Izbrani forum: Glavni forum
Izbrana tema: članek Ministri Cigler Kralj, Logar, Šircelj, Matoz in Rifljeva ne bodo imeli miru
Strani: 1
sporočil: 6.626
Če kdo misli, da imajo desni kakšno čarobno palico se hudo
moti.
Realnost je taka, ko tudi drugje po Evropi, da so potrebe in stroški precej višji od prihodkov.
In se lahko vsi na glavo postavijo.
Mimogrede za primer Avstrija.
Primanjkljaj v proračunu preko 4 % BDP in krepko čez 20 milijard EUR.
Javni dolg se giblje okrog 85 %.
Mejo 60 % presegajo za 25 %.
In imajo desnega kanclerja.
Italija, Nemčija in Francija so še hujše.
Realnost je taka, ko tudi drugje po Evropi, da so potrebe in stroški precej višji od prihodkov.
In se lahko vsi na glavo postavijo.
Mimogrede za primer Avstrija.
Primanjkljaj v proračunu preko 4 % BDP in krepko čez 20 milijard EUR.
Javni dolg se giblje okrog 85 %.
Mejo 60 % presegajo za 25 %.
In imajo desnega kanclerja.
Italija, Nemčija in Francija so še hujše.
sporočil: 42
vprašanje je, zakaj je nastal primanjkljaj (vlaganja v boljši jutri
ali pa zaradi plač in sociale ter trenutnega miru), potem če je bil
enkraten ali pa stalen itn.
AT in druge zahodne države spadajo v BOGATO Evropo, kjer jim je marsikaj oproščeno, nam nič
AT in druge zahodne države spadajo v BOGATO Evropo, kjer jim je marsikaj oproščeno, nam nič
sporočil: 7.974
Buče o bogati in revni evropi in odpustkih nekaterim prodajaj komu
drugemu. Glavna razlika med Avstrijo in nami je predvsem v tem, da
ima Avstrija normalno strukturirano družbo mi pa ne, tam se točno
ve kdo kolo vodi kdo pa vodo nosi, pri nas je pa ravno obratno,
hočejo pa kolo voditi tisti ki vodo nosijo. To je glavna razlika
med nami in Avstrijo in tudi ostalimi zahodnimi državami. Da pa
nova opcija na oblasti tega ne razume je pokazal pa že kar omnibus
zakon pred potrditvijo vlade, kjer je večina ukrepov usmerjena v
napačno smer z dologorčnimi negativnimi posledicami.
sporočil: 4.578
[1357]
Buče o bogati in revni evropi in odpustkih nekaterim prodajaj komu drugemu. Glavna razlika med Avstrijo in nami je predvsem v tem, da ima Avstrija normalno strukturirano družbo mi pa ne, tam se točno ve kdo kolo vodi kdo pa vodo nosi, pri nas je pa ravno obratno, hočejo pa kolo voditi tisti ki vodo nosijo. To je glavna razlika med nami in Avstrijo in tudi ostalimi zahodnimi državami. Da pa nova opcija na oblasti tega ne razume je pokazal pa že kar omnibus zakon pred potrditvijo vlade, kjer je večina ukrepov usmerjena v napačno smer z dologorčnimi negativnimi posledicami.
Ti si vcasih precej v t.i. kognitivni disonanci
Tako si deloma kar precej na strani konunisticnega nasilja med in po vojni,,po drugi strani pa pricakujes neke elite,ozadja, ki naj bi vodile drzavo.
Ta ozadja so se postavljala na zahodu stoletja.
Ne mores tega pri nas pricakovati v desetletjih.
In dokler je tej eliti normalno pobijanje po vojni, pac ne bo zmogla preskoka.
Ker je enostavno le naslednica tekovin.
Podobno kot si vceraj omenjal putina, ki ni zmozen organizirat transparentne prodaje surovin rusije.
S
Strani: 1
