Zasebnost

Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Čez Vršič z BMW xDrive kot bi bil grič

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

chef sporočil: 2.986
[Avto] Tema: Čez Vršič z BMW xDrive kot bi bil grič
[#2494074] 25.01.15 15:18 · odgovor na: anon-207617 (#2494060)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: chef 25.01.2015 15:18
Nič se ne bi zgodilo, to bi pač napisal. Je pa tipično slovensko, da če se nekaj pohvali ali predstavi v dobri luči, da je ali zlagano, ali je nekdo valda to plačal, ali bi kdo ostal brez službe, če ne bi tako napisal, blablabla. V tem primeru (ponovno) ne drži nič, za vikend branje sem napisal reportažo s petkovega dogodka in ponovil nekaj znanih dejstev o xDrive. Jaz sem se imel fajn, prej, vmes in potem. Gor bi preverjeno prišel tudi z golfom trojko pa bi mi bilo pol manj zabavno, lahko pa komot še trikrat bolj. Nimam pojma, ker sem bil pretežno v 2AT in mi ni žal niti minute, kar piše in ker je to pač dejstvo (zaman pa bi me recimo iskal v X6). Lahko bi pa še enkrat rekel, kaj je BMW treba tega avta, ampak bi se zlagal. In na koncu bi lahko objavil tudi okleščen PR material v štirih stavkih in prilimal eno fotko, lahko pa mirno tudi ne bi napisal nič. Vse bi ostalo točno tako, kot je. Ok, pač tisti, ki jim je članek všeč, bi ostali brez njega. Če je tak en sam, potem sem zadovoljen.
Da je BMW gledano skozi vsoto, ki jo zanj odšteješ, drag, je jasno. Ampak najbrž ni slučajno serija 3 tretji najbolje prodajan model v Nemčiji, ali pač? Jaz vsakemu privoščim BMW, zlahka seveda tudi Audi, Mercedes, Jaguar, Maserati, VW, Toyoto,... ali pa ganz novo Lado nivo, če si to želi. Se mi zdi, da bi sam tudi z njo v petek užival in potem to napisal. Stvari so zelo preproste.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2494074

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[Avto] Tema: Čez Vršič z BMW xDrive kot bi bil grič
[#2494093] 25.01.15 16:38 · odgovor na: chef (#2494074)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-207617 25.01.2015 16:52
Krajšam: je v planu, da kdaj začnete pisati tudi članke z informativno vrednostjo, ali so poslovni model lahkotne osladne zgodbice?

Nič ni narobe z njimi, samo ne se delat, da je to vseskupaj karkoli drugega.
siap sporočil: 2.195
[Avto] Tema: Čez Vršič z BMW xDrive kot bi bil grič
[#2494096] 25.01.15 16:40 · odgovor na: chef (#2494074)
Odgovori   +    1
He,he..pa še večerni fitnes bi lahko preskočil-šprical po par urah v Ladi Niva, nda??

ps

Na terenu tudi Nivi kapo dol

Strani: 1