Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: forum 3 - lov na napake do 31.1.2010

Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 22

anon-1670 sporočil: 14.712
[#696990] 29.01.10 17:19 · odgovor na: anon-166829 (#696967)
Odgovori   +    3
[Pia]
> [Maj]
> Zanimivo, meni je pa popolnoma brez zveze pisat stvari v katerih bi se vsi strinjali z mano.
Maj, nisem ti hotela odgovriti, ker sem si rekla, da v to rubliko ne bom več pisala, če se mi ne bo zdelo nujno potrebno.
Mi je pa všeč tale tvoj stavek in se popolnoma strinjam z njim.
Nič ni bolj dolgočasnega od enoumja.
Čeprav pa tudi paše, da se vsaj kdaj pa kdaj, tako lepo v celoti s kom strinjaš.
anon-166829 sporočil: 5.290
[#697136] 29.01.10 21:10 · odgovor na: anon-1670 (#696990)
Odgovori   +    4
[Maj]
> [Pia]
> > [Maj]
> > Zanimivo, meni je pa popolnoma brez zveze pisat stvari v katerih bi se vsi strinjali z mano.

> Maj, nisem ti hotela odgovriti, ker sem si rekla, da v to rubliko ne bom več pisala, če se mi ne bo zdelo nujno potrebno.
> Mi je pa všeč tale tvoj stavek in se popolnoma strinjam z njim.
> Nič ni bolj dolgočasnega od enoumja.

Čeprav pa tudi paše, da se vsaj kdaj pa kdaj, tako lepo v celoti s kom strinjaš.
Tudi s tem se strinjam. Bom pa preverila, ali nimam morda vročine.

Uživaj Maj,

Pia
anon-1670 sporočil: 14.712
[#697149] 29.01.10 21:28 · odgovor na: anon-166829 (#697136)
Odgovori   +    1
[Pia]
> [Maj]
> > [Pia]
> > > [Maj]
> > > Zanimivo, meni je pa popolnoma brez zveze pisat stvari v katerih bi se vsi strinjali z mano.
>
> > Maj, nisem ti hotela odgovriti, ker sem si rekla, da v to rubliko ne bom več pisala, če se mi ne bo zdelo nujno potrebno.
> > Mi je pa všeč tale tvoj stavek in se popolnoma strinjam z njim.
> > Nič ni bolj dolgočasnega od enoumja.
>
> Čeprav pa tudi paše, da se vsaj kdaj pa kdaj, tako lepo v celoti s kom strinjaš.

Tudi s tem se strinjam. Bom pa preverila, ali nimam morda vročine.

Uživaj Maj,

Pia
Uživaj tudi ti.

Pa bodi vesela, da imaš vročino, ker če je ne bi imela vsaj 35 stopinj bi bila huda kriza.
anon-166829 sporočil: 5.290
[#698017] 31.01.10 14:16 · odgovor na: anon-1670 (#697149)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: anon-166829 31.01.2010 14:21
[Maj]
> [Pia]
> > [Maj]
> > > [Pia]
> > > > [Maj]
> > > > Zanimivo, meni je pa popolnoma brez zveze pisat stvari v katerih bi se vsi strinjali z mano.
> >
> > > Maj, nisem ti hotela odgovriti, ker sem si rekla, da v to rubliko ne bom več pisala, če se mi ne bo zdelo nujno potrebno.
> > > Mi je pa všeč tale tvoj stavek in se popolnoma strinjam z njim.
> > > Nič ni bolj dolgočasnega od enoumja.
> >
> > Čeprav pa tudi paše, da se vsaj kdaj pa kdaj, tako lepo v celoti s kom strinjaš.
>
> Tudi s tem se strinjam. Bom pa preverila, ali nimam morda vročine.
>
> Uživaj Maj,
>
> Pia

Uživaj tudi ti.

Pa bodi vesela, da imaš vročino, ker če je ne bi imela vsaj 35 stopinj bi bila huda kriza.
Ne skrbi, marsikdo na tem forumu, bi me z veseljem ogrel na tisoč, tisoč dvesto stopinj.
***************************************** ************************

Črt in Gustel sta prva. Včeraj mi je zopet nekdo nabil 250 minusov, pa je to za njiju super stvar. Ponavljam, če bi se to zgodilo komu drugemu, bi že mrzlično iskala, kako popraviti zadevo.

Vsekakor je bolje, da mi ne odgovarjaš več, ker si potem tudi ti takoj deležen toče minusov.

Mislim, da se bom za nekaj časa vzdržala odgovorov tudi sama, dokler nisem prepričana, kdo mi tako vneto deli po več sto minusov naenkrat.

Uživaj,
Pia
anon-1670 sporočil: 14.712
[#698112] 31.01.10 18:39 · odgovor na: anon-166829 (#698017)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-1670 31.01.2010 18:42
[Pia]
> [Maj]
> > [Pia]
> > > [Maj]
> > > > [Pia]
> > > > > [Maj]
> > > > > Zanimivo, meni je pa popolnoma brez zveze pisat stvari v katerih bi se vsi strinjali z mano.
> > >
> > > > Maj, nisem ti hotela odgovriti, ker sem si rekla, da v to rubliko ne bom več pisala, če se mi ne bo zdelo nujno potrebno.
> > > > Mi je pa všeč tale tvoj stavek in se popolnoma strinjam z njim.
> > > > Nič ni bolj dolgočasnega od enoumja.
> > >
> > > Čeprav pa tudi paše, da se vsaj kdaj pa kdaj, tako lepo v celoti s kom strinjaš.
> >
> > Tudi s tem se strinjam. Bom pa preverila, ali nimam morda vročine.
> >
> > Uživaj Maj,
> >
> > Pia
>
> Uživaj tudi ti.
>
> Pa bodi vesela, da imaš vročino, ker če je ne bi imela vsaj 35 stopinj bi bila huda kriza.

Ne skrbi, marsikdo na tem forumu, bi me z veseljem ogrel na tisoč, tisoč dvesto stopinj.
************************************************** ***************

Črt in Gustel sta prva. Včeraj mi je zopet nekdo nabil 250 minusov, pa je to za njiju super stvar. Ponavljam, če bi se to zgodilo komu drugemu, bi že mrzlično iskala, kako popraviti zadevo.

Vsekakor je bolje, da mi ne odgovarjaš več, ker si potem tudi ti takoj deležen toče minusov.

Mislim, da se bom za nekaj časa vzdržala odgovorov tudi sama, dokler nisem prepričana, kdo mi tako vneto deli po več sto minusov naenkrat.

Uživaj,
Pia
Evo jaz sem ti dal za tolažbo na zadnjih 30 postov plus.

Sem pa že večkrat povedal, da je ocenjevanje butasto, prispeva le k temu, da se na forumu napiše še več bedarij kot bi se jih brez ocenjevanja.

Povrhu ocena ne pomeni ničesar.
Lahko pišeš tako kot je mnenje večine in boš bolje ocenjen, lahko pa pišeš kaj pametnega in boš slabo ocenjen zato, ker ni takšno mnenje večine.

Lahko pa ti tudi ocene nabija kak bebec, ki se namenoma stokrat registrira samo zato, da daje ocene in si potem samo zaradi enega bebca vedno ocenjen slabo ne glede na to kaj pišeš.

Ampak ukinili butastega ocenjevanja pa žal ne bodo nikoli, ker jim povečuje obiskanost strani.
Lp
anon-166829 sporočil: 5.290
[#698157] 31.01.10 21:03 · odgovor na: anon-1670 (#698112)
Odgovori   +    6
[Maj]
Ampak ukinili butastega ocenjevanja pa žal ne bodo nikoli, ker jim povečuje obiskanost strani.
Lp
Jaz sem pa ravno hotela zopet protestirati, da mi je nekdo začel sedaj pa pluse limati.

Maj, ne bom se ti zahvalila za pluse, ker ne tekmujem za najbolj priljubljeno osebo na forumu.

Tako ocenjevanje je butasto in ne služi ničemur. Čeprav jaz nisem proti ocenjevanju. Zdi se mi zanimivo, ko vidim, kako različna mnenja imajo ljudje o isti stvari. Z ocenjevanjem tudi izveš, kateri post je bolj pritegnil ljudi, čeprav tudi to ni merodajno.

Sem pa proti temu, da se lahko ocenjuje sto, dvesto sporočil, kar na profilu. To je namenjeno samo nagajanju, če ti nekdo ni všeč. Poleg tega smo na forumu vsi anonimni. Če že ocenjujemo, naj se vidi, kdo je koga ocenil, pa se bo videlo tudi, kdo nalašč ocenjuje slabo. Prejšnje ocenjevanje je bil vsaj malo pokazatelj zanimivih postov. To ocenjevanje sedaj, je pa idiotizem brez primere. Namenjeno je samo temu, da bo Gustl spustil svoj famozni FQ - foolish quotient, in vsi norci bodo vzklikali od vzhičenja!

Najbolj me pa moti, da bi, če bi se zgodilo komu drugemu in bi dobil v enem večeru 2000 minusov, Črt takoj poskočil in rešil zadevo.
anon-182880 sporočil: 818
[#698266] 31.01.10 23:38 · odgovor na: anon-166829 (#698157)
Odgovori   +    0
Kaj pomeni FQ:50?
anon-166829 sporočil: 5.290
[#698291] 01.02.10 00:04 · odgovor na: anon-182880 (#698266)
Odgovori   +    7
[Rothschild]
Kaj pomeni FQ:50?
Trenutno to, kar bo pomenilo, čez kako uro, ko bo Gustl zagnal svoj izum; nič!

Finesse Quintessential
anon-1670 sporočil: 14.712
[#698329] 01.02.10 02:25 · odgovor na: anon-182880 (#698266)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-1670 01.02.2010 02:31
[Rothschild]
Kaj pomeni FQ:50?
Fakju oz. po domače bo to neka glupa splošna ocena, sestavljena verjetno iz povprečne ocene, število ocen, število prijateljev, ignorirancev, pa vsakič, ko boš pohvalil Finance, ta forum ali Frankla se ti bo pripisala točka več,....

V glavnem je to ena velika neumnost za katero je škoda vsakega časa.
Še posebej sedaj, ko smo šli iz foruma 2.1 nazaj na forum 1.11 in bi forum rabil cel kup drugih popravkov, izboljšav, da bi vsaj dobili forum 2.2

Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 22