Zasebnost
34 min
Pri mestnem in medkrajevnem javnem linijskem prevozu prepeljanih več potnikov kot leto prej
1 ura
Bodo banke v letu 2024 presegle rekordne poslovne dosežke prejšnjega leta?
3 ure
Inšpektorat za delo preverja tudi, ali je zaposlenim prevroče
4 ure
AKOS pred počitnicami: tako lahko varno uporabljate mobilne telefone
15 ur
Najbolj brani članki danes
16 ur
Ženske za delo v oktobru lani neto zaslužile manj kot moški
17 ur
JEK 2: zakaj bi lahko bila ponudba Južne Koreje za gradnjo novega reaktorja v Krškem zelo zanimiva
18 ur
Elektro Ljubljana: dividenda bo štiri cente na delnico
20 ur
Cene industrijskih proizvodov pri proizvajalcih na mesečni ravni v povprečju nespremenjene
20 ur
Slovo Babiševe stranke je nov udarec liberalni Renew, ki v EP izgublja vlogo jezička na tehtnici 2
21 ur
Klemen Boštjančič za Politico: Lahko bi sodeloval s skrajno desnico Le Penove 8
21 ur
Za vsak evro v digitalizacijo zdravstva tri evre donosa 1
21 ur
Aprilske plače višje v javnem in zasebnem sektorju
21 ur
V prvem četrtletju rast cen v gradbeništvu
22 ur
Velikoformatne fasadne plošče v sodobni arhitekturi (Oglas)
22 ur
Izdanih manj gradbenih dovoljenj, gradilo se bo manj stanovanj
23 ur
Stanje v nemški predelovalni industriji se je junija poslabšalo, v nasprotju s pričakovanji
23 ur
GEN-I v 2023: tudi Helblova uprava brez bonusov
23 ur
Cene stanovanj v Ljubljani znova krepko navzgor, poslov najmanj po letu 2013 10
23 ur
Kaj je novega pri pionirju sodobnih crossoverjev? 2

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Od ponedeljka pisanje v forumu le še za naročnike

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

rename sporočil: 1.321
[mimoidoci]
> [Gustl]
> S ponedeljkom (6.12.21) uvajamo spremembo v forumu Financ, ki je pred časom že veljala:
>
> za pisanje/komentiranje v forumu bo poslej potreben naročniški dostop do Financ.
>
> To bo veljalo tudi za komentiranje vsebin, ki so sicer na voljo brezplačno ali ob brezplačni registraciji.
>
> Lp,
> Jure Gostiša, Časnik Finance d.o.o.

Ob tej priložnosti bi se -po 20. letih truda- rad zahvalil tudi svojim staršem, še posebej mami in očetu. Joke, rad bi se zahvalil moderatorjem, ki so ves ta čas krvavi pot potili.

Boter tekavec, Nemirni, rename, macon, siap, dani14, vobo0201, alek14, martiK, petervese, icko, linaprin, hostamox, birdrulez, Rokc5, jani1974 pa tudi Gsutl in meni dragi romy in rava ter še kdo, hvala in zbogom. Če to berete sem mrtev. Bilo je ludo i nezaboravno in ne nasedajte Gustlu, da je nekoč ta forum že bil samo za naročnike. Razen, če ta nekoč pomeni čisto na začetku. Nasvidenje torej nekoč in nekje........na začetku.
Ja, od vseh zgoraj nastetih se tudi jaz poslavljam in zahvaljujem za podporo...na Romy sem ze cisto pozabil, tako dolgo je ni bilo....vidim pa, da Rava se bere in lajka ;-)

...se 8 ur in 41 minut...and counting :-(

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen