Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Agent za propagando

Strani: 1

anon-233684 sporočil: 1.710
[#986884] 12.11.10 12:48 · odgovor na: (#986877)
Odgovori   +    5
english: marketing agent
anon-233684 sporočil: 1.710
[#987665] 13.11.10 09:38 · odgovor na: anon-233684 (#986884)
Odgovori   +    5
zadnje dni opažam, da imam nekega oboževalca ali oboževalko, ki mi daje po tri pluse naenkrat (neverjetno), dorki22, moje sožalje :)

dragi fan, od danes naprej imaš, da jih daješ obvezno tudi dorkiju, smo zmenjeni? :)
anon-166829 sporočil: 5.290
[#987728] 13.11.10 12:12 · odgovor na: (#987725)
Odgovori   +    8
[dorki22]
Halo, tri minuse MENI??? Da ti je*em mater, presneti kura* al pič*k al stvor, koji kura* pač si, pusti me pri miru!

:-))
Lahko se je drugim smejati, ko tebe doleti, pa ni več tako lepo, kaj?

PS:

Mimogrede; agent za propagando je vsek prodajalec Amwaya.
anon-166829 sporočil: 5.290
[#987817] 13.11.10 15:08 · odgovor na: (#987734)
Odgovori   +    7
[dorki22]
Ja sem že z drugim postom pogruntal glede agenta, hvala tudi za tvojo pomoč.

In jaz sem se drugim smejal kdaj, Pia?? A si ti ta norec/norka?
Hvala, da si sploh pomislil name.

Če ti dobiš nekaj minusov, ti jih da norec ali norica, če pa jaz dobim v eni uri 2000 minusov sem sama nora, tako nora, da me folk takoj da na ignor. Takrat ti je bilo vse dogajanje zelo smešno.

Ne, nisem ti jaz dajala minusov. Pred kratkim sem napisala, da jih dam zelo redko in še takrat pojasnim zakaj slaba ocena. Poklicna deformacija pač, Simon.
anon-166829 sporočil: 5.290
[#987855] 13.11.10 16:14 · odgovor na: (#987845)
Odgovori   +    7
[dorki22]
Pia, tršica draga moja, jaz se v bistvu ne sekiram toliko glede teh minusov in plusov, sumim pa, da imajo neko vlogo pri izračunu FQ-ja, e potem pa to zna biti problem, ker lahko tvoj mesiđ izgine iz ekrana. No, mam svoje priljubljene forumaše med prijatelji, pa potem tudi to ni neki problem, razen za tiste, ki bi se drugače priključli debati, pa ne vidijo mojega stališča, zapisa,..itd.

No, jaz ti sigurno nisem dal minusa, sploh ne pomnim, kdaj sem ga nazadnje pritisnil, verjetno je bilo kaj okoli arbitraže in nacionalizma.

Kar se tiče norosti, Pia včasih meni zgleda, kot da ti tu nekoga poznaš tudi osebno (mislim da sta imela z dobom nekaj takega), pa se mi, roko na srce, zdi noro, da to potem laprdata tu pred nami. Get a room, ne :-))

Če pa se kje ne strinjam s tabo, to ne pomeni, da mislim da si nora. Velja za vse ostale tudi. Če pa kdo misli, da sem jaz nor, me izgleda pač pozna. Ker če ne bi bil nor, bi sedaj srebal sokec nekje v tropih pod palmami :-))

Lp
No, ti si napisal, da sem nora, ne jaz.

Če se nekdo spravi nate, se pač braniš, dokler se ti ne zdi preveč neumno. Na tem forumu ne bom rešila sveta, še manj pa koga skušala spremeniti ali bog obvari podučiti. Pa če ga poznam osebno ali pa ne. Dob bo moral opraviti sam s seboj, brez moje pomoči. Da pa se včasih iskre krešejo, ko dva trčita drug ob drugega, se pa zgodi tudi tebi in drugim. Če se pogovarjaš samo s svojimi prijatelji, je to zate tudi osebno, se ti ne zdi?

Motijo me samo laži, velike ogabne laži, ki smo jim priča ves čas in ki se s sprenevedanjem prav nič ne zmanjšajo. Vendar pride čas, ko se mi tudi laž, ne zdi več pomembna.
Lep pozdrav v Prekmurski konec, pozabila sem že, morda si pa le s Štajarske in pozdrav tudi Gyreku.
anon-166829 sporočil: 5.290
[#987869] 13.11.10 16:52 · odgovor na: (#987866)
Odgovori   +    7
[dorki22]
Priznam, da me znaš zmest, še posebej, ker mam nekaj tavžent postov, pa se mi ne da iskati. Ajde, daj mi link na mesiđ, kje sem napisal, da si nora. Enkrat sem napisal via drugih nedojebana, ti si mi vrnila prejebani, jaz dodal I WISH, in sva bila kvit.

Šele nato lahko prideva do Gyereka in zakaj sem jaz Štajerc.

Lp
Si pa smešen; tako mlad in takoj vse pozabiš. Nič nisem pogrevala, ostala sem kar lepo v tej temi.
[dorki22]
Ja sem že z drugim postom pogruntal glede agenta, hvala tudi za tvojo pomoč.

In jaz sem se drugim smejal kdaj, Pia?? A si ti ta norec/norka?
forum.finance.si/?m=...7734&quote

Uživaj še naprej,

Pia
anon-166829 sporočil: 5.290
[#988117] 14.11.10 11:37 · odgovor na: (#987879)
Odgovori   +    8
[dorki22]
No, Pia to pa res nisem napisal PIA ti si nora. Sem samo vprašal, če si ti tisti/a norec/norka, ki mi je dal 3 minuse :-))
Kako bi se ti počutil, če bi te jaz vprašala, če si ti tisti norec, ki mi je dal minus?

Samo to je potrebno, pogledati na zadevo še z drugega zornega kota.

Vendar si bil ti še malo bolj nesramen in si napisal "tisti/a norec/norka,"; zakaj se zdaj želiš delati lepega?
anon-166829 sporočil: 5.290
[#988276] 14.11.10 17:19 · odgovor na: (#988265)
Odgovori   +    6
[dorki22]

Lp
Ne moreš iz svoje kože kaj?

Tudi meni ni do kakega nadaljevanja.

PS:

Forum deluje po principu sogovornik mojih sovražnikov je moj sovražnik.
anon-166829 sporočil: 5.290
[#988316] 14.11.10 18:11 · odgovor na: (#988291)
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: anon-166829 14.11.2010 18:15
[dorki22]
Pa kaj zaj bluziš. Nekje iz pizde materne si priletela po nekaj mesecih, vsa cmerava, kako je forum hudoben, admin zlorablja položaj, jaz pa nesramnež, ki tako nesramno priznam, da realno sploh ne vem, kdo je v resnici tota Pia, ker je lahko tudi na koncu koncev moški. Da ne vem, če mi ti v resnici daješ minuse, tudi če sama rečeš, da ne...

Pol mi tu špilaš na neki bad, pa ti olajšam mizerijo branja mojih zapisov, evo spet ni v redu...ne morem iz svoje kože.

Ajde, ker predvidevam, da vse moje key podatke, ki me tako lepo zmedejo, dobivaš iz mojih starih postov, mi povej nekaj po resnici:

-a si psihoanalitik ali samo psihič?

Lp p.s. Lp p.s.

p.s. Lp p.s. Lp

Lp p.s. Lp p.s.

p.s. Lp p.s. Lp
Najprej to. Spomnim se te pred leti, ko si še drsal šolske klopi, si sedel v njih ves ponižen in plah in pripravljen na vse. Takrat si se mi zdel bister, a preveč bojazljiv. Zaradi vtisa, ki si ga napravil name, je bil moj odgovor kratek, saj sem zmotno mislila, da ga boš razumel. Žal mi je, da sem mislila, da si bolj inteligenten.

Samo zaradi spomina na stare čase, ti bom moj zapis spremenila v tebi, vsaj upam, razumljiv jezik.

Pa začniva na koncu.

Minusov ti ne dajem jaz. Do sedaj je še vsak, ki se je pogovarjal z menoj, pričel dobivati minuse. Zato sem vse prijatelje prosila, naj mi ne odgovarjajo na sporočila, ker nočem, da so zaradi komunikacije z menoj, tudi oni deležni minusov.

Saj veš, da je Gustel forum modro cenzuriral s FQ. Modro zato, ker njemu ni potrebno nikogar izključevati iz debate, izključijo se kar forumaši sami med seboj, kajti z večanjem dobljenih minusov, se niža FQ. Nižji FQ pa pomeni izključitev iz vidnega polja. In tega se tudi ti bojiš.

Ja, prišla sem iz pizde materine, tako kot ti in ostali forumaši. Meni se to zdi normalno, ti zganjaš cirkus okoli tega.

Lahko bi bila tudi moški, pa kaj? Bi bil ti zaradi tega kaj bolj pameten? Ali pa se ti bi zdelo kaj bolj razumljivo, dobiti 2000 minusov v eni uri? Če sem to javno povedala, zate to pomeni, da sem cmerava?

Še na kraj pameti mi ne pride, da bi brskala po starih sporočilih, to sem ti že enkrat povedala in ponavljam.

Misli si kar si hočeš, lahko celo narediš pakt z Dobom, ker on pa res nikoli ne laže, je vzor resnice in pravice in ni niti malo zamerljiv. On ti je prišepnil vse to, kar zdaj meni tu podarjaš. Bogi!

Ta debata je zame končana. Odgovorila sem ti samo v spomin na stare čase, ko si se mi zdel še normalen in bister poba.

Žal življenje pohabi tudi take!
blink sporočil: 3.523
[#988523] 14.11.10 22:29 · odgovor na: (#986877)
Odgovori   +    0
[dorki22]
Lep pozdrav.

Zanima me, če kdo pozna koga, ki je po poklicu agent za propagando. Ker se mi zdi poklic zanimiv, sem šel malo iskat po netu, pa nisem našel praktično nič. Kako in kje pridobiš tak poklic, bi bilo za začetek dovolj.

Ima kdo kako informacijo o agentih za propagando?
Minister za propagando (lahko mu rečeš tudi agent): en.wikipedia.org/wik...h_Goebbels
anon-166829 sporočil: 5.290
[#990953] 16.11.10 18:37 · odgovor na: (#988265)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: anon-166829 16.11.2010 18:47
[Pia]
> [dorki22]
> Evo, od kar sva tu v debati, dobivam minuse za vsako pizdo. Srečna? Over&out.
>
> Lp

Ne moreš iz svoje kože kaj?

Tudi meni ni do kakega nadaljevanja.

PS:

Forum deluje po principu sogovornik mojih sovražnikov je moj sovražnik.
Ponovno, išči sovražnika kje drugje, jaz se takih igric ne grem. Nikoli.

Ne dajem ti minusov in večinoma ne berem tvojih postov. Tvoja dvoličnost me moti.

Pomagala sem ti z linkom, kot bi pomagala vsakemu, ki bi potreboval pomoč.

To je pa tudi vse.

PS:

Videla sem, da se je del citiranega besedila skril, zato pošiljam originalno verzijo sporočila. Videl bi jo pa tudi sam, če bi v odgovoru citiral moje sporočilo št. [#988276]z dne 14.11.10 17:19. Tu je link forum.finance.si/?m=...276&single

PS:

S tvojimi izrazi in na tvoj način ne operiram, si prenizkoten.
anon-23393 sporočil: 7
[#1129116] 10.03.11 00:52 · odgovor na: (#986877)
Odgovori   +    0
To sporočilo je izbrisal avtor (25.10.2013 09:35)
anon-23393 sporočil: 7
[#1132096] 12.03.11 00:51 · odgovor na: (#1130379)
Odgovori   +    0
To sporočilo je izbrisal avtor (25.10.2013 09:35)

Strani: 1