Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenija v \'\'narobesvetu\'\'

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-195618 sporočil: 1.141
[Glavni forum] Tema: Re: Slovenija v ''narobesvetu''
[#626652] 08.11.09 01:29 · odgovor na: (#626623)
Odgovori   +    0

KatjaJevšek je napisal(a):

 
či či či či či či ... či či či či či či či ... či či či či či či či ... itd ...
chicken..
chicken...
chicken....

LPP
 
čičičičičiccccckkkk k1 ....a TITO sebi delaš reklamo (lecnerpress) .... naš'o si koga da kopiraš,hehehe
http://disney-clipart.com/Chicken-Little/Disney- Chicken-Little.jpg

Pa, jebote, vidim da znaš "brati", ali razumeš en Q****/quadrat, pa pošto si Fuk.si-analno nepismen, ne znaš odgovoriti, već samo "mucccccaš" misleći da si "ispao" pametan (ispao si ti iz Du5a, ako se ne varam), pa da texet nebi bio pun (kao tvoj) eve ja ćem da gi produžim ....

1.)  english "chicken" = po balkanski "jebi se" ....xexexe

The one word that can be used to answer all the questions in the universe . ... (поготов о што на моје текстов& #1077; немаш одговор& #1072;, лажовчи& #1085;о прди-гар ска) .... Whenever someone asks you something about anything, and you dont care what the answer is, want to confuse someone, the question doesnt mean anything to you,or something to say without using any brain power, just say "chicken!"
http://www.trancewave.com/novalounge/blog/images /chicken.suit.jpg
http://www.michaelbarrier.com/Commentary/Chicken _Little/Chicken_Little.jpg

Али пошто си ти Катја Јеби-шеи к за тебе је боља увозна варијан& #1090;а са Далеког Истока
2.)  Chinese metaphor for prostitute .
A woman who gives lots of oral sex, in this sense it's short for "chicken-head" or "chicken-neck"

eeeee, jeb'o te shaMONA ....
....pa za TO nisi trebao da ideš čak u Ameriku da bi naučio, Engleska je mlogo B-liže, a i ovde na forumu si mogao da saznaš, SAMO treba da pitaš.
Možda sise usr'o da ti se nebi desilo ono "ko pita, upala mu kita, da više ne pita" .... pa to nije niti problem za tebe dvopolca, jerbo tito i tako sleduje iako se ti tunaka mlogo opireš, a ne znaš da "koj' se opire, dublje će mu uđe" (Balkan press) a vidim da ti zdravo mnogo VOLeš tija Balkan.si 

....svašta p**** rodi (sha-mona-press) ... što će reći "blesavi roftar iz Prlekije" .... iako ja nešto summ-njam-njam, s obzirom na obzir da se obziri ne uzimaju u obzir (na totem 4Umuuuuu) i da rado koristiš izraz "bači" (shaman bači), pa bi pre rek'o da si ti negde vrlo B-lizo shalamantu, tamo negde oko granice tvoje bivše domovine K&K Österreich-Ungarn, i KAKO.si Mađaricama mlogo "smradil" jednostavno su te "fuknule" preko granice da nama ovde nastaviš sa sranjem (pa zašto baš na OVOM forumu, jeb'o te atikrist nacistički(?))

3.)  A term used to describe a young (generally gay) male; often used with connotations of twink.
As to ti mislio na sebe, prdi-gar (gar = saje) .... balkanpress .... 

4.)  Chicken = а kilogram of cocain. Dealers started calling kilos "birds" which then evolved into "chicken."
па си сада продао и Катју Блонд, и ник, и "тwink" за кокаин = чикен, пиздо наркома& #1085;ска (или ако 'оћеш она је продала тебе, курва наркома& #1085;ска )
Ampak nič bat, imamo mi LEK (vidi priponko, če znaš odpret) za takšne, in JA(z) ti bom stal ob strani (tudi ti bom varoval hrbet, se razume)
PS
Dok si "bio u Ameriku" tvoja, kako je ti zoveš "Ka(t)ka" je izva-lila da jeblond, pa važi i ono pod toč.2.)
pa pischesch josch schamann-o-moni-jussu
Tuki te ne čitajo mone. Ampak cvet kritičnega libertinskega bralstva z internetom . ... UF, jebote, a ti sebe stvarno smatraš za cvet(?)
Ja bi pre rek'o da svi znamo KAKA si ti "cvećka" .... šta ti kažeš NA.TO .... (?)
BTW
T.W.I.N.K. "Teenage, White, Into No Kink."
________________________________________________ _
ΛΠ .....ΨΗΕΕΤΟΣ, κυνηγός και κρεοπωλε&# 943;α (εξολοθρε& #965;τής)

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(