Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Od ponedeljka pisanje v forumu le še za naročnike

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

rename sporočil: 1.321
[mimoidoci]
> [Gustl]
> S ponedeljkom (6.12.21) uvajamo spremembo v forumu Financ, ki je pred časom že veljala:
>
> za pisanje/komentiranje v forumu bo poslej potreben naročniški dostop do Financ.
>
> To bo veljalo tudi za komentiranje vsebin, ki so sicer na voljo brezplačno ali ob brezplačni registraciji.
>
> Lp,
> Jure Gostiša, Časnik Finance d.o.o.


Ob tej priložnosti bi se -po 20. letih truda- rad zahvalil tudi svojim staršem, še posebej mami in očetu. Joke, rad bi se zahvalil moderatorjem, ki so ves ta čas krvavi pot potili.

Boter tekavec, Nemirni, rename, macon, siap, dani14, vobo0201, alek14, martiK, petervese, icko, linaprin, hostamox, birdrulez, Rokc5, jani1974 pa tudi Gsutl in meni dragi romy in rava ter še kdo, hvala in zbogom. Če to berete sem mrtev. Bilo je ludo i nezaboravno in ne nasedajte Gustlu, da je nekoč ta forum že bil samo za naročnike. Razen, če ta nekoč pomeni čisto na začetku. Nasvidenje torej nekoč in nekje........na začetku.
Ja, od vseh zgoraj nastetih se tudi jaz poslavljam in zahvaljujem za podporo...na Romy sem ze cisto pozabil, tako dolgo je ni bilo....vidim pa, da Rava se bere in lajka ;-)

...se 8 ur in 41 minut...and counting :-(

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen