Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenija v \'\'narobesvetu\'\'

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-195618 sporočil: 1.141
[Glavni forum] Tema: Re: Slovenija v ''narobesvetu''
[#626596] 07.11.09 20:16 · odgovor na: anon-91864 (#626503)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-195618 07.11.2009 20:20

shaman je napisal(a):
KatjaJevšek je napisal(a):

 Ti kolega pa tako in tako veš, da med nama ni problem toliko v ideji, kot v razumevanju. Še nekaj. Žalostno je, da Šaman veliki zmeraj, ko je v problemih, vključi tvojo ploščo. Ob tem mi pade nekaj na misel.
Da ni tale naš Šaman, skupaj s Hitosom, samo nekakšna internet verzija nagnjusnega ventil Tofa? S tistimi neprebavljivimi neduhovitimi nebulozami v enih hajzlpajzl cajtungih?
Ajej, ajej. Tole bi bila pa žalostna ugotovitev, Gusta..

pridigar LPP
  Auuuuuuuu, bre, MOJ kume (bifši), a jes'TI vid'o šta tvoj 4UuuuuUMSKI narod(?) kaže(?)
xexexe 'bemti, ali da tebe jedan pop zajebe nebi moglo da tisedesi pod komunajzaRIMA (dok si prebiomali) ....

vi'š KAKO ga je emancipicirala tvoja JuEsEJ pa je već "dojeo" da ti-mene nisi "šitlistirao" , nego si moje dis-kurce presnimio na CD , pa jih "rabiš v samoobrambi" , jeb'ote, as ti stvarno takva jedna ku(r)kavica, pa mora da ti pomaže jedan xitos, kitos, šitos, i po najnovijem tvojem prijatlu-prdi-garu HITOS, .... auuuu, pasampost'o HIT-O-SOVINA, jebote tvoj Allah ....
KatjaJevšek je napisal(a):
..... Žalostno je, da Šaman veliki zmeraj, ko je v problemih, vključi tvojo ploščo. Ob tem mi pade nekaj na misel.
Da ni tale naš Šaman, skupaj s Hitosom , samo nekakšna internet verzija nagnjusnega ventil Tofa?
pridigar LPP ....
pridigar LPP .... XEXEXE .... LPP = Long Play Ploča ....  LP ploča ''Vjeran pas''
http://img156.imageshack.us/img156/3825/kudidijo ti.jpg
http://www.bastabalkana.com/wp-content/uploads/2 009/06/rokeri-s-moravu-1984-lp-dinastija-300x300.j pg
PS
kako ti ono beše napischao.: "šta sve p**** rodi(?)
__________________________
P**** pička = ploča .... xexexe
PPS
____________________________________________
Χ Ι Τ Ο Σ,    Γερμανικ&# 940; πυκνότερ&# 959;υ, φιλόσοφο&# 965;, ποιητή

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(