Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Lahovnik: Janković nima možnosti za zmago

Strani: 1 2 3 4 5

anon-222659 sporočil: 1.036
[#1399357] 14.10.11 15:33
Odgovori   +    2
Janković ni ne levičar, ne desničar! On je pol tič, pol miš!!!!
anon-105119 sporočil: 3.426
[#1399417] 14.10.11 16:29
Odgovori   +    1
dokler ima notranje misnistrstvo v rokah lds je možno vse, to, da z.j. nima možnosti za zmago pa bo predvsem odvisno od "murgeljske naveze" in botrov, ki stojijo za RVK,
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1399492] 14.10.11 17:45 · odgovor na: anon-120705 (#1399327)
Odgovori   +    3
[silvio1]
Janković ni desničar, ampak kvazilevičar. Glasove bo dobil predvsem v Balkani. Upam, da so Slovenci vsaj na podeželju še toliko zavedni, da bo doživel volilni polom.
Kot pravijo nekateri forumasi (in cisto nic ne dvomim v pravilnost njihovega razmisljanja), bo zmagal Jankovic - bodo ze zrihtali. Zavednost, kot tudi volitve same po sebi nimajo nic pri tem.

Treba bo zapustiti respubljiko. To mi zdaj hodi malo narobe, ker, bedak naiven, nisem racunal na to.
anon-161997 sporočil: 166
[#1399502] 14.10.11 17:52
Odgovori   +    1
Za Jankoviča res ne bo glasovalo veliko slovencev, bo pa imel zato veliko podporo slovenskih državljanov. Teh je pa malo več. Preostali osebki pa so se itak zataknili v časovni zanki med letoma 1941 in 1945 in nimajo drugega cilja, kot medsebojno si škodovati.
anon-17378 sporočil: 8.998
[#1399511] 14.10.11 18:11 · odgovor na: anon-8475 (#1398946)
Odgovori   +    3
[skrabam]
Me je pa nekaj morilo: kako so se prišli novorojenemu maziljencu poklonit kralji z leve in desne, s področja kulture, 'kulture', tajkunski podjetniki, prvoborci, revolucionarji...you name it.
In se mi je prižgala žarnica.
Politični prostor ni raven. Politični prostor je okrogel. Ko umestimo vse enote političnega prostora recimo na ekvator namišljene krogle in začnemo na nekem namišljenem poldnevniku, katerega lahko imenujemo sredina. Enote-stranke enakomerno razporejamo od sredine proti skrajnostim in na koncu pridemo naokoli. Zgodi se zanimiv paradoks. Naenkrat stojijo enote skrajne desnice in enote skrajne levice druga poleg druge. Recimo, da na ekvatorju stojijo enote, katere imajo neko veljavo. Recimo, da na povratnik postavimo stranke, katere težijo proti ekvatorju, vendar za svoje potovanje nimajo dovolj energije (volivcev). Tja bi lahko postavili razne TRS-je, vaške liste in podobne kljukce. Tudi na povratniku zasledimo lahko podoben paradoks, kjer se ideologija in dejanja (terorizem, atentati, umori...) med skrajno levico in skrajno desnico skoraj ne razlikujejo (vse vrste znanih -izmov). V Evropi je bilo to zelo aktualno recimo konec 70.
Pa ostanimo na ekvatorju in nadaljujmo s teorijo.
Sedaj lahko vpeljemo Heisenbergovo načelo nedoločenosti in vpeljemo še nekaj delcev v metafizični politični prostor. Recimo, imenujmo enega od delcev ZJ in ga umestimo v prostor najbolj oddaljen od našega namišljenega ničtega poldnevnika. Torej se sedaj nahaja (pa najbrž ne čisto po svoji volji) točno na presečišču med levim in desnim polom, kot smo že ugotovili, v prostoru paradoksa. Sedaj pa pričnemo opazovati ta delec in z njim se prične dogajati nekaj zanimivega. Po modificiranem Heisenbergovemu načelu nedoločenosti se bo ta delec vedno nahajal v tistem delu političnega prostoru od koder izhaja opazovalec in kjer si ga ta isti opazovalec želi videti. Ker se delec nahaja točno na presečišču med (skrajnim) levim in (skrajnim) desnim polom političnega prostora z veliko lahkoto navidezno prehaja na eno ali drugo stran. Ta teorija lahko pojasni, kako se je okoli tega delca zbral meglen oblak nanešen z vseh vetrov, ki so že po teoriji politično popolnoma nekompatibilni.
Sedaj lahko teorijo razvijamo dalje. Za prehod delca ZJ na višji energetski nivo (v tem primeru višjo politično funkcijo), moramo delcu dovajati energijo v obliki glasov. Energijo-torej glasove-lahko dobi samo iz inertne mase, ki jo sestavlja množica imenovana volilci. Da pa to inertno maso dovolj vzburiš za dajanje energije, pa potrebuješ razne spin doktorje in 'oblikovalce' javnega mnenja, ki pričnejo to množico obstreljevati z visokoenergijskimi idejami.
Problem pa lahko nastopi, ker se visokoenergijske ideje od inertne mase odbijajo, jo neškodljivo prehajajo, se v njej izkrivljajo ipd. Slaba stran tega postopka je, da lahko delci v inertni masi zaradi nove energije sami preskočijo na višji energetski nivo, čudežno spregledajo in se s tem avtomatsko premaknejo bolj k našemu namišljenemu političnemu poldnevniku.
Najbolj nevarna posledica tega postopka pa je lahko prehod kritične mase delcev volilnega telesa v vzburjeno (bolj natančno razburjeno) stanje, kar pa lahko vodi do verižne reakcije in eksplozije do tedaj inertne mase. Posledice tega bi bile nepredvidljive in teoretičnih modelov za ta primer še nisem razvil.

*****

hahahahahahaahahaaaaa
anon-17378 sporočil: 8.998
[#1399519] 14.10.11 18:16 · odgovor na: (#1399009)
Odgovori   +    6
[rename]
> [s69t]
> Upam, da se motim, a sem že davno nehal podcenjevati neumnost Butalcev, ki je resnično brezmejna, sicer pa si poglej zadnji prosti spis JPD v tem časopisu. Lahko me držiš za besedo, Janković bo dobil okoli 30%, najmanj toliko ljudi je v državi nepopravljivo idiotskih kao "levičarjev", v spletu okoliščin bo teh 30% lahko že dovolj za mandatarski položaj, nomenklatura pa bo tako ali tako z vsemi svojimi sateliti dobila 50+%.

Janković bo dobil 30% v Ljubljani, v Sloveniji pa čez 15% težko.
Virant bo zagotovo vzel del glasov Janši, po drugi strani pa bodo zanj volili tisti, ki za Janšo ne bi, hkrati pa tudi Jankovića nočejo.
Res pa je, da tudi jaz predvidevam, da bo Türk podelil mandat Jankoviću, če bodo njemu prijazne stranke imele skupaj več sedežev kot SDS.
Potem je samo vprašanje cene, ki jo bo postavil (Jankoviću) Virant in fešta se bo začela :-/

Delaš račune brez krčmarja. Ni še dokončno, kdo vse bo sodeloval na volitvah. Karte se lahko še hudo premešajo, saj so ljudje siti starih obrazov. Poskus ponarejanja rezultatov pa bi se v sedanji eksplozivni atmosferi lahko zelo slabo končal.
anon-17378 sporočil: 8.998
[#1399524] 14.10.11 18:18 · odgovor na: anon-166482 (#1399010)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-17378 14.10.2011 18:19
[samec19]
Pa itak da Jankovič nima šans, kdo pa bo volil njega. Volili ga bodo le zabiti Ljubljančani :-).

Volili ga bodo predvsem uvoženi "Ljubljančani", z IQ največ 80. Take si vozijo masovno v Ljubljano že od leta 2006.
anon-17378 sporočil: 8.998
[#1399528] 14.10.11 18:22 · odgovor na: (#1399228)
Odgovori   +    3
[denac]
> [1malamut]
> Cudim se Jankoviču,da je šel v to.Nima nikakršnih možnosti zmage,ker ima Janša dodelan siostem obvladovanja vsake celice v družbi(kakor včasih),nadzorovanje vsega dogajanja in nadzorovanje svojih ljudi,katere strogo kontrolira....!!

Če Mafijanković ne bi imel možnosti za zmago, ne bi šel v to! Pa kaj ti misliš, da takle mafijec s pomočjo botrov in nomenklature ne more dobiti volitev? Dobil jih bo! Njega so izbrali, ker je najsposobnejši mafijec in njihov rešitelj. Ne rešitelj naše države. Mafija ne izgublja na volitvah!!!

Bo pa zgubila po volitvah, ko se jim bodo ljudje "zahvalili" za ponarejanje volitev.
anon-17378 sporočil: 8.998
[#1399529] 14.10.11 18:25 · odgovor na: anon-242092 (#1399492)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-17378 14.10.2011 18:29
[oQI23IDCN0948R]
> [silvio1]
> Janković ni desničar, ampak kvazilevičar. Glasove bo dobil predvsem v Balkani. Upam, da so Slovenci vsaj na podeželju še toliko zavedni, da bo doživel volilni polom.

Kot pravijo nekateri forumasi (in cisto nic ne dvomim v pravilnost njihovega razmisljanja), bo zmagal Jankovic - bodo ze zrihtali. Zavednost, kot tudi volitve same po sebi nimajo nic pri tem.

Treba bo zapustiti respubljiko. To mi zdaj hodi malo narobe, ker, bedak naiven, nisem racunal na to.

Raje se potrudi, da se jim plani zalomijo. Skupaj z ostalimi, ki to že počnemo. Potem ti ne bo treba nikamor bežati.
anon-38418 sporočil: 188
[#1399544] 14.10.11 18:35 · odgovor na: (#1399458)
Odgovori   +    1
... bebec Predin, bi itak podprl vsakega... sam, da bi vzbudil pozornost...!!!
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1399548] 14.10.11 18:36 · odgovor na: anon-17378 (#1399529)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-242092 14.10.2011 18:37
[komunike]
> [oQI23IDCN0948R]
> > [silvio1]
> > Janković ni desničar, ampak kvazilevičar. Glasove bo dobil predvsem v Balkani. Upam, da so Slovenci vsaj na podeželju še toliko zavedni, da bo doživel volilni polom.
>
> Kot pravijo nekateri forumasi (in cisto nic ne dvomim v pravilnost njihovega razmisljanja), bo zmagal Jankovic - bodo ze zrihtali. Zavednost, kot tudi volitve same po sebi nimajo nic pri tem.
>
> Treba bo zapustiti respubljiko. To mi zdaj hodi malo narobe, ker, bedak naiven, nisem racunal na to.


Raje se potrudi, da se jim plani zalomijo. Skupaj z ostalim. Potem ti ne bo treba nikamor.
Tujina mi ne disi prevec, pa tudi potrudil bi se rad, ce bi vedel kako in ce bi imel moj trud kaj haska. Toda, kaj konkretno bomo naredili, ko nam bo tovaris Osman instaliral Jankovica, ali kaj bomo naredili, ko bo v najboljsem primeru sestavljena neka mastodontska koalicija, popolnoma neucinkovita in popolnoma blokirana za izvedbo kakrsnihkoli resnih reform, cetudi mandatar ne bo ravno murgelski boljsevik/skojevec? Cakali se stiri leta? In se stiri...? Dragi moj komunike, zivljenje je kratko...
anon-8475 sporočil: 219
[#1399556] 14.10.11 18:41 · odgovor na: mimoidoci (#1399271)
Odgovori   +    3
Pravzaprav sem mislil na prvotni megleni oblak, ki se je zbral na Magistratu in mazilil novorojenega Mesijo ZJ.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1399560] 14.10.11 18:49 · odgovor na: anon-207900 (#1398748)
Odgovori   +    3
[FINFUN]
Zase pravi, da na sedanjih volitvah ne namerava kandidirati, ni pa te možnosti izključil za prihodnje. Za predsednika stranke Zares Gregorja Golobiča, Lahovnikovega nekdanjega šefa, pa meni, da se je prelevil v "nadomestnega političnega komentatorja".


Dokaz, da lahko tudi iz gnilega sadeža pridelaš žlahtni frutek.
Očitno zelo dobro posluša ljudi v svoji okolici in ker je bolj brihten kot šef, je že dolgo nazaj skapiral, da se sanjska kuća(nija) podira, če ni že kar podrta nekaj časa.
BojanRi sporočil: 5.518
[#1399571] 14.10.11 19:05
Odgovori   +    1
Lahovnik končno si povedal nekaj pametnega.
anon-232300 sporočil: 2.042
[#1399574] 14.10.11 19:09 · odgovor na: anon-17378 (#1398924)
Odgovori   +    2
A se lahko kaj naredi da se to prepreči, obelodani, prenaša po spletu?
anon-17378 sporočil: 8.998
[#1399592] 14.10.11 19:30 · odgovor na: anon-242092 (#1399548)
Odgovori   +    6
[oQI23IDCN0948R]
> [komunike]
> > [oQI23IDCN0948R]
> > > [silvio1]
> > > Janković ni desničar, ampak kvazilevičar. Glasove bo dobil predvsem v Balkani. Upam, da so Slovenci vsaj na podeželju še toliko zavedni, da bo doživel volilni polom.
> >
> > Kot pravijo nekateri forumasi (in cisto nic ne dvomim v pravilnost njihovega razmisljanja), bo zmagal Jankovic - bodo ze zrihtali. Zavednost, kot tudi volitve same po sebi nimajo nic pri tem.
> >
> > Treba bo zapustiti respubljiko. To mi zdaj hodi malo narobe, ker, bedak naiven, nisem racunal na to.
>
>
> Raje se potrudi, da se jim plani zalomijo. Skupaj z ostalim. Potem ti ne bo treba nikamor.

Tujina mi ne disi prevec, pa tudi potrudil bi se rad, ce bi vedel kako in ce bi imel moj trud kaj haska. Toda, kaj konkretno bomo naredili, ko nam bo tovaris Osman instaliral Jankovica, ali kaj bomo naredili, ko bo v najboljsem primeru sestavljena neka mastodontska koalicija, popolnoma neucinkovita in popolnoma blokirana za izvedbo kakrsnihkoli resnih reform, cetudi mandatar ne bo ravno murgelski boljsevik/skojevec? Cakali se stiri leta? In se stiri...? Dragi moj komunike, zivljenje je kratko...

Katerakoli vlada, ki bi jo sestavil nekdo od teh, ki so bili v zadnjih 20-ih letih v parlamentu ali JU (občinski upravi), bo padla v enem letu, ko bodo nove predčasne volitve.

Razlogi:

1. Ne upajo (izvesti sprememb)
2. Ne znajo (narediti sprememb)
3. Ne zmorejo (blokirajo jih isti botri, ki so se zbrali na Magistratu, saj vse izsiljujejo s tajnimi dosjeji)
4. Zapravili so si zaupanje tujine in zdomcev, zato državi ne morejo več zagotoviti svežega kapitala za ponoven zagon (velja za oba dela levo-desnega hibrida)

Ponarejanje volilnih rezultatov bi lahko, v sedanji eksplozivni atmosferi v Sloveniji, sprožilo stampedo in uveljavljanje zakona ulice. Slovenski Causesku ne bo uspel uiti iz Murgel v tujino, ujeli ga bodo na domu. Isto velja za vsaj tretjino njegovih najbližjih oprod vseh barv.

Osmani pa kot Osmani. Za njih obstaja stara slovenska tradicionalna rešitev, še iz 16. stoletja (bitka pri Sisku).
anon-17378 sporočil: 8.998
[#1399593] 14.10.11 19:32 · odgovor na: anon-232300 (#1399574)
Odgovori   +    3
[FIN-326258]
A se lahko kaj naredi da se to prepreči, obelodani, prenaša po spletu?

Lahko, obstajajo preverjene metode.

Vendar tega, kako se to doseže, ne mislim razlagati tukaj, saj bi lahko ponarejevalci iznašli nove načine.
anon-162251 sporočil: 4.633
[#1399609] 14.10.11 19:48
Odgovori   +    3
Od davčnih oaz do Ljubljane vendarle prek Jureta Jankovića?

www.rtvslo.si/sloven...ica/268462
anon-198668 sporočil: 2.998
[#1399630] 14.10.11 20:02
Odgovori   +    1
Zdaj ni več ekonomist, je postal politični analitik. Mogoče je jutri jedrski fizik ...
anon-17378 sporočil: 8.998
[#1399639] 14.10.11 20:06 · odgovor na: (#1399598)
Odgovori   +    1
[rename]
> [komunike]
> > [rename]
> > > [s69t]
> > > Upam, da se motim, a sem že davno nehal podcenjevati neumnost Butalcev, ki je resnično brezmejna, sicer pa si poglej zadnji prosti spis JPD v tem časopisu. Lahko me držiš za besedo, Janković bo dobil okoli 30%, najmanj toliko ljudi je v državi nepopravljivo idiotskih kao "levičarjev", v spletu okoliščin bo teh 30% lahko že dovolj za mandatarski položaj, nomenklatura pa bo tako ali tako z vsemi svojimi sateliti dobila 50+%.
> >
> > Janković bo dobil 30% v Ljubljani, v Sloveniji pa čez 15% težko.
> > Virant bo zagotovo vzel del glasov Janši, po drugi strani pa bodo zanj volili tisti, ki za Janšo ne bi, hkrati pa tudi Jankovića nočejo.
> > Res pa je, da tudi jaz predvidevam, da bo Türk podelil mandat Jankoviću, če bodo njemu prijazne stranke imele skupaj več sedežev kot SDS.
> > Potem je samo vprašanje cene, ki jo bo postavil (Jankoviću) Virant in fešta se bo začela :-/
>
>
> Delaš račune brez krčmarja. Ni še dokončno, kdo vse bo sodeloval na volitvah. Karte se lahko še hudo premešajo, saj so ljudje siti starih obrazov. Poskus ponarejanja rezultatov pa bi se v sedanji eksplozivni atmosferi lahko zelo slabo končal.

No saj vsi skupaj delamo račune brez volilcev vse dokler ne bodo prešteti glasovi po volitvah 4.12.
Za samo ponarejanje pa imajo po mojem že zelo utečene postopke, vprašanje je samo, kako daleč bodo šli.
Da bi se pa narod uprl Jankovićevi izvolitvi pa ne verjamem.

Med verjeti in vedeti je velika razlika.
anon-68799 sporočil: 12
[#1399667] 14.10.11 20:40 · odgovor na: anon-84062 (#1398664)
Odgovori   +    0
Urbana je Mifare Desfire EV1, če pa pametni cajtungi tega ne vedo, pa lahko vprašajo, ne da na slepo iščejo senzacijo
anon-23357 sporočil: 1.499
[#1399677] 14.10.11 20:53 · odgovor na: (#1398557)
Odgovori   +    0
[rename]
> [ANONIMNI12]
> > [drei]
> > Pri nas ni levice. Levica sem jaz, ki zagovarjam šest urni delovni čas. Zakaj ga zagovarjam. Zato ker je v Sloveniji in Europi en kup brezposelnih, ki živijo od socialne podpore, ki jo plačujejo zaposleni davkoplačevalci. Zaposleni kljub neki tako imenovani gospodarski krizi delamo vedno dlje. Utapljamo se v delu in delamo vedno več. In nimamo niti časa zapraviti tega zasluženega denarja.
> > Na eni strani imamo preveč zaposlene z denarjem, ki samo delajo in nimajo časa trošiti. Na drugi strani pa brezposelne, ki imajo čas za trošenje, pa nimajo denarja, da bi trošili.
> > Nekje vmes je pa tisti 1%, ki ima veliko denarja in nič ne dela. To so paraziti proti katerim gremo jutri demonstrirat...
>
> pa se ti zavedas, da za 6 urni delavnik tut dobis za 1/4 nizjo placo?

O ne, to pa že ne!!!
Treba je dobiti vsaj 1/4 VIŠJO plačo, ker bo imel 1/4 več časa za plačo zapravit.
Saj je lepo napisal, da je treba imeti dovolj časa za zapravljanje. In seveda denarja tud :-)))
Le zakaj je potrebna 1/4 višja plača?? Kaj nebi bilo boljše če bi delali šest ur in bi imeli 1/4 nižje plače. Cene produktov in storitev pa bi bile 1/2 nižje. Kdo pa pravi da mora ta 1% prebivalcev planeta zemlja bogateti v neskončnost in nabijat svoje dobičke.
anon-254667 sporočil: 387
[#1399688] 14.10.11 21:10 · odgovor na: anon-266439 (#1399116)
Odgovori   +    0
[1malamut]
Cudim se Jankoviču,da je šel v to.Nima nikakršnih možnosti zmage,ker ima Janša dodelan siostem obvladovanja vsake celice v družbi(kakor včasih),nadzorovanje vsega dogajanja in nadzorovanje svojih ljudi,katere strogo kontrolira....!!
Očitno Viranta ni kontroliral in mogoče bo ravno on tisti, ki mu bo pobral večino. Mogoče se je zdaj usmeril bolj na kontrolo svoje mlade soproge.
anon-254667 sporočil: 387
[#1399692] 14.10.11 21:20 · odgovor na: anon-264843 (#1398637)
Odgovori   +    3
[scotti]
Nekdo je spodaj napisal, da je Zoki profi..ki bi iz nas naredil Švico?? Zoki je seveda res profi 'u balkanskim poslovima' in iz nas bi gotovo naredil nekaj podobnega republiki srbski.
On bi živel kot v Švici, mi kot v Republiki Srbski, podobno kot je vodil Mercator, saj je povedal, njemu 30.000/mesec, delavkam 300/mesec.
anon-254667 sporočil: 387
[#1399708] 14.10.11 21:49
Odgovori   +    2
Jankovića volijo v strahu pred klerikalci zlasti mali ljudje. Ampak, kaj je on naredil za njih? Zrušil vrtičke, edino, kar so imeli, zgradil stadion, ampak karte niso ravno zastonj, zgradil garažno hišo, ampak, če nisi bogataš, si tam ne moreš privoščiti parkirnine, kaj šele parkirne kazni in nenazadnje, na Jankovićevi listi ni niti enega južnjaka, enako v mestnem svetu, čeprav so ga oni volili, se bo pa na listi znašla snaha Vesna Dolenc, Aleksander Čeferin in podobne zgube.
anon-17378 sporočil: 8.998
[#1399712] 14.10.11 22:01 · odgovor na: (#1399663)
Odgovori   +    2
[denac]
> [komunike]
>
> 4. Zapravili so si zaupanje tujine in zdomcev, zato državi ne morejo več zagotoviti svežega kapitala za ponoven zagon (velja za oba dela levo-desnega hibrida)
>

Torej je bil Bajuk zadnji. Razumem. Sposobni in premožni Slovenci po svetu so dvignili roke od domovine. Nekateri na novo nafilani s ksenofobijo, antinacionalizmom, strpnostjo, "enakih možnosti", pedri in ostali pa triumfirajo. Bolje lopovski jugović kot Slovenec-zdomec, ki bi skorajda iz entuziazma pomagal domovini.
Kako daleč je padla naša domovina zaradi "moderne" propagande! Saj tisti, ki tulijo o ksenofobiji in nacionalizmu, ne vedo, kaj počenjajo. Ne razumejo, ampak tulijo zato, ker je to moderno.

Ne še čisto zadnji, ampak skoraj zadnji.
anon-17378 sporočil: 8.998
[#1399713] 14.10.11 22:03 · odgovor na: (#1399685)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-17378 14.10.2011 22:05
[rename]
> [komunike]
> > [rename]
> > > [komunike]
> > > > [rename]
> > > > > [s69t]
> > > > > Upam, da se motim, a sem že davno nehal podcenjevati neumnost Butalcev, ki je resnično brezmejna, sicer pa si poglej zadnji prosti spis JPD v tem časopisu. Lahko me držiš za besedo, Janković bo dobil okoli 30%, najmanj toliko ljudi je v državi nepopravljivo idiotskih kao "levičarjev", v spletu okoliščin bo teh 30% lahko že dovolj za mandatarski položaj, nomenklatura pa bo tako ali tako z vsemi svojimi sateliti dobila 50+%.
> > > >
> > > > Janković bo dobil 30% v Ljubljani, v Sloveniji pa čez 15% težko.
> > > > Virant bo zagotovo vzel del glasov Janši, po drugi strani pa bodo zanj volili tisti, ki za Janšo ne bi, hkrati pa tudi Jankovića nočejo.
> > > > Res pa je, da tudi jaz predvidevam, da bo Türk podelil mandat Jankoviću, če bodo njemu prijazne stranke imele skupaj več sedežev kot SDS.
> > > > Potem je samo vprašanje cene, ki jo bo postavil (Jankoviću) Virant in fešta se bo začela :-/
> > >
> > >
> > > Delaš račune brez krčmarja. Ni še dokončno, kdo vse bo sodeloval na volitvah. Karte se lahko še hudo premešajo, saj so ljudje siti starih obrazov. Poskus ponarejanja rezultatov pa bi se v sedanji eksplozivni atmosferi lahko zelo slabo končal.
> >
> > No saj vsi skupaj delamo račune brez volilcev vse dokler ne bodo prešteti glasovi po volitvah 4.12.
> > Za samo ponarejanje pa imajo po mojem že zelo utečene postopke, vprašanje je samo, kako daleč bodo šli.
> > Da bi se pa narod uprl Jankovićevi izvolitvi pa ne verjamem.
>
>
> Med verjeti in vedeti je velika razlika.

Seveda.
Pri tem seveda ne gre za verovanje, ampak za oceno stanja duha. In ocenujem, da ulice ne bo.

Je pa tudi zelo pogumno trditi, da je za nek dogodek v prihodnosti z gotovostjo vedeti ;-)

Hvala. Tisti, ki me bolje poznajo, vedo, da mi poguma ne manjka.

Pa tudi zmotil se še nisem, v svojih napovedih.
anon-187668 sporočil: 5.835
[#1399731] 14.10.11 22:54 · odgovor na: anon-84062 (#1398664)
Odgovori   +    1
[andrej71]
Tole je sicer off topic, ampak zabavno, ker sem enkrat pogledal dokumentacijo javnega naročila Urbane (je še dosegljiva?)
Dosegljiva je na tem naslovu: docs.google.com/view...tacija.doc
in so neki ponudniki spraševali, če lahko uporabijo čipe z varnejšo šifro. Seveda je bil odgovor zmeraj, da se morajo držati (Ultrinih) specifikacij.
V dokumentaciji javnega naročila za nakup brezkontaktnih pametnih kartic, ki ga je razpisal LPP, je zapisano, da mora imeti kartica čip Mifare DESFire 8 k EV1 (MF3 ICD81).

Če se je Ultra držala pogojev v razpisu, potem je Urbana s čipom MIFARE DESFire EV1, ki podpira 128-bitni AES (Advanced Encryption Standard), mnogo bolj varna pred ponarejanjem kot s čipom MIFARE DESFire.
anon-84062 sporočil: 1.393
[#1399738] 14.10.11 23:24 · odgovor na: anon-187668 (#1399731)
Odgovori   +    1
Hvala, samo tole je bil razpis za izdelavo kartic, ko je bil sistem že izbran.

Pravi razpis je na

www.enarocanje.si/pr...azec=35836

Sem pa še enkrat pogledal: pravzaprav so se izmikali konkretni specifikaciji šifre in zahtevali zadovoljivo varnost na dan implementacije. Ampk iztak izgleda, da je cela novica raca.
anon-232300 sporočil: 2.042
[#1399777] 15.10.11 06:35 · odgovor na: anon-17378 (#1399639)
Odgovori   +    0
[komunike]
> [rename]
> > [komunike]
> > > [rename]
> > > > [s69t]
> > > > Upam, da se motim, a sem že davno nehal podcenjevati neumnost Butalcev, ki je resnično brezmejna, sicer pa si poglej zadnji prosti spis JPD v tem časopisu. Lahko me držiš za besedo, Janković bo dobil okoli 30%, najmanj toliko ljudi je v državi nepopravljivo idiotskih kao "levičarjev", v spletu okoliščin bo teh 30% lahko že dovolj za mandatarski položaj, nomenklatura pa bo tako ali tako z vsemi svojimi sateliti dobila 50+%.
> > >
> > > Janković bo dobil 30% v Ljubljani, v Sloveniji pa čez 15% težko.
> > > Virant bo zagotovo vzel del glasov Janši, po drugi strani pa bodo zanj volili tisti, ki za Janšo ne bi, hkrati pa tudi Jankovića nočejo.
> > > Res pa je, da tudi jaz predvidevam, da bo Türk podelil mandat Jankoviću, če bodo njemu prijazne stranke imele skupaj več sedežev kot SDS.
> > > Potem je samo vprašanje cene, ki jo bo postavil (Jankoviću) Virant in fešta se bo začela :-/
> >
> >
> > Delaš račune brez krčmarja. Ni še dokončno, kdo vse bo sodeloval na volitvah. Karte se lahko še hudo premešajo, saj so ljudje siti starih obrazov. Poskus ponarejanja rezultatov pa bi se v sedanji eksplozivni atmosferi lahko zelo slabo končal.
>
> No saj vsi skupaj delamo račune brez volilcev vse dokler ne bodo prešteti glasovi po volitvah 4.12.
> Za samo ponarejanje pa imajo po mojem že zelo utečene postopke, vprašanje je samo, kako daleč bodo šli.
> Da bi se pa narod uprl Jankovićevi izvolitvi pa ne verjamem.


Med verjeti in vedeti je velika razlika.
Da ne boste presenečeni.

Za preusmeritev toka v smeri rešitve je potrebna trda roka.

To bodo opravičevali s krizo, večina ljudi pa tako ne razume situacije ali pa ima od tega koristi (delo na črno in se počuti sokrive), nižji sloji pa pravijo da jim gre solidno (socialni transferji).

Mimogrede včeraj so v sosednji hali delili socialne pomoči Romom. Zaposleni naokrog so samo gledali in se ironično smejali. Komentarji glejte s kakimi avti se vozijo in kako so oblečene. (oni pa delajo za praktično enak denar (ni dodane vrednosti) kot ga Romi dobijo brez dela - zakaj bi delal). Menim da gre za podkupovanje dela volilnega telesa.

Da nadaljujem, Jankovič je dovolj brezkompromisen in sposoben za najostrejše reze. Pri tem ga bo finančno/politični sektor podprl.
V kolikor bo prehudo pa bo Evropa z finančnimi injekcijami ublažila upore.
Menim da imajo naštudirane socialne skupine in nam načrtno znižujejo standard.

Ko si pa na tleh pa več nič ne moreš. Istočasno se bo stopnjevala policijska represija.

Smo zelo blizu prehoda, kot sem že večkrat omenil NOVODOBNO SUŽNJELASTNIŠTVO.

Danes moram odpremiti projekt, katerega že zamujam, pa tudi na shod ne morem priti. Žal.

Strani: 1 2 3 4 5