO sporočil: 10.796
[#3018757] 01.04.23 18:13 · odgovor na: 0126Bacis (#3018756)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: 0513ANITO 01.04.2023 18:14
[0126Bacis]
> [0513ANITO]
> > [0126Bacis]
> > > [0513ANITO]
> > > > []
> > > > ne vem, kaksne zadetke kdo dobi (sploh ker so googlovi tkoaltko tipicno individualni), tako kot tudi ne vem, kako je, ce zelis gledati prav tv. ne pocnem nic od tega. verjetno pa ni velik napor, niti samo posvecenim dostopno dejstvo, da pac vtipkas rt.com in gas.
> > >
> > > Kar pa seveda ne dela... In seveda dobiš sporočilo da "stran ni dosegljiva"
> > >
> > > Od vseh bravzerjev dela samo v Tor-u
> >
> > Nimaš prav, meni v Firefoxu deluje brez problemov:
> > www.rt.com/
> >
> > Ne vem pa zakaj bi to bral....
>
> Moj prvi Brovser je Firefox...
>
> Če kliknem na tvoj link dobim, da stran ne obstaja.
>
> Kako sem ugotovil, da RT ne dela....Ko sem na Gab.com poizkšal prebrati članke kjer je bil izdajatelj Russia Today...Navajali so jih pa predvsem Reublikanski privrženci...

Imaš prav, težava je v nastavitvi imenskega (DNS) strežnika.
Najbrž imaš default A1/Telekom/Telamach...

Jaz uporabljam ta dva in nimam težav:
1.1.1.1 ( Cloudflare DNS)
8.8.8.8 ( Goggle DNS)
Sicer sem na T2 optiki (ta je pa od Telekoma)

Kje se pa zamenja DNS pa ne vem

Nisem pa edini, ki je zaznal RT mrk...
0126Bacis sporočil: 3.010
[#3018758] 01.04.23 18:24 · odgovor na: 0513ANITO (#3018757)
Odgovori   +    0
Za nastavitev DNS moraš spremenit nastavitev kartice.

V Google vtipkaj "windows nastavitev dns" in sledi enemu od linkov.
Ali pa prosi prijatelja, da ti to prenastavi.
Za to koraš imeti administratorske pravice.
crt sporočil: 27.122
[#3018759] 01.04.23 18:32 · odgovor na: rx170 (#3018751)
Odgovori   +    1
[rx170]
> []
> > [rx170]
> > Prepoved RT je metodološko povsem enaka kot je bila prepoved BBC-radia v
> > 3. rajhu in okupiranih državah.
>
> torej ce konzumiras vsebino rt, gres v zapor?

Onemogočeno je normalno spremljanje (ja vem, kako se pride do RT, če ga hočem gledati).

Od tu do naslednje faze je samo še korak
no, tega koraka se ni in bo ali pa ne.
alpha7B5sn sporočil: 930
[#3018760] 01.04.23 20:06 · odgovor na: crt (#3018745)
Odgovori   +    5
Glede RT International je 'sprejem' odvisen od operaterja (ti večinoma ta medij blokirajo, vsaj za splošno ljudstvo, za 'rajo' ...), bi rekel, oziroma od 'prepustnosti' vaših službenih povezav in 'filtrov'.

Za tiste, ki imamo na mobilcih aplikacijo RT (News), z blokadami (začuda) nimamo težav, niti jih ni bilo. So pa omenjeno aplikacijo (žal in pričakovano) umaknili iz mobilnih prodajaln, kar je seveda eden od prvih korakov propagande, ampak neke druge ... (Vendar, če se ne motim, se že nameščene aplikacije, vsaj na iOS, Android ne spremljam več toliko, občasno še vedno posodabljajo.)

Kdor želi prek spleta 'loviti' RT, naj si namesti na 'pametni' telefon neko VPN aplikacijo, po želji. Te so ponavadi plačljive, recimo za ~30€ na leto. Potem izbereš še nek Rusiji prijazen strežnik, sam kar neposredno ruskega, in rt.com, pa sputnik.com in podobni portali se bodo čisto normalno odpirali, seveda. Mimogrede, jaz uporabljam kar opremo od Kasperskega. (Ja, je kar treba oholeže in zblojence v EU vsaj malo dražiti ...)

Drugače pa - RT je zame bil, zadnjih 15 let daleč najboljši informativni program sploh. Njihov TV kanal sem spremljal dnevno in je tovrstne potrebe pri meni pokrival vsaj 80%-no! Se ti pa potem razne TV Slovenije, Odmevi in podobno, pa tudi zahodni medijski (mainstream) lipicanci zdijo prav smešni (...). Še to - na RT nisem nikoli občutil kakršne koli propagande! Zelo daleč od tega. Je nekaj tipičnega ruskega 'melosa' in nemotečih posebnosti (sploh, če človek ve, čemu tako). Tiste prave propagande pa je enormno veliko v resnici vsepovsod naokoli, torej drugje. Ruska propaganda, če že, je precej nedolžna, in običajno skoraj vedno le posledica neke druge, tuje propagande. To je moje osebno videnje in izkušnja. (Z drugimi besedami - jebe se jim, dokler jih nekdo ne drezne premočno.)
0513ANITO sporočil: 10.796
[#3018761] 01.04.23 20:19 · odgovor na: alpha7B5sn (#3018760)
Odgovori   +    2
[alpha7B5sn]
Glede RT International je 'sprejem' odvisen od operaterja (ti večinoma ta medij blokirajo, vsaj za splošno ljudstvo, za 'rajo' ...), bi rekel, oziroma od 'prepustnosti' vaših službenih povezav in 'filtrov'.

Za tiste, ki imamo na mobilcih aplikacijo RT (News), z blokadami (začuda) nimamo težav, niti jih ni bilo. So pa omenjeno aplikacijo (žal in pričakovano) umaknili iz mobilnih prodajaln, kar je seveda eden od prvih korakov propagande, ampak neke druge ... (Vendar, če se ne motim, se že nameščene aplikacije, vsaj na iOS, Android ne spremljam več toliko, občasno še vedno posodabljajo.)

Kdor želi prek spleta 'loviti' RT, naj si namesti na 'pametni' telefon neko VPN aplikacijo, po želji. Te so ponavadi plačljive, recimo za ~30€ na leto. Potem izbereš še nek Rusiji prijazen strežnik, sam kar neposredno ruskega, in rt.com, pa sputnik.com in podobni portali se bodo čisto normalno odpirali, seveda. Mimogrede, jaz uporabljam kar opremo od Kasperskega. (Ja, je kar treba oholeže in zblojence v EU vsaj malo dražiti ...)

Drugače pa - RT je zame bil, zadnjih 15 let daleč najboljši informativni program sploh. Njihov TV kanal sem spremljal dnevno in je tovrstne potrebe pri meni pokrival vsaj 80%-no! Se ti pa potem razne TV Slovenije, Odmevi in podobno, pa tudi zahodni medijski (mainstream) lipicanci zdijo prav smešni (...). Še to - na RT nisem nikoli občutil kakršne koli propagande! Zelo daleč od tega. Je nekaj tipičnega ruskega 'melosa' in nemotečih posebnosti (sploh, če človek ve, čemu tako). Tiste prave propagande pa je enormno veliko v resnici vsepovsod naokoli, torej drugje. Ruska propaganda, če že, je precej nedolžna, in običajno skoraj vedno le posledica neke druge, tuje propagande. To je moje osebno videnje in izkušnja. (Z drugimi besedami - jebe se jim, dokler jih nekdo ne drezne premočno.)
Hvala za razlago..
Torej moj Abčutek le ni bil brez osnov...
hostamox sporočil: 8.460
[#3018762] 01.04.23 20:22 · odgovor na: 0126Bacis (#3018756)
Odgovori   +    0
A to se da nastavit tudi na telefonih?
0126Bacis sporočil: 3.010
[#3018763] 01.04.23 20:38 · odgovor na: hostamox (#3018762)
Odgovori   +    2
[hostamox]
A to se da nastavit tudi na telefonih?
Seveda, vtipkaj v google

Dns setting android ali
Dns setting ios

In ubogaj linke ;=)))

dNS 1.1.1.1 ali 8.8.8.8 reši veliko težav.
( morda pa te potem lahko sledi CIA - te itak preko googla....)
kzupanc sporočil: 10.517
[#3018768] 01.04.23 21:59 · odgovor na: najobj (#3018732)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [primvla]
> ko ze mislis, da si nasel koncno en avbljev clanek, po katerem bi se ti lahko milo storilo, te na koncu spet zatolce z zakljuckom. itak je prepozno karkoli upati, ce pogledas glavne eu medije, je ze lep cajt vse eno samo copy paste floodanje v sluzbi ... (ne najdem prave besede), kar pocasi in gotovo vodi v enoumje (ne pa v bractvoijedinstvo, kot bi si nek levuhar kot jaz, zelel). karkoli pa ni v tej narativi, je teorija zarote, trolanje, tuji agenti,...

... čuj, pozabi na "demokratičnega" profesorja za evropsko pravo na Novi univerzi, ker če se bomo prebivalci EU z našimi gospodarji samoizvoljenimi bruseljskimi spitzenkandidati z ono fon der lajno na čelu iz Ukrajine zašvercali na način, da bo vojna tam ostala in se bo tam tudi končala, bomo pravzaprav lahko več kot srečni in so "demokratični" mediji pod strogim nadzorom naših gospodarjev v Bruslju zgolj prvi korak v našo svetlo prihodnost v "zeleni" barvi, ko pravzaprav noben ne ve in si ne predstavlja, kaj nas čaka ...

P.S.: če se spomnim, kaj je 24/7 pranje možganov "demokratičnih" medijev veliki večini ljudi naredilo v času covida, ko so brez težav s konjenico teptali in neusmiljeno pretepali twitter.com/drdavids...14113?s=19 svoje neposlušne necepljene rojake, jih zapirali v koncentracijska (= zbirna) taborišča in jih s policijskimi racijami twitter.com/Hartes_G...n-video%2F kot najhujše kriminalce lovili, ko so iz koncentracijskih taborišč pobegnili, ker zgolj prehlajeni - empirično dokazano zdaj že vemo - nobenemu niso naredili nič hudega ... alzo, če skrajšam, samo še največje budale s kompletno opranimi možgani verjamejo, da sta Putin in Xi Jinping edina nevarnost za demokracijo, ki je na "demokratičnem" zahodu že dolgo ni in je v prvotni obliki verjetno ne bo več nikoli ...
Zahod je torej zadnja destletja delal veliko napako, ker je opustil svojo kolonialno politiko, ki je svet pripeljala na stopnjo razvoja, kjer je. Zamenjal jo je za butasto zeleno, demokratično, protivojno in LGBTIQA...-filno agendo, ki ga pelje v propad. A je tako? Dajmo it s Kitajci v boj za Afriko, Južno Ameriko in JV Azijo, ki pripada evropski rasi. A?
kzupanc sporočil: 10.517
[#3018769] 01.04.23 22:10
Odgovori   +    1
Komentatorji so se razpisali o Rusia today ali kaj že je to. OK, se strinjam, ni prav, da to cenzurirajo. Bistvo članka pa je po moje drugje: Prav je, da se zahteva transparentnost lastništva medijev in preglednost upravljanja javnih medijev - pri teh mora biti postopek imenovanja organov upravljanja voden s strani izvoljenih organov države. In iz članka, še bolj pa iz zdravega razuma, sledi, da je slovenski medijski zakon linča, ki je pred ustavnim sodiščem, eden najbolj protiustavnih in totalitarnih zakonov o medijih na svetu.
rx170 sporočil: 6.393
[#3018777] 02.04.23 09:37 · odgovor na: kzupanc (#3018769)
Odgovori   +    3
[kzupanc]
Komentatorji so se razpisali o Rusia today ali kaj že je to. OK, se strinjam, ni prav, da to cenzurirajo. Bistvo članka pa je po moje drugje: Prav je, da se zahteva transparentnost lastništva medijev in preglednost upravljanja javnih medijev - pri teh mora biti postopek imenovanja organov upravljanja voden s strani izvoljenih organov države. In iz članka, še bolj pa iz zdravega razuma, sledi, da je slovenski medijski zakon linča, ki je pred ustavnim sodiščem, eden najbolj protiustavnih in totalitarnih zakonov o medijih na svetu.
Če govoriš o RTVju: sedanje stanje je zanič, ravno tako je bilo zanič stanje pred tem in bo zanič tudi naslednje stanje.

Strani: 1 2