18 min
Gradnja hitre ceste od priključka Velenje jug do priključka Slovenj Gradec jug na 3. razvojni osi sever (Oglas)
18 min
Hitra rast števila kibernetskih napadov na mobilne telefone – kako jih zaščititi
23 min
Ste izpeljali odličen B2B e-commerce projekt? Prav vas iščemo!
48 min
Subvencije za energente: podjetja bi lahko še dolgo čakala na polno izplačilo
1 ura
Quercus: S popolnim vinom za žar lahko v nagradni igri osvojite – žar! (Oglas)
1 ura
Vino tedna: Gevrey-chambertin 1er cru 2019, Joseph Drouhin
1 ura
Vinska klet Metlika ima novo blagovno znamko Jurius
3 ure
(Intervju) Saška Rihtaršič, Danfoss: Vsa Evropa bi se lahko ogrevala z odpadno toploto iz industrije 2
6 ur
Škrabec, Petrič in Južna spet slavijo 1
6 ur
Chris Barton, britanski komisar za trgovino: Uporabite nas. Smo odlična odskočna deska do največjih trgov
13 ur
BMW v najdaljšem slovenskem predoru razkril kupejevskega X2 in največjega minija
13 ur
Električni avtobusi, vodikova centrala in polnilnice v Kranju 5
13 ur
Najbolj brani članki danes
14 ur
Kibernetska varnost postaja glavno poslovno tveganje. Zakaj? (PRO)
15 ur
Tako Gruntek raste z dostavo zelenjave od njive do mize
15 ur
JEK 2: jedrska resolucija v državni zbor po hitrem postopku 3
16 ur
Nepremičninska strokovnjaka o dogajanju v Evropi in Sloveniji
16 ur
Kia EV9 je svetovni avto leta 2024, med zmagovalci še BMW 5, volvo EX30, ioniq 5 N in toyota prius 5
17 ur
Henrik Fisker: v službi oblikoval izjemne avtomobile, kot podjetnik pa že drugič pred bankrotom 5
18 ur
V Poljanski dolini protestno zaprli cesto Gorenja vas-Hotavlje

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Od ponedeljka pisanje v forumu le še za naročnike

Strani: 1 2 3

damir123456 sporočil: 825
[#2980837] 05.12.21 11:25 · odgovor na: Gustl (#2980647)
Odgovori   +    2
jaz sem bil vaš naročnik. v dveh letih ste mi hotl podražit skoraj za 100% naročnino. za to pisanje Simone ne bom plačeval toliko.


Včasih so bili še kaki grafi pa kaka analiza, zdej bi reku da ni niti dost novic, da bi aktivno spremljal sbi top in vse kar se dogaja okrog teh delnic, da bi se zaradi tega splačalo.

al vam je vlada naročila, da ne smemo covida komentirat?

nazadnje sem rekel, vaši naročniški službi, če se boste izboljšali, se bom na novo naročil.

na forumu je bilo kaj koristnega za prebrat, to je sedaj prepovedano.

zdej ste si z moje strani žebelj zabili v krsto..

bomo vidl, če bo finanace še 2030 obstajal.
FIN-454644 sporočil: 10.879
[#2980840] 05.12.21 11:41 · odgovor na: Gustl (#2980836)
Odgovori   +    0
Ce zapis nekoga razbesni, ne pride z lepo besedo. Pride z zahtevo.
rename sporočil: 1.321
[#2980853] 05.12.21 12:31 · odgovor na: Gustl (#2980836)
Odgovori   +    2
[Gustl]
> [rename]
> Ne mislit, da o nenarocnikih nimajo podstkov.

Ne tudi misliti, da jih komurkoli dajemo naprej na lepo besedo.
Res je, vendar tega jaz nisem hotel napisati; ima tvoja trditev vecjo tezo.

Sicer pa...ze dolgo nobenih povpraševanj.
Razumljivo, saj smo cisto spodobni sankarji :-P
najobj sporočil: 31.867
[#2980864] 05.12.21 13:13 · odgovor na: Gustl (#2980786)
Odgovori   +    4
[Gustl]
> [FIN-454644]
> A je poslovna skrivnost: ZAKAJ? Komu smo stopili na zulj?
Ni poslovna skrivnost - cost/benefit dobrega moderiranja je slab. Ce je potrebe po moderiranju malo, kot je to bilo nekaj let, je to znosno. V zadnjem času pa se je ta potreba povecala in to nam/mi ne ustreza. Se posebej, ker forum ze kar precej let o(b)staja predvsem zaradi nostalgije in (vedno manj) entuziazma.

Zato pač postaja spet (je ze bilo tako pred časom) del naročniškega paketa, kar bo deloma razbremenilo moderiranje.

Argument/vprašanje "komu smo stopili na žulj", ki se pojavi ob vsaki taki spremembi, pa kaže predvsem na izgubljen stik z realnostjo glede pomembnosti foruma in posameznih avtorjev/zapisov na njem.
Pojav seveda ni vezan na forum Financ, je značilen tudi za novejše druzabne medije (ali ze od nekdaj na gostilniški debate).

Morda bo kdaj spet drugače. Forum ima 20+ let in v tem času se je model večkrat spreminjal.
... čuj, ko si glih pri izgubljenem stiku z realnostjo, če s komentarji na totem forumu nekomu - le komu v zadnjem letu in pol ? - ne bi stopili na žulj, potem se ne bi pokazala potreba po povečanem(!) moderiranju, kaj šele po prepovedi pisanja neznanim nenaročnikom ... evo, to je zgolj moja skromna pripomba o tvoji hecni logiki, ki je v iskanju izgovora "ki ga pes na repu prinese", vedno dokaj luknjičava ...

P.S.: že spet sem pozabil, da ti mene ignoriraš in da tega ne moreš prebrat ... eh, jebiga ...
shevchenko sporočil: 21.898
[#2980870] 05.12.21 13:39 · odgovor na: rename (#2980794)
Odgovori   +    0
[rename]
> [shevchenko]
> Definitivno bo crknil. To si tudi zasluži.

Kdo?
Forum
robi2107 sporočil: 4.272
[#2980872] 05.12.21 13:45 · odgovor na: shevchenko (#2980870)
Odgovori   +    2
[shevchenko]
> [rename]
> > [shevchenko]
> > Definitivno bo crknil. To si tudi zasluži.
>
> Kdo?

Forum
Zakaj tako misliš? Če ti je šel tako na jetra, zakaj si ga potem spremljal in sodeloval v debatah?
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2980873] 05.12.21 13:47 · odgovor na: macon (#2980672)
Odgovori   +    6
[macon]
Fino, nehal bom zapravljati čas, čeprav sem izvedel tudi marsikaj zanimivega. Financam nameravam namenjati ravno toliko denarja kot do sedaj. Torej eno okroglo nič.

Zbogom in hvala za vse ribe.
Imam službeni dostop do Financ in ga bom imel tud poslej, tako da me glede vsebin to v bistvu niti ne zadeva.
Ampak tega dostopa praktično sploh ne uporabljam, vsebine Financ me ne zanimajo, samo na Forum se vežem preko zastojnkarskega rsčuna :)
Tonja1 sporočil: 671
[#2980874] 05.12.21 13:49 · odgovor na: Endimion (#2980810)
Odgovori   +    0
Od vseh komentarjev je bil najboljši tvoj komentar oziroma razlaga krize 2008. Ne vem, koliko let je že od tega, kar nekaj. Legendarno, mislim, da je še nekje shranjen na PC-ju.
LP
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2980876] 05.12.21 13:51 · odgovor na: anon-317028 (#2980728)
Odgovori   +    0
[FIN-311684]
> [Cave_canem]
> Sem bila prepričana, da si naročnik. Za nekatere mi bo žal, da vas ne bom več mogla brati, vključno s teboj, čeprav sva nemalokrat bila na različnih bregovih/stališčih.
> Razumem pa odločitev časnika, dalo se jo je vohati v zraku.

Skromno sporočam na veselje enih in razočaranje drugih, da bom jst še vedno tuki, bom pa pogrešal več prijateljev, je pa upanje, da se Frankl, čez nekaj časa premisli in ponovno odpre gostilno.
Stari zate se ne bojim, za par EUR na mesec boš še naprej trosil nebuloze neobstoječim bralcem. In veliko sreče pritemši ti želim :)
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2980878] 05.12.21 13:57 · odgovor na: rename (#2980834)
Odgovori   +    3
[rename]
Ne mislit, da o nenarocnikih nimajo podstkov.
Vsak se lahko izda perek kukijev ipd. ampak Finance niso Veliki brat, samo število naročnikov si želijo povečati. In to se mi zdi pač samo (že malo obupan) poskus v to smer :)
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2980880] 05.12.21 14:08 · odgovor na: najobj (#2980742)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [rename]
> > [Cave_canem]
> > Sem bila prepričana, da si naročnik. Za nekatere mi bo žal, da vas ne bom več mogla brati, vključno s teboj, čeprav sva nemalokrat bila na različnih bregovih/stališčih.
> > Razumem pa odločitev časnika, dalo se jo je vohati v zraku.

> Jaz je sicer ne razumem, ampak odlocitev spostujem, saj je to njihova dobra volja.
>
> Sem bil narocnik...20 let, potem pa sem odpovedal deloma zato, ker mi je postalo predrago; deloma pa zaradi nestrinjanja z urednisko politiko, oziroma nekaterih Simonih "zdrsov" (a la Hocem crnca....) in zaradi odhoda piscev kot so bili Elikan, Kovac, Kotnik... tudi Novica in...kaj je ze bil tisti, ki je pokrival gospodarstvo in je sel na edicijo v Delo, itd.
> Petra pise fajn clanke, ampak jo tudi zavija v levo....pod crto je postalo vse skupaj precej slabse, kot je bilo se ene 5 let nazaj.... Milosev avto koticek pa bom tudi pogresal; konec koncev so mi njegovi teksti vpodbudili zanimanje za elektricne avtomobile...
>
> Ne razumem, zakaj nimajo nekih bolj normalnih cen, samo za "internet' verzijo...da bi se pa vsak mesec narocil za 1 euro in potem odpovedal, mi je pa izpod casti. Se vedno trdim, da sem najvec izvedel na forumu, ampak 360 ali koliko ze eurov pa je vseeno too much.
>
> S Crtom bova kmetovala po emailu, kar se forumasev tice, pa bom seveda pogresal tiste "moje", kot so macon, pyotr, alek14, Nemirnitujec, mimoidoci, siap....pa FINstevilka (pravnik iz dolenjske, ki se ne cepi) in se nekaj FINstevilk...purinoli in bc123a sta tudi ze odsla, Rava se prakticno ne oglasa vec...tko, da bye bye je zal neizbezen.
>
> Dokler je izmenjava stalisc normalna, brez zmerjanja in zanicevanja, je debata smiselna....ce ne, se je bolje umakniti.

... čuj, kaj pa jaz, kaj mene ne boš nič pogrešal ? ...

P.S.: zdaj sem šel pogledat zadnjo položnico in ko sem naročnino zmnožil, je na leto kar solidna cifra, sploh če pomislim, da je bila naročnina še aprila letos več kot za četrtino nižja ... no, ampak do konca januarja sem naročnino že plačal, če pa bo forum res crknil in zdaj zgleda tako, pa bom tudi jaz zaključil, ker je forum glavna motivacija za plačevanje naročnine ...
Tebe še mama ne bo pogrešala :)
mimoidoci sporočil: 5.985
[#2980886] 05.12.21 14:17 · odgovor na: Gustl (#2980647)
Odgovori   +    12
Zadnja sprememba: mimoidoci 05.12.2021 14:23
[Gustl]
S ponedeljkom (6.12.21) uvajamo spremembo v forumu Financ, ki je pred časom že veljala:

za pisanje/komentiranje v forumu bo poslej potreben naročniški dostop do Financ.

To bo veljalo tudi za komentiranje vsebin, ki so sicer na voljo brezplačno ali ob brezplačni registraciji.

Lp,
Jure Gostiša, Časnik Finance d.o.o.

Ob tej priložnosti bi se -po 20. letih truda- rad zahvalil tudi svojim staršem, še posebej mami in očetu. Joke, rad bi se zahvalil moderatorjem, ki so ves ta čas krvavi pot potili.

Boter tekavec, Nemirni, rename, macon, siap, dani14, vobo0201, alek14, martiK, petervese, icko, linaprin, hostamox, birdrulez, Rokc5, jani1974 pa tudi Gsutl in meni dragi romy in rava ter še kdo, hvala in zbogom. Če to berete sem mrtev. Bilo je ludo i nezaboravno in ne nasedajte Gustlu, da je nekoč ta forum že bil samo za naročnike. Razen, če ta nekoč pomeni čisto na začetku. Nasvidenje torej nekoč in nekje........na začetku.
FIN-454644 sporočil: 10.879
[#2980898] 05.12.21 15:01 · odgovor na: najobj (#2980864)
Odgovori   +    0
Gustl je sicer inteligentnejsi od zadrtega crta. Ampak: prihaja predvolilni cas in dobrohotno opozorilo narocnikom: pazite, kaj pisete je med vrsticami.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2980900] 05.12.21 15:09 · odgovor na: robi2107 (#2980872)
Odgovori   +    1
Zakaj tako misliš? Če ti je šel tako na jetra, zakaj si ga potem spremljal in sodeloval v debatah?
Tako mislim zato, ker nekateri psihopati, kljub nenehnemu zaljenju drugačemislecih, niso fasali prepovedi pisanja v forum. So že bili na pravi liniji, oz so imeli tiho podporo uredništva za svoje rabote.

Forum pa sem spremljal zato, ker je bilo psihopatov vseeno manj od drugih. A v zadnjem času se je razmerje zelo pokvarilo...
robi2107 sporočil: 4.272
[#2980901] 05.12.21 15:16 · odgovor na: shevchenko (#2980900)
Odgovori   +    0
[shevchenko]
> Zakaj tako misliš? Če ti je šel tako na jetra, zakaj si ga potem spremljal in sodeloval v debatah?

Tako mislim zato, ker nekateri psihopati, kljub nenehnemu zaljenju drugačemislecih, niso fasali prepovedi pisanja v forum. So že bili na pravi liniji, oz so imeli tiho podporo uredništva za svoje rabote.

Forum pa sem spremljal zato, ker je bilo psihopatov vseeno manj od drugih. A v zadnjem času se je razmerje zelo pokvarilo...
To je tudi mene motilo. Je pa zato imel ta forum en fajn fature - ignore. Največje idiote si dal na šit listo, pa si imel mir pred njimi. Razen pred enim. Ampak je že tako, da se mora med več idioti najti glavni med njimi. Vrhovni idiot. Mijaooooo.
rename sporočil: 1.321
[#2980902] 05.12.21 15:18 · odgovor na: mimoidoci (#2980886)
Odgovori   +    4
[mimoidoci]
> [Gustl]
> S ponedeljkom (6.12.21) uvajamo spremembo v forumu Financ, ki je pred časom že veljala:
>
> za pisanje/komentiranje v forumu bo poslej potreben naročniški dostop do Financ.
>
> To bo veljalo tudi za komentiranje vsebin, ki so sicer na voljo brezplačno ali ob brezplačni registraciji.
>
> Lp,
> Jure Gostiša, Časnik Finance d.o.o.


Ob tej priložnosti bi se -po 20. letih truda- rad zahvalil tudi svojim staršem, še posebej mami in očetu. Joke, rad bi se zahvalil moderatorjem, ki so ves ta čas krvavi pot potili.

Boter tekavec, Nemirni, rename, macon, siap, dani14, vobo0201, alek14, martiK, petervese, icko, linaprin, hostamox, birdrulez, Rokc5, jani1974 pa tudi Gsutl in meni dragi romy in rava ter še kdo, hvala in zbogom. Če to berete sem mrtev. Bilo je ludo i nezaboravno in ne nasedajte Gustlu, da je nekoč ta forum že bil samo za naročnike. Razen, če ta nekoč pomeni čisto na začetku. Nasvidenje torej nekoč in nekje........na začetku.
Ja, od vseh zgoraj nastetih se tudi jaz poslavljam in zahvaljujem za podporo...na Romy sem ze cisto pozabil, tako dolgo je ni bilo....vidim pa, da Rava se bere in lajka ;-)

...se 8 ur in 41 minut...and counting :-(
Rokc5 sporočil: 2.857
[#2980905] 05.12.21 15:26 · odgovor na: rename (#2980834)
Odgovori   +    3
Uf to pa ne vem, če je dobro. Pa sem dolgoletni naročnik, in še dolgoletnejši spremljevalec foruma (vsaj desetletje). Še vztrajam. Avtomatsko vsako jutro najprej vtipkam finance.si in odprem forum, to je moj vstop v vsak nov dan. Ne vem mogoče sem preveč upanja polagal v medij, da bodo neke vrste druga Nova Revija.
Pa so v enem obdobju morda bili, ker je ogromno tudi družbeno aktivnih intelektualcev pisalo tu.
The Times They Are A Changin' ......
martiK sporočil: 146
[#2980908] 05.12.21 15:35 · odgovor na: mimoidoci (#2980886)
Odgovori   +    5
Ja, kar nekam žalosten dan je tole.

Sam sem se sicer že pred časom premaknil pretežno na twitter. Dolgo sem imel zadržke glede čivkanja, sedaj pa se mi zdi super in vsekakor toplo priporočam.

Tudi precej starih znacev s tega foruma je tam, nekatere najdete spodaj. Če pa kdo pozna še koga, naj prosim zapiše njihova imena (veliko časa žal ni več na voljo).

@peterstrovs
@xmp125a
@Libertarec
@MarkoPavlisic
@MarjeticaM
@janez56novak
@lolekinbobek
rename sporočil: 1.321
[#2980925] 05.12.21 16:37 · odgovor na: martiK (#2980908)
Odgovori   +    8
Twitter je v redu za novice, za diskusije pa povsem neustrezen.

Vsem zazelim se blagoslovljene Bozicne praznike, pa zdravja in poslovnih uspehov v prihajajocem letu.
Vsi bomo potrebovali tudi veliko srece.... za vse ostalo je menda mastercard.
Menda zsto, ker jaz nimam te kartice :-P
Gustl sporočil: 13.625
[#2980929] 05.12.21 16:57 · odgovor na: (#2980904)
Odgovori   +    1
[abohte]
> [Gustl]
> > [FIN-454644]
> > A je poslovna skrivnost: ZAKAJ? Komu smo stopili na zulj?
>
> Ni poslovna skrivnost - cost/benefit dobrega moderiranja je slab. Ce je potrebe po moderiranju malo, kot je to bilo nekaj let, je to znosno. V zadnjem času pa se je ta potreba povecala in to nam/mi ne ustreza.

He, he, he... Mislim, da bi res moral konkretno preveriti vse zaprašene hodnike tega kevdra, da bi kje našel odtis moderiranja. Malo manj prozoren izgovor bi pa lahko našel.
Hvala.

Sicer ne razumeš, kako pride do tega, ampak hvala, da si vsaj rezultat opazil.
putzie sporočil: 4
[#2980930] 05.12.21 17:00 · odgovor na: anon-207617 (#2980780)
Odgovori   +    8
čas vnosa: 05.12.21 15:38
NemirniTujec, lahko nakažeš kje se te bo dalo kaj prebrati (domače ali tuje spletne beznice) ?

V vsakem primeru - ne glede na kratko obdobje spremljanja foruma, lahko rečem, da sem prebral s tvoje strani nekaj najbolj koristnih stvariv življenju. Hvala za vse (upam, da ne boš brisal zgodovine). :)

Takisto velja za alek14 in crt (se tudi lahko odzoveta na isto vprašanje). :)
najobj sporočil: 31.867
[#2980961] 05.12.21 18:36 · odgovor na: FIN-454644 (#2980898)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 05.12.2021 18:45
[FIN-454644]
Gustl je sicer inteligentnejsi od zadrtega crta. Ampak: prihaja predvolilni cas in dobrohotno opozorilo narocnikom: pazite, kaj pisete je med vrsticami.
... čuj, sicer cenim tvojo skrb, ampak glede na plebiscitarni odziv forumašev na prepoved pisanja in posledični izgon s totega foruma, bom brez sogovornikov - sam rad preberem in komentiram predvsem drugače misleče - že precej pred volitvami konec januarja s Financami itak zaključil, ker mi takrat poteče že plačana naročnina ...

P.S.: če se tudi sam malo poigram z roftarsko psihoanalizo, je Črt vsekakor dovolj inteligenten, ampak v pretirani zagledanosti v svoj prav enostavno ne prenese drugačnega mnenja od svojega forum.finance.si/?m=...481&single , zato me je kljub večinoma podobnem razmišljanju že ob najinem prvem pravem razhajanju že pet let nazaj šutnil na ignore, da mu ne morem težit - tako na totem forumu imenujejo argumentirane odgovore ali vprašanja - z drugačnim mnenjem od svojega, medtem ko je Gustl kot kakšna užaljena zamerljiva pubertetnica forum.finance.si/?m=...886&single in me sicer nima na ignore, noče pa mi odgovarjat, zato ob zelo redkih komentarjih njegovih vzvišenih postov moj standardni P.S. tukaj zgoraj ... aja, ker je totega foruma bolj ali manj konec, sem si iz forumskega arhiva drznil izbrskat svoje spore z nezmotljivimi forumskimi bogovi, tako da me ne skrbi, če bodo uresničili svojo davno grožnjo in sicer iz nekoliko drugačnih razlogov kot pri vseh ostalih tudi mene našutirali s totega foruma ...
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2980982] 05.12.21 19:57 · odgovor na: putzie (#2980930)
Odgovori   +    5
[putzie]
NemirniTujec, lahko nakažeš kje se te bo dalo kaj prebrati (domače ali tuje spletne beznice) ?

V vsakem primeru - ne glede na kratko obdobje spremljanja foruma, lahko rečem, da sem prebral s tvoje strani nekaj najbolj koristnih stvariv življenju. Hvala za vse (upam, da ne boš brisal zgodovine). :)

Takisto velja za alek14 in crt (se tudi lahko odzoveta na isto vprašanje). :)
Hvala za lepe besede, ceprav dvomim da sem jih zasluzil. Sam rad prebiram in obcasno kaj pojamram pod clanki Financial Timesa. Ker je FT zelo sirok medij, se pod skoraj vsakovrstnimi clanki najdejo podrocni strokovnjaki precej resnejsih kalibrov kot smo kricaci na forumu financ, in znajo razloziti v katerih podrobnostih se skrivajo resnice, ki so novinarju ubezale. Pod british politicnimi temami je seveda razlivanje zolca in strupa, kako pa ce biti :-)

Nikakor ne bom brisal zgodovine, sem veliko prevec samovsecen :-) Morda bom iz samega napuha prisiljen pisati kolumne za finance, da bo denar tekel v pravo smer - ampak to je podobno neverjetno kot postati narocnik.


crt je moderator, alek pa mislim da narocnik, tako da bosta ostala.

Ce mi potreba po pisnih izdelkih v slovenscini ne bo dala mira, bodo ze pricurljali sem od kjerkoli bi se sicer pojavljali. Sam vidim to pocetje predvsem kot ventil - spuscanje nekaksne osebne napetosti kadar se pac nabere.
crt sporočil: 27.121
[#2980984] 05.12.21 20:09 · odgovor na: putzie (#2980930)
Odgovori   +    5
[putzie]
Takisto velja za alek14 in crt (se tudi lahko odzoveta na isto vprašanje). :)
verjetno se bom se oglasal, sicer pa se najraje pogovarjam na biciklu na gorickem.
hostamox sporočil: 8.460
[#2980986] 05.12.21 20:19 · odgovor na: Gustl (#2980836)
Odgovori   +    8
Hvala za tole.


Zena bo vesela, bom pa moral najt drugo odvisnost, mogoče spet daytrading:).


Vseeno bi v prihodnje, ko se stvari ohladijo, rad videl da omogocite nenarocnikom pisanje.

A bi lahko pustili vsaj eno temo odprto za vse, npr pobalinovo speckahlanje?
Inzeko sporočil: 204
[#2980994] 05.12.21 20:58 · odgovor na: hostamox (#2980986)
Odgovori   +    0
[hostamox]
Hvala za tole.

A bi lahko pustili vsaj eno temo odprto za vse, npr pobalinovo speckahlanje?
*****
damir123456 sporočil: 825
[#2980995] 05.12.21 21:08 · odgovor na: Inzeko (#2980994)
Odgovori   +    8
hvala vsem za komentarje, sem rad bral vse, tudi aleka,nemirnitujec,hostamox. vsi ste kul! :)
premza sporočil: 4.276
[#2980999] 05.12.21 21:23 · odgovor na: damir123456 (#2980995)
Odgovori   +    11
Zadnja sprememba: premza 05.12.2021 21:25
Tudi jaz se poslavljam (dokler še lahko). Fajn je bilo sodelovati v vaših debatah.
Nekatere bom progrešal bolj, nekatere manj, ampak čisto vse pa vsaj malo.
Žal prihajajo časi enoumja, ko debata ni ne dovoljena, ne potrebna.
Se vidimo na drugi strani, kakršnakoli ta že bo.
hostamox sporočil: 8.460
[#2981004] 05.12.21 21:39 · odgovor na: premza (#2980999)
Odgovori   +    6
[premza]
Tudi jaz se poslavljam (dokler še lahko). Fajn je bilo sodelovati v vaših debatah.
Nekatere bom progrešal bolj, nekatere manj, ampak čisto vse pa vsaj malo.
Žal prihajajo časi enoumja, ko debata ni ne dovoljena, ne potrebna.
Se vidimo na drugi strani, kakršnakoli ta že bo.
Konec leta prihaja in je treba za švede pripravit excel tablce in vsak minus šteje :).

Kamen na kamen palača, minus na minus stečaj:).

Ali kot sem v stari navadi rekel, dobra vaga v nebesa pomaga, mi stranka odgovori Ali pa na kant :).
tomazogris sporočil: 6
[#2981006] 05.12.21 21:43 · odgovor na: premza (#2980999)
Odgovori   +    12
Zadnja sprememba: tomazogris 05.12.2021 21:57
Čeprav sem bil bolj zunanji opazovalec kot sodelujoči, mi je žal, da ste se odločili za omejevanje...kot marsikje drugje.

Svet se res vrti v napačno smer.

Podanega Razloga za odločitev ne kupim.

Forum je bil eden še redkih, kjer se so nasli zapisi kritično razmisljujočih oseb, in je bil začuda nenavadno dobro uravnotežen in poln dobrih debat.

Upam, da se temni oblaki, ki so se zgrnili nad ljudstvo, vseeno enkrat razblinijo in bo spet prevladala svetloba in neomejevanje...tudi na forumu Financ.

Strani: 1 2 3