Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Od ponedeljka pisanje v forumu le še za naročnike

Strani: 1 2 3

Gustl sporočil: 13.624
[#2980647] 04.12.21 14:08
Odgovori   +    3
S ponedeljkom (6.12.21) uvajamo spremembo v forumu Financ, ki je pred časom že veljala:

za pisanje/komentiranje v forumu bo poslej potreben naročniški dostop do Financ.

To bo veljalo tudi za komentiranje vsebin, ki so sicer na voljo brezplačno ali ob brezplačni registraciji.

Lp,
Jure Gostiša, Časnik Finance d.o.o.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2980656] 04.12.21 14:18 · odgovor na: Gustl (#2980647)
Odgovori   +    3
[Gustl]
S ponedeljkom (6.12.21) uvajamo spremembo v forumu Financ, ki je pred časom že veljala:

za pisanje/komentiranje v forumu bo poslej potreben naročniški dostop do Financ.

To bo veljalo tudi za komentiranje vsebin, ki so sicer na voljo brezplačno ali ob brezplačni registraciji.

Lp,
Jure Gostiša, Časnik Finance d.o.o.
Oh, thank god :)
www.youtube.com/watc...e-LjCpserA
rename sporočil: 1.321
[#2980665] 04.12.21 14:41 · odgovor na: Gustl (#2980647)
Odgovori   +    10
Hvala za vse ribe.
Resno mislim, to je (bil) najboljsi forum v drzavi, vec kot 20 let.... zal pa se vsaka stvar enkrat konca.
P; read only mode.

Podvprasanje: kaj pa zasebna sporocila, bodo tudi na voljo samo narocnikom?
maharaja sporočil: 276
[#2980668] 04.12.21 14:53 · odgovor na: rename (#2980665)
Odgovori   +    4
[rename]
Hvala za vse ribe.
Resno mislim, to je (bil) najboljsi forum v drzavi, vec kot 20 let.... zal pa se vsaka stvar enkrat konca.
P; read only mode.

Podvprasanje: kaj pa zasebna sporocila, bodo tudi na voljo samo narocnikom?
Ja..sam sem se prvič ustavil na forumu še na takrat borza.dergan.si, vedno mi je bilo zabavno in poučno brati komentarje (takšne in drugačne).. Se pridružujem zgornjemu mnenju, da je bil ta forum, zadnjih 20 let, najbolši v Sloveniji in hkrati dotopen vsem, ki so to želeli.
Gustl sporočil: 13.624
[#2980669] 04.12.21 14:53 · odgovor na: rename (#2980665)
Odgovori   +    0
[rename]
Hvala za vse ribe.
Resno mislim, to je (bil) najboljsi forum v drzavi, vec kot 20 let.... zal pa se vsaka stvar enkrat konca.
P; read only mode.

Podvprasanje: kaj pa zasebna sporocila, bodo tudi na voljo samo narocnikom?
Cez 7 let vse prav pride :)

Pogreb foruma ob prejšnji uvedbi podobnega rezima.

forum.finance.si/?f=...332&page=1

...javim glede zasebnih...ne vem...
macon sporočil: 12.861
[#2980672] 04.12.21 15:05 · odgovor na: rename (#2980665)
Odgovori   +    11
Fino, nehal bom zapravljati čas, čeprav sem izvedel tudi marsikaj zanimivega. Financam nameravam namenjati ravno toliko denarja kot do sedaj. Torej eno okroglo nič.

Zbogom in hvala za vse ribe.
rename sporočil: 1.321
[#2980681] 04.12.21 15:35 · odgovor na: Gustl (#2980669)
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: rename 04.12.2021 15:41
[Gustl]
> [rename]
> Hvala za vse ribe.
> Resno mislim, to je (bil) najboljsi forum v drzavi, vec kot 20 let.... zal pa se vsaka stvar enkrat konca.
> P; read only mode.
>
> Podvprasanje: kaj pa zasebna sporocila, bodo tudi na voljo samo narocnikom?

Cez 7 let vse prav pride :)

Pogreb foruma ob prejšnji uvedbi podobnega rezima.

forum.finance.si/?f=...332&page=1

...javim glede zasebnih...ne vem...
Saj jaz nikogar ne pokopavam, samo zahvalil sem se vam za vseh teh 20 let.
Napisal sem samo, da je bil to najboljsi forum....ce bo po novem se boljsi, pa ne bom mogel povedati ;-)
FIN-454644 sporočil: 10.870
[#2980708] 04.12.21 17:42 · odgovor na: Gustl (#2980647)
Odgovori   +    6
A je poslovna skrivnost: ZAKAJ? Komu smo stopili na zulj?
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2980728] 04.12.21 18:56 · odgovor na: (#2980718)
Odgovori   +    3
[Cave_canem]
Sem bila prepričana, da si naročnik. Za nekatere mi bo žal, da vas ne bom več mogla brati, vključno s teboj, čeprav sva nemalokrat bila na različnih bregovih/stališčih.
Razumem pa odločitev časnika, dalo se jo je vohati v zraku.
Skromno sporočam na veselje enih in razočaranje drugih, da bom jst še vedno tuki, bom pa pogrešal več prijateljev, je pa upanje, da se Frankl, čez nekaj časa premisli in ponovno odpre gostilno.
rename sporočil: 1.321
[#2980731] 04.12.21 19:02 · odgovor na: (#2980718)
Odgovori   +    13
Zadnja sprememba: rename 04.12.2021 19:14
[Cave_canem]
Sem bila prepričana, da si naročnik. Za nekatere mi bo žal, da vas ne bom več mogla brati, vključno s teboj, čeprav sva nemalokrat bila na različnih bregovih/stališčih.
Razumem pa odločitev časnika, dalo se jo je vohati v zraku.
Jaz je sicer ne razumem, ampak odlocitev spostujem, saj je to njihova dobra volja.

Sem bil narocnik...20 let, potem pa sem odpovedal deloma zato, ker mi je postalo predrago; deloma pa zaradi nestrinjanja z urednisko politiko, oziroma nekaterih Simonih "zdrsov" (a la Hocem crnca....) in zaradi odhoda piscev kot so bili Elikan, Kovac, Kotnik... tudi Novica in...kaj je ze bil tisti, ki je pokrival gospodarstvo in je sel na edicijo v Delo, itd.
Petra pise fajn clanke, ampak jo tudi zavija v levo....pod crto je postalo vse skupaj precej slabse, kot je bilo se ene 5 let nazaj.... Milosev avto koticek pa bom tudi pogresal; konec koncev so mi njegovi teksti vpodbudili zanimanje za elektricne avtomobile...

Ne razumem, zakaj nimajo nekih bolj normalnih cen, samo za "internet' verzijo...da bi se pa vsak mesec narocil za 1 euro in potem odpovedal, mi je pa izpod casti. Se vedno trdim, da sem najvec izvedel na forumu, ampak 360 ali koliko ze eurov pa je vseeno too much.

S Crtom bova kmetovala po emailu, kar se forumasev tice, pa bom seveda pogresal tiste "moje", kot so macon, pyotr, alek14, Nemirnitujec, mimoidoci, siap....pa FINstevilka (pravnik iz dolenjske, ki se ne cepi) in se nekaj FINstevilk...purinoli in bc123a sta tudi ze odsla, Rava se prakticno ne oglasa vec...tko, da bye bye je zal neizbezen.

Dokler je izmenjava stalisc normalna, brez zmerjanja in zanicevanja, je debata smiselna....ce ne, se je bolje umakniti.
najobj sporočil: 31.829
[#2980742] 04.12.21 19:38 · odgovor na: rename (#2980731)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: najobj 04.12.2021 19:39
[rename]
> [Cave_canem]
> Sem bila prepričana, da si naročnik. Za nekatere mi bo žal, da vas ne bom več mogla brati, vključno s teboj, čeprav sva nemalokrat bila na različnih bregovih/stališčih.
> Razumem pa odločitev časnika, dalo se jo je vohati v zraku.
Jaz je sicer ne razumem, ampak odlocitev spostujem, saj je to njihova dobra volja.

Sem bil narocnik...20 let, potem pa sem odpovedal deloma zato, ker mi je postalo predrago; deloma pa zaradi nestrinjanja z urednisko politiko, oziroma nekaterih Simonih "zdrsov" (a la Hocem crnca....) in zaradi odhoda piscev kot so bili Elikan, Kovac, Kotnik... tudi Novica in...kaj je ze bil tisti, ki je pokrival gospodarstvo in je sel na edicijo v Delo, itd.
Petra pise fajn clanke, ampak jo tudi zavija v levo....pod crto je postalo vse skupaj precej slabse, kot je bilo se ene 5 let nazaj.... Milosev avto koticek pa bom tudi pogresal; konec koncev so mi njegovi teksti vpodbudili zanimanje za elektricne avtomobile...

Ne razumem, zakaj nimajo nekih bolj normalnih cen, samo za "internet' verzijo...da bi se pa vsak mesec narocil za 1 euro in potem odpovedal, mi je pa izpod casti. Se vedno trdim, da sem najvec izvedel na forumu, ampak 360 ali koliko ze eurov pa je vseeno too much.

S Crtom bova kmetovala po emailu, kar se forumasev tice, pa bom seveda pogresal tiste "moje", kot so macon, pyotr, alek14, Nemirnitujec, mimoidoci, siap....pa FINstevilka (pravnik iz dolenjske, ki se ne cepi) in se nekaj FINstevilk...purinoli in bc123a sta tudi ze odsla, Rava se prakticno ne oglasa vec...tko, da bye bye je zal neizbezen.

Dokler je izmenjava stalisc normalna, brez zmerjanja in zanicevanja, je debata smiselna....ce ne, se je bolje umakniti.
... čuj, kaj pa jaz, kaj mene ne boš nič pogrešal ? ...

P.S.: zdaj sem šel pogledat zadnjo položnico in ko sem naročnino zmnožil, je na leto kar solidna cifra, sploh če pomislim, da je bila naročnina še aprila letos več kot za četrtino nižja ... no, ampak do konca januarja sem naročnino že plačal, če pa bo forum res crknil in zdaj zgleda tako, pa bom tudi jaz zaključil, ker je forum glavna motivacija za plačevanje naročnine ...
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2980743] 04.12.21 19:38 · odgovor na: rename (#2980731)
Odgovori   +    2
[rename]
> [Cave_canem]
> Sem bila prepričana, da si naročnik. Za nekatere mi bo žal, da vas ne bom več mogla brati, vključno s teboj, čeprav sva nemalokrat bila na različnih bregovih/stališčih.
> Razumem pa odločitev časnika, dalo se jo je vohati v zraku.

Jaz je sicer ne razumem, ampak odlocitev spostujem, saj je to njihova dobra volja.
Enako, ne razumem, ampak spoštujem. Zaradi te odločitve novih naročnikov ne bo, bo pa jih nekaj manj obiskalo portal in opazilo kakšno reklamo.

Sem bil narocnik...20 let, potem pa sem odpovedal deloma zato, ker mi je postalo predrago; deloma pa zaradi nestrinjanja z urednisko politiko, oziroma nekaterih Simonih "zdrsov" (a la Hocem crnca....) in zaradi odhoda piscev kot so bili Elikan, Kovac, Kotnik... tudi Novica in...kaj je ze bil tisti, ki je pokrival gospodarstvo in je sel na edicijo v Delo, itd.
Bil sem naročnik, nato sem naročnino odjavil, po nekaj letih se ponovno naročil. Danes Finance jemljem bolj kot nekakšno informacijsko središče, kje poiščem začetne informacije, ki jih potrebujem pri delu. Seveda, tudi kot mesto, kje se lepo zabavam in sproščam ob pisanju komentarjev. Pri novinarjih je tako, vedno jih nekje najdeš (le Kovača ne najdem). Kar nekaj jih je na Delu. Res pa je, da če jih želiš brati moraš plačati naročnino. Kapitalizem je na vse nalimal ceno.
anon-96546 sporočil: 1.682
[#2980748] 04.12.21 20:09 · odgovor na: Gustl (#2980647)
Odgovori   +    12
Pa dobro, smo preživeli že tudi kaj hujšega. Svet se bo vrtel naprej, malo bom pogrešala to srenjo, pa se bo že kaj našlo. Čez nekaj časa upam, da bo forum nazaj. Mogoče boste take kot so alex14 in podobne celo honorirali za pisanje, kaj se ve. Pa zdravi ostanite in vse dobro.
alain sporočil: 5.172
[#2980755] 04.12.21 20:27 · odgovor na: Gustl (#2980647)
Odgovori   +    4
Toooo Finance, vec cenzure potrebujemo v teh casih:-)
rx170 sporočil: 6.388
[#2980759] 04.12.21 20:42 · odgovor na: Gustl (#2980647)
Odgovori   +    8
[Gustl]
S ponedeljkom (6.12.21) uvajamo spremembo v forumu Financ, ki je pred časom že veljala:

za pisanje/komentiranje v forumu bo poslej potreben naročniški dostop do Financ.

To bo veljalo tudi za komentiranje vsebin, ki so sicer na voljo brezplačno ali ob brezplačni registraciji.

Lp,
Jure Gostiša, Časnik Finance d.o.o.
To je precej slaba odločitev; s tem si manjšate potencialni krog naročnikov, pa tudi debato boste precej osiromašili. Sicer lahko vsak dela s svojim kar hoče ampak kriminalne neumnosti so pač neumnosti in jih je treba tako tudi poiumenovati.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2980765] 04.12.21 20:56 · odgovor na: najobj (#2980742)
Odgovori   +    1
Definitivno bo crknil. To si tudi zasluži.
153 sporočil: 9.333
[#2980767] 04.12.21 21:30 · odgovor na: Gustl (#2980647)
Odgovori   +    4
[Gustl]
S ponedeljkom (6.12.21) uvajamo spremembo v forumu Financ, ki je pred časom že veljala:

za pisanje/komentiranje v forumu bo poslej potreben naročniški dostop do Financ.

To bo veljalo tudi za komentiranje vsebin, ki so sicer na voljo brezplačno ali ob brezplačni registraciji.

Lp,
Jure Gostiša, Časnik Finance d.o.o.
Spoštovani,

so se covidskim omejitvam pridružile še Finance,
ki so se odločile, da brez naročniškega cepiva ne
bo več zanimivega in svobodnega forumskega drila;
pač, odvisnež - pišoči marljivež naj plača - ostali
pa bomo pred zaprtimi vrati sedeli, si čimprejšnjo
spremembo te odločitve želeli, ker verjamemo, da k
branosti tega spletnega časnika, v naturi, s svojimi
posti, odslužimo dovolj in ne ogrožamo Financ obstoj ?

Pa še en predlog, v premislek:
v tiskanih Financah bi najboljše poste, po presoji čas(t)niškega vodstva, redno objavljal v posebni rubriki, n.pr. - 'Izbran forumski odmev' !

Vesele praznike in srečno 2022 !

Sodrža(vlja)n
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2980780] 04.12.21 23:24 · odgovor na: rename (#2980731)
Odgovori   +    5
[rename]
> [Cave_canem]
> Sem bila prepričana, da si naročnik. Za nekatere mi bo žal, da vas ne bom več mogla brati, vključno s teboj, čeprav sva nemalokrat bila na različnih bregovih/stališčih.
> Razumem pa odločitev časnika, dalo se jo je vohati v zraku.

Jaz je sicer ne razumem, ampak odlocitev spostujem, saj je to njihova dobra volja.

Sem bil narocnik...20 let, potem pa sem odpovedal deloma zato, ker mi je postalo predrago; deloma pa zaradi nestrinjanja z urednisko politiko, oziroma nekaterih Simonih "zdrsov" (a la Hocem crnca....) in zaradi odhoda piscev kot so bili Elikan, Kovac, Kotnik... tudi Novica in...kaj je ze bil tisti, ki je pokrival gospodarstvo in je sel na edicijo v Delo, itd.
Petra pise fajn clanke, ampak jo tudi zavija v levo....pod crto je postalo vse skupaj precej slabse, kot je bilo se ene 5 let nazaj.... Milosev avto koticek pa bom tudi pogresal; konec koncev so mi njegovi teksti vpodbudili zanimanje za elektricne avtomobile...

Ne razumem, zakaj nimajo nekih bolj normalnih cen, samo za "internet' verzijo...da bi se pa vsak mesec narocil za 1 euro in potem odpovedal, mi je pa izpod casti. Se vedno trdim, da sem najvec izvedel na forumu, ampak 360 ali koliko ze eurov pa je vseeno too much.

S Crtom bova kmetovala po emailu, kar se forumasev tice, pa bom seveda pogresal tiste "moje", kot so macon, pyotr, alek14, Nemirnitujec, mimoidoci, siap....pa FINstevilka (pravnik iz dolenjske, ki se ne cepi) in se nekaj FINstevilk...purinoli in bc123a sta tudi ze odsla, Rava se prakticno ne oglasa vec...tko, da bye bye je zal neizbezen.

Dokler je izmenjava stalisc normalna, brez zmerjanja in zanicevanja, je debata smiselna....ce ne, se je bolje umakniti.
Gotovo si ti narocnino komot privoscis, ampak da bi placeval 30% vec kot za Financial Times in podpiral lokalni podjetniski tabloid s precej konfuzno editorial drzo, je pa najbrz malo prevec ze iz vidika osebne higiene, kaj sele ce bi placeval samo za moznost uporabe foruma.

Zase nimam pojma, kje bom nasel naslednji outlet za pisno izrazanje v slovenscini, ampak nekje bo ze dokler bo zelja. Twitter mi ne sede.

Glede na splosno forumsko greznico mene omejitev sploh ne preseneca, edini razlog zakaj ne zaprejo komentiranja kompletno je nesmiselna tradicija in potreba po par odobritvah - medtem ko za omejitev na narocnike najbrz sploh ni treba nikogar vprasati, in nikogar ne bo motilo. Forum je v bistvu breme, ker greznicarji delajo stalo za medij, konstruktivne debate desetih ali dvanajstih forumasev pa ne prinasajo nikakrsnih benefitov - govorimo o marginalnem tabloidu, ne pa nekaksni javni platformi in kaj vem kaj se.

Pomoje bi se boljsi korak za "ohranjanje face" v teoriji in zapiranje nekoristne debate v praksi bila sprememba formata - da bi lahko komentiral samo v oknu pod spletno stranjo vsakega posameznega clanka, brez da bi sploh obstajal splosen "forum" - in bi morda komentarji izginili po par tednih, ko bi clanek poniknil v odlagalisce internetne zgodovine. Tako je na mnogih medijskih straneh, nimam pa pojma koliko je to nepotrebna in draga programerska telovadba za spletno stran.

Tisti ki cutimo potrebo po spletnih debatah, bomo ze nasli platformo.
Gustl sporočil: 13.624
[#2980785] 05.12.21 06:39 · odgovor na: rename (#2980665)
Odgovori   +    3
[rename]

Podvprasanje: kaj pa zasebna sporocila, bodo tudi na voljo samo narocnikom?
Zasebna bodo enako delovala še naprej.
Gustl sporočil: 13.624
[#2980786] 05.12.21 07:05 · odgovor na: FIN-454644 (#2980708)
Odgovori   +    3
[FIN-454644]
A je poslovna skrivnost: ZAKAJ? Komu smo stopili na zulj?
Ni poslovna skrivnost - cost/benefit dobrega moderiranja je slab. Ce je potrebe po moderiranju malo, kot je to bilo nekaj let, je to znosno. V zadnjem času pa se je ta potreba povecala in to nam/mi ne ustreza. Se posebej, ker forum ze kar precej let o(b)staja predvsem zaradi nostalgije in (vedno manj) entuziazma.

Zato pač postaja spet (je ze bilo tako pred časom) del naročniškega paketa, kar bo deloma razbremenilo moderiranje.

Argument/vprašanje "komu smo stopili na žulj", ki se pojavi ob vsaki taki spremembi, pa kaže predvsem na izgubljen stik z realnostjo glede pomembnosti foruma in posameznih avtorjev/zapisov na njem.
Pojav seveda ni vezan na forum Financ, je značilen tudi za novejše druzabne medije (ali ze od nekdaj na gostilniški debate).

Morda bo kdaj spet drugače. Forum ima 20+ let in v tem času se je model večkrat spreminjal.
reaky sporočil: 3
[#2980787] 05.12.21 07:10 · odgovor na: anon-207617 (#2980780)
Odgovori   +    4
čas vnosa: 05.12.21 00:46
Noro,

po stotih letih branja tega foruma sem šele zdaj ugotovil, da lahko tudi kaj napišem... Noro, res!
rename sporočil: 1.321
[#2980794] 05.12.21 07:54 · odgovor na: shevchenko (#2980765)
Odgovori   +    0
[shevchenko]
Definitivno bo crknil. To si tudi zasluži.
Kdo?
rename sporočil: 1.321
[#2980795] 05.12.21 07:59 · odgovor na: reaky (#2980787)
Odgovori   +    6
[reaky]
Noro,

po stotih letih branja tega foruma sem šele zdaj ugotovil, da lahko tudi kaj napišem... Noro, res!
Glede na to, da si se registriral 10.2.20, si ga lahko prebiral kar 2001 leto :)))))

P: danes je zadnji dan v totem Gustlovem bifeju... Gustl, daj se eno rundo, aka "sta kafana pije" :-P
Endimion sporočil: 10.215
[#2980810] 05.12.21 09:16 · odgovor na: alain (#2980755)
Odgovori   +    6
[alain]
Toooo Finance, vec cenzure potrebujemo v teh casih:-)
Ne vem kje vidiš cenzuro. Moderiranje foruma stane v smislu žive sile, ki to mora počet. Čoban, ki drži ovce na broju, stane. In če bi lahko sicer počel kaj koristnega v smislu prihodkov podjetja, ali pa nič ne počel, v forumu per-se ni centa prihodka.

In če ti bo duša kaj lažja, od jutri ne bova komentirala ne ti, ne jaz. In še marsikdo drug ne. Times, they are a changing. 13 let mojega paberkovanja tu bo najverjetneje konec.

Se pa strinjam z Nemirnim, da je 34€ na mesec pa res nekolikanj zasoljena cifra. Jo razumem, in verjetno je bila optimizirana.

Ampak letna naročnina je praktično enaka naročnini na Financial Times, WSJ digital pa košta 10€ na mesec. Res da bi v primeru Financ dobil še cajteng v kaslc, ampak na strani z naročnino, ne vidim, a se lahko tej skladovnici papirja odpovem, ker jo ne potrebujem. In ali je to potem kaj ceneje.

Bilo je slatko :)
Gustl sporočil: 13.624
[#2980814] 05.12.21 09:29 · odgovor na: Endimion (#2980810)
Odgovori   +    2
[Endimion]
>
Ampak letna naročnina je praktično enaka naročnini na Financial Times, WSJ digital pa košta 10€ na mesec. Res da bi v primeru Financ dobil še cajteng v kaslc, ampak na strani z naročnino, ne vidim, a se lahko tej skladovnici papirja odpovem, ker jo ne potrebujem. In ali je to potem kaj ceneje.

Papir je povsem optional in na ceno narocnine ne vpliva.

Sicer pa komur so FT, WSJ in podobno substituti Financ, za tega Finance pač niso. Ce bomo enkrat za večino substituti, najbrz kmalu zapremo.
premza sporočil: 4.276
[#2980818] 05.12.21 09:47 · odgovor na: Gustl (#2980647)
Odgovori   +    12
Zadnja sprememba: premza 05.12.2021 09:53
Kamen na kamen palača,
Zrno na zrno pogača,
Cenzura na cenzuro gorjača.

Zbogom.

P. S.
Kmalu bo komentiranje (česarkoli, kjerkoli) itak dovoljeno samo še s PCT pogojem.
crt sporočil: 27.086
[#2980825] 05.12.21 10:14 · odgovor na: Gustl (#2980647)
Odgovori   +    1
[Gustl]
S ponedeljkom (6.12.21) uvajamo spremembo v forumu Financ, ki je pred časom že veljala:

za pisanje/komentiranje v forumu bo poslej potreben naročniški dostop do Financ.
... napacno pa je misliti, da ce si narocnik, potem zagotovo lahko pises brez ovir.

to je samo osnovni pogoj za moznost pisanja - se vedno pa sta v igri lahko cakalnica in zacasni ali stalni ban, ce se kateri od adminov tako odloci. torej v tem delu enako kot doslej.

ostaja aktivna tudi opcija seppuku - vsakdo lahko kadarkoli pobrise lastne poste (klik zgoraj nastavitve in glej dalje).
FIN-454644 sporočil: 10.870
[#2980833] 05.12.21 11:17 · odgovor na: Gustl (#2980786)
Odgovori   +    1
Stik z realnostjo? Meni se zdi, da o avtorjih besedil, ki kakemu pomembnezu stopijo na zulj, izdajatelj lahko TAKOJ preda vse osebne podatke, ce so narocniki.Ker o narocnikih imate vse podatke. Brez gostiln nam pa itak ziveti ni. Ce se zapre gostilne je konc heca. Zato naj zivi gostilniski nivo.
rename sporočil: 1.321
[#2980834] 05.12.21 11:21 · odgovor na: FIN-454644 (#2980833)
Odgovori   +    0
Ne mislit, da o nenarocnikih nimajo podstkov.
Gustl sporočil: 13.624
[#2980836] 05.12.21 11:24 · odgovor na: rename (#2980834)
Odgovori   +    3
[rename]
Ne mislit, da o nenarocnikih nimajo podstkov.
Ne tudi misliti, da jih komurkoli dajemo naprej na lepo besedo.

Sicer pa...ze dolgo nobenih povpraševanj.

Strani: 1 2 3