Zasebnost

Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 11

anon-263608 sporočil: 2.327
[#1492538] 15.12.11 23:50
Odgovori   +    0
torej nimamo moznosti dostojnega prezivetja. te volitve so bile strel v prazno . iz dezja pod kap ali pa domace v se vecji drek . res smo beden narod. ........
anon-201490 sporočil: 845
[#1492733] 16.12.11 08:09 · odgovor na: nagolici (#1491534)
Odgovori   +    2
Svoje menje lahko napišete, vendar ne kot njegov volilec! Ali nas je izdal ali ne bomo pač odločali tisti, ki smo ga volili!
anon-201490 sporočil: 845
[#1492734] 16.12.11 08:09 · odgovor na: nagolici (#1491534)
Odgovori   +    0
Svoje menje lahko napišete, vendar ne kot njegov volilec! Ali nas je izdal ali ne bomo pač odločali tisti, ki smo ga volili!
anon-201490 sporočil: 845
[#1492738] 16.12.11 08:11 · odgovor na: nagolici (#1491534)
Odgovori   +    1
Do svojega mnenja imate seveda vso pravico vendar ne kot njegov volilec, če ga niste volili. Ali nas je izdal ali ne bomo ocenjevali tisti, ki smo Viranta volili!!!!
anon-117115 sporočil: 829
[#1492871] 16.12.11 09:28
Odgovori   +    3
Zadetek v polno, SKovac! In: Zelo se strinjam s komentarjem coga 15.12. 23:50. Izgleda, da je imel JJ prav, ko je govoril o ponovnih predcasnih volitvah!
nagolici sporočil: 1.678
[#1493955] 16.12.11 16:59 · odgovor na: anon-201490 (#1492738)
Odgovori   +    2
Ne, Viranta (tako kot vse ostale) bomo ocenili vsi. Saj bo(do) v vladi Slovenije soodgovorni za naš boljši, ali slabši jutri. Lahko se bodo držali obljub, ali jih poteptali. Vsak, ki je šel volit ima pravico do kritike in pohvale odvisno od dejanj in drže!!!
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1495208] 18.12.11 08:00 · odgovor na: anon-166232 (#1491965)
Odgovori   +    0
[COP]
> > Kot ste že sami zapisali, v politiki ni milosti. Sem izkusil, ko sem leta 2004 dal glas SDS z enim samim namenom - sprememba politike, katera je temeljila na klientelizmu in tovariškem kapitalizmu. Že kmalu mi je postalo jasno, da se klientelizem in tovariški kapitalizem nadaljuje, le osebe so se zamenjale. Kar mi je dalo vedeti, da v politiki res ni milosti, so samo lastni interesi. In ti vedno prevladajo, ne glede na vse. Get over it.

> Aleister
> Torej, ali praviš, če gre Virant k Jankoviću, da gre na svoje?

Ne. Je že na svojem.

> Glede na to, da te nič ne moti, da je Pahorjeva vlada zapravila 9 milijard evrov in ni nič naredila za državo s tem denarjem, celo uničila je del gospodarstva in spravila 100.000 ljudi ob delo, ti ni za verjeti, da sei res volil SDS leta 2004-2008.

Me moti.

>Pa tudi, če bi jih volil, je dejstvo, da je imela SDS v celem poosamosvojitvenem obdobju najboljši rezultat v gospodarstvu. Naš BDP je narasel na 91% nemškega BDPja. Delo so imeli pa vsi, ki so hoteli delati.

Najboljši rezultat v gospodarstvu je imelo gospodarstvo.

>Pa nas danes poglej kje smo.

Danes ima gospodarstvo slabše rezultate.

>Očitno se za zavzemaš za revščino in korupcijo, drugače ne bi nabijal po SDSu in hvalil mafijcev.

Ne zavzemam se za revščino in korupcijo. Ne hvalim mafijce.

Še kakšno vprašanje?
Iz mojih trdilnih stavkov si naredil kot da so vprašanja. Skupaj si zmontiral moje in svoje besedilo tako, da samo midva veva kaj si ti zapisal in kaj jaz. V glavnem so tvoja vprašanja in tudi odgovori. Zakaj se pogovarjaš na tak način z menoj, saj ne rabiš mojega mnenja, če je tvoje za oba dovolj?
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1495214] 18.12.11 08:11 · odgovor na: anon-208381 (#1491963)
Odgovori   +    0
[charlestone]
Zato pa imamo danes možnost preveriti nekatere očitke politikom kar preko spleta, in sicer:

1. Komisija za preprečevanje korupcije:
www.kpk-rs.si/
In tudi to:
www.kpk-rs.si/sl/nad...ije/mnenja

2. Računsko sodišče RS:
www.rs-rs.si/rsrs/rs...d?openForm

in verjetno vas posebej zanima še to:
www.rs-rs.si/rsrs/rs...550047D1A9
Hvala za linke. Strokovno usposobljeni in profesionalno angažirani varuhi ustavno zagotovljene enakopravnosti si lahko po teh podatkih ogledajo ali komisije ustrezno ukrepajo.
Zame pa je merodajen podatek, da Janša odgovarja pred sodiščem kar naprej, Janković kot največkrat ovaden državljan RS pa nikoli. Imaš kakšen link zakaj je tako? Aja, pa še to mi povej, zakaj v tej državi lahko s pravom "rokujejo" po državnih uradih sociologi, informatiki, fdvjevci, novinarji, in vsi po vrsti, samo pravniki se ne smejo ukvarjati s pravom? Ti se morajo ukvarjati z drugimi stvarmi. Zakaj? Lep pozdrav!
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1495216] 18.12.11 08:16 · odgovor na: anon-124411 (#1491910)
Odgovori   +    0
[bobanduras]
> [Aleister]
> > [charlestone]
> > G. Kovač je težek ekonomski teoretik za vsakdanjo rabo. Ni mi pa jasno, ali hoče povedati, da ne potrebujemo vlade.
>
> Prevod: Ne potrebujemo Jankovićeve vlade. Mafija povzroča revščino večine v državi.

Kdo si pa ti za en faktor, da negiraš voljo večine volilcev? (najbolj pametna, press).
Aha, ali ti hočeš, da se odpovem ustavni pravici do svobode govora s podtikanjem, da negiram voljo večine volivcev? No, najprej volivci Jankovića poskrbite, da bodo vse ovadbe proti Jankovićem stekle neovirano skozi sodni postopek, potem pa ti govori o negiranju. Ustava jamči za vse enako obravnavo pred zakonom, ne pa da se nekateri skrivajo pred zakonom za svojimi političnimi (beri mafijskimi) botri in ne odgovarjajo za svoja protizakonita delovanja (beri več desetlena plenjeja).
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1495230] 18.12.11 08:44 · odgovor na: (#1491825)
Odgovori   +    0
[denac]
> [Aleister]
> > [denac]
> > Državljani Republike Slovenije so storili zgodovinsko napako, da so "volili" Jankovića. Tako hudega ZGODOVINSKEGA kiksa v zgodovini samostojne Slovenije še ni bilo.
> >
> > Slovenci, v prihodnosti ne CVILITE, ampak POŽRITE, kar ste si skuhali! BUTLNI!!!!!
>
> Žal bomo morali to požreti tudi tisti, ki nismo nič skuhali. Pa še Pahorjeve kuhnje nismo uspeli niti začeli požirati.

Pozdravljena! Ker te takoj po volitvah ni bilo nič slišati, sem sem mislil, da te je volilni izid tako razočaral, da si odpovedala sodelovanje na forumu.
Ja, bedarije sfuzlanih volilcev bomo morali prenašati vsi. Na žalost. Zdaj se lahko marsikaj hudega zgodi, pa zopet bomo morali vsi prenašati posledice. Samo upam lahko, da Janković ne bo dolgo. Pesimizem: potem bo pa zopet Kučan uveljavil svoje "vizije".
Volitve me niso razočarale, ker sem uvidela, da glasovanje doseže samo tehnično opremljene ljudi (računalnik, telefon), ostali pa niso zajeti. Poleg tega se je Janković osebno dobival z volivci kot s sebi enakimi, pil z njimi čaj, jim gledal v oči, jim v oči lagal, da bomo imeli 4% gospodarsko rast, jih trepljal po ramenih in rokah, kar ljudje najbolj cenijo, bolj od vsakega akademskega česnanja. Ljudem je najlaže govoriti, kako bo vse lepo in fajn, pa ti naši ubogi ljudje kar verjamejo, čeprav je bil Pahor dobra šola, da ima laž 9 milijard dolge roge in nasadi naivne slovenske volivce, da plačujejo elektiriko, bencin, ogrevanje in še kaj vsaj 100% več. Jaša tega na žalost ni počel.
Pa tudi sem v zadnjem prispevku pred voltvami napisala, da se zgodovina ponavlja, da bodo volivci zopet rezultat razpolovili točno na polovico, tako da volivci pravzaprav nočejo sprememb. In točno to se je zgodilo. Nek forumaš je to razložil tako, da se pravzaprav volivci ne znajo odločiti, kdo ima boljšo varianto levi ali desni. Kar je neumno, ker so levakarji že v 16 letih vladanja dokazali, da so porazni oblstniki. Najhujši je bil pa Pahor. Volivci nekako nočejo razumeti, da nam je najbolje šlo pod Janšo. Je pa tudi dovolj primerov, da so pod Janšo levaki vsepovsod zatirali ljudi, kjer so le mogli, da bi ljudje mislili, kako je Janša zatiralen. Očitno jim je uspelo.
Oglasila se pa nisem, ker so mi virusi zablokirali računalnik in so rabili serviserji kar nekaj dni, da so mi ga očistili. So rekli, da take svinjarije še niso videli. Drži se. Vseeno nam gre na bolje, ker pred desetimi leti se nismo upali tako javno pogovarjati.
Če bi imela računalnik pred volitvami bi napisala, da so levakarji zapufali do platfona državljane, državljanom pa to očitno ni dovolj in hočejo še. Še bodo dobili lekcije od levarjev. Še enkrat lep pozdrav.
anon-187668 sporočil: 5.835
[#1495531] 18.12.11 14:26 · odgovor na: anon-178479 (#1495230)
Odgovori   +    0
[Aleister]
Oglasila se pa nisem, ker so mi virusi zablokirali računalnik in so rabili serviserji kar nekaj dni, da so mi ga očistili. So rekli, da take svinjarije še niso videli.
Kako to misliš, da so serviserji kar nekaj dni rabili, da so očistili tvoj računalnik? Najbolje je, če imaš shranjeno zrcalno kopijo sistema in podatkov. V tem primeru dobiš delujoč računalnik prej kot v eni uri. Če pa nimaš kopije in je potrebno formatiranje in ponovna naložitev in nastavitev, pa traja nekaj ur, nikakor pa ne nekaj dni.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1496165] 19.12.11 08:16 · odgovor na: anon-187668 (#1495531)
Odgovori   +    0
[menim]
> [Aleister]
> Oglasila se pa nisem, ker so mi virusi zablokirali računalnik in so rabili serviserji kar nekaj dni, da so mi ga očistili. So rekli, da take svinjarije še niso videli.

Kako to misliš, da so serviserji kar nekaj dni rabili, da so očistili tvoj računalnik? Najbolje je, če imaš shranjeno zrcalno kopijo sistema in podatkov. V tem primeru dobiš delujoč računalnik prej kot v eni uri. Če pa nimaš kopije in je potrebno formatiranje in ponovna naložitev in nastavitev, pa traja nekaj ur, nikakor pa ne nekaj dni.
Nimam zrcalne kopije. So rekli, da so poiskušali zbrisati viruse s tremi protivirusnimi programi. Ker niso prijeli, so formatirali računalnik. Za to so potrebovali tri dni. Verjetno nisem bila prednostna stranka, res pa so delali tri ure, ker so jih toliko računali.
Saj veš, da v zdravstvu uluge čakaš nekaj mesecev. To je verjetno zato, ker je že vse vnaprej plačano. Denar porabijo za svoje privatiziranje zdravstva, za plačnike paciente pa ga zmanjkuje in moramo čakati na vrsto. Nikoli pa ne zmanjka stotisočev evrov za razne prilepljence na proračun, ki se potem fucajo z stotisoči evrov preko čudnih računov, vozijo v mercedesih in ostajajo milijonski dolžniki svojim upnikom desetletja. Kdor ne spada med take priviligirance čaka.
Še dobro, da serviserji rabijo denar in ga dobijo šele po opravljenem servisu. Če bi ga dobili vnaprej, bi se čakalo na njihove usluge mesece.
Hvala za opozorilo in skrb, zato prav lepo pozdravljen.
alfa55 sporočil: 2.730
[#1496541] 19.12.11 11:06 · odgovor na: anon-187668 (#1491415)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: alfa55 19.12.2011 11:07
[menim]
> [alfa55]
> Marx bi se v grobu obrnil, če bi izvedel da so komunisti zmagali in prevzeli oblast. On je govoril o večnem boju, ne o zmagi.

Kakšno mnenje pa je imel Groucho Marx o pripadnosti, o klubih in verjetno tudi o političnih strankah, pa je razvidno iz tega citata: "I don't care to belong to a club that accepts people like me as members."
O političnem prepričanju človeka ne smeš soditi glede na to v kateri golf klub so vpisani...
FIN-250582 sporočil: 592
[#1496665] 19.12.11 12:08
Odgovori   +    0
Viranta sem volil za to, da gre v vlado. Če tega ne naredi je izdal večino volilcev. Vsi namreč želimo, da sooblikuje slovensko politiko, kar v opoziciji ni mogoče. Upam, da ne bo poslušal debilnih nasvetov.
anon-187668 sporočil: 5.835
[#1496698] 19.12.11 12:28 · odgovor na: alfa55 (#1496541)
Odgovori   +    1
[alfa55]
> [menim]
> Kakšno mnenje pa je imel Groucho Marx o pripadnosti, o klubih in verjetno tudi o političnih strankah, pa je razvidno iz tega citata: "I don't care to belong to a club that accepts people like me as members."

O političnem prepričanju človeka ne smeš soditi glede na to v kateri golf klub so vpisani...
Seveda ne, če se pa kaj takšnega omeni, je treba obvezno zapisati tudi besedo: verjetno ;-)
anon-201490 sporočil: 845
[#1496870] 19.12.11 13:32 · odgovor na: nagolici (#1493955)
Odgovori   +    1
Ocenjujete ga lahko kolikor hočete, vendar če ga niste volili vas pač ni mogel izdati.
alfa55 sporočil: 2.730
[#1496973] 19.12.11 14:08 · odgovor na: anon-187668 (#1496698)
Odgovori   +    0
:)

Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 11