Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenija v \'\'narobesvetu\'\'

Strani: 1 2 3

najobj sporočil: 31.920
[#626448] 07.11.09 13:08 · odgovor na: (#626197)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 07.11.2009 13:17

KatjaJevšek je napisal(a):

 A je preprost tvoj svet..
Dupeliznike pohvališ, si ga še malček vmes zdrkaš, a kritike prečrtaš.. Kdo ti je že napisal, da bi s teboj na oblasti imeli enake spiske za rove in globače raznorazne?
Eeeee ... ti moj ektremistek mali. Tukaj šinfaš eno opcijo, a sam si najmanj enak. In tebi se zdi fino, pisati na libertinski forum?? Mah, ti in libertizem sta daleč narazen. Še tega ne razlikuješ, da tukaj pišemo AVATARJI (poglej google), ne pa imena in osebe. Še na najbolj preprosto zajebancijo okoli Katke, katere idejo si drkal in drkal dve forumaški leti, ne razumeš. In lepo ti napišem. Človek Shaman, operiran si od smisla za humor. Ali ti ga pa niti narodili niso.
Tvoje sodelovanje na forumu je monolog. Dialog je mogoč samo v smeri - jaz napišem, ti me pohvališ, jaz se skromno zahvalim. Česar več ne preneseš.
In zares. Najboljša kritika na tvoje egodrkanje je bila Najobijeva. Viš, z Najobijem sva se spičila pri prvem postu. Ma ga tule ocenim s *****, ko napiše, da si avtobusar firme Krstić i saradnici, na avtobusu brez zadnje desne kole, ki šiba po vukojebini u prafcu za Beograd. (če sem prav razumel, nej me popravi, če ne )
Poglej, človek božji. V zadnjih treh dnevih si se uspel skregati s kakimi petimi, vključno z glavnim adminom, ki te je dal na ignore. Boš rekel - so fuckin what, disis ridikiles, isnot majfolt. A res ne? Vprašaj se.
In dokler boš šinfal druge,sam pa šitosaril z največjimi neumnostmi, potem pač pričakuj, da boš imel oboževalce samo še med tistimi, ki tvojega drkanja ne preberejo, ker, ali ne znajo dobro brati, ali si fakin predolg.
Je pa nas ene par, ki se v soforumaše zamislimo. Ki uživamo in doma, pred ekranom, zaploskamo originalnemu in osmišljenem pristopu Purija. Svojstvenemu, ma občutenem pristopu Doba. Kristalno jasnem in definiranem pristopu s8t. Neverjetno zajebantskem in pronicljivem pristopu Sivega. Itd, itd... Viš, med njimi si kot ena dolga, predolga lajna. Ki stalno poje tisto eno in enako: reeeeeeevoooolucijjaaaaaaaa, itd...
Ma kaka jebena revolucija, Shaman. Tuki te ne čitajo mone. Ampak cvet kritičnega libertinskega bralstva z internetom. Za tiste ostale si omisli buggija in opico. Pa še to ne bi zneslo. Dokazano. (na žalost)

pridigar  LPP
 
... khmm, verjetno sem tu jaz omenjen, zato te bom popravil, kot si želiš ... genialnega srbskega (!) filma Ko to tamo peva se je v tistem primeru spomnil shaman in ne jaz ... moj "shamanov" avtobus je imel sicer povsem enako* strukturo potnikov, le premetavalo ga je iz drugih razlogov kot tiste Pavletove in Aleksandrove ...


* kar pomeni, da nismo "izvoljen narod" niti Slovenci, kot očitno misliš ti ... niti Srbi, kot mislijo nekateri podobni manijaki v Srbiji ... khmm, ali pa smo "izvoljeni" oboji, kakor tudi vsi narodi po svetu ... bi dodal sam ...


P.S.: nisem ti nič "pomagal", a ne ? ... pa nič narobe, saj ti tudi nisem hotel ... čeprav se s shamanom v marsičem ne strinjam ... predvsem me motijo "previsoki vrtljaji", s katerimi "vozi" svoj "avtobus" po tem forumu ... no, ja ... pa njegov pogled na WWII vsebuje tudi malo preveč "umetniške svobode" za moje pojme ... ampak v tej "tvoji" temi MI VEČ - VI(ONI) MANJ pa se s shamanom ne bi mogel strinjati bolj, kot se ...
anon-117115 sporočil: 829
[#626565] 07.11.09 18:15
Odgovori   +    0
SLO je tam, kjer je, zaradi tega, ker ima prevec -
ketik!!!
anon-195618 sporočil: 1.141
[#626596] 07.11.09 20:16 · odgovor na: anon-91864 (#626503)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-195618 07.11.2009 20:20

shaman je napisal(a):
KatjaJevšek je napisal(a):

 Ti kolega pa tako in tako veš, da med nama ni problem toliko v ideji, kot v razumevanju. Še nekaj. Žalostno je, da Šaman veliki zmeraj, ko je v problemih, vključi tvojo ploščo. Ob tem mi pade nekaj na misel.
Da ni tale naš Šaman, skupaj s Hitosom, samo nekakšna internet verzija nagnjusnega ventil Tofa? S tistimi neprebavljivimi neduhovitimi nebulozami v enih hajzlpajzl cajtungih?
Ajej, ajej. Tole bi bila pa žalostna ugotovitev, Gusta..

pridigar LPP
  Auuuuuuuu, bre, MOJ kume (bifši), a jes'TI vid'o šta tvoj 4UuuuuUMSKI narod(?) kaže(?)
xexexe 'bemti, ali da tebe jedan pop zajebe nebi moglo da tisedesi pod komunajzaRIMA (dok si prebiomali) ....

vi'š KAKO ga je emancipicirala tvoja JuEsEJ pa je već "dojeo" da ti-mene nisi "šitlistirao" , nego si moje dis-kurce presnimio na CD , pa jih "rabiš v samoobrambi" , jeb'ote, as ti stvarno takva jedna ku(r)kavica, pa mora da ti pomaže jedan xitos, kitos, šitos, i po najnovijem tvojem prijatlu-prdi-garu HITOS, .... auuuu, pasampost'o HIT-O-SOVINA, jebote tvoj Allah ....
KatjaJevšek je napisal(a):
..... Žalostno je, da Šaman veliki zmeraj, ko je v problemih, vključi tvojo ploščo. Ob tem mi pade nekaj na misel.
Da ni tale naš Šaman, skupaj s Hitosom , samo nekakšna internet verzija nagnjusnega ventil Tofa?
pridigar LPP ....
pridigar LPP .... XEXEXE .... LPP = Long Play Ploča ....  LP ploča ''Vjeran pas''
http://img156.imageshack.us/img156/3825/kudidijo ti.jpg
http://www.bastabalkana.com/wp-content/uploads/2 009/06/rokeri-s-moravu-1984-lp-dinastija-300x300.j pg
PS
kako ti ono beše napischao.: "šta sve p**** rodi(?)
__________________________
P**** pička = ploča .... xexexe
PPS
____________________________________________
Χ Ι Τ Ο Σ,    Γερμανικ&# 940; πυκνότερ&# 959;υ, φιλόσοφο&# 965;, ποιητή
anon-195618 sporočil: 1.141
[#626652] 08.11.09 01:29 · odgovor na: (#626623)
Odgovori   +    0

KatjaJevšek je napisal(a):

 
či či či či či či ... či či či či či či či ... či či či či či či či ... itd ...
chicken..
chicken...
chicken....

LPP
 
čičičičičiccccckkkk k1 ....a TITO sebi delaš reklamo (lecnerpress) .... naš'o si koga da kopiraš,hehehe
http://disney-clipart.com/Chicken-Little/Disney- Chicken-Little.jpg

Pa, jebote, vidim da znaš "brati", ali razumeš en Q****/quadrat, pa pošto si Fuk.si-analno nepismen, ne znaš odgovoriti, već samo "mucccccaš" misleći da si "ispao" pametan (ispao si ti iz Du5a, ako se ne varam), pa da texet nebi bio pun (kao tvoj) eve ja ćem da gi produžim ....

1.)  english "chicken" = po balkanski "jebi se" ....xexexe

The one word that can be used to answer all the questions in the universe . ... (поготов о што на моје текстов& #1077; немаш одговор& #1072;, лажовчи& #1085;о прди-гар ска) .... Whenever someone asks you something about anything, and you dont care what the answer is, want to confuse someone, the question doesnt mean anything to you,or something to say without using any brain power, just say "chicken!"
http://www.trancewave.com/novalounge/blog/images /chicken.suit.jpg
http://www.michaelbarrier.com/Commentary/Chicken _Little/Chicken_Little.jpg

Али пошто си ти Катја Јеби-шеи к за тебе је боља увозна варијан& #1090;а са Далеког Истока
2.)  Chinese metaphor for prostitute .
A woman who gives lots of oral sex, in this sense it's short for "chicken-head" or "chicken-neck"

eeeee, jeb'o te shaMONA ....
....pa za TO nisi trebao da ideš čak u Ameriku da bi naučio, Engleska je mlogo B-liže, a i ovde na forumu si mogao da saznaš, SAMO treba da pitaš.
Možda sise usr'o da ti se nebi desilo ono "ko pita, upala mu kita, da više ne pita" .... pa to nije niti problem za tebe dvopolca, jerbo tito i tako sleduje iako se ti tunaka mlogo opireš, a ne znaš da "koj' se opire, dublje će mu uđe" (Balkan press) a vidim da ti zdravo mnogo VOLeš tija Balkan.si 

....svašta p**** rodi (sha-mona-press) ... što će reći "blesavi roftar iz Prlekije" .... iako ja nešto summ-njam-njam, s obzirom na obzir da se obziri ne uzimaju u obzir (na totem 4Umuuuuu) i da rado koristiš izraz "bači" (shaman bači), pa bi pre rek'o da si ti negde vrlo B-lizo shalamantu, tamo negde oko granice tvoje bivše domovine K&K Österreich-Ungarn, i KAKO.si Mađaricama mlogo "smradil" jednostavno su te "fuknule" preko granice da nama ovde nastaviš sa sranjem (pa zašto baš na OVOM forumu, jeb'o te atikrist nacistički(?))

3.)  A term used to describe a young (generally gay) male; often used with connotations of twink.
As to ti mislio na sebe, prdi-gar (gar = saje) .... balkanpress .... 

4.)  Chicken = а kilogram of cocain. Dealers started calling kilos "birds" which then evolved into "chicken."
па си сада продао и Катју Блонд, и ник, и "тwink" за кокаин = чикен, пиздо наркома& #1085;ска (или ако 'оћеш она је продала тебе, курва наркома& #1085;ска )
Ampak nič bat, imamo mi LEK (vidi priponko, če znaš odpret) za takšne, in JA(z) ti bom stal ob strani (tudi ti bom varoval hrbet, se razume)
PS
Dok si "bio u Ameriku" tvoja, kako je ti zoveš "Ka(t)ka" je izva-lila da jeblond, pa važi i ono pod toč.2.)
pa pischesch josch schamann-o-moni-jussu
Tuki te ne čitajo mone. Ampak cvet kritičnega libertinskega bralstva z internetom . ... UF, jebote, a ti sebe stvarno smatraš za cvet(?)
Ja bi pre rek'o da svi znamo KAKA si ti "cvećka" .... šta ti kažeš NA.TO .... (?)
BTW
T.W.I.N.K. "Teenage, White, Into No Kink."
________________________________________________ _
ΛΠ .....ΨΗΕΕΤΟΣ, κυνηγός και κρεοπωλε&# 943;α (εξολοθρε& #965;τής)
anon-19718 sporočil: 3.853
[#626669] 08.11.09 08:52
Odgovori   +    0
Skozi kakšna očala tale Alan Hilburg gleda Slovenijo ? Dioptrije sigurno nima prave. Že z Voltairom je popolnoma zgrešil. Mislim, da v teh slovenskih Butalah ne bo našel razumnega razmišljanja. Tako, da se vsa njegova razmišljanja že na tem dejstvu podrejo kot hišica iz kart.
anon-211982 sporočil: 42
[#626781] 08.11.09 14:01
Odgovori   +    0
evo nekaj za izboljšanje dioptrije avtorja.Osvežimo spomin in poglejmo v DNEVNIK, sobota 12.aprila 2008 in se zamislimo :

… intervju Darja Novak Krajšek, okrožna sodnica, vodja gospodarskega oddelka na okrožnem sodišču v Ljubljani, članica glavnega odbora Slovenskega sodniškega društva - citiram:

" Do vlade je vselej kritična, na shodu odločno in jasno pove, da predstavniki zakonodajne in izvršilne veje oblasti nimajo interesa, da bi bilo slovensko pravosodje učinkovito in kakovostno. Poudarja da jo kot sodnico veže sodniška molčečnost in ne sme razkriti tistega kar vidi v svojih spisih. V njih pa vidi marsikaj o zelo pomembnih ljudeh v tej državi in o tem kakšne posle so sklepali. Za vsak primer je nekaj listin spravila na varno." ! ! ! ! ( Halo gospod Zalar! )

In dalje: ... "Če vse skupaj povežemo, lahko ugotovimo, da je izvršni oblasti pravosodje moteče zato, ker bo prav njih tako pravosodje najprej udarilo po prstih. Da ne bo pomote, mi ne mislimo, da je trenutna oblast do sodnikov najslabša, doslej enako slaba je bila prejšnja in tudi predprejšnja....«

…in dalje :«Ves čas imamo težave s kadrovanjem.Spisi se, ker sodniki nenehno odhajajo drugam, prelagajo na druge. Višja sodišča prevečkrat vračajo posamezne zadeve nazaj na prvo stopnjo, namesto, da bi razsodila n drugi stopnji. Naša sodna praksa postaja zmerom bolj NEPREDVIDLJIVA. Vrhovno sodišče bi moraloposkrbeti za enotno sodno prakso. Na sodne zaostanke vsekakor vpliva tudi naša nestabilna zakonodaja. Zakone namreč spreminjamo čez noč....«

...in dalje, citiram : ... "Takih je malo (kot je ona sodnica Darja Krajšek, op. p). Jaz le govorim na glas to, kar večina pravosodja misli (!). Izpostavila sem se zato, ker mislim, da si to lahko privoščim. Lahko mirno ostanem brez službe. Imam namreč srečo, da imam moža, ki ima dobro službo in bi me lahko preživljal. (!)«

HALO GOSPD ZALAR ! HALO GOSPOD TESTEN! Gospodje, to ni izjavila čistilka Fata iz Bosne, ki pometa na naši firmi. To je izjavila gospa Darja Novak Krajšek, vodja gospodarskega oddelka na okrožnem sodišču v LJUBLJANI. In članica glavnega odbora slovenskega sodniškega društva ! HALO GOSPOD PAHOR! Halo gospod Bučar! Kaj naj ta narod katerega predniki, konjski hlapci, sobarice in kostanjepeki z Dunaja, stori ob tem kar je tu povedano? Naj se začne učiti nemščine in naj zaprosi Švedsko da se ga jutri pod nujno okupira ?

Pa še radoveden sem postal : Kakšno dobro službo ima mož okrožne sodnice, vodje gospodarskega oddelka okrožnega sodišča v Ljubljani. Ta, ki bi lahko svojo ženico gospo Darjo Novak preživljal, če bi "izgubila" službo ? Je to še sploh država? Ali je to kupleraj? Pa še vprašanje za gospo Darjo Novak Krajšek : Kam je, kot pravi Darja Novak ,
" za vsak primer" spravila nekaj listin?
Ali jih je res spravila na varno? Le kam jih je le spravila ?

Ali naj beremo DNEVNIK in se pospešeno učite nemščino ?
anon-195618 sporočil: 1.141
[#626950] 08.11.09 19:04 · odgovor na: najobj (#625749)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):
L ep P ozdraf.
P.S. Naćitan bogami, naćitan, pa bogami i šire.
LP shaman
najobj je napisal(a):
... i kulturan, bogami, i kulturan ... če na koncu lepo pozdraviš tistega, ki si mu prej, sicer upravičeno pa vendar, "jebal vse po spisku" ... khmm, meni gre to malo težje od rok ... ampak mene je ulica vzgajala, tako da se mi ni preveč za čudit, jebiga ...
 
.... "P.S. Naćitan bogami, naćitan, pa bogami i šire."

Jaja, naćitan .... aaaali, jer shaman (CCitta ne čita) lecnerpress, i nije samo fuk.si analno nepismen, zaoto pravi jezik(r)ofne aKURBA-CIE pri davanju nasFET-(US)-ov  pizde-koma(cima) kao napr....
draga moja Simonca. je G, piše se z dvema LL, ma ni Gallup niti G-točka, pač pa Göbells. Ko ti bo sedlo to, boš marsikaj bolj jasno videla.
en.wikipedia.org/wik...h_Goebbels .... хехехе, па још је леп к'о Шаламан& #1090;а ....
Dr. Paul Joseph Goebbels , leader of the NSDAP .... xexexe važno je da si zapamti dvojčka LL, jebeš mesto na kojem ih postaviš (shamanis-muss-prafil-nik) .... ali na to smo se već navikli pri NJEMU*

a možda mu je pozvonilo u čuturi..... (Göbells = Go Bells) .... iliti " For whome the bell tolls"   .... ali šaman-chita to ne čita, jerbo je "na drugoj strani" .... ali ipak "muje prišlo" .... xexexe ....
http://en.wikipedia.org/wiki/For_Whom_the_Bell_Tol ls

aaaa to "ampak mene je ulica vzgajala". ... jebote, pa da ne misliš valjda da si sâm na  tom shamaNORIumu(?) iiihhh koliko nas ima, koji nismo odrasli u "Hotelu MAMMA" .....
Ajd i tebi LP (ЛП) ....
________________________________________________
ЛП,   Χ Ι Τ Ο Σ,    Γερμανικ&# 940; πυκνότερ&# 959;υ, φιλόσοφο&# 965;, ποιητή
anon-129959 sporočil: 13.643
[#627006] 08.11.09 20:48 · odgovor na: anon-211982 (#626781)
Odgovori   +    0
enotna sodna praksa v RS ?

W VRHOVNI KRIMINALCI !!!!

POGREZNJENI ROBNIKI_ _ _ _ , t.im. razširjeni robni pogoji, mesarske veze in poznanstva, itd.,ipd.

http://www.youtube.com/watch?v=__eoxTEgeyU

_ _ _ _ A L   B U K O   D E L   K U L O !
anon-195618 sporočil: 1.141
[#627026] 08.11.09 21:25 · odgovor na: (#626771)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-195618 08.11.2009 21:32

KatjaJevšek je napisal(a):
hehehe..
in ne pade ti na pamet, da te cel cajt samo zafrkavam? jaz dva stavka, ti esej. jaz štiri stavke, ti študijo. sam kak se ti lubi, luba duša. ti res nimaš pametnejšega dela, kot pa tukile nakladat?
"bači" je Miškotof. pridigar je še v usa. cmok   :)))  !
 хехехе, ко лаже - тај и краде, јел'да ....
KatjaJevšek je napisal(a):
Shaman bači,tole je bolj preprosto,kot si misliš.Samo,gen za zgodovino boš moral vključiti.Da ti razvije tisti del možganov,ki je v dejanski ......
In tvoj narod ni moj narod. ......
In ja, seveda. Sem se vrnil iz usa . Katko ste na brzino popljuvali,čeprav si ga drkate,namesto da bi gledali vreme. Vam je dobra samo za to? Ust pa ne sme odpreti? Ajej ajej. Me zanima,pri kakšnih Mickah spiste. Res..
pridigar LPP
.... KatjaJevšek je napisal(a): ..... pridigar je še v usa.
.... KatjaJevšek je napisal(a): .... In ja, seveda. Sem se vrnil iz usa .
.... usa ili USA .... nepismeni PRDI-GAR

  .... in ne pade ti na pamet, da te cel cajt samo zafrkavam? 

Па јеси ли ти блесав(а ) ил'ти ноге смрде (??) .... аааа, ти си тол'ко ТЕЛЕ-ген и-тан, да мислиш да сви на форуму САМО ТЕБИ "пезе" .... јеб'оте онај, кој' у џепу соли нема ....
ЗАПАМТ&#1048 ;, да ја не пишем на форуму ради ТЕБЕ, него због осталих форумаш& #1072;, који на тај начин открива& #1112;у КАКА си ти примити& #1074;но-лажљ& #1080;ва особа, јер већину мрзи да те открива& #1112;у , а ја им на тај начин сервира& #1084; готову истину .... аааа, само још нешто.:
1.)   ти си жива слика и прилика лецнера, који је на својем зачетку на форуму био (по његовом мишљењу) једини паметан (1%) а сви ми остали смо били овце (99%) .... потом се усрао (админ га је зајеб'о) и спустио рогове, јербо "не може се шут са рогатим борити", па зато и теби саветуј& #1077;м да престан& #1077;ш сматрат& #1080; све остале за "bebote"(sha-mona-press), јер ћеш бити к'о лецнер ....
       ,/                           , 
      ((____,-""''"''''"-,____))
       -----)~           ~(-----/      извињав& #1072;м се за сликицу, јер нисам наш'о ЛИН(а)К,
        ,----'(       & nbsp;      )`----,     а и ти си напишао( ла), да линкове "не отпираш" ....
        '~~d       &nb sp;    /b~~'     (не знаш, оли ква(?)) ....
                |        & nbsp;   |
                (6__.__6)
                   `------`
2.)  наш народ каже.: "У лажи су кратке ноге" .... илити "заклела се земља рају да се сваке тајне знају" ....
наравн&#1086 ; да ТИ ТО не верујеш јер си написао( ла) да " tvoj narod ni moj narod " па се безуспе& #1096;но надаш да за тебе то не важи .... какав деген па си(?) .... деген = од дегенер& #1080;к, а не да, или сам се "змоту", јебига, нободи 'с перфект (шампон-&#1087 ;рес) ....  

3.)   на чему остајеш. : јеси ли у ЈуЕсЕј-у или у твоји "РОФТИ" .... (???) .... јебига, "једно тело а два господа& #1088;а" .... или с обзиром на тексет "један форумаш са два ник-а на два контине& #1085;та" .... хехе, ала си блесавк& #1086;(а)
ПС
"Ко не умије, боље да га није" (босанђе рос-прес ) .... adijo, i tebi jedan veliki CMOK ....
_____________________________________________
ΛΠ .....ΨΗΕΕΤΟΣ, κυνηγός και κρεοπωλε&# 943;α (εξολοθρε& #965;τής)
anon-195618 sporočil: 1.141
[#627091] 08.11.09 23:09 · odgovor na: (#626623)
Odgovori   +    1

KatjaJevšek je napisal(a):

 
či či či či či či ... či či či či či či či ... či či či či či či či ... itd ...
chicken..
chicken...
chicken....

LPP
  LPP .... aaaauuuuu, jebote, (sha-mona-press)....
mater, pa še navadna pismenost te jebe .... oli 'očeš da dodaš TVOJ prispevek WIKI-pederiji
preberi, pizdek, spodnji seznam, pa pošlji prispevek .... aja, ti ne znaš barantati z NET-om, a sem se zajebal, mea culpa  mea culpa
mogoče si mislu(la) na Lublanski potNIŠki prevoz , jebote lecner, naš CUR-RETTOR na seratorijumu
http://www.jh-lj.si/lpp

Acronym Definition
LPP Legitimate Peripheral Participation (community of practice)
LPP Liberian People's Party (Liberia)
LPP Leak Point Pressure
LPP Land Partnership Plan
LPP Lean Premixed Prevaporized (combustion)
LPP Ljubljanski potniški promet (Slovenian Bus Company)
LPP Licensed Program Products
LPP Lightweight Presentation Protocol
LPP Length between Perpendiculars (tvoj in tvojeg alter-ego-a)
LPP Lembaga Pertubuhan Peladang (Malaysian: Farmers' Organisation Authority)
LPP Laboratory of Palaeobotany and Palynology
LPP League for Pastoral Peoples and Endogenous Livestock Development (Germany)
LPP Latvijas Pirma Partija (Latvia's First Party)
LPP Link Peripheral Processor
LPP Laboratory of Particle Physics
LPP Local Priority Policing (Victoria Police Force, Australia)
LPP Lonely Planet Publications (Berkeley, CA)
LPP Lottery Power Picks
LPP Littoral Penetration Point
LPP Letter Processing Plant (Canada Post)
LPP Local Protection Project (USACE)
LPP Legacy Proceedings Project (IEEE Computer Society)
LPP Limited Production Phase
LPP Learning Prototype Phase
LPP Logistics Plans Policies
LPP Launch Prediction Point
LPP Line Plotter/Printer
LPP Loss Prevention Procedures (National Fire Protection Agency)
LPP Long Plenum Plug
LPP Larceny of Personal Property
LPP Low Profile Pallet
LPP Low-Pass Prefiltering
LPP Location Preference Program
LPP Last Price Paid (purchase cost)
LPP Linear Pair Postulate (mathematics)
LPP Lower Portland Posse (wakeboarding group)

PS
blento (pia-press), tut sha.mona je dal pojasnitef, ampak ti nisi "doje(d)el" kak'se TO pišae
citat.: " shaman je napisal(a): .... L ep P ozdraf.... in "šta sve p**** rodi, jebote Allah"
________________________________________________ _
ΛΠ .....ΨΗΕΕΤΟΣ, κυνηγός και κρεοπωλε&# 943;α (εξολοθρε& #965;τής)
anon-195618 sporočil: 1.141
[#627111] 09.11.09 00:06 · odgovor na: (#627066)
Odgovori   +    1

KatjaJevšek je napisal(a):
hitro ti meni te poste produciraš, bači. ma danes te je pa nekdo posnel:

http://www.youtube.c...y9svwk0Bc8< /a>

cmoki
опет сисе зајебал( а) .... пос(р/л)аl 6; ти је "фалш снимак" твојег прди-гар а из Америку (ви'ш да је блентав& #1080; шиљокур& #1072;н, а ја сам већ четворо& #1089;труки деда, што ТИ нећеш никада доживет& #1080;, јер си мућак) ...
ПС
о брзом чукању погледа& #1112; доњи линк, како се ТО ради (мислим на брзину) ....
http://www.youtube.com/watch?v=jwC544Z37qo
ППС
ако будеш имао(ла) стрпљењ& #1072; (снимак траје 6'30'') после 5' можеш да видиш како се чука на невиђен& #1086; и то брзо, док кажеш "бритва" .... хехе ....
ПППС
сада си доказао( ла) да ти се цео живот одвија у лажима (ту си секспер& #1090;), јер си ТИ погазио сопстве& #1085;у тврдњу "da ne odpiraš linke" i poslao meni tvoj link .... superlažov torej .... i koj' kurac ti je to trebalo(?)

****napomena.: ovaj post ću pretipkati u latinicu, da i ostali forumaši vide sa kakvim kretenom imaju posla, ali tek kada priznaš da ne znaš cirilice, jer niti na jedan MOJ ciriličen post nisi znal komentirat' (uostalom nisi sposoban niti na jedan odgovoriti, jer nemaš argumenata .... (macacco di terzo grado)
****ej, bre .... nisam ti ja shaman, pa da spizdim (kao TI), ko mene ufati, mož' da odnese dupe na doboš ....
______________________________________________ΛΠ .....ΨΗΕΕΤΟΣ, κυνηγός και κρεοπωλε&# 943;α (εξολοθρε& #965;τής)
anon-195618 sporočil: 1.141
[#627116] 09.11.09 00:31 · odgovor na: (#627066)
Odgovori   +    2

KatjaJevšek je napisal(a):
hitro ti meni te poste produciraš, bači. ma danes te je pa nekdo posnel:
http://www.youtube.c...y9svwk0Bc8< /a>
cmoki
KatjaJevšek je napisal(a):
"bači" je Miškotof . pridigar je še v usa. cmok   :)))  !
 хехехе, ко лаже - тај и краде, јел'да .... бачи баћи ....
овим признај& #1077;ш да увек и једино ЛАЖЕШ , будалин& #1086; Tале (Мишкото фа)
http://www.knjiga.ba/images/products/epski_junak _budalina_tale.jpg
ПС
ујеб'о сам се прошлог пута, када сам још мислио да си квочка, ево посипам се пепелом, и обећава& #1084; да нећу више .... од сада си ти за мене .... ехехех (види "прррипо нку) ....
______________________________________________ΛΠ .....ΨΗΕΕΤΟΣ, κυνηγός και κρεοπωλε&# 943;α (εξολοθρε& #965;τής)
anon-195618 sporočil: 1.141
[#627122] 09.11.09 02:01 · odgovor na: (#627105)
Odgovori   +    2

KatjaJevšek je napisal(a):
LPP= l ep p ozdrav, p ridigar

shaman me je zadnjič na žalost puknil na IGNORE .je bil nekaj jezen:

http://www.youtube.c...E1fUZVm-cA< /a>
 ој'ла Чикен-ма н .... хехехе ....па сисе на крају појавио у пуној ратној сперми (пардон спреми)

иии, како да ја сада разумем твоје/ва ше доприно& #1089;е на форуму(?)
иии, каква је сада моја улога у томе што је тебе Шаман fuknil (pardon puknil na IGNORE(?)) 
иии, КАКО си ти сада љут на шабана, а сереш по мојим, рецимо коменти& #1084;а (?)
иии, на кога се сада односи твој линк(?) на ша-мону или на мене недужно& #1075;а у вашој ствари
иии, ... ма мрзи ме да сва срања набраја& #1084; ... много је та твоја чике-риц а спаламу& #1076;ила ту ..

ааааа, да ниси ти у њено име писао, а она само "preplonkala" (или обратно( ?)) ....
Па ти учен чоек да правиш такве идиотск& #1077; акурбац& #1080;је, да ти се и они "шаманов и пиздеки" смеју у лице, па јел'види ш колико постова брез везе са тематом је ТА ТВОЈА доприне& #1083;а форуму, а(?) ....
ааааа, онија парадај& #1079;-линк, 'оћеш рећи, да је то марама за бика (све си матадор, бре) јебали те PICA-DORI ....
aaaaa, па у латиниц& #1080;, бре .... ја би теби то лепо напис'о.: "Море јеби се.!" , али нећу, јер је срамотн& #1086; а ја сам ти млого фин чоек, бре.! .... питај старе форумаш& #1077;, ако мен' не вјерује& #1096;, јеботе ша-мона ....

Е па, буразер& #1091; знаш оно "Бог ником дужан не остаје"   и тако-то(?) .... Ви'ш, ја ти нисам неки бог (ни близу, Божемеп& #1088;ости и саклони) , али се трудим свим силама, да оправда& #1084; од Бога наређењ& #1077;, па сматрам, да ми ни ти баш ниси не-КАКИ изузета& #1082;, и тако-то .... па ондак еве и за теб' пар линкови и сликца по шаманов& #1086;ј препору& #1094;и, јербо је он ш'њима оду-шевљ ен ....хехе ....
http://fuckoff.com/images/Fuck_Off.jpg
http://blogs.uct.ac.za/gallery/669/Fuck_off.jpg< br />http://2.bp.blogspot.com/_29WRBdtyz68/SdqKfQcQl5 I/AAAAAAAABfQ/QtZBLWkSgHo/s400/fuck_off_by_1RT.jpg
PS
izvini na mojem nepoznavanju tvojih pisateljskih sposobnosti, pa te zato molim da mi kažeš, kako stojiš sa cirilicom, pa ako treba, ja ću ti to prepisati na latinicu .... samo napiši i biće u redu za ubuduće, časna reč ....

LP-X(for extension Xitos)....modif.of LPP ....
________________________________________________ _____________________________   
ΛΠ ΧΙΤΟΣ, η ελληνική τρομοκρα&# 964;ική, υπολείμμ&# 945;τα από το τέλος του 2ου Παγκοσμί&# 959;υ Πολέμου
anon-131555 sporočil: 1.422
[#627326] 09.11.09 10:40
Odgovori   +    0
Tale Hilburg bo lahko v Sloveniji dobro zaslužil s svojim vedeževanjem. Posel mu je zagotovljen. Za take vrste svetovanj in novotarij so naši strokovnjaki za napredek in reševanje kriz zelo dovzetni. Alan že ve, kje lahko vžge njegova fantastična reklama.
anon-195618 sporočil: 1.141
[#627828] 09.11.09 19:36 · odgovor na: (#627120)
Odgovori   +    2

KatjaJevšek je napisal(a):
ja, ja..
evo ti za lahko noč:

www.youtube.com/watc...B9BBBD&pla ynext=1&playnext_from=PL&index=49

spat bejž. LPP
 
хехехе, фала ти за успаван& #1082;у и лепе снове уз овакву бејбу ....
______________________________________________ΛΠ .....ΨΗΕΕΤΟΣ, κυνηγός και κρεοπωλε&# 943;α (εξολοθρε& #965;τής)

Strani: 1 2 3