Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenija v \'\'narobesvetu\'\'

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-195618 sporočil: 1.141
[Glavni forum] Tema: Re: Slovenija v ''narobesvetu''
[#627026] 08.11.09 21:25 · odgovor na: (#626771)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-195618 08.11.2009 21:32

KatjaJevšek je napisal(a):
hehehe..
in ne pade ti na pamet, da te cel cajt samo zafrkavam? jaz dva stavka, ti esej. jaz štiri stavke, ti študijo. sam kak se ti lubi, luba duša. ti res nimaš pametnejšega dela, kot pa tukile nakladat?
"bači" je Miškotof. pridigar je še v usa. cmok   :)))  !
 хехехе, ко лаже - тај и краде, јел'да ....
KatjaJevšek je napisal(a):
Shaman bači,tole je bolj preprosto,kot si misliš.Samo,gen za zgodovino boš moral vključiti.Da ti razvije tisti del možganov,ki je v dejanski ......
In tvoj narod ni moj narod. ......
In ja, seveda. Sem se vrnil iz usa . Katko ste na brzino popljuvali,čeprav si ga drkate,namesto da bi gledali vreme. Vam je dobra samo za to? Ust pa ne sme odpreti? Ajej ajej. Me zanima,pri kakšnih Mickah spiste. Res..
pridigar LPP
.... KatjaJevšek je napisal(a): ..... pridigar je še v usa.
.... KatjaJevšek je napisal(a): .... In ja, seveda. Sem se vrnil iz usa .
.... usa ili USA .... nepismeni PRDI-GAR

  .... in ne pade ti na pamet, da te cel cajt samo zafrkavam? 

Па јеси ли ти блесав(а ) ил'ти ноге смрде (??) .... аааа, ти си тол'ко ТЕЛЕ-ген и-тан, да мислиш да сви на форуму САМО ТЕБИ "пезе" .... јеб'оте онај, кој' у џепу соли нема ....
ЗАПАМТ&#1048 ;, да ја не пишем на форуму ради ТЕБЕ, него због осталих форумаш& #1072;, који на тај начин открива& #1112;у КАКА си ти примити& #1074;но-лажљ& #1080;ва особа, јер већину мрзи да те открива& #1112;у , а ја им на тај начин сервира& #1084; готову истину .... аааа, само још нешто.:
1.)   ти си жива слика и прилика лецнера, који је на својем зачетку на форуму био (по његовом мишљењу) једини паметан (1%) а сви ми остали смо били овце (99%) .... потом се усрао (админ га је зајеб'о) и спустио рогове, јербо "не може се шут са рогатим борити", па зато и теби саветуј& #1077;м да престан& #1077;ш сматрат& #1080; све остале за "bebote"(sha-mona-press), јер ћеш бити к'о лецнер ....
       ,/                           , 
      ((____,-""''"''''"-,____))
       -----)~           ~(-----/      извињав& #1072;м се за сликицу, јер нисам наш'о ЛИН(а)К,
        ,----'(       & nbsp;      )`----,     а и ти си напишао( ла), да линкове "не отпираш" ....
        '~~d       &nb sp;    /b~~'     (не знаш, оли ква(?)) ....
                |        & nbsp;   |
                (6__.__6)
                   `------`
2.)  наш народ каже.: "У лажи су кратке ноге" .... илити "заклела се земља рају да се сваке тајне знају" ....
наравн&#1086 ; да ТИ ТО не верујеш јер си написао( ла) да " tvoj narod ni moj narod " па се безуспе& #1096;но надаш да за тебе то не важи .... какав деген па си(?) .... деген = од дегенер& #1080;к, а не да, или сам се "змоту", јебига, нободи 'с перфект (шампон-&#1087 ;рес) ....  

3.)   на чему остајеш. : јеси ли у ЈуЕсЕј-у или у твоји "РОФТИ" .... (???) .... јебига, "једно тело а два господа& #1088;а" .... или с обзиром на тексет "један форумаш са два ник-а на два контине& #1085;та" .... хехе, ала си блесавк& #1086;(а)
ПС
"Ко не умије, боље да га није" (босанђе рос-прес ) .... adijo, i tebi jedan veliki CMOK ....
_____________________________________________
ΛΠ .....ΨΗΕΕΤΟΣ, κυνηγός και κρεοπωλε&# 943;α (εξολοθρε& #965;τής)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen