2 uri
SK Hynix prehitel Samsung in postal najvrednejše podjetje v Južni Koreji
2 uri
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
2 uri
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino 1
3 ure
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
3 ure
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
7 ur
Delnica NLB: zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
7 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
7 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
7 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
7 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni
7 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
7 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
14 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
14 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3
14 ur
Najbolj brani članki danes
16 ur
Viva podkast Atopijski dermatitis: naporna in podcenjena bolezen (PRO)
17 ur
Darko Muženič naj bi jutri odšel z vrha NPU-ja, namesto njega prihaja Borut Franca
22 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
22 ur
Od pandemije do družbe utrujenosti: dosegli smo dobo, v kateri se izgublja človečnost
1 dan
Je britanski premier Starmer vendarle pripravljen odstopiti? 1

Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: If you can’t take them over, defund them

Strani: 1

MF-561169 sporočil: 380
[#2919610] 07.04.21 13:01
Odgovori   +    1
Članek začne s Slovenijo, kakšna čast...

www.economist.com/eu...oadcasters
Endimion sporočil: 11.230
[#2919614] 07.04.21 13:14 · odgovor na: MF-561169 (#2919610)
Odgovori   +    0
Članek je za paywallom, ampak že v onem, kar je vidno, se skriva napaka.

Rezervni kaplar resda bije vojno prodi RTV SLO, ampak ni pa RTV SLO ona ki je ostalka brez financiranja. to je STA
philips sporočil: 6.715
[#2919616] 07.04.21 13:22 · odgovor na: Endimion (#2919614)
Odgovori   +    0
[Endimion]
Članek je za paywallom, ampak že v onem, kar je vidno, se skriva napaka.

Rezervni kaplar resda bije vojno prodi RTV SLO, ampak ni pa RTV SLO ona ki je ostalka brez financiranja. to je STA
Tudi RTV hoče zmanjšat prihodke in še odcetpi oddajnike, ki ji prinesejo 8% prihodkov
pobalin sporočil: 14.456
[#2921835] 14.04.21 02:14 · odgovor na: Endimion (#2919614)
Odgovori   +    0
[Endimion]
Članek je za paywallom, ampak že v onem, kar je vidno, se skriva napaka.

Rezervni kaplar resda bije vojno prodi RTV SLO, ampak ni pa RTV SLO ona ki je ostalka brez financiranja. to je STA
Upoštevano:
Corrections (April 10th and 12th):This article initially stated that the Slovenian government is refusing to pay RTV-SLO’s budget and that the law would allow politicians to appoint more of RTV-SLO's board members. Both statements were untrue. The government has withheld payments this year to STA, the state-backed news agency, and the law would allow the government to directly appoint board members of STA. The Economist regrets the errors.

A version of this article was published online on April 6th 2021
Rokc5 sporočil: 2.857
[#2965626] 13.10.21 08:44 · odgovor na: Endimion (#2919614)
Odgovori   +    0
Da bodo preživeli, bodo slovenski MSM šli v popolno ofenzivo v tujini, od Economista do Sophie in't Veld.
Zanimiv bi bil bolj poglobljen članek, zakaj in po kateri poti, tuji mediji po "naključju" pridejo vedno do levo usmerjenih novinarskih virov in zakaj ne prikažejo obe plati medalje.
Mi je pa naslov (If you can’t take them over, defund them) izjemno všeč.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2965629] 13.10.21 08:47 · odgovor na: Rokc5 (#2965626)
Odgovori   +    1
Mi je pa naslov (If you can’t take them over, defund them) izjemno všeč.
da, da, da. ampak ko bo "Marshal Twito" spet bevskal v poslanskih klopeh, ne jokcat, ko se bodo dogajale spremembe.
Rokc5 sporočil: 2.857
[#2965634] 13.10.21 08:54 · odgovor na: shevchenko (#2965629)
Odgovori   +    0
[shevchenko]
> Mi je pa naslov (If you can’t take them over, defund them) izjemno všeč.

da, da, da. ampak ko bo "Marshal Twito" spet bevskal v poslanskih klopeh, ne jokcat, ko se bodo dogajale spremembe.
Spremembe se dogajajo že sedaj, javnega denarja za medije je vedno manj, medijski modeli se spreminjajo (poglej Finance). Po mojem mnenju ne JJ, ne Finance, ne Požar, ne Nova24 ne bodo jokcali, bodo prej jokcali Mladina, Delo, Dnevnik in Večer ;););)
shevchenko sporočil: 21.898
[#2965635] 13.10.21 08:56 · odgovor na: Rokc5 (#2965634)
Odgovori   +    1
Spremembe se dogajajo že sedaj, javnega denarja za medije je vedno manj, medijski modeli se spreminjajo (poglej Finance). Po mojem mnenju ne JJ, ne Finance, ne Požar, ne Nova24 ne bodo jokcali, bodo prej jokcali Mladina, Delo, Dnevnik in Večer ;););)
ko se bo ablast zamenjala, se bodo tudi jokavci zamenjali, brez skrbi.

Strani: 1


vm-kiva